Výsledková listina 2015


Kraj Ústecký

Okresní kola

  okres
1 Teplice
Místo Škola Čas
1 ZŠsRVCJ Metelkovo náměstí 968, Teplice, Metelkovo náměstí 968, Teplice 09:21,00
8x100 02:23,00
8x100 02:12,00
8x200 04:46,00
8x200
2 ZŠ Edisonova, Edisonova 1732, Teplice 09:42,10
8x100 02:30,00
8x100 02:13,10
8x200 04:59,00
8x200
3 ZŠsRVMPP Buzulucká, Buzulucká 392, Teplice 09:42,50
8x100 02:28,70
8x100 02:16,10
8x200 04:57,70
8x200
4 Základní škola Jaroslava Pešaty, J. Pešaty 1313, Duchcov 09:44,50
8x100 02:39,00
8x100 02:12,40
8x200 04:53,10
8x200
5 ZŠ s RVTv Na Stínadlech, Na Stínadlech 2386, Teplice 09:47,80
8x100 02:32,60
8x100 02:17,20
8x200 04:58,00
8x200
6 ZŠ a MŠ Krupka, Teplická, Teplická 400, Krupka 09:49,40
8x100 02:35,70
8x100 02:19,00
8x200 04:54,70
8x200
7 ZŠ Osek, Hrdlovská 662, Osek 10:05,40
8x100 02:38,00
8x100 02:21,40
8x200 05:06,00
8x200
8 ZŠ Bílá cesta, Verdunská 2958, Teplice 10:17,70
8x100 02:44,50
8x100 02:22,50
8x200 05:10,70
8x200
9 ZŠ Novosedlice, Vrchoslavská 88, Novosedlice 10:19,10
8x100 02:36,00
8x100 02:25,10
8x200 05:18,00
8x200
10 ZŠ Plynárenská, Plynárenská 2953, Teplice 10:27,20
8x100 02:45,50
8x100 02:18,70
8x200 05:23,00
8x200
11 ZŠ U Nových lázní, U Nových lázní 1102, Teplice 10:34,80
8x100 02:38,00
8x100 02:25,00
8x200 05:31,80
8x200
12 ZŠ Maršovská Teplice, Maršovská 1575, Teplice 10:49,00
8x100 02:45,00
8x100 02:37,00
8x200 05:27,00
8x200
DIS ZŠ Proboštov, Kpt. Jaroše 130, Proboštov
8x100 02:51,70
8x100
8x200 05:31,80
8x200
2 Děčín
Místo Škola Čas
1 ZŠ Na Stráni, Na Stráni 897, Děčín 6 09:31,50
8x100 02:26,00
8x100 02:13,00
8x200 04:52,50
8x200
2 ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630, Děčín 2 09:52,20
8x100 02:40,30
8x100 02:14,60
8x200 04:57,30
8x200
3 Základní škola U Nemocnice Rumburk, U Nemocnice 1132, Rumburk 10:07,10
8x100 02:35,90
8x100 02:25,70
8x200 05:05,50
8x200
4 ZŠ Jiříkov, okres Děčín, Moskevská 740, Jiříkov 10:10,60
8x100 02:42,70
8x100 02:19,30
8x200 05:08,60
8x200
5 Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám. 688/11, příspěvková organizace, Máchovo nám. 688 11, Děčín IV 10:11,50
8x100 02:42,70
8x100 02:18,50
8x200 05:10,30
8x200
6 ZŠ a MŠ Staré Křečany, Staré Křečany 44, Staré Křečany 11:07,10
8x100 02:53,50
8x100 02:30,20
8x200 05:43,40
8x200
DIS ZŠ a MŠ Děčín XXVII, Kosmonautů 177, p.o., Kosmonautů 177, Děčín
8x100 02:47,60
8x100
8x200
8x200
3 Chomutov
Místo Škola Čas
1 ZŠ Na Příkopech Chomutov, Na Příkopech 895, Chomutov 09:40,20
8x100 02:27,30
8x100 02:10,70
8x200 05:02,20
8x200
2 ZŠ a MŠ Strupčice, Kostelní 29, Strupčice 10:15,50
8x100 02:38,50
8x100 02:25,00
8x200 05:12,00
8x200
4 Litoměřice
Místo Škola Čas
1 Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, Školská 196, Budyně nad Ohří 09:53,60
8x100 02:33,80
8x100 02:18,20
8x200 05:01,60
8x200 05:17,80
2 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 32, Havlíčkova 32, Litoměřice 10:10,80
8x100 02:41,30
8x100 02:22,50
8x200 05:07,00
8x200 05:28,40
3 ZŠ Litoměřice, B.Němcové 2, B. Němcové 2, Litoměřice 10:13,20
8x100 02:34,90
8x100 02:18,40
8x200 05:20,20
8x200 05:19,90
5 Most
Výsledky nejsou k dispozici
6 Louny
Místo Škola Čas
1 ZŠ Prokopa Holého, Prokopa Holého 2632, Louny 09:11,80
8x100 02:21,70
8x100 02:07,70
8x200 04:42,40
8x200
2 ZŠ Komenského Alej, Žatec, Komenského alej 749, Žatec 09:28,60
8x100 02:27,10
8x100 02:07,30
8x200 04:54,20
8x200
3 ZŠ J. A.Komenského Louny, Pražská 101, Louny 09:39,60
8x100 02:22,90
8x100 02:12,40
8x200 05:04,30
8x200
4 ZŠ Podbořany, Husova 276, Podbořany 09:56,40
8x100 02:32,20
8x100 02:20,70
8x200 05:03,50
8x200
5 ZŠ a MŠ Černčice, Fügnerova 424, Černčice 10:10,60
8x100 02:34,90
8x100 02:23,90
8x200 05:11,80
8x200
6 Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny, Karlovarská 181, Lubenec 10:16,00
8x100 02:35,00
8x100 02:19,10
8x200 05:21,90
8x200
7 ZŠ Ročov, Ročov 121, Louny 10:42,70
8x100 02:47,50
8x100 02:29,30
8x200 05:25,90
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola Zeměchy, okres Louny, přípěvková organizace, Zeměchy 83, Louny
8x100 02:45,40
8x100
8x200
8x200
7 Ústí nad Labem
Místo Škola Čas
1 ZŠ a MŠ Ústí nad Labem, SNP 6, SNP 2304, Ústí nad Labem 04:53,80
8x100 02:36,70
8x100 02:17,10
8x200 00:00,00
8x200
2 Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, příspěvková organizace, Mírová 2734, Ústí nad Labem 05:04,80
8x100 02:43,80
8x100 02:21,00
8x200 00:00,00
8x200
3 ZŠ Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, p.o., Vojnovičova 620, Ústí nad Labem 05:11,80
8x100 02:40,30
8x100 02:31,50
8x200 00:00,00
8x200
4 ZŠ a MŠ Nová, Ústí nad Labem, Nová 1423, Ústí nad Labem 05:13,90
8x100 02:46,90
8x100 02:27,00
8x200 00:00,00
8x200
5 Základní škola Ústí nad Labem Palachova 400/37, příspěvková organizace, Palachova 400, Ústí nad Labem 05:22,90
8x100 03:07,80
8x100 02:15,10
8x200 00:00,00
8x200
6 ZŠ a MŠ Libouchec, Libouchec 157, Libouchec 05:25,70
8x100 02:58,50
8x100 02:27,20
8x200 00:00,00
8x200
7 ZŠ Vinařská, Vinařská 1016, Ústí nad Labem 05:28,60
8x100 03:03,60
8x100 02:25,00
8x200 00:00,00
8x200
8 ZŠ Školní náměstí, Školní náměstí 100, Ústí nad Labem 05:31,90
8x100 02:57,70
8x100 02:34,20
8x200 00:00,00
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ Prokopa Holého, Prokopa Holého 2632, Louny 09:05,46
8x100 Matěj Novák, Veronika Vávrová, Alexandra Šlehuberová, Jan Hezina, Matyáš Carboch, Eliška Kypová, Lukáš Laurich, Kateřina Helebrantová 02:20,73
8x100 Lukáš Kočka, Tereza Sajdlová, Václav Hynek, Lucie Rychtaříková, Vojtěch Srb, Magdalena Venclová, Kateřina Pospíšilová, Jan Hřích 02:08,60
8x200 Kateřina Helebrantová, Veronika Vávrová, Matyáš Carboch, Matěj Novák 04:36,13
8x200 Lukáš Kočka, Magdalena Venclová, Tereza Sajdlová, Jan Hřích
2 ZŠsRVCJ Metelkovo náměstí 968, Teplice, Metelkovo náměstí 968, Teplice 09:06,14
8x100 Lukáš Tůma, Tobiáš Vitásek, Klencová Tereza, Zajícová Kateřina, Polanská Barbora, Rollingerová Nella, Kesl Jan, Rež Adam 02:18,98
8x100 Vršata Marek, Hovorka Patrik, Nováková Viktorie, Abrahámová Angelika, Říhová Veronika, Vilímová Nela, Klobouček Jakub, Libánský Tomáš 02:08,72
8x200 Kesl Jan, Polanská Barbora, Rollingerová Nella, Vitásek Tobiáš 04:38,44
8x200 Říhová Veronika, Vilímová Nella, Libánský Tomáš, Klobouček Jakub
3 ZŠ Komenského alej, Komenského alej 749, Žatec 09:12,07
8x100 Tereza Galánová, Eva Černá, Markéta Merdová, Karolína Killianová, Matěj Hankocy, Ondřej Kadlec, Tobiáš Bartoš, Radim Černý 02:25,85
8x100 Kateřina Zumrová, Lenka Bešíková, Bára Karasová, Sára Hrubá, Kristián Balon, Miroslav Jindra, Jakub Drazinsky, Matěj Provazník 02:04,98
8x200 Markéta Merdová, Karolína Killianová, Kateřina Zumrová, Lenka Bešíková, Matěj Hankocy, Radim Černý, Jakub Drazinsky, Matěj Provazník 04:41,24
8x200 Tereza Galánová, Eva Černá, Bára Karasová, Sára Hrubá, Tobiáš Bartoš, Ondřej Kadlec, Kristián Balon, Miroslav Jindra
4 Základní škola Jaroslava Pešaty, J. Pešaty 1313, Duchcov 09:18,45
8x100 Veronika Šmídová, Simona Sluková, Leontýna Kamaraitová, Klára Kosinová, Karel Sláma, Filip Mach, Michal Baloch, Michael Rujbr 02:28,80
8x100 Michaela Šuleková, Tereza Lacinová, Emma Olahová, Klára Procházková, David Šimánek, Dominik Čermák, Matěj Ptáčník, Petr Navrátil 02:08,58
8x200 Veronika Šmídová, Simona Sluková, Karel Sláma, Filip Mach, Tereza Lacinová, Klára Procházková, David Šimánek, Petr Navrátil 04:41,07
8x200 Leontýna Kamaraitová, Klára Kosinová, Michal Baloch, Michal Rujbr, Emma Olahová, Michaela Šuleková, Matěj Ptáčník, Dominik Čermák
5 ZŠ V.Talicha Most, Václava Talicha 1855, Most 09:20,23
8x100 02:23,19
8x100 02:08,98
8x200 04:48,06
8x200
6 ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem, SNP 2304, Ústí nad Labem 09:29,91
8x100 Ondřej Jareš, Kateřina Krausová, Karolína Šebrlová, Martin Trnka, Nikola Puchernová, Jaroslav Souček, Štěpánka Kořánová, Michal Stojka 02:31,69
8x100 Jan Gajdoš, Sára Tikalová, Karolína Havlatová, Jakub Migulski, Kateřina Lorencová, Matyáš Husák, Kristýna Lánová, Daniel Bartoška 02:06,23
8x200 Michal Stojka, Nikola Puchernová, Štěpánka Kořánová, Ondřej Jareš, Karolína Havlatová, Kateřina Lorencová, Jakub Migulski, Daniel Bartoška 04:51,99
8x200 Jaroslav Souček, Kateřina Krausová, Karolína Šebrlová, Martin Trnka, Kristýna Lánová, Sára Tikalová, Matyáš Husák, Jan Gajdoš
7 ZŠ Edisonova, Edisonova 1732, Teplice 09:33,18
8x100 02:31,82
8x100 02:11,95
8x200 04:49,41
8x200
8 ZŠ Na Stráni, Na Stráni 2, Děčín 6 09:36,83
8x100 Simona Wiedermannová, Natálie Vlčková, Barbora Synková, Ema Nedělková, Daniel Vítámvás, Kryštof Loubek, Jan Hrabě, Lukáš Hlavsa 02:27,29
8x100 Adéla Majerová, Adéla Žáková, Marika Trajerová, Nina Parlesáková, Matyáš Korzelt, Jan Janovský, Pavel Kuthan, Daniel Senčišin 02:15,07
8x200 Simona Wiedermannová, Daniel Vítámvás, Lukáš Hlavsa, Natálie Vlčková, Matyáš Korzelt, Jan Janovský, Adéla Majerová, Adéla Žáková 04:54,47
8x200 Daniel Senčišin, Pavel Kuthan, Nina Parlesáková, Marika Trajerová, Kryštof Loubek, Jan Hrabě, Barbora Synková, Ema Nedělková
9 ZŠ s RVTv Na Stínadlech, Na Stínadlech 2386, Teplice 09:38,65
8x100 Jan Vaník, Ela Klášterková, Jakub Kalčík, Adéla Horáková, Josef Port, Rozálie Klečková, Adéla Čermáková, Michal Podhorský 02:27,12
8x100 Ladislav Trojáček, Lucie Plačková, Jakub Port, Jana Urbanczyková, Ondřej Čermák, Tereza Janoušková, Tereza Kloučková, Ondřej Lucák 02:13,02
8x200 Ladislav Trojáček, Lucie Plačková, Jan Vaník, Rozálie Klečková, Adéla Čermáková, Michal Podhorský, Tereza Kloučková, Ondřej Lucák 04:58,51
8x200 Jakub Port, Tereza Janoušková, Josef Port, Ela Klášterková, Jakub Kalčík, Jana Urbanczyková, Adéla Horáková, Ondřej Čermák
10 ZŠ Na Příkopech Chomutov, Na Příkopech 895, Chomutov 09:39,96
8x100 Josefíková Kateřina, Zemanová Viktorie, Elngarová Rozálie, Prošková Anežka, Hönig Albert, Prouza Vojtěch, Murit Pavel, Dvořák Maxim 02:31,59
8x100 Schuldesová Viktorie, Větrovcová Natálie, Šedivá Štěpánka, Svobodová Tereza, Bartoš Česlav, Fafek Matěj, Šmejkal Petr, Kříž Martin 02:13,97
8x200 Josefíková Kateřina, Prošková Anežka, Murit Pavel, Dvořák Maxim, Schuldesová Viktorie, Šedivá Štěpánka, Šmejkal Petr, Kříž Martin 04:54,40
8x200 Zemanová Viktorie, Elngarová Rozálie, Hönig Albert, Prouza Vojtěch, Větrovcová Natálie, Svobodová Tereza, Bartoš Česlav, Fafek Matěj
11 Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace, Vojnovičova 620, Ústí nad Labem 09:48,13
8x100 02:33,23
8x100 02:15,82
8x200 04:59,08
8x200
12 Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, Školská 196, Budyně nad Ohří 09:51,54
8x100 Jakeš Václav, Kalousová Emily, Volkán Samuel, Vágnerová Veronika, Svobodová Adriana, Vogelová Emílie, Němeček Michal, Fořtík Daniel 02:30,69
8x100 Nykiel Teodor, Jakubíková Pavla, Volkánová Marie, Sláma Martin, Maxa Petr, Kotěra Petr, Michlová Rozálie, Markvartová Adéla 02:20,73
8x200 Fořtík Daniel, Němeček Michal, Vogelová Emílie, Vágnerová Veronika, Maxa Petr, Kotěra Petr, Michlová Rozálie, Markvartová Adéla 05:00,12
8x200 Nykiel Teodor, Sláma Martin, Volkánová Marie, Svobodová Adriana, Volkán Samuel, Kalousová Emily, Jakeš Václav, Jakubíková Pavla
13 ZŠ Podbořany, Husova 276, Podbořany 09:55,08
8x100 Kopačková Bára, Trochová Petra, Procházková Berenika, Neubaurová Tereza, Myška Josef, Hlaváč Jan, Kamír Lukáš, Zbyň Jakub 02:32,29
8x100 Kerdová Nikola, Janoušková Kateřina, Soldátková Tereza, Lodlová Barbora, Myška Vojtěch, Chodura René, Šeda Miroslav, Kotlan Tomáš 02:15,66
8x200 Procházková Berenika, Neubaurová Tereza, Hlaváč Jan, Myška Josef, Kerdová Nikola, Soldátková Tereza, Myška Vojtěch, Chodura René 05:07,13
8x200 Kopačková Bára, Trochová Petra, Kamír Lukáš, Zbyň Jakub, Janoušková Kateřina, Lodlová Barbora, Šeda Miroslav, Kotlan Tomáš
14 Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, příspěvková organizace, Mírová 2734, Ústí nad Labem 09:59,95
8x100 Brzokoupil Petr, Borkovec Jan, Sochůrková Karolina, Salachová Eliška, Vyhlídal Radek, Sedlák David, Kawuloková Barbora, Vojtěchovská Veronika 02:36,89
8x100 Maňkoš Dominik, Kůstka Miroslav, Lunhul Vladislav, Doskočilová Adéla, Obrtlíková Nela, Majer Tomáš, Davidová Barbora, Vášová Barbora 02:14,31
8x200 Brzokoupil Petr, Borkovec Jan, Sochůrková Karolina, Salachová Eliška, Maňkoš Dominik, Kůstka Miroslav, Doskočilová Adéla, Obrtlíková Nela 05:08,75
8x200 Vyhlídal Radek, Sedlák David, Kawuloková Barbora, Vojtěchovská Veronika, Lunhul Vladislav, Majer Tomáš, Davidová Barbora, Vášová Barbora
15 ZŠ a MŠ Strupčice, Strupčice 29, Strupčice 10:27,30
8x100 02:38,47
8x100 02:25,41
8x200 05:23,42
8x200