Výsledková listina 2019


Kraj Moravskoslezský

Okresní kola

  okres
1 Nový Jičín
Místo Škola Čas
1 Základní škola Emila Zátopka, Pionýrská 791, Kopřivnice 09:04,00
8x100 02:25,2_
8x100 02:05,0_
8x200 04:34,1_
8x200 04:53,6_
2 ZŠ M.Horákové,Kopřivnice, Obránců míru 369, Kopřivnice 09:15,00
8x100 02:25,2_
8x100 02:06,0_
8x200 04:44,4_
8x200 04:48,8_
3 Základní škola, Alšova 1123, Kopřivnice 09:17,00
8x100 Natali Pavlátová, Sofie Valášková, Nela Burgertová, Valérie Burgetová, Jan Chalupa, Lukáš Heuer, Hubert Fišnar, Matěj Kocián 02:22,1_
8x100 Anna Marie Chalupová, Kamila Engelová, Aneta Pařízková, Adéla Pivková, Ondřej Škyvara, Mikky Vanna, Kuchař Matěj, Kopřiva Adam 02:12,7_
8x200 Ondřej Škyvara, Natali Pavlátová, Sofie Valášková, Kamila Engelová, Lukáš Heuer, Jan Chalupa, Anna Marie Chalupová, Mikky Vanna 04:43,2_
8x200 Matěj Kocián, Nela Burgertová, Valérie Burgetová, Hubert Fišnar, Adéla Pivková, Aneta Pařízková, Kuchař Matěj, Kopřiva Adam 04:57,6_
4 Základní škola TGM Studénka, 2. Května 500, Studénka 09:25,00
8x100 02:24,3_
8x100 02:12,1_
8x200 04:49,3_
8x200 05:03,4_
5 ZŠ a MŠ Komenského, Komenského 701, Bílovec 09:34,00
8x100 02:32,3_
8x100 02:11,6_
8x200 04:51,7_
8x200 05:03,8_
6 Základní škola Odry, Pohořská 8, Pohořská 8, Odry 09:35,00
8x100 Prokop Susík, Vojtěch Susík, Daniel Král, Jakub Horák, Eliška Kubínková, Barbora Švánová, Laura Egyedová, Tereza Zsemlyeová 02:22,0_
8x100 Dominik Král, František Šnajdr, Kryštof Rozkopal, Lukáš Vála, Aneta Němcová, Barbora Valasová, Adéla Hrnčířová, Jesica Kyselá 02:16,0_
8x200 Prokop Susík, Daniel Král, Eliška Kubínková, Barbora Švánová, Dominik Král, Kryštof Rozkopal, Adéla Hrnčířová, Jesica Kyselá 04:57,2_
8x200 Vojtěch Susík, Jakub Horák, Laura Egyedová, Tereza Zsemlyeová, František Šnajdr, Lukáš Vála, Aneta Němcová, Barbora Valasová 05:04,2_
7 ZŠ Komenského 68, Nový Jičín, Komenského 68, Nový Jičín 09:38,00
8x100 Rosa Vratislav, Pochyla Dominik, Ryšková Ema, Marcalíková Anita, Keck Michal, Špůrková Melánie, Hošáková Marie, Vaculík David 02:29,4_
8x100 Chovanec Adolf, Cauzzo Thomas, Cínová Pavlína, Sudolská Kateřina, Huvar Patrik, Paličková Anna, Vránová Stela, Raitr Matyáš 02:13,7_
8x200 Chovanec Adolf, Rosa Vratislav, Vránová Stela, Ryšková Ema, Vaculík David, Špůrková Melánie, Cínová Pavlína, Raitr Matyáš 04:56,2_
8x200 Huvar Patrik, Pochyla Dominik, Sudolská Kateřina, Hošáková Marie, Keck Michal, Paličková Anna, Marcalíková Anita, Cauzzo Thomas 05:10,6_
8 Základní škola a Mateřská škola, Kunín 346, Kunín 09:41,00
8x100 02:29,0_
8x100 02:15,7_
8x200 04:57,4_
8x200 05:17,0_
8 ZŠ Komenského 66, Komenského 66, Nový Jičín 09:41,00
8x100 02:35,1_
8x100 02:09,8_
8x200 04:57,9_
8x200 05:04,6_
10 Jubilejní ZŠ prezidenta Masaryka a MŠ, Trojanovice 362, Trojanovice 10:00,00
8x100 02:33,2_
8x100 02:17,3_
8x200 05:10,0_
8x200 05:25,0_
11 Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace, Jubilejní 484, Nový jičín 10:04,00
8x100 Vosol Nicolas, Osadník Jiří, Rek Tristan, Knapek Adam, Labounková Barbora, Ferenzová Sofie, Rodič Tea, Jagošová Sofie 02:39,5_
8x100 Minář Pavel, Smutný Radovan, Sochor Adam, Halamíček Michal, Zubková Rosalie, Radová Nela, Rýdlová Kristýna, Grosmannová Anna 02:16,0_
8x200 Minář Pavel, Smutný Radovan, Zubková Rosalie, Radová Nela, Osadník Jiří, Rek Tristan, Labounková Barbora, Ferenzová Sofie 05:09,3_
8x200 Vosol Nicolas, Knapek Adam, Rodič Tea, Jagošová Sofie, Sochor Adam, Halamíček Michal, Rýdlová Kristýna, Grossmanová Anna 05:15,7_
12 ZŠ Komenského, Komenského 6, Odry 10:15,00
8x100 Dominik Šamko, Patrik Šíma, Lukáš Čablík, Štefan Mizera, Anna Keclíková, Karolína Dunková, Emma Sadilová, Markéta Dvořáková 02:38,0_
8x100 Amélie Vrbová, Viktorie Fojtíková, Barbora Haubeltová, Adéla Jurošková, Adam Horák, Nikolas Milerský, Sebastian Vondráček, Jan Dibelka 02:22,3_
8x200 Dominik Šamko, Patrik Šíma, Lukáš Čablík, Štefan Mizera, Anna Keclíková, Karolína Dunková, Emma Sadilová, Markéta Dvořáková 05:15,0_
8x200 Amélie Vrbová, Viktorie Fojtíková, Barbora Haubeltová, Adéla Jurošková, Adam Horák, Nikolas Milerský, Sebastian Vondráček, Jan Dibelka 05:26,7_
13 Základní škola, Mniší 66, Kopřivnice 10:24,00
8x100 Oliver Kresta, Karel Valíček, Matěj Filip, Pavel Herman, Elen Hanzelková, Dominika Blechová, Kateřina Machalová, Gabriela Vítková 02:48,0_
8x100 Šimon Holub, Matouš Vrubel, Bartoloměj Filip, Jakub Polášek, Natálie Sokolová, Markéta Rečková, Agáta Holubová, Julie Staníková 02:13,2_
8x200 Matěj Filip, Karel Valíček, Elen Hanzelková, Dominika Blechová, Šimon Holub, Jakub Polášek, Agáta Holubová, Markéta Rečková 05:23,4_
8x200 Oliver Kresta, Pavel Herman, Kateřina Machalová, Gabriela Vítková, Matouš Vrubel, Bartoloměj Filip, Natálie Sokolová, Julie Staníková 05:32,4_
DIS ZŠ a MŠ Hladké Životice, přísp. org., Hlavní 188, Hladké Životice
8x100
8x100
8x200
8x200
2 Karviná
Místo Škola Čas
1 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko 09:21,10
8x100 Simona Beranová, Nikolas Střondala, Matyáš Nogol, Sebastián Durček, Zuzana Barabaszová, Matěj Klváček, Veronika Červenková, Karolína Divoká 02:23,30
8x100 Daniel Bolek, Vilém Nogol, Karolína Goluchová, Markéta Szkibiková, Barbora Szymonková, Daniel Ovčaři, Adéla Martináková, Jakub Chrobok 02:12,20
8x200 Daniel Ovčaři, Sebastián Durček, Matěj Klváček, Veronika Červenková, Karolína Divoká, Barbora Szymonková, Adéla Martináková, Jakub Chrobok 04:45,60
8x200 Simona Beranová, Zuzana Barabaszová, Matyáš Nogol, Nikolas Střondala, Karolína Goluchová, Markéta Szkibiková, Daniel Bolek, Vilém Nogol 04:57,00
2 ZŠ Mládežnická, Mládežnická 11, Havířov - Podlesí 09:30,90
8x100 Ema Hrubá, Anna Škutová, Szymurdová Anežka, Novotná Dominika, Chovanec Jonáš, Muroň Adam, Svoboda Martina, Krečmer Lukáš 02:25,30
8x100 Orlická Natálie, Kunčická Barbora, Hoderová Tamara, Luzarová Denisa, Zajac Dominik, Urbančík Jakub, Fulop Nickolas, Němčík Martin 02:12,40
8x200 Chovanec Jonáš, Muroň Adam, Hrubá Ema, Škutová Anna, Orlická Natálie, Kunčická Barbora, Urbančík Jakub, Zajac Dominik 04:53,20
8x200 Svoboda Martin, Krečmer Lukáš, Szymurdová Anežka, Novotná Dominika, Hoderová Tamara, Luzarová Denisa, Fulop Nickolas, Němčík Martin 05:01,60
3 Základní škola, 1.máje 10a 956, Havířov 09:54,00
8x100 Vojtěch Mattausch, Vojtěch Jarolím, Tereza Hrabcová, Valentina Matoulek, Monika Zigoneanu, Kristýna Jurenková, Radek Porubčan, Jan Vávra 02:40,20
8x100 Ivana Plintová, Simona Baldermanová, Adriana Tichá, Nela Kršková, Jakub Jasanský, Matěj Pezda, Vojtěch Rychlík, Ondřej Ševěček 02:17,40
8x200 Ivana Plintová, Simona Baldermanová, Adriana Tichá, Nela Kršková, Jakub Jasanský, Matěj Pezda, Vojtěch Rychlík, Ondřej Ševěček 05:18,60
8x200 Vojtěch Mattausch, Vojtěch Jarolím, Tereza Hrabcová, Valentina Matoulek, Monika Zigoneanu, Kristýna Jurenková, Radek Porubčan, Jan Vávra 04:56,40
DIS Základní škola, M. Pujmanové 17, Havířov - Šumbark
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ Dětmarovice, Dětmarovice 1002, Dětmarovice
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Bruntál
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Žižkova 3, Krnov 09:20,32
8x100 Dominik Navrátil, David Drastik, Jonáš Golláň, Šimon Kurečka, Barbora Ondroušková, Kateřina Bracková, Sáva Golláňová, Julie Doležalová 02:23,32
8x100 Štěpán Imrich, Jan Barčák, Matěj Grulich, Matyas Šimonek, Lucie Straškrabová, Eva Hampelová, Barbora Hambálková, Eleni Elavsky 02:11,10
8x200 Barbora Ondroušková, Kateřina Bracková, Dominik Navrátil, David Drastik, Lucie Straškrabová, Eva Hampelová, Štěpán Imrich, Jan Barčák 04:45,90
8x200 Sáva Golláňová, Julie Doležalová, Jonáš Golláň, Šimon Kurečka, Barbora Hambálková, Eleni Elavsky, Matěj Grulich, Matyas Šimonek 05:11,10
2 ZŠ Bruntál Jesenická, Jesenická 1284, Bruntál 09:31,90
8x100 Matyáš Fiala, Nikolas Novák, Eliška Dolanská, Tereza Stonáčková, Anna Vodičková, Lucie Kadučíková, Matěj Neoral, Daniel Patrovský 02:29,50
8x100 Tobias Chlápek, Patrik Zajíc, Viktorie Kociánová, Tereza Oltyánová, Ema Jelínková, Bára Drápalová, Michal Sedlář, Dominik Lakomý 02:10,80
8x200 Tobia Chlápek, Matěj Neoral, Daniel Patrovský, Tereza Stonáčková, Lucie Kadučíková, Bára Drápalová, Viktorie Kociánová, Dominik Lakomý 04:51,60
8x200 Michal Sedlář, Nikolas Novák, Matyáš Fiala, Eliška Dolanská, Anna Vodičková, Tereza Oltyánová, Ema Jelínková, Patrik Zajíc 05:05,70
3 Základní škola Janáčkovo náměstí 17 Krnov, Janáčkovo náměstí 17, Krnov 09:55,50
8x100 Filip Vranka, Matouš Pastorek, František Mrkvan, Štěpán Rybka, Viktorie Čechová, Lucie Palová, Valentyna Řeháčková, Sofie Naumovská 02:27,80
8x100 Tim Ulmann, František Bednarčík, Tomáš Dědič, Adam Juroška, Beatrix Bikárová, Natálie Bachroňová, Vendula Butorová, Jana Sedláková 02:24,70
8x200 Filip Vranka, Matouš Pastorek, Viktorie Čechová, Lucie Palová, Tim Ulmann, František Bednarčík, Beatrix Bikárová, Natálie Bachroňová 05:03,00
8x200 František Mrkvan, Štěpán Rybka, Tomáš Dědič, Adam Juroška, Valentyna Řeháčková, Sofie Naumovská, Vendula Butorová, Jana Sedláková 05:10,50
DIS Základní a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, Lichnov 46, Lichnov
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola, Zátor-Loučky 86, Zátor
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Frýdek-Místek II,Třinec
Místo Škola Čas
1 Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Jablunkovská 501, Třinec - Lyžbice 09:25,54
8x100 Dominik Klar, Richard Kugler, Vítek Skibiński, Filip Vlaháč, Ema Karbanová, Natálie Baierová, Michaela Holeksová, Barbora Sližová 02:30,31
8x100 Jakub Pilch, Ondřej Wawracz, Jakub Supik, Vojtěch Boff, Nora Pindorová, Adéla Motyková, Bára Gajdzicová, Miluše Bruková 02:06,18
8x200 Jakub Pilch, Vojtěch Boff, Dominik Klar, Richard Kugler, Barbora Sližová, Ema Karbanová, Bára Gajdzicová, Miluše Bruková 04:49,05
8x200 Ondřej Wawracz, Jakub Supik, Vítek Skibiński, Filip Vlaháč, Natálie Baierová, Michaela Holeksová, Nora Pindorová, Adéla Motyková 04:56,65
Doplňkové disciplíny Sližová Barbora - 175 cm
Skibiński Vítek - 188 cm
Bruková Miluše - 200 cm
Pilch Jakub - 203 cm
Sližová Barbora - 5,80 m
Skibiński Vítek - 8,45 m
Bruková Miluše - 9,80 m
Boff Vojtěch - 9,10 m
2 Základní škola a mateřská škola, Koperníkova 696, Třinec 09:50,48
8x100 Kryštof Koper, Matyáš Ščigel, Taťána Labová, Zuzana Wantulová, Jakub Szusćik, Sofie Sikorová, Anna Datková, Witásek Alexandr Tomas 02:37,39
8x100 Linda Czyžová, Jakub Mocek, Jakub Klimek, Sára Branná, Jessica Horváthová, Natálie Štelbacká, Matěj Strokosz, Lukáš Cieslar 02:09,16
8x200 Linda Czyžová, Witásek Alexandr Tomas, Kryštof Koper, Taťána Labová, Anna Datková, Matěj Strokosz, Natálie Štelbacká, Jakub Klimek 05:03,93
8x200 Jessica Horváthová, Zuzana Wantulová, Sofie Sikorová, Jakub Szusćik, Matyáš Ščigel, Sára Branná, Jakub Mocek, Lukáš Cieslar 05:09,13
Doplňkové disciplíny Labová Taťána - 162 cm
Ščigel Matyáš - 160 cm
Štelbacká Natálie - 185 cm
Mocek Jakub - 214 cm
Sikorová Magdaléna - 4,60 m
Szusćik Jakub - 6,00 m
Horváthová Jessica - 8,00 m
Mocek Jakub - 7,25 m
3 ZŠ a MŠ Třinec, Oldřichovice 275, příspěvková organizace, Oldřichovice 275, Třinec 09:54,67
8x100 Šimon Jamrich, Jolana Skalská, Natalie Burawová, Elizabeth Sajdoková, Václav Vyparina, Ester Goryczková, Daniel Heczko, Jakub Ganczarczyk 02:35,90
8x100 Andrea Serafinová, Klára Topiarzová, Karolína Kijonková, Karolina Szlaurová, Tom Korzeniowski, Vít Kostka, Petr Heczko, Mathias Burawa 02:20,49
8x200 Šimon Jamrich, Jolana Skalská, Natalie Burawová, Václav Vyparina, Karolína Kijonková, Karolína Szlaurová, Vít Kostka, Petr Heczko 04:58,28
8x200 Elizabeth Sajdoková, Ester Goryczková, Daniel Heczko, Jakub Ganczarczyk, Andrea Serafinová, Klára Topiarzová, Tom Korzeniowski, Mathias Burawa 05:22,37
Doplňkové disciplíny Skalská Johana - 160 cm
Jamrich Šimon - 167 cm
Szlaurová Karolína - 183 cm
Kostka Vít - 181 cm
Burawová Natálie - 6,00 m
Heczko Radek - 6,30 m
Kijonková Karolína - 8,50 m
Heczko Petr - 7,00 m
5 Opava
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Englišova 1082, Opava 08:49,10
8x100 Tomáš Doleží, Bruno Kern, Jonáš Klein, Vít Šabatka, Eliška Stejskalová, Stella Zajícová, Veronika Hrbáčová, Karin Kalavská 02:17,50
8x100 Viktor Bureš, Bartoloměj Valtr, Tomáš Chovanec, Tomáš Haloda, Tereza Vavrečková, Laura Burešová, Valérie Ivancová, Emma Zajícová 02:02,23
8x200 Tomáš Doleží, Bruno Kern, Stella Zajícová, Karin Kalavská, Viktor Bureš, Bartoloměj Valtr, Laura Burešová, Tereza Vavrečková 04:29,37
8x200 Jonáš Klein, Vít Šabatka, Eliška Stejskalová, Veronika Hrbáčová, Tomáš Chovanec, Tomáš Haloda, Valérie Ivancová, Emma Zajícová 04:38,15
2 Základní škola, ŠKOLNÍ 90, Opava 09:16,04
8x100 Amálie Stuchlíková, Eliška Gálová, Barbora Malečková, Barbora Handlová, Václav Kundrát, Vojtěch Kundrát, Sebastian Trojek, Tomáš Trnčák 02:22,82
8x100 Alice Výtisková, Lenka Volná, Kateřina Váňová, Karolína Malečková, Ondřej Grydil, Marek Žídek, Teodor Čechák, Jan Suchánek 02:11,55
8x200 Eliška Gálová, Barbora Handlová, Sebastian Trojek, Vojtěch Kundrát, Alice Výtisková, Karolína Malečková, Ondřej Grydil, Jan Suchánek 04:41,67
8x200 Amálie Stuchlíková, Barbora Malečková, Václav Kundrát, Tomáš Trnčák, Lenka Volná, Kateřina Váňová, Teodor Čechák, Marek Žídek 05:00,40
3 Základní škola, Vrchní 101, Opava 09:19,65
8x100 Šindlerová Tereza, Valíková Sára, Honková Nela, Tomanová Radka, Žák Tomáš, Steček Jan, Šumbera Ondřej, Tůma Šimon 02:21,66
8x100 Kremerová Tereza, Honková Elen, Lindovská Natálie, Jedličková Lada, Lazecký Daniel, Bravenec Jan, Grabiáš Daniel, Glogar Kryštof 02:09,47
8x200 Tereza Kremerová, Honková Elen, Šindlerová Tereza, Valíková Sára, Žák Tomáš, Steček Jan, Lazecký Daniel, Bravenec Jan 04:48,52
8x200 Honková Nela, Tomanová Radka, Šumbera Ondřej, Tůma Šimon, Lindovská Natálie, Jedličková Lada, Grabiáš Daniel, Glogar Kryštof 04:55,92
4 Základní škola a Mateřská škola Bolatice, Školní 9, Bolatice 09:22,70
8x100 Tobiáš Halfar, Laura Korczynská, Sofie Herudková, Sara Kutašová, Michaela Švančarová, Adam Janik, Ondřej Muczka, Jan Horváth 02:21,03
8x100 Ema Fusová, Matěj Bajgar, Magdaléna Pavlíková, Tereza Pytlíková, Maxim Zmarzlák, Šimon Mac, Natálie Běláková, Matěj Šoltys 02:15,06
8x200 Jan Horváth, Tobiáš Halfar, Laura Korczynská, Sofie Herudková, Magdaléna Pavlíková, Natálie Běláková, Šimon Mac, Matěj Šoltys 04:46,61
8x200 Adam Janik, Ondřej Muczka, Michaela Švančarová, Sara Kutašová, Tereza Pytlíková, Ema Fusová, Matěj Bajgar, Maxim Zmarzlák 05:07,88
5 Základní škola, Boženy Němcové 2, Opava 09:31,69
8x100 Tereza Staníčková, Kamila Plodzieňová, Tereza Šťastná, Natálie Bouchalová, Tomáš Klimenko, Richard Režnárek, Štěpán Kocián, Jan Jarma 02:25,45
8x100 Šimon Táborský, Štěpán Šebesta, Jan Směja, Lukáš Krybus, Marie Onderková, Lenka Kolenovská, Zina Červenková, Sofie Gelnerová 02:13,24
8x200 Tereza Šťastná, Natálie Bouchalová, Tomáš Klimenko, Richard Režnárek, Marie Onderková, Lenka Kolenovská, Jan Směja, Štěpán Šebesta 04:53,00
8x200 Tereza Staníčková, Kamila Plodzieňová, Štěpán Kocián, Jan Jarma, Zina Červenková, Sofie Gelnerová, Šimon Táborský, Lukáš Krybus 05:07,71
6 Základní škola a Mateřská škola Pustá Polom, Opavská 39, Pustá Polom 09:38,97
8x100 Melanie Trojková, Gillarová Karolína, Tereza Starečková, Laura Štefková, Matyáš Dostál, Vojtěch Čerbák, Michal Mučka, Martin Grygera 02:33,06
8x100 Karolína Ondrášková, Lucie Kuzníková, Tereza Močidlanová, Zuzana Skřečková, Robert Ritz, Jakub Kotilínek, Matyáš Žamboch, Jakub Beil 02:17,84
8x200 Melanie Trojková, Tereza Starečková, Matyáš Dostál, Vojtěch Čerbák, Tereza Močidlanová, Zuzana Skřečková, Jakub Kotilínek, Matyáš Žamboch 04:48,07
8x200 Gillarová Karolína, Laura Štefková, Michal Mučka, Martin Grygera, Lucie Kuzníková, Karolína Ondrášková, Robert Ritz, Jakub Beil 05:15,24
7 ZŠ Opava, Šrámkova, Šrámkova 4, Opava 09:42,97
8x100 Binarová Vendula, Mrůzková Eva, Švrčinová Lucie, Solnická Bára, Strojný Janek, Stejskal Marek, Kanovský Tobiáš, Farkaš Tadeáš 02:29,36
8x100 Bureš Matěj, Němec Jiří, Velebil Michael, Vachalík Daniel, Medková Alžběta, Flašková Nikola, Švrčinová Zuzana, Tkačíková Sára 02:16,43
8x200 Bureš Matěj, Němec Jiří, Medková Alžběta, Flašková Nikola, Binarová Vendula, Švrčinová Lucie, Strojný Janek, Stejskal Marek 04:57,18
8x200 Vachalík Daniel, Velebil Michael, Švrčinová Zuzana, Tkačíková Sára, Mrůzková Eva, Solnická Bára, Kanovský Tobiáš, Farkaš Tadeáš 09:06,51
8 Základní škola generála Heliodora Piky Štítina, Komesnského 26, Štítina 09:45,52
8x100 02:28,84
8x100 02:20,90
8x200 04:55,78
8x200 05:08,34
9 Základní škola a Mateřská škola, Komenského 186, Chuchelná 09:45,64
8x100 Hynek Plaček, Matěj Vilím, Patrik Jaroš, Stošek Martin, Rozárie Kamrádová, Viktorie Nováková, Valérie Kamrádová, Sofie Náhliková 02:39,92
8x100 Daniel Ondila, Matěj Budzel, David Josefus, Šimon Kamrád, Aneta Kamrádová, Karolína Paluvová, Kateřina Komárková, Sabina Zajíčková 02:11,35
8x200 Hynek Plaček, Matěj Vilím, Rozárie Kamrádová, Valérie Kamrádová, Daniel Ondila, Matěj Budzel, Karolína Paluvová, Aneta Kamrádová 04:54,37
8x200 Patrik Jaroš, Stošek Martin, Sofie Náhliková, Viktorie Nováková, David Josefus, Šimon Kamrád, Kateřina Komárková, Sabina Zajíčková 05:05,00
10 ZŠ Otická, Otická 18, Opava 09:52,25
8x100 Tereza Rehušová, Elen Růžičková, Josefína Lahutová, Viktorie Trubková, Jan Dubový, Vojtěch Krzywoň, Daniel Schmidt, Tobiáš Malý 02:33,87
8x100 Sára Lestly, Nela Vegelová, Barbora Ploticová, Sofie Halšková, Matěj Matýsek, Ondřej Hromada, Jakub Dostál, Jan Krzywoň 02:14,83
8x200 Tereza Rehušová, Elen Růžičková, Jan Dubový, Tobiáš Malý, Sofie Halšková, Nela Vegelová, Matěj Matýsek, Jakub Dostál 05:10,97
8x200 Josefína Lahutová, Viktorie Trubková, Vojtěch Krzywoň, Daniel Schmidt, Sára Lestly, Barbora Ploticová, Ondřej Hromada, Jan Krzywoň 05:03,55
DIS Základní škola, Školní 90, Háj ve Slezsku
8x100
8x100
8x200
8x200
6 Ostrava-město
Místo Škola Čas
1 ZŠ Porubská, Porubská 832, Ostrava-Poruba 08:56,09
8x100 Vojtěch To, Veronika Zajícová, Anna Abu Haja, Vít Podešva, Barbora Prokopová, Marek Sousedík, Ondřej Bohoněk, Valerie Králová 02:19,91
8x100 Šimon Šeděnka, Kateřina Pustelníková, Eliška Tvrdá, Marek Mudra, Anna Padisaková, Jan Štafa, Barbora Šímová, Daniel Malohlava 02:03,40
8x200 Marek Sousedík, Barbora Prokopová, Anna Padisaková, Valerie Králová, Ondřej Bohoněk, Daniel Malohlava, Šimon Šeděnka, Barbora Šímová 04:32,78
8x200 Vojtěch To, Kateřina Pustelníková, Anna Abu Haja, Vít Podešva, Eliška Tvrdá, Veronika Zajícová, Marek Mudra, Jan Štafa 04:46,68
2 Základní škola, Srbská 450, Ostrava 09:08,17
8x100 Zástřešková Eliška, Pristašová Nikola, Michalczyková Natálie, Hrabcová, Kohoutek, Sedláček Jan, Stryja, Stöcker Dominik 02:21,47
8x100 Kopečková Michaela, Kasková Štěpánka, Neníčková Bára, Procházková, Smažák Lukáš, Masný Pavel, Šeděnka Vojtěch, Suchý Matěj 02:11,60
8x200 Zástřešková Eliška, Michalczyková Natálie, Kohoutek, Sedláček Jan, Kopečková Michaela, Špetínská, Smažák Lukáš, Suchý Matěj 04:35,10
8x200 Pristašová Nikola, Hrabcová, Stryja, Stöcker Dominik, Neníčková Bára, Kasková, Šeděnka Vojtěch, Masný Pavel 04:56,02
3 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 10, Ostrava-Poruba 09:09,75
8x100 Pětvaldský Benedikt, Adamovský Jan, Musálek Vít, Glasová Rozálie, Striežencová Bára, Pospíšilová Veronika, Sadílková Eva, Klein Sebastian 02:23,19
8x100 Mikulášková Kateřina, Ruprichová Simona, Lyčka Dalibor, Augustýnová Nikol, Striežencová Aneta, Bartošic Sebastian, Hložek Radim, Šeliga Štěpán 02:08,65
8x200 Mikulášková Kateřina, Augustýnová Nikol, Glasová Rozálie, Pospíšilová Veronika, Šeliga Štěpán, Klein Sebastian, Pětvaldský Benedikt, Bartošic Sebastian 04:37,91
8x200 Ruprichová Simona, Lyčka Dalibor, Striežencová Aneta, Striežencová Bára, Hložek Radim, Sadílková Eva, Adamovský Jan, Musálek Vít 04:58,24
4 Základní škola a mateřská škola, Výhledy 210, Ostrava-Hošťálkovice 09:17,02
8x100 Matěj Maxim Axman, Jan Kupec, Jakub Kučera, Štěpán Jureček, Sofie Kmoníčková, Denisa Skácelová, Aneta Jurečková, Magdaléna Folvarčná 02:25,95
8x100 Alex Javorský, Matouš Kněžík, Antonín Skácel, Ondřej Endel, Natálie Hubertová, Eliška Komínková, Amálie Šinková, Aneta Volná 02:07,30
8x200 Alex Javorský, Matouš Kněžík, Natálie Hubertová, Amálie Šinková, Matěj Maxim Axman, Jakub Kučera, Sofie Kmoníčková, Aneta Jurečková 04:43,77
8x200 Antonín Skácel, Ondřej Endel, Eliška Komínková, Aneta Volná, Jan Kupec, Štěpán Jureček, Denisa Skácelová, Magdaléna Folvarčná 05:03,40
5 Základní škola a mateřská škola, B. Dvorského 1, Ostrava -Bělský Les 09:24,46
8x100 Kristián Jiřičný, Oldřiška Urbanová, Dominik Rypka, Lenka Folvarčná, Simona Jabloňská, Patrik Červeňanský, Adriana Varadi, Jakub Omacht 02:20,25
8x100 Vojtěch Němec, Kateřina Červenková, Richard Duba, Natálie Kociánová, Matěj Miho, Lenka Vojtková, Robin Ferenčík, Julie Bartková 02:11,75
8x200 Kristián Jiřičný, Kateřina Červenková, Vojtěch Němec, Simona Jabloňská, Jakub Omacht, Adriana Varadi, Robin Ferenčík, Julie Bartková 04:52,46
8x200 Dominik Rypka, Lenka Vojtková, Richard Duba, Oldřiška Urbanová, Lenka Folvarčná, Patrik Červeňanský, Natálie Kociánová, Matěj Miho 04:59,72
6 ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou, Heleny Salichové 816, Ostrava-Polanka nad Odrou 09:25,89
8x100 Jonáš Siročák, Aleš Prausek, Šimon Hubáček, Geleta, Melanie Dluhoš, Gériková, Adéla Rokošová, Markéta Zeleňáková 02:22,38
8x100 Lukáš Neuwirth, Matiáš Kristofory, David Koval, Dominik Hruška, Mia Máté, Kocmanová Lucie, Zajoncová Amálka, Daniela Hlavsová 02:12,02
8x200 Jonáš Siročák, Aleš Prausek, Melanie Dluhoš, Gériková, Mia Máté, David Koval, Kocmanová Lucie, Lukáš Neuwirth 04:51,49
8x200 Šimon Hubáček, Geleta, Markéta Zeleňáková, Daniela Hlavsová, Dominik Hruška, Adéla Rokošová, Zajoncová Amálka, Matiáš Kristofory 04:54,81
7 Základní škola, Ivana Sekaniny 1804 1804, Ostrava- Poruba 09:35,24
8x100 Markéta Filipcová, Sofia Collela, Karolína Javorská, Lucie Jízdná, Daniel Losík, Patrik Holuša, David Tichý, Miroslav Diviš 02:23,81
8x100 Sofie Chytřinská, Anna Vjaclovská, Kristýna Kurucová, Viktorie Korduliaková, Richard Novák, Viktor Novák, Štěpán Baďura, Matyáš Kotala 02:17,75
8x200 Markéta Filipcová, Sofia Collela, Daniel Losík, Patrik Holuša, Sofie Chytřinská, Anna Vjaclovská, Richard Novák, Viktor Novák 04:53,68
8x200 Karolína Javorská, Lucie Jízdná, David Tichý, Miroslav Diviš, Kristýna Kurucová, Viktorie Korduliaková, Štěpán Baďura, Matyáš Kotala 05:59,02
8 ZŠ Ostrava-Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, Ostrava 09:50,81
8x100 Anna Fedorková, Klára Slušná, Elizabeth Stachová, Victoria Svatušková, Vojtěch Gašman, David Salga, Martin Česelský, Tadeáš Valčík 02:33,38
8x100 Emma Pardygalová, Aneta Hebelková, Nikola Kočková, Laura Cháňová, Sebastian Václavík, Ondřej Coufal, Robin Stolařík, Dominik Toráč 02:14,28
8x200 Klára Slušná, Elizabeth Stachová, Vojtěch Gašman, Tadeáš Valčík, Nikola Kočková, Laura Cháňová, Robin Stolařík, Dominik Toráč 05:03,15
8x200 Anna Fedorková, Victoria Svatušková, David Salga, Martin Česelský, Emma Pardygalová, Aneta Hebelková, Sebastian Václavík, Ondřej Coufal 05:09,58
9 Základní škola a mateřská škola, A. Kučery 1276, Ostrava-Hrabůvka 09:56,78
8x100 Alena Kantorová, Natálie Benková, Adéla Zatloukalová, Jassica Pinterová, Kevin Kondáš, Patrik Hrbáček, Matyáš Stuchlík, Lukáš Frič 02:35,25
8x100 Tereza Janíčková, Natálie Horvátová, Šlahorková Michaela, Alexandra Schmidtová, Lukáš Kondáš, Richard Stuchlík, Robert Procházka, Ladislav Přidal 02:16,35
8x200 Alena Kantorová, Natálie Benková, Kevin Kondáš, Patrik Hrbáček, Lukáš Kondáš, Richard Stuchlík, Tereza Janíčková, Michaela Šlahorková 05:05,18
8x200 Viktorie Foldynová, Bára Skleničková, Jassica Pinterová, Adéla Zatloukalová, Ladislav Přidal, Robert Procházka, Lukáš Frič, Matyáš Stuchlík 05:28,95
10 Základní škola Slezská Ostrava, Pěší 1, příspěvková org., Pěší 66, Ostrava-Muglinov 10:09,20
8x100 Daniel Strbačka, Ema Vedralová, Patrik Kundrát, Tomáš Barta, Karolína Anežka Frončková, Amélie Kopišová, Daniel Válek, Megan Mikulíková 02:29,83
8x100 Kateřina Vonsová, Eliška Bohačíková, David Dlouhý, Erik Kryka, Dorota Žižlavská, Eliška Olšarová, Dominik Diviš, Denis Kundrát 02:23,09
8x200 Daniel Strbačka, Karolína Anežka Frončková, Dorota Žižlavská, Tomáš Barta, Dominik Diviš, Megan Mikulíková, Eliška Olšarová, Erik Kryka 05:23,50
8x200 Daniel Válek, Amélie Kopišová, Kateřina Vonsová, Patrik Kundrát, David Dlouhý, Ema Vedralová, Eliška Bohačíková, Denis Kundrát 05:16,28
DIS ZŠ a MŠ Ostrava - Svinov p.o., Bílovecká 10, Ostrava
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ Grygov, Komenského 72, Grygov
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola, Zelená 42, Ostrava
8x100
8x100
8x200
8x200
7 Frýdek-Místek I, Frýdek
Místo Škola Čas
1 Základní škola a Mateřská škola, Zauličí 485, Štramberk 09:23,90
8x100 Viktor Vašíček, Matěj Sýkora, Michal Gapko, Lukáš Holub, Zuzana Kvitová, Barbora Halamíková, Sára Strelcová, Aneta Ermisová 02:11,90
8x100 Vít Sviderek, Derik Chvistek, David Chovaneček, Václav Klopštok, Veronika Kvitová, Valérie Marková, Barbora Rymlová, Eva Matonohová 02:23,10
8x200 David Chovaneček, Václav Klopštok, Viktor Vašíček, Michal Gapko, Veronika Kvitová, Barbora Rymlová, Sára Strelcová, Barbora Halamíková 04:48,90
8x200 Vít Sviderek, Derik Chvistek, Matěj Sýkora, Lukáš Holub, Valérie Marková, Eva Matonohová, Zuzana Kvitová, Aneta Ermisová 05:00,10
Doplňkové disciplíny Aneta Ermisová 600, 172 cm
Lukáš Holub 600
Veronika Kvitová 730, 185
Václav Klopštok 620, 189
Michal Gapko 177

2 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek - Místek 09:39,20
8x100 Hynek Létal, Alžběta Chudá, Adam Sklenář, Anna Bartozelová, Dominik Neusser, Barbora Klechová, Dominika Murínová, Ručka Šimon 02:17,50
8x100 Lukáš Daněk, Adéla Dluhošová, Adam Bůžek, Kateřina Ungrová, Martin Mynář, Anna Smolenová, Windischová Viktorie, Damián Peřina 02:27,30
8x200 Hynek Létal, Anna Bartozelová, Dominika Murínová, Ručka Šimon, Kateřina Ungrová, Martin Mynář, Adéla Dluhošová, Damián Peřina 04:54,40
8x200 Dominik Neusser, Alžběta Chudá, Barbora Klechová, Adam Sklenář, Anna Smolenová, Adam Bůžek, Windischová Viktorie, Lukáš Daněk 05:07,30
Doplňkové disciplíny Barbora Klechová 610 cm
Adam Sklenář 700
Viktorie Windischová 710
Alžběta Chudá 151
Martina Mynář 160
Hynek Létal 120
Anna Smolenová 130
3 Základní škola a mateřská škola, Revoluční 1303 270, Frýdek-Místek 09:56,40
8x100 Vojtěch Macháček, Jan Čempel, Václav Šištík, Ščerba Antonín, Markéta Bláhová, Simona Sikorová, Aneta Limbergová, Jezabel Hýblová 02:22,70
8x100 Tobias Vojkůvka, Matouš Moháč, Matyáš Demeter, Patrik Vykoupil, Adéla Oprštěná, Zuzana Popovová, Eliška Šebestová, Rozálie Bojková 02:30,40
8x200 Jezabel Hýblová, Rozálie Bojková, Zuzana Popovová, Aneta Limbergová, Matyáš Demeter, Václav Šištík, Matouš Moháč, Jan Čempel 05:03,30
8x200 Simona Sikorová, Eliška Šebestová, Adéla Oprštěná, Markéta Bláhová, Ščerba Antonín, Vykoupil Patrik, Tobias Vojkůvka, Vojtěch Macháček 05:10,30
Doplňkové disciplíny Markéta Bláhová 510 cm
Václav Šištík 460
Rozálie Bojková 740, 191
Matyáš Demeter 860, 191
Aneta Limbergová 152
Jan Čempel 158
4 ZŠ a MŠ Janovice, Janovice 410 41410, Frýdlant nad Ostravicí 09:58,60
8x100 02:22,50
8x100 02:30,20
8x200 05:05,90
8x200 05:14,70
Doplňkové disciplíny Jiřina Uherková 530 cm
Matouš Slíva 820
Karolína Sacká 900
Jindřich Uherek 740, 193
Tomáš Prokop 158
Kateřina Zrzavá 199
5 Základní škola, Jičínská 486, Příbor 10:11,50
8x100 Michal Mazáč, Petr Pelzer, Tomáš Rozsypal, Jakub Teichman, Elena Nováková, Viktorie Papaková, Eliška Ondrejková, Berenika Barvíková 02:24,20
8x100 Alan Postl, Jakub Mazáč, Josef Kletenský, Dominik Kavan, Lucie Krejčí, Irena Libišová, Elen Malíková, Lucie Kletenská 02:32,20
8x200 Michal Mazáč, Petr Pelzer, Elena Nováková, Viktorie Papaková, Alan Postl, Jakub Mazáč, Lucie Krejčí, Irena Libišová 05:15,10
8x200 Tomáš Rozsypal, Jakub Teichman, Eliška Ondrejková, Berenika Barvíková, Josef Kletenský, Dominik Kavan, Elen Malíková, Lucie Kletenská 05:18,10
Doplňkové disciplíny Elena Nováková 530 cm
Petr Pelzer 470
Lucie Krejčí 580
Dominik Kavan 820
Elena Nováková 194
Tomáš Rozsypal 167
Lucie Krejčí 167
Josef Kletenský 188
6 ZŠ Fryčovice, Fryčovice 628, Fryčovice 10:46,50
8x100 Mikuláš Dryják, Jan Prokop, Samuel Kubela, Eva Durajová, Žaneta Krpcová, Adéla Ročáková, Václav Šefl, Natálie Machová 02:16,50
8x100 Hugo Hodaň, František Pultar, Daniel Nevlud, Adam Zahradník, Nikola Durajová, Natálie Michálková, Hana Konečná, Aneta Zahradníková 02:48,20
8x200 Mikuláš Dryják, Samuel Kubela, Natálie Machová, Eva Durajová, Hana Konečná, František Pultar, Nikola Durajová, Hugo Hodaň 05:41,80
8x200 Václav Šefl, Jan Prokop, Žaneta Krpcová, Adéla Ročáková, Natálie Michálková, Daniel Nevlud, Adam Zahradník, Aneta Zahradníková 05:24,70
Doplňkové disciplíny Žaneta Krpcová 420 cm
Václav Šefl 400
Natálie Michálková 550
František Pultar 730
Eva Durajová 169
Samuel Kubela 157
Hana Konečná 190
Hugo Hodaň 173

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Englišova 1082, Opava 08:39,63
8x100 Tomáš Doleží, Bruno Kern, Jonáš Klein, Vít Šabatka, Eliška Stejskalová, Stella Zajícová, Veronika Hrbáčová, Karin Kalavská 2:13,04
8x100 Viktor Bureš, Bartoloměj Valtr, Tomáš Chovanec, Tomáš Haloda, Tereza Vavrečková, Laura Burešová, Valérie Ivancová, Emma Zajícová 2:01,83
8x200 Tomáš Doleží, Bruno Kern, Stella Zajícová, Karin Kalavská, Viktor Bureš, Bartoloměj Valtr, Laura Burešová, Tereza Vavrečková 4:24,76
8x200 Jonáš Klein, Vít Šabatka, Eliška Stejskalová, Veronika Hrbáčová, Tomáš Chovanec, Tomáš Haloda, Valérie Ivancová, Emma Zajícová 4:32,15
2 ZŠ Porubská, Porubská 832, Ostrava-Poruba 08:40,41
8x100 Vojtěch To, Veronika Zajícová, Anna Abu Haja, Vít Podešva, Barbora Prokopová, Marek Sousedík, Ondřej Bohoněk, Valerie Králová 2:17,79
8x100 Šimon Šeděnka, Kateřina Pustelníková, Eliška Tvrdá, Marek Mudra, Anna Padisaková, Jan Štafa, Barbora Šímová, Daniel Malohlava 2:01,51
8x200 Marek Sousedík, Barbora Prokopová, Anna Padisaková, Valerie Králová, Ondřej Bohoněk, Daniel Malohlava, Šimon Šeděnka, Barbora Šímová 4:21,11
8x200 Vojtěch To, Kateřina Pustelníková, Anna Abu Haja, Vít Podešva, Eliška Tvrdá, Veronika Zajícová, Marek Mudra, Jan Štafa 4:44,98
3 Základní škola, Alšova 1123, Kopřivnice 09:02,79
8x100 Natali Pavlátová, Sofie Valášková, Nela Burgertová, Valérie Burgetová, Jan Chalupa, Lukáš Heuer, Hubert Fišnar, Matěj Kocián 2:18,43
8x100 Anna Marie Chalupová, Kamila Engelová, Aneta Pařízková, Adéla Pivková, Ondřej Škyvara, Mikky Vanna, Kuchař Matěj, Kopřiva Adam 2:06,56
8x200 Ondřej Škyvara, Natali Pavlátová, Sofie Valášková, Kamila Engelová, Lukáš Heuer, Jan Chalupa, Anna Marie Chalupová, Mikky Vanna 4:37,80
8x200 Matěj Kocián, Nela Burgertová, Valérie Burgetová, Hubert Fišnar, Adéla Pivková, Aneta Pařízková, Kuchař Matěj, Kopřiva Adam 4:56,22
4 Základní škola Emila Zátopka, Pionýrská 791, Kopřivnice 09:04,67
8x100 2:23,87
8x100 2:06,38
8x200 4:34,42
8x200 5:09,98
5 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 10, Ostrava-Poruba 09:07,85
8x100 Pětvaldský Benedikt, Adamovský Jan, Musálek Vít, Glasová Rozálie, Striežencová Bára, Pospíšilová Veronika, Jurgová Julie, Klein Sebastian 2:21,14
8x100 Mikulášková Kateřina, Ruprichová Simona, Lyčka Dalibor, Augustýnová Nikol, Striežencová Aneta, Bartošic Sebastian, Hložek Radim, Šeliga Štěpán 2:09,36
8x200 Mikulášková Kateřina, Augustýnová Nikol, Glasová Rozálie, Pospíšilová Veronika, Šeliga Štěpán, Klein Sebastian, Pětvaldský Benedikt, Bartošic Sebastian 4:37,35
8x200 Ruprichová Simona, Lyčka Dalibor, Striežencová Aneta, Striežencová Bára, Hložek Radim, Jurgová Julie, Adamovský Jan, Musálek Vít 4:56,81
6 ZŠ M.Horákové,Kopřivnice, Obránců míru 369, Kopřivnice 09:11,10
8x100 2:24,40
8x100 2:07,15
8x200 4:39,55
8x200 4:53,01
7 Základní škola a Mateřská škola Bolatice, Školní 9, Bolatice 09:13,98
8x100 Tobiáš Halfar, Laura Korczynská, Sofie Herudková, Viktorie Anna Gregorczyk, Michaela Švančarová, Adam Janik, Ondřej Muczka, Jan Horváth 2:18,60
8x100 Ema Fusová, Matěj Bajgar, Magdaléna Pavlíková, Tereza Pytlíková, Maxim Zmarzlák, Šimon Mac, Natálie Běláková, Petr Kramář 2:11,17
8x200 Jan Horváth, Tobiáš Halfar, Laura Korczynská, Sofie Herudková, Magdaléna Pavlíková, Natálie Běláková, Šimon Mac, Petr Kramář 4:44,21
8x200 Adam Janik, Ondřej Muczka, Michaela Švančarová, Viktorie Anna Gregorczyk, Tereza Pytlíková, Ema Fusová, Matěj Bajgar, Maxim Zmarzlák 4:57,11
8 Základní škola a mateřská škola, Výhledy 210, Ostrava-Hošťálkovice 09:19,13
8x100 Matěj Maxim Axman, Jan Kupec, Jakub Kučera, Štěpán Jureček, Sofie Kmoníčková, Denisa Skácelová, Aneta Jurečková, Magdaléna Folvarčná 2:26,90
8x100 Alex Javorský, Matouš Kněžík, Antonín Skácel, Ondřej Endel, Natálie Hubertová, Eliška Komínková, Amálie Šinková, Aneta Volná 2:08,49
8x200 Alex Javorský, Matouš Kněžík, Natálie Hubertová, Amálie Šinková, Matěj Maxim Axman, Jakub Kučera, Sofie Kmoníčková, Aneta Jurečková 4:43,74
8x200 Antonín Skácel, Ondřej Endel, Eliška Komínková, Aneta Volná, Jan Kupec, Štěpán Jureček, Denisa Skácelová, Magdaléna Folvarčná 5:05,88
9 Základní škola, ŠKOLNÍ 90, Opava 09:19,51
8x100 Amálie Stuchlíková, Eliška Gálová, Barbora Malečková, Rozálie Mustarová, Václav Kundrát, Vojtěch Kundrát, Sebastian Trojek, Tomáš Trnčák 2:26,62
8x100 Anežka Lašková, Lenka Volná, Kateřina Váňová, Karolína Malečková, Ondřej Grydil, Marek Žídek, Teodor Čechák, Jan Suchánek 2:13,61
8x200 Eliška Gálová, Anežka Lašková, Sebastian Trojek, Vojtěch Kundrát, Rozálie Mustarová, Karolína Malečková, Ondřej Grydil, Jan Suchánek 4:39,28
8x200 Amálie Stuchlíková, Barbora Malečková, Václav Kundrát, Tomáš Trnčák, Lenka Volná, Kateřina Váňová, Teodor Čechák, Marek Žídek 5:10,26
10 Základní škola, Žižkova 3, Krnov 09:22,11
8x100 Dominik Navrátil, David Drastik, Jonáš Golláň, Šimon Kurečka, Barbora Ondroušková, Kateřina Bracková, Sáva Golláňová, Julie Doležalová 2:22,27
8x100 Štěpán Imrich, Jan Barčák, Matěj Grulich, Matyas Šimonek, Lucie Straškrabová, Eva Hampelová, Barbora Hambálková, Eleni Elavsky 2:14,88
8x200 Barbora Ondroušková, Kateřina Bracková, Dominik Navrátil, David Drastik, Lucie Straškrabová, Eva Hampelová, Štěpán Imrich, Jan Barčák 4:44,96
8x200 Sáva Golláňová, Julie Doležalová, Jonáš Golláň, Šimon Kurečka, Barbora Hambálková, Eleni Elavsky, Matěj Grulich, Matyas Šimonek 4:59,96
11 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko 09:26,89
8x100 Simona Beranová, Matyáš Nogol, Nikolas Střondala, Matěj Klváček, Sebastián Ďurček, Zuzana Barabaszová, Veronika Červenková, Karolína Divoká 2:24,64
8x100 Lucie Křištofová, Daniel Ovčaři, Karolína Goluchová, Barbora Szymonková, Vilém Nogol, Ondřej Przybyla, Adéla Martináková, Jakub Chrobok 2:11,91
8x200 Ondřej Przybyla, Sebastián Durček, Matěj Klváček, Veronika Červenková, Karolína Divoká, Barbora Szymonková, Adéla Martináková, Jakub Chrobok 4:50,34
8x200 Simona Beranová, Zuzana Barabaszová, Matyáš Nogol, Nikolas Střondala, Karolína Goluchová, Lucie Křištofová, Daniel Ovčaři, Vilém Nogol 5:06,81
12 Základní škola a Mateřská škola, Zauličí 485, Štramberk 09:29,95
8x100 Viktor Vašíček, Matěj Sýkora, Michal Gapko, Lukáš Holub, Zuzana Kvitová, Barbora Halamíková, Sára Strelcová, Aneta Ermisová 2:24,79
8x100 Vít Sviderek, Derik Chvistek, David Chovaneček, Václav Klopštok, Veronika Kvitová, Valérie Marková, Barbora Rymlová, Eva Matonohová 2:12,59
8x200 David Chovaneček, Václav Klopštok, Viktor Vašíček, Michal Gapko, Veronika Kvitová, Barbora Rymlová, Sára Strelcová, Barbora Halamíková 4:52,57
8x200 Vít Sviderek, Derik Chvistek, Matěj Sýkora, Lukáš Holub, Valérie Marková, Eva Matonohová, Zuzana Kvitová, Aneta Ermisová 4:57,50
13 Základní škola Opava Vrchní, Vrchní 101, Opava 09:32,19
8x100 Šindlerová Tereza, Valíková Sára, Honková Nela, Tomanová Radka, Žák Tomáš, Steček Jan, Šumbera Ondřej, Tůma Šimon 2:26,06
8x100 Kremerová Tereza, Honková Elen, Lindovská Natálie, Jedličková Lada, Lazecký Daniel, Bravenec Jan, Grabiáš Daniel, Glogar Kryštof 2:11,37
8x200 Tereza Kremerová, Honková Elen, Šindlerová Tereza, Valíková Sára, Žák Tomáš, Steček Jan, Lazecký Daniel, Bravenec Jan 4:56,11
8x200 Honková Nela, Tomanová Radka, Šumbera Ondřej, Tůma Šimon, Lindovská Natálie, Jedličková Lada, Grabiáš Daniel, Glogar Kryštof 4:54,76