Výsledková listina 2016


Kraj Ústecký

Okresní kola

  okres
1 Teplice
Místo Škola Čas
1 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků, Metelkovo nám. 968, Teplice 09:24,40
8x100 02:24,70
8x100 02:10,00
8x200 04:49,70
8x200
2 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice 09:27,50
8x100 02:25,00
8x100 02:12,40
8x200 04:50,10
8x200
3 ZŠ s RVTv Na Stínadlech, Na Stínadlech 2386, Teplice 09:37,20
8x100 02:28,40
8x100 02:12,80
8x200 04:56,00
8x200
5 ZŠ Edisonova, Edisonova 1732, Teplice 10:10,90
8x100 02:37,70
8x100 02:21,70
8x200 05:11,50
8x200
8 Základní škola, Vrchoslavská 88, Novosedlice 10:21,80
8x100 02:44,60
8x100 02:23,40
8x200 05:13,80
8x200
10 ZŠ Za Chlumem, Sídl. Za Chlumem 824, Bílina 10:38,70
8x100 02:51,30
8x100 02:21,70
8x200 05:25,70
8x200
11 ZŠ Proboštov, Kpt. Jaroše 32, Proboštov 10:43,20
8x100 02:42,90
8x100 02:38,20
8x200 05:22,10
8x200
12 ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy, Maršovská 15875, Teplice 10:45,00
8x100 03:00,50
8x100 02:28,50
8x200 05:16,00
8x200
14 Základní škola a Střední škola, Karla Čapka 270, Krupka 12:41,70
8x100 03:59,00
8x100 02:40,40
8x200 06:02,30
8x200
15 ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Tovární 110, Dubí 2 12:53,70
8x100 03:55,00
8x100 02:49,30
8x200 06:09,40
8x200
DIS DD, ZŠ a SŠ, Školní 1, Duchcov
8x100
8x100
8x200
8x200
2 Děčín
Místo Škola Čas
1 ZŠ Na Stráni, Na Stráni 2, Děčín 09:38,50
8x100 02:32,30
8x100 02:14,60
8x200 04:51,60
8x200
2 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630, Děčín II - Nové Město 09:47,90
8x100 02:29,20
8x100 02:15,80
8x200 05:02,90
8x200
3 ZŠ Seifertova Varnsdorf, Východní 1650, Varnsdorf 09:57,40
8x100 02:33,30
8x100 02:18,50
8x200 05:05,60
8x200
4 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice 10:12,20
8x100 02:30,60
8x100 02:26,80
8x200 05:14,80
8x200
5 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace, Máchovo nám. 688, Děčín 10:27,90
8x100 02:39,70
8x100 02:25,30
8x200 05:22,90
8x200
DIS ZŠ Jiříkov, okres Děčín, Moskevská 740, Jiříkov
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola, příspěvková organizace, náměstí E. Beneše 469, Varnsdorf
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Chomutov
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Budovatelů 1563, Jirkov 10:08,10
8x100 02:37,50
8x100 02:23,20
8x200 05:07,40
8x200
2 ZŠ a MŠ Radonice, Radonice 165, Radonice u Kadaně 10:12,10
8x100 02:36,10
8x100 02:25,50
8x200 05:10,50
8x200
3 Základní škola, Na Příkopech 895, Chomutov 10:18,60
8x100 02:47,70
8x100 02:20,70
8x200 05:10,20
8x200
4 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA DUHOVÁ CESTA, s.r.o., Havlíčkova 3675, Chomutov 10:19,30
8x100 02:40,20
8x100 02:21,30
8x200 05:17,80
8x200
5 Základní škola a Mateřská škola, Kostelní 29, Strupčice 29 10:21,90
8x100 02:40,00
8x100 02:26,50
8x200 05:15,40
8x200
DIS Základní škola, krušnohorská 1675, jirkov
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Litoměřice
Místo Škola Čas
1 ZŠ Havličkova 32, Litoměřice, Havlíčkova 32, Litoměřice 09:47,30
8x100 02:31,10
8x100 02:13,10
8x200 05:03,10
8x200
2 Základní škola, Školská 196, Budyně nad Ohří 09:58,70
8x100 02:33,50
8x100 02:15,10
8x200 05:10,10
8x200
3 ZŠ a MŠ Mšené lázně,, Školní 121 121, Mšené lázně 10:14,10
8x100 02:31,80
8x100 02:26,30
8x200 05:16,00
8x200
4 Základní a Mateřská škola, školní 36, Brozany nad Ohří 10:19,10
8x100 02:44,20
8x100 02:19,20
8x200 05:15,70
8x200
5 Most
Místo Škola Čas
1 ZŠ J.A. Komenského Most, J. A. Komenského 474, Most 09:38,50
8x100 02:30,10
8x100 02:14,10
8x200 04:54,30
8x200
2 Základní škola, Václava Talicha 1855, Most 09:48,20
8x100 02:36,60
8x100 02:16,60
8x200 04:55,00
8x200
3 ZŠ U Stadionu 1028, Most, U Stadionu 1028, Most 10:00,20
8x100 02:41,20
8x100 02:16,80
8x200 05:02,20
8x200
4 Základní škola, Jakuba Arbesa 2454, Most 10:02,70
8x100 02:35,70
8x100 02:18,50
8x200 05:08,50
8x200
5 Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka, příspěvková organizace, Zdeňka Štěpánka 2912, Most 10:04,00
8x100 02:38,40
8x100 02:16,80
8x200 05:08,80
8x200
6 Sportovní soukromá ZŠ, s.r.o., Podkrušnohorská 1677, Litvínov 10:05,60
8x100 02:39,50
8x100 02:23,40
8x200 05:02,70
8x200
7 Základní škola, Okružní 1235, Most 10:41,50
8x100 02:44,80
8x100 02:24,00
8x200 05:32,70
8x200
8 AMA SCHOOL - ZŠ a MŠ montessori o.p.s., Široký vrch 363, Most 14:00,00
8x100 02:56,90
8x100 05:00,00
8x200 06:03,10
8x200
6 Louny
Místo Škola Čas
1 ZŠ Prokopa Holého Louny, Prokopa Holého 2632, Louny 09:39,30
8x100 02:25,40
8x100 02:14,30
8x200 04:59,60
8x200
2 Základní škola Komenského, Žatec, Komenského alej 749, Žatec 09:41,70
8x100 02:26,90
8x100 02:23,70
8x200 04:51,10
8x200
3 ZŠ J. A. Komenského, Pražská 101, Louny, Pražská 101, Louny 09:52,50
8x100 02:40,20
8x100 02:13,20
8x200 04:59,10
8x200
4 Základní škola Petra Bezruče, Petra Bezruče 2000, Žatec 09:57,30
8x100 02:29,80
8x100 02:25,00
8x200 05:02,50
8x200
5 Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace, Přemyslovců 2209, Louny 10:16,60
8x100 02:44,70
8x100 02:20,20
8x200 05:11,70
8x200
6 Základní škola, Postoloprty, Draguš 581, Postoloprty 10:18,20
8x100 02:49,60
8x100 02:21,00
8x200 05:07,60
8x200
DIS Základní škola, Lipno, Lipenec 119, Louny
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola, Karlovarská 460, Vroutek
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ Ročov, Ročov 121, Ročov
8x100
8x100
8x200
8x200
7 Ústí nad Labem
Místo Škola Čas
1 Zs velke brezno 72742127, Skolni 87, Velké Brezno 09:28,25
8x100 02:26,31
8x100 02:14,28
8x200 04:47,66
8x200
2 ZŠ Vinařská, Vinařská 1016, Ústí nad Labem 09:42,13
8x100 02:32,46
8x100 02:13,35
8x200 04:56,32
8x200
3 ZŠ Stříbrnická, Stříbrnická 3031, Ústí nad Labem 09:44,41
8x100 02:32,63
8x100 02:10,55
8x200 05:01,23
8x200
4 Základní škola a Mateřská škola, SNP 2304, Ústí nad Labem 09:50,64
8x100 02:29,52
8x100 02:18,74
8x200 05:02,38
8x200
5 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150, Hluboká 150, Ústí nad Labem 09:54,78
8x100 02:34,50
8x100 02:14,50
8x200 05:05,78
8x200
6 Základní škola, Mírová 2734, Ústí nad Labem 10:00,94
8x100 02:29,63
8x100 02:19,18
8x200 05:12,13
8x200
7 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec 10:30,06
8x100 02:41,45
8x100 02:23,28
8x200 05:25,33
8x200
8 ZŠ Školní náměstí, Školní náměstí 100, Ústí nad Labem 11:14,05
8x100 02:56,03
8x100 02:35,11
8x200 05:42,91
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků, Metelkovo nám. 968, Teplice 09:03,80
8x100 Michael Kříž, Oliver Černík, Filip Marek, Mikuláš Kotz, Liliana Kindlová, Jiřina Kindlová, Barbora Vavreinová, Klára Skálová 02:19,20
8x100 Lukáš Tůma, Jan Kozák, Šimon Klobouček, Adam Rež, Ema Sebránková, Klára Vorlíčková, Adéla Foldová, Agáta Ječná 02:06,00
8x200 Lukáš Tůma, Adéla Foldová, Jiřina Kindlová, Klára Skálová, Filip Marek, Mikuláš Kotz, Agáta Ječná, Adam Rež 04:38,60
8x200 Jan Kozák, Klára Vorlíčková, Liliana Kindlová, Barbora Vavreinová, Michael Kříž, Oliver Černík, Ema Sebránková, Šimon Klobouček
2 Základní škola, Prokopa Holého 2632, Louny 09:06,10
8x100 02:20,20
8x100 02:09,10
8x200 04:36,80
8x200
3 ZŠ Komenského, Most, Svážná 1, Most 09:18,50
8x100 02:23,50
8x100 02:06,20
8x200 04:48,80
8x200
4 ZŠ Komenského alej, Komenského alej 749, Žatec 09:22,10
8x100 02:23,10
8x100 02:12,70
8x200 04:46,30
8x200
5 Základní škola, Václava Talicha 1855, Most 09:22,80
8x100 Patrik Hýna, Petr Šváb, Adam Blažek, Pavel Vyskočil, Kateřina Seifertová, Marie Kulichová, Lucie Tourková, Bára Davídková 02:27,40
8x100 Matyáš Marek, Lukáš Livonec, Jan Matuščín, Filip Kačírek, Nela Babjáková, Markéta Mojžíšová, Klára Jarošová, Michaela Černá 02:11,30
8x200 Patrik Hýna, Adam Blažek, Lucie Tourková, Bára Davídková, Matyáš Marek, Filip Kačírek, Nela Babjáková, Michaela Černá 04:44,10
8x200 Petr Šváb, Pavel Vyskočil, Kateřina Seifertová, Marie Kulichová, Lukáš Livonec, Jan Matuščín, Markéta Mojžíšová, Klára Jarošová
6 ZŠ s RVTv Na Stínadlech,Teplice, Na Stínadlech 2386, Teplice 09:23,40
8x100 Jan Vaník, Rozálie Klečková, Jan Pondělíček, Kateřina Waneková, Michal Menšík, Ela Klášterková, Adéla Čermáková, Josef Port 02:24,90
8x100 Ondřej Čermák, Lucie Plačková, Michal Podhorský, Adéla Horáková, Sebastian Drašar, Natálie Zoubková, Tereza janoušková, Ondřej Lucák 02:10,70
8x200 Ondřej Čermák, Lucie Plačková, Josef Port, Adéla Čermáková, Jan Vaník, Rozálie Klečková, Tereza janoušková, Ondřej Lucák 04:47,80
8x200 Michal Podhorský, Ela Klášterková, Jan Pondělíček, Kateřina Waneková, Michal Menšík, Natálie Zoubková, Adéla Horáková, Sebastian Drašar
7 Základní škola, Školní 87, Velké Březno 09:25,20
8x100 Vrbová Vendula, Kudělová Ludmila, Džavíková Rozálie, Hovorková Simona, Švejda Radek, Králík Jaromír, Kulhánek Matěj, Vostřel Lukáš 02:24,20
8x100 Vichra Ondřej, Pružincová Klára, Dvořáková Gabriela, Bárta Martin, Michalčík Filip, Hovorka Daniel, Králíková Barbora, Kulhánková Andrea 02:10,50
8x200 Vrbová Vendula, Hovorková Simona, Hovorka Daniel, Bárta Martin, Králíková Barbora, Kulhánková Andrea, Kulhánek Matěj, Vostřel Lukáš 04:50,50
8x200 Králík Jaromír, Kudělová Ludmila, Švejda Radek, Džavíková Rozálie, Pružincová Klára, Dvořáková Gabriela, Vichra Ondřej, Michalčík Filip
8 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná 09:31,20
8x100 Daniel Vítámvás, Magdalena Krejčí, Matyáš Najman, Soňa Šípalová, Veronika Čápová, Klára Slavětínká, Tomáš Michálek, Hynek Burian 02:26,30
8x100 Matyáš Oborník, Adéla Novotná, Vojtěch Krčil, Barbora Jandová, Marek Miksch, Josefína Hrubá, Aneta Kubátová, Lukáš Hlavsa 02:12,50
8x200 Matyáš Oborník, Tomáš Michálek, Veronika Čápová, Daniel Vítámvás, Soňa Šípalová, Josefína Hrubá, Aneta Kubátová, Lukáš Hlavsa 04:52,40
8x200 Marek Miksch, Magdalena Krejčí, Matyáš Najman, Klára Slavětínká, Barbora Jandová, Adéla Novotná, Hynek Burian, Vojtěch Krčil
9 ZŠ Vinařská, Vinařská 1016, Ústí nad Labem 09:36,00
8x100 Patrik Hendrych, Hynek Verner, Andrej Makrlík, Amálie Kolaříková, Nicol Balínová, Tomáš Jungwirth, Viktorie Kostílková, Sabina Kolářová 02:27,70
8x100 Patrik Kaňka, Gabriela Zajícová, Pavel Mareček, Šárka Pospíšilová, Vasil Ficaj, Tereza Jungwirthová, Marek Vávra, Veronika Němcová 02:12,40
8x200 Patrik Hendrych, Tomáš Jungwirth, Nicol Balínová, Sabina Kolářová, Patrik Kaňka, Pavel Mareček, Šárka Pospíšilová, Tereza Jungwirthová 04:55,90
8x200 Andrej Makrlík, Hynek Verner, Amálie Kolaříková, Viktorie Kostílková, Vasil Ficaj, Marek Vávra, Veronika Němcová, Gabriela Zajícová
10 Základní škola, Havlíčkova 32, Litoměřice 09:37,80
8x100 Kristýna Krupková, Jaroslav Růžička, Klára Kunstová, Nicolas Havlíček, Adéla Húblová, Daniel Bareš, Stela Zahrádková, Kristian Pokorný 02:33,10
8x100 Filip Bůžek, Simona Zahrádková, Patrik Bouša, Anna Hartmanová, Šárka Šálková, Václav Kúhn, Tereza Plosová, Josef Pulgret 02:10,80
8x200 Filip Bůžek, Tereza Plosová, Daniel Bareš, Kristýna Krupková, Jaroslav Růžička, Adéla Húblová, Simona Zahrádková, Josef Pulgret 04:53,90
8x200 Patrik Bouša, Šárka Šálková, Nicolas Havlíček, Stela Zahrádková, Kristian Pokorný, Klára Kunstová, Anna Hartmanová, Václav Kúhn
11 ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace, Vrchlického 630, Děčín II 09:48,80
8x100 Martin Podaný, Miroslav Strnad, Josefína Vondráčková, Agáta Voglová, Eliška Kantnerová, Jáchym Fröhlich, Stela Libichová, Filip Uher 02:30,70
8x100 Zuzana Čermáková, Rozálie Nováková, Adam Vepřovský, Anna Kuglerová, Zuzana Toncarová, Oliver Hladík, Adam Novotný, Kryštof Bouša 02:15,70
8x200 Kryštof Bouša, Stela Libichová, Martin Podaný, Anna Kuglerová, Agáta Voglová, Zuzana Čermáková, Filip Uher, Oliver Hladík 05:02,40
8x200 Adam Vepřovský, Rozálie Nováková, Eliška Kantnerová, Josefína Vondráčková, Jáchym Fröhlich, Zuzana Toncarová, Miroslav Strnad, Adam Novotný
12 ZŠ Chomutov, Na Příkopech 19, Chomutov 09:53,70
8x100 02:34,70
8x100 02:15,80
8x200 05:03,20
8x200
13 Základní škola, Budovatelů 1563, Jirkov 10:13,30
8x100 Michal Holada, Vojtěch Vrátník, Likáš Kulíšek, Jan Vaněk, Hana Vrabcová, Anežka Čmejrková, Ema Kolaříková, Tereza Havlíčková 02:30,70
8x100 Denis Jalč, Karel Pokorný, Filip Krása, Tomáš Elexa, Jana Valentová, Magdalena Tučková, Eva Grečová, Tereza Tenglová 02:18,10
8x200 Anežka Čmejrková, Hana Vrabcová, Michal Holada, Jan Vaněk, Magdalena Tučková, Jana Valentová, Filip Krása, Denis Jalč 05:24,50
8x200 Ema Kolaříková, Tereza Havlíčková, Lukáš Kulíšek, Vojtěch Vrátník, Eva Grečová, Tereza Tenglová, Tomáš Elexa, Karel Pokorný