Výsledková listina 2015


Kraj Moravskoslezský

Okresní kola

  okres
1 Nový Jičín
Výsledky nejsou k dispozici
2 Karviná
Místo Škola Čas
1 Základní škola Havířov - Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná, K. Světlé 1 1372, Havířov - Podlesí 09:32,40
8x100 02:25,40
8x100 02:18,50
8x200 04:48,50
8x200
2 Základní škola Gorkého, Gorkého 1, Havířov-Město 09:35,30
8x100 02:29,70
8x100 02:13,20
8x200 04:52,40
8x200
3 ZˇM. Kudeříkové, M. Kudeříkové 14, Havířov 10:04,90
8x100 02:30,10
8x100 02:28,60
8x200 05:06,20
8x200
4 ZŠ Generála Svobody, Generála Svobody 16, Havířov - Šumbark 10:07,10
8x100 02:40,00
8x100 02:16,60
8x200 05:10,50
8x200
3 Bruntál
Místo Škola Čas
1 Základní škola Krnov, Smetanův okruh 4, příspěvková organizace, Smetanův okruh 4, Krnov 09:50,00
8x100 02:32,00
8x100 02:16,00
8x200 05:02,00
8x200 05:08,80
2 ZŚ Janáčkovo nám. 17, Krnov, příspěvková organizace, Janáčkovo nám. 17, Krnov 10:04,20
8x100 02:33,10
8x100 02:26,10
8x200 05:05,00
8x200 05:21,30
3 ZŠ a MŠ Horní Benešov, Školní 338, Horní Benešov 10:30,60
8x100 02:49,00
8x100 02:19,30
8x200 05:22,30
8x200 05:32,40
4 Základní a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace, Zátor-Loučky 86, Zátor 10:39,70
8x100 02:46,20
8x100 02:24,90
8x200 05:28,60
8x200 05:38,50
4 Frýdek-Místek II,
Místo Škola Čas
1 ZŠ n. u. P. Bezruče, T. G. Masaryka 454, Frýdek-Místek 09:25,10
8x100 02:27,40
8x100 02:14,10
8x200 04:43,60
8x200
2 ZŠ Frýdek-Místek, Pionýrů, Pionýrů 400, Frýdek-Místek 09:38,20
8x100 02:26,10
8x100 02:13,80
8x200 04:58,30
8x200
3 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320, Frýdek-Místek 09:41,00
8x100 02:32,40
8x100 02:11,10
8x200 04:57,50
8x200
4 ZŠ a MŠ Staré Město, Jamnická 270, Staré Město 09:55,60
8x100 02:31,00
8x100 02:17,80
8x200 05:06,80
8x200
5 Opava
Místo Škola Čas
1 ZŠ Englišova,Opava, Englišova 82, Opava 08:59,80
8x100 02:21,70
8x100 02:03,30
8x200 04:34,80
8x200
2 ZŠ Opava-Kylešovice, U Hřiště 4, Opava 6 09:10,60
8x100 02:25,00
8x100 02:04,20
8x200 04:41,40
8x200
3 ZŠ Háj ve Slezsku, Školní 90, Háj ve Slezsku 09:19,50
8x100 02:24,10
8x100 02:09,60
8x200 04:45,80
8x200
4 ZŠ Opava, Otická, Otická 18, Opava 09:30,40
8x100 02:29,40
8x100 02:11,60
8x200 04:49,40
8x200
5 ZŠ Opava, Šrámkova 4, Šrámkova 4, Opava 09:31,50
8x100 02:27,50
8x100 02:16,80
8x200 04:47,20
8x200
6 ZŠ Mokré Lazce, Hájova 98, Mokré Lazce 09:39,80
8x100 02:26,30
8x100 02:14,00
8x200 04:59,50
8x200
7 ZŠ BOŽENY NĚMCOVÉ OPAVA, B.Němcové 2, Opava 09:40,20
8x100 02:29,60
8x100 02:13,50
8x200 04:57,10
8x200
8 ZŠ OPAVA, VRCHNÍ 19, VRCHNÍ 19, OPAVA 09:57,10
8x100 02:29,00
8x100 02:22,50
8x200 05:05,60
8x200
6 Ostrava-město
Místo Škola Čas
1 ZŠ Porubská 832, Porubská 832, Ostrava - Poruba 09:04,60
8x100 02:23,50
8x100 02:07,20
8x200 04:33,90
8x200
2 Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, příspěvková organizace, Školní 419, Těrlicko 09:19,90
8x100 02:24,60
8x100 02:10,30
8x200 04:45,00
8x200
3 ZŠ Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, Ostrava 09:35,10
8x100 02:25,80
8x100 02:17,10
8x200 04:52,20
8x200
4 1st International School of Ostrava, Ostrčilova 19, Ostrava 09:43,40
8x100 02:29,50
8x100 02:19,30
8x200 04:54,60
8x200
5 ZŠ a MŠ Velká Polom, Opavská 350, Velká Polom 09:48,30
8x100 02:35,00
8x100 02:15,30
8x200 04:58,00
8x200
6 ZŠ Ostrava - Hrabůvka, Provaznická, Provaznická 64, Ostrava 09:52,40
8x100 02:27,40
8x100 02:16,00
8x200 05:09,00
8x200
7 Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace, Radniční náměstí 1040, Šenov 09:59,30
8x100 02:38,30
8x100 02:25,50
8x200 04:55,50
8x200
8 Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace, Ostrčilova 10, Ostrava 10:03,00
8x100 02:33,00
8x100 02:20,60
8x200 05:09,40
8x200
9 ZŠ A.Kučery 20, Ostrava - Hrabůvka, A.Kučery 20, Ostrava 10:11,60
8x100 02:37,70
8x100 02:33,00
8x200 05:00,90
8x200
10 ZŠ a MŠ Kosmonatů 15, Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace, Kosmonautů 15, Ostrava 10:12,10
8x100 02:40,60
8x100 02:22,20
8x200 05:09,30
8x200
7 Frýdek-Místek
Výsledky nejsou k dispozici

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ Emila Zátopka, Pionýrská 791, Kopřivnice 08:44,48
8x100 Daniel Hanzelka, Filip Dej, Oliver Pešat, Jakub Holub, Petra Benišová, Valerie Hoďáková, Natálie Kvapilová, Daniela Bačová 02:19,32
8x100 Petr Kelnar, Hynek Bartoň, Radim Šudák, Karel Michlík, Hana Soukalová, Ema Feilhauerová, Lucie Bačová, Adéla Tkáčová 02:02,99
8x200 Daniel Hanzelka, Filip Dej, Petra Benišová, Natálie Kvapilová, Hynek Bartoň, Radim Šudák, Hana Soukalová, Adéla Tkáčová 04:22,17
8x200 Oliver Pešat, Jakub Holub, Valerie Hoďáková, Daniela Bačová, Petr Kelnar, Karel Michlík, Ema Feilhauerová, Lucie Bačová 04:47,60
2 ZŠ Engllišova, Englišova 82, Opava 08:54,81
8x100 Kamil Hrbáč, Jan Matýsek, Matěj Jakubík, Víťa Dietrich, Ema Vontrobová, Markéta Bugarová, Kateřina Tomášová, Jasmína Rábová 02:19,37
8x100 Michal Glocman, David Kavecký, Pavel Halátek, Jonáš Holuša, Nela Vyklická, Bára Vitásková, Lucie Schusterová, Klára Kazimírská 02:01,94
8x200 Michal Glocman, David Kavecký, Nela Vyklická, Bára Vitásková, Kamil Hrbáč, Víťa Dietrich, Ema Vontrobová, Jasmína Rábová 04:33,50
8x200 Pavel Halátek, Jonáš Holuša, Lucie Schusterová, Klára Kazimírská, Matěj Jakubík, Jan Matýsek, Kateřina Tomášová, Markéta Bugarová 04:41,25
3 ZŠ Porubská 832, Porubská 832, Ostrava - Poruba 08:56,64
8x100 Veronika Trojanská, Amálie Holšanová, Tereza Krchňáková, Vanessa Gleňová, Jan Chárvátek, Michal Hrabovský, Jan Ptáček, Vojtěch Kovář 02:16,85
8x100 Martina Vavro, Sabina Vantuchová, Dominika Fialová, Denisa Zdražilová, Jakub Padisak, Jakub Sadílek, Václav Krupica, Patrik Volný 02:04,51
8x200 Martina Vavro, Denisa Zdražilová, Amálie Holšanová, Tereza Krchňáková, Václav Krupica, Patrik Volný, Michal Hrabovský, Jan Ptáček 04:35,28
8x200 Sabina Vantuchová, Dominika Fialová, Veronika Trojanská, Vanessa Gleňová, Jakub Padisak, Jakub Sadílek, Jan Charvátek, Vojtěch Kovář 04:43,07
4 Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, příspěvková organizace, Školní 419, Těrlicko 09:12,98
8x100 David Poledník, Matěj Michejda, Ondřej Divoký, Patrik Polach, Katy Pelikánová, Miriam Kotásková, Julie Romanová, Mariana Janošová 02:23,12
8x100 Adam Machala, Vojtěch Michejda, Samuel Mrózek, Filip Chrobok, Markéta Janošová, Gabriela Rusnoková, Michaela Helisová, Jana Franková 02:08,81
8x200 Adam Machala, Vojtěch Michejda, David Poledník, Matěj Michejda, Markéta Janošová, Gabriela Rusnoková, Katy Pelikánová, Miriam Kotásková 04:41,05
8x200 Samuel Mrózek, Filip Chrobok, Ondřej Divoký, Patrik Polach, Michaela Helisová, Jana Franková, Julie Romanová, Mariana Janošová 04:54,67
5 ZŠ T. G. Masaryka, 2. Května 500, Studénka 09:17,37
8x100 02:22,54
8x100 02:11,57
8x200 04:43,26
8x200 05:07,17
6 ZŠ Starý Jičín, Starý Jičín 126, Starý Jičín 09:21,77
8x100 Štěpánka Dubcová, Eliška Randýsková, Marie Dlabajová, Tereza Kemlová, Erik Hříva, Lukáš Hub, Marek Štramberský, Daniel Haman 02:21,86
8x100 Lucie Jančíková, Blažena Orlitová, Barbora Losertová, Nela Nasswetterová, Lukáš Zelík, Tadeáš Kunovský, Tomáš janíček, Jaroslav Václavík 02:16,37
8x200 Lucie jančíková, Nela Nasswetterová, Lukáš Hub, Marek Štramberský, Štěpánka Dubcová, Tereza Kemlová, Jaroslav Václavík, Lukáš Zelík 04:43,54
8x200 Erik Hříva, Eliška Randýsková, Marie Dlabajová, Daniel Haman, Blažena Orlitová, Barbora Losertová, Tomáš janíček, Tadeáš Kunovský 05:04,74
7 ZŠ K. Světké, K. Světlé 1, Havířov 09:23,66
8x100 02:22,74
8x100 02:13,81
8x200 04:47,11
8x200 05:05,33
8 ZŠ BRUNTÁL, OKRUŽNÍ 38, p.o., OKRUŽNÍ 38, BRUNTÁL 09:40,20
8x100 Šárka Kudlová, Karolína Chadimová, Ema Pátková, Barbora Vávrová, Adam Bureš, Matěj Vávra, Vojtěch Šťastný, Lukáš Fikar 02:24,00
8x100 Anna Beránková, Zuzana Černá, Justina Gajarská, Monika Filová, Tomáš Zelenka, Ondřej Piskač, Jan Chadim, Pavel Vítů 02:13,40
8x200 Adam Bureš, Matěj Vávra, Šárka Kudlová, Barbora Vávrová 05:02,80
8x200 Anna Beránková, Zuzana Černá, Tomáš Zelenka, Jan Chadim
8 ZŠ Háj ve Slezsku, Školní 90, Háj ve Slezsku 09:25,84
8x100 Patrik Berousek, Adam Pavlík, Šimon Balner, Matěj Pochyla, Nikol Třečáková, Jana Jelenová, Tereza Žídková, Kateřina Volná 02:23,10
8x100 Martin Blažej, Adam Bernát, Maxmilián Šindlář, Vojtěch Bobovský, Lucie Kaštovská, Michaela Klimešová, Kristýna Kadulová, Štěpánka Osinová 02:15,76
8x200 Maxmilián Šindlář, Lucie Kaštovská, Adam Pavlík, Jana Jelenová, Martin Blažej, Kateřina Volná, Kristýna Kadulová, Matěj Pochyla 04:46,98
8x200 Vojtěch Bobovský, Tereza Žídková, Patrik Berousek, Štěpánka Osinová, Adam Bernát, Michaela Klimešová, Nikol Třečáková, Šimon Balner 05:04,15
9 Základní škola Havířov - Město Gorkého 1/329 okres Karviná, Gorkého 1, Havířov - Město 09:29,04
8x100 Michaela Kravčíková, Ivana Vontrobová, Klára Michnová, Šárka Okonová, Maxmilián Číž, Radim Majer, Adam Adamovský, Jacob Juračka 02:23,51
8x100 Barbora Malysová, Kateřina Slížová, Barbora Baloghová, Amálie Stráníková, Dominik Bero, Jakub Počil, Adam Gröhman, Richard Jelínek 02:13,24
8x200 Klára Michnová, Šárka Okonová, Adam Adamovský, Jacob Juračka 04:52,29
8x200 Barbora Baloghová, Amálie Stráníková, Adam Gröhman, Richard Jelínek 05:05,12
10 ZŠ Janáčkovo nám. 17, Krnov, Janáčkovo nám. 17, Krnov 09:31,37
8x100 Barbora Kubicová, Beáta Šupáková, Barbara Schrottová, Alena Šťastná, Maxim Michalčík, Bruno Rosner, Lukáš Zámarský, Jaromír Kočnar 02:23,40
8x100 Ema Rosnerová, Barbora Říhová, Aneta Vojtěšková, Tereza Ulmannová, Filip Frank, Erik Šupák, Matěj Duda, Tomáš Snihota 02:13,19
8x200 Barbora Kubicová, Beáta Šupáková, Maxim Michalčík, Bruno Rosner, Ema Rosnerová, Barbora Říhová, Filip Frank, Erik Šupák 04:54,78
8x200 Barbora Schrottová, Alena Šťastná, Lukáš Zámarský, Jaromír Kočnar, Aneta Vojtěšková, Ulmannová Tereza, Matěj Duda, Tomáš Snihota 05:09,33
11 ZŠ Frýdek - Místek, Pionýrů 400, Frýdek - Místek 73802, Pionýrů 400, Frýdek - Místek 09:34,05
8x100 Mário Murín, Adam Chovančík, Tomáš Zatloukal, Matěj Urbiš, Klára Sýkorová, Nikola Veličková, Veronika Větřilová, Hana Maštalířová 02:26,73
8x100 Jakub Koutný, Daniel Kulštejn, Ondřej Roman, Michael Sedláček, Tereza Nováková, Eliška Skotnicová, Marie Kuchařová, Karolína Chrastinová 02:15,72
8x200 Tomáš Zatloukal, Adam Chovančík, Veronika Větřilová, Hana Maštalířová 04:51,60
8x200 Tereza Nováková, Ondřej Roman, Eliška Skotnicová, Jakub Koutný 05:05,06
12 ZŠ n. u. P. Bezruče, T. G. Masaryka 454, Frýdek-Místek 09:35,76
8x100 02:26,44
8x100 02:12,68
8x200 04:56,64
8x200 05:31,39
13 Základní škola Ostrava - Bělský - Les, B. Dvorského, B. Dvorského 1 1, Ostrava - Bělský Les 09:38,32
8x100 02:25,24
8x100 02:14,19
8x200 04:58,89
8x200 05:58,66
14 ZŠ Mokré Lazce, Hájova 98, Mokré Lazce 09:39,80
8x100 Adéla Hrubá, Mirka Lhotská, Klára Pastuszková, Betka Kudelová, Alex Blahut, Šimon Hájek, Tadeáš Slivka, Daniel Sukdol 02:28,10
8x100 Helena Gálová, Eva Hřivňacká, Veronika Mošová, Katka Peterková, David Tomíček, Marek Lorenčík, Ondra Malohlava, Kryštof Zimmermann 02:15,22
8x200 Adéla Hrubá, Klára Pastuszková, Alex Blahut, Daniel Sukdol, Helena Galová, Katka Peterková, Marek Lorenčík, Ondra Malohlava 04:56,48
8x200 Mirka Lhotská, Alžběta Kudelová, Šimon Hájek, Tadeáš Slivka, Eva Hřivňacká, Verča Mošová, David Tomíček, Kryštof Zimermann 05:06,45
15 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320, Frýdek-Místk 09:47,12
8x100 Nela Balogová, Rozárka Krasulová, Nikola Špačková, Natálka Krahulíková, Matouš Konopáč, Jakub Šrajer, Domonik Anděl, Kryštof Řeha 02:32,99
8x100 Žaneta Juřičná, Adéla Kendziorová, Jana Bednářová, Monika Mužná, David Bednář, Adam Valigura, Matěj Šrajer, Jakub Černý 02:16,20
8x200 Nela Balogová, Rozárka Krasulová, Matouš Konopáč, Jakub Šrajer, Žaneta Juřičná, Adéla Kendziorová, David Bednář, Jakub Černý 04:57,93
8x200 Monika Mužná, Nikola Špačková, Kryštof Řeha, Adam Valigura, Matěj Šrajer, Natálie Krahulíková, Dominik Anděl, Jana Bednářová 05:17,55