Výsledková listina 2018


Kraj Moravskoslezský

Okresní kola

  okres
1 Nový Jičín
Místo Škola Čas
1 Základní škola E.Zátopka, Pionýrská 791, Kopřivnice 08:59,90
8x100 02:19,00
8x100 02:06,50
8x200 04:34,40
8x200
2 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice 09:13,80
8x100 02:22,80
8x100 02:09,10
8x200 04:41,90
8x200
3 Základní škola, Alšova 1123, Kopřivnice 09:22,60
8x100 02:28,80
8x100 02:06,20
8x200 04:47,60
8x200
4 ZŠ Komenského 68 Nový Jičín, Komenského 68, Nový Jičín 09:29,80
8x100 Bára Fleischmannová, Pavlína Cínová, Anna Rucká, Anna Paličková, Patrik Huvar, Jakub Kadlec, Josef Kubáň, Filip Bartolotti 02:28,0_
8x100 Alexandra Huňková, Hana Pobořilová, Patricie Chalupová, Barbora Pabišová, Matyáš Raitr, Jáchym Pořízka, Daniel Sikora, Daniel Špůrek 02:12,30
8x200 Bára Fleischmannová, Pavlína Cínová, Alexandra Huňková, Hana Pobořilová, Patrik Huvar, Jakub Kadlec, Matyáš Raitr, Jáchym Pořízka 04:49,50
8x200 Anna Rucká, Anna Paličková, Josef Kubáň, Filip Bartolotti, Patricie Chalupová, Barbora Pabišová, Daniel Sikora, Daniel Špůrek
5 ZŠ TGM Studénka, 2. května 500, Studénka 09:32,60
8x100 Petr Richtár, Štěpán Robenek, Antonín Pešat, Václav Sasyn, Kateřina Švecová, Karolína Tížková, Mélyne Perrette, Bára Kýšková 02:29,60
8x100 Daniel Vaculík, Vojtěch Blasch, Václav Kovář, Petr Gelnar, Eva Schillerová, Denisa Hanzelková, Dominika Smutková, Adéla Matuškovičová 02:15,10
8x200 Mélyne Perrette, Kateřina Švecová, Antonín Pešat, Štěpán Robenek, Dominika Smutková, Eva Schillerová, Vojtěch Blasch, Daniel Vaculík 04:47,90
8x200 Bára Kýšková, Karolína Tížková, Václav Sasyn, Petr Richtár, Denisa Hanzelková, Adéla Matuškovičová, Petr Gelnar, Václav Kovář
6 Jubilejní ZŠ prezidenta Masaryka a MŠ, Trojanovice 362, Frenštát pod Radhoštěm 09:34,20
8x100 Jirka Petr, Lukáš Výborný, Filip Hrnčíř, Mikuláš Potůček, Tereza Kundrátová, Karolína Zajacová, Judita Juračáková, Alžběta Pařenicová 02:25,70
8x100 Jonáš Novák, Václav Dobiáš, Jonáš Jouza, Adam Sedláček, Kristýna Káňová, Michaela Gocalová, Natálie Krajčí, Žofie Procházková 02:15,30
8x200 Jirka Petr, Lukáš Výborný, Tereza Kundrátová, Judita Juračáková, Jonáš Novák, Václav Dobiáš, Kristýna Káňová, Žofie Procházková 04:53,20
8x200 Filip Hrnčíř, Mikuláš Potůček, Karolína Zajacová, Alžběta Pařenicová, Jonáš Jouza, Adam Sedláček, Natálie Krajčí, Michaela Gocalová
7 Základní škola a Mateřská škola, Kunín 346, Kunín 09:38,60
8x100 02:26,00
8x100 02:17,90
8x200 04:54,70
8x200
8 ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského, Komenského 701, Bílovec 09:39,10
8x100 02:32,10
8x100 02:15,50
8x200 04:51,50
8x200
9 Základní škola, Pohořská 8, Odry 09:40,30
8x100 02:30,10
8x100 02:15,20
8x200 04:55,00
8x200
10 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín, Komenského 66, Nový Jičín 09:49,50
8x100 02:34,00
8x100 02:11,60
8x200 05:03,90
8x200
11 Základní škola a Mateřská škola, Jubilejní 3, Nový Jičín 09:51,00
8x100 02:33,80
8x100 02:12,40
8x200 05:04,80
8x200
12 Základní škola, Mniší 66, Kopřivnice 09:59,00
8x100 02:33,20
8x100 02:19,40
8x200 05:06,40
8x200
13 Základní škola, Komenského 6, Odry 10:04,80
8x100 02:32,60
8x100 02:23,40
8x200 05:08,80
8x200
DIS ZŠ Mořkov, Sportovní 258, Mořkov
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658, Bílovec
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola T.G. Masaryka, Jistebník 315, Jistebník
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ Kopřivnice -Lubina, Lubina 60, Kopřivnice
8x100
8x100
8x200
8x200
2 Karviná
Místo Škola Čas
1 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko 09:20,00
8x100 Jan Válek, Veronika Červenková, Daniel Bolek, Zuzana Barabaszová, Nikol Knápková, Daniel Ovčaři, Matěj Skupnik, Adéla Martinánová 02:29,20
8x100 Nicol Návratová, Ondřej Przybyla, Nikolas Frolo, Katy Pelikánová, Sabina Chlápková, Václav Stebel, Miriam Kotásková, Jakub Chrobok 02:07,80
8x200 Ondřej Przybyla, Matěj Skupnik, Daniel Ovčaři, Zuzana Barabaszová, Adéla Martináková, Katy Pelikánová, Miriam Kotásková, Jakub Chrobok 04:43,00
8x200 Jan Válek, Veronika Červenková, Nikol Knápková, Daniel Bolek, Nikolas Frolo, Nicol Návratová, Václav Stebel, Sabina Chlápková 04:54,60
Doplňkové disciplíny Skok: mD 158 cm
sD
mH 173 cm
sH 354cm
Medicinbal: mD
sD
mH
sH 690 cm

3 Základní škola, M. Pujmanové 17, Havířov - Šumbark 09:39,70
8x100 Klára Řepková, Adéla Kotasová, Štěpán Štětinský, Tomáš Adamec, Dominik Kubálek, Matyáš Bárta, Viktorie Študentová, Eliška Rudská 02:30,30
8x100 Vojtěch Kožušník, Miroslav Holub, David Štětinský, Jan Chudoba, Kateřina Krokoszová, Daniela Novotná, Daniela Džobáková, Tereza Kulhánková 02:14,80
8x200 Miroslav Holub, Jan Chudoba, Kateřina Krokoszová, Tereza Kulhánková, Dominik Kubálek, Matyáš Bárta, Klára Řepková, Viktorie Študentová 04:54,60
8x200 Vojtěch Kožušník, David Štětinský, Daniela Novotná, Daniela Džobáková, Štěpán Štětinský, Tomáš Adamec, Adéla Kotasová, Eliška Rudská 05:00,50
Doplňkové disciplíny Skok: mD 147 cm
sD 330 cm
mH 169 cm
sH 384 cm
Medicinbal: mD 455 cm
sD 640 cm
mH 600 cm
sH 900 cm
3 Základní škola a Mateřská škola, Školní 20, Albrechtice 09:39,70
8x100 Zuzana Gerlichová, Ella Tomašáková, Klára Suchánková, Zuzana Matuszynská, Matěj Križan, Alex Folwarczny, Daniel Hawlasek, Adam Mrajca 02:34,10
8x100 Nikola Buchtová, Michaela Drobná, Denisa Grabowská, Tereza Foltynová, Jan Kübl, Jan Rusina, Patrik Tobola, Petr Šlampiak 02:13,00
8x200 Zuzana Gerlichová, Ella Tomašáková, Matěj Križan, Alex Folwarczny, Nikola Buchtová, Michaela Drobná, Jan Kübl, Jan Rusina 05:20,90
8x200 Klára Suchánková, Zuzana Matuszynská, Daniel Hawlasek, Adam Mrajca, Denisa Grabowská, Tereza Foltynová, Patrik Tobola, Petr Šlampiak 04:52,60
Doplňkové disciplíny Skok: mD 165 cm
sD cm
mH 168 cm
sH 384 cm
Medicinbal: mD 515 cm
sD 720 cm
mH 512 cm
sH 580 cm
5 ZŠ M. Kudeříkové, M. Kudeříkové 14, Havířov 09:40,90
8x100 Matěj Arabasz, Marie Rothová, Ondřej Kozel, Nela Šimková, Ivo Hlavatý, Pavlína Chromcová, Dominik Vrábel, Viktorie Nguyen 02:27,50
8x100 Štěpán Slaný, Natálie Kulifayová, Laura Horinková, Martin Niniczka, Rozálie Ševčíková, Nela Sejkorová, Tomáš Berger, Petr Bernatík 02:12,10
8x200 Tomáš Berger, Laura Horinková, Matěk Arabasz, Marie Rothová, Viktorie Nguyen, Natálie Kulifayová, Ondřej Kozel, Petr Bernatík 05:01,30
8x200 Štěpán Slaný, Nela Sejkorová, Ivo Hlavatý, Pavlína Chromcová, Dominik Vrábel, Nela Šimková, Rozálie Ševčíková, Martin Niniczka 05:02,20
Doplňkové disciplíny Skok: mD 175 cm
sD 317 cm
mH 158 cm
sH 346 cm
Medicinbal: mD 520 cm
sD 680 cm
mH 460 cm
sH 690 cm
6 Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace, Zelená 2, Havířov - Životice 09:48,70
8x100 Tereza Jonsztová, Emma Tvrdková, Marie Tvrdková, Agáta Stachurová, Adem Camaj, Čestmír Slíva, František Moravčík, Mark Metzner 02:26,50
8x100 Tereza Lacková, Vanesa Kothánková, Karolína Dudková, Simona Folwarczná, David Smetana, Radek Cyž, Matěj Hanák, Michael Kašpar 02:19,70
8x200 Marie Tvrdková, Tereza Jonsztová, Vanesa Kothánková, Karolína Dudková, Čestmír Slíva, František Moravčík, David Smetana, Michael Kašpar 05:02,50
8x200 Emma Tvrdková, Agáta Stachurová, Tereza Lacková, Simona Folwarczná, Adem Camaj, Mark Metzner, Radek Cyž, Matěj Hanák 05:17,60
Doplňkové disciplíny Skok: mD 141 cm
sD 382 cm
mH 168 cm
sH 301 cm
Medicinbal: mD cm
sD 770 cm
mH 530 cm
sH 640 cm
7 Základní škola Havířov - Podlesí F. Hrubína 5/1537, okres Karviná, F.Hrubína 5, Havířov - Podlesí 09:55,70
8x100 Markéta Tillová, Adéla Adámková, Jana Kročková, Šarlota Frejová, Tobiáš Stibor, Robert Cholewa, Ondřej Vyskočil, Samuel Koch 02:40,70
8x100 Valérie Vyčichlová, Vendula Valdmannová, Jiřina Hejlová, Lucie Kulová, Oliver Böhm, Adam Javorský, Jakub Dvořák, Alex Foltyn 02:13,50
8x200 Markéta Tillová, Tobiáš Stibor, Jana Kročková, Ondřej Vyskočil, Jiřina Hejlová, Valérie Vyčichlová, Jakub Dvořák, Oliver Böhm 05:01,50
8x200 Adéla Adámková, Robert Cholewa, Šarlota Frejová, Samuel Koch, Lucie Kulová, Alex Foltyn, Vendula Valdmannová, Adam Javorský 05:28,90
Doplňkové disciplíny Skok: mD 162 cm
sD cm
mH 168 cm
sH 403 cm
Medicinbal: mD 395 cm
sD 630 cm
mH 690 cm
sH 920 cm
8 Základní škola Havířov - Město Žákovská 1/1006 okres Karviná, Žákovská 1, Havířov 10:05,90
8x100 02:34,80
8x100 02:23,10
8x200 05:08,00
8x200 05:22,00
Doplňkové disciplíny Skok: mD 125 cm
sD 345 cm
mH 172 cm
sH 367 cm
Medicinbal: mD 310 cm
sD 650 cm
mH 552 cm
sH 740 cm
9 ZŠ Moravská, Havířov, Moravská 497, Havířov-Šumbark 10:14,30
8x100 Tezera Kleinová, Anna Marie Římanová, Anna Mia Dvořáková, Viktorie Žudelíková, Matyáš Dvořák, Daniil Sych, Jan Hanko, Dominik Tvrdý 02:46,90
8x100 Sofie Haramiová, Kristýna Coufalová, Nela Vašková, Simona Maršálková, Filip Pípal, Pavel Sýkora, Adam Kosterec, Maxim Turek 02:19,00
8x200 Tereza Kleinová, Anna Marie Římanová, Matyáš Dvořák, Daniil Sych, Nela Vašková, Simona Maršálková, Pavel Sýkora, Adam Kosterec 05:39,10
8x200 Anna Mia Dvořáková, Viktorie Žudelíková, Jan Hanko, Dominik Tvrdý, Maxim Turek, Filip Pípal, Sofie Haramiová, Kristýna Coufalová 05:08,40
Doplňkové disciplíny Skok: mD 145 cm
sD 345 cm
mH cm
sH 343 cm
Medicinbal: mD cm
sD cm
mH cm
sH cm
10 Základní škola, Školní 1, Havířov-Šumbark 11:16,30
8x100 Marek Bílý, Dominik Grundza, Nikolas Rigo, David Graca, Jana Balogová, Aneta Poláková, Růžena Čipčalová, Dagmar Zupková 02:59,90
8x100 Petr Kovács, Tomáš Horváth, Alexandr Šerdzik, Kristián Mihalčatin, Anna Marie Mihalčatinová, Karolína Gracová, Žaneta Honigová, Laura Navrátilová 02:32,50
8x200 Dominik Grundza, David Graca, Růžena Čipčalová, Jana Balogová, Tomáš Horváth, Petr Kovács, Karolína Gracová, Žaneta Honigová 05:43,90
8x200 Marek Bílý, Nikolas Rigo, Aneta Poláková, Dagmar Zupková, Alexandr Šerdzik, Kristián Mihalčatin, Anna Marie Mihlačatinová, Laura Navrátilová 06:20,70
3 Bruntál
Místo Škola Čas
1 ZŠ Bruntál, Jesenická 10, IČ: 00852805, Jesenická 10, Bruntál 09:29,60
8x100 Dominik Kuspiš, Lukáš Genzer, Viktorie Lada Zátopková, Natálie Hájková, Nikola Svobodová, Lada Daňková, Michal Sedláč, Petr Bystrický 02:28,00
8x100 Jakub Škopík, Tobias Chlápek, Klára Vokálová, Viktorie Kociánová, Ema Jelínková, Adéla Tomanová, Marek Hofmann, Tadeáš Kristin 02:08,60
8x200 Jakub Škopík, Adéla Tomanová, Viktorie Kociánová, Nikola Svobodová, Lada Daňková, Dominik Kuspiš, Petr Bystrický, Tadeáš Kristin 04:53,00
8x200 Tobias Chlápek, Lukáš Genzer, Viktorie Lada Zátopková, Natálie Hájková, Klára Vokálová, Ema Jelínková, Michal Sedláč, Marek Hofmann 05:03,90
2 Základní škola Smetanův okruh 4, Krnov, Smetanův okruh 4, Krnov 09:43,20
8x100 Samuel Di Mauro, Marek Dočkal, Vojtěch Kučera, Tadeáš Hnízda, Edita Suchá, Karla Kohutová, Veronika Šimůnková, Anna Olejková 02:27,20
8x100 Matouš Hnízda, Mikuláš Tkaczyk, Vojtěch Kyška, Tomáš Zouhar, Anna Hauserová, Viktorie Vášová, Mamulová Natálie, Melcrová Anna 02:20,00
8x200 Samuel Di Mauro, Marek Dočkal, Edita Suchá, Karla Kohutová, Matouš Hnízda, Mikuláš Tkaczyk, Hauserová Anna, Melcrová Anna 04:56,00
8x200 Vojtěch Kučera, Tadeáš Hnízda, Veronika Šimůnková, Anna Olejková, Vojtěch Kyška, Tomáš Zouhar, Viktorie Vášová, Mamulová Natálie 05:02,00
3 Základní škola Jánáčkovo náměstí 17 Krnov, Janáčkovo náměstí 17, Krnov 09:51,40
8x100 Albert Baťa, Filip Bednárek, Dominik Macháň, Aleš Menzel, Pavla Rajfová, Julie Goldmanová, Nela Karmelitová, Edita Pecínová 02:28,80
8x100 René Kožík, Bednarčík František, Milan Řehák, Tomáš Vojkůvka, Klára Hábová, Eliška Smékalová, Sofie Štíbrová, Beatrix Bikárová 02:16,60
8x200 Albert Baťa, Filip Bednárek, Pavla Rajfová, Julie Goldmanová, René Kožík, František Bednarčík, Klára Hábová, Eliška Smékalová 05:14,60
8x200 Dominik Macháň, Aleš Menzel, Nela Karmelitová, Edita Pecínová, Milan Řehák, Tomáš Vojkůvka, Sofie Štíbrová, Beatrix Bikárová 05:06,00
4 Základní škola a Mateřská škola, Lichnov 46, Lichnov 46 10:39,40
8x100 Eliška Rážová, Kateřina Bolíková, Šebestová Karolína, Simona Staňová, Matyáš Pleva, Tomáš Kromer, Vojtěch Brňák, Daniel Gažik 02:45,00
8x100 Erik Šolc, Sebastian Staňo, Jiří Neumayer, Matěj Bolík, Elena Strakošová, Anna Ivanová, Eva Chabroňová, Aneta Dojčarová 02:25,40
8x200 Matěj Bolík, Jiří Neumayer, Daniel Gažik, Tomáš Kromer, Eliška Rážová, Kateřina Bolíková, Elena Strakošová, Anna Ivanová 05:29,00
8x200 Erik Šolc, Sebastián Staňo, Matyáš Pleva, Vojtěch Brňák, Aneta Dojčarová, Eva Chabroňová, Karolína Šebestová, Simona Staňová 06:18,00
5 Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace, Zátor - Loučky 86, Zátor 10:49,10
8x100 Sofie Prusková, Kopečná Kristýna, Tomáš Cimbál, Jakub Kuliha, Radim Kantor, Ondřej Herynek, Denisa Hájková, Kateřina Prokopová 02:50,00
8x100 Karolína Pydychová, Tereza Domiterová, Tobiáš Stříž, Jakub Ulman, Klára Závodná, Adéla Zelinková, Štěpán Wicha, Vít Ondrušek 02:32,10
8x200 Sofie Prusková, Tomáš Cimbál, Radim Kantor, Denisa Hájková, Karolína Pydychová, Tobiáš Stříž, Klára Závodná, Štěpán Wicha 05:27,00
8x200 Eliška Pecháčková, Jakub Kuliha, Ondřej Herynek, Kateřina Prokopová, Tereza Domiterová, Jakub Ulman, Adéla Zelinková, Vít Ondrušek 05:39,00
6 00852783, Školní 2, Bruntál 10:52,00
8x100 Jaromír Žíla, Liliana Ďurišová, Alfréd Žíla, Aneta Holečková, Michael Veigl, Julie Dvořáková, Martina Ďurišová, Štěpán Brzobohatý 02:50,00
8x100 Ondřej Němec, Daniela Hlaváčová, Ondřej Bosák, Alžběta Benková, Nikolas Dang, Lucie Sýkorová, Agáta Zatloukalová, Petr Zámečník 02:23,10
8x200 Brzobohatý Štěpán, Ďurišová Liliana, Daniela Hlaváčová, Ondřej Němec, Petr Zámečník, Agáta Zatloukalová, Julie Dvořáková, Jaromír Žíla 05:38,90
8x200 Michael Veigl, Aneta Holečková, Alfréd Žíla, Martina Ďurišová, Nikolas Dang, Alžběta Benková, Lucie Sýkorová, Ondřej Bosák 05:47,00
DIS ZŠ Janáčkovo náměstí, Krnov, Janáčkovo náměstí 17, Krnov
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Frýdek-Místek II,Třinec
Místo Škola Čas
1 ZŠ Dany a Emila Zátopkových, Jablunkovská 501, Třinec 09:25,18
8x100 Bára Gajdzicová, Klára Byrtusová 1., Barbora Sližová, Klára Byrtusová 2., Šimon Vrška, Václav Bocek, Richard Szlauer, Tomáš Dolíhal 02:31,85
8x100 Anna Mazáčová, Ondřej Wawracz, Adéla Motyková, Gino Wesley King, Nikolas Biskos, Miluše Bruková, Lucie Wranová, Jakub Pilch 02:10,60
8x200 Bára Gajdzicová, Barbora Sližová, Tomáš Dolíhal, Šimon Vrška, Anna Mazáčová, Nikolas Biskos, Miluše Bruková, Jakub Pilch 04:42,73
8x200 Klára Byrtusová 1., Klára Byrtusová 2., Václav Bocek, Richard Szlauer, Adéla Motyková, Lucie Wranová, Gino Wesley King, Ondřej Wawracz 05:01,28
Doplňkové disciplíny skok-1.-3.tř.-Szlauer Richard-165 cm Popiolková Ema - 180 cm
hod - 1.-3.tř. - Szlauer Richard-7,00 m Popiolková Ema - 6,00 m
skok - 4.-5.tř. -Pilch Jakub - 317 cm
Rybková Aneta - 316 cm
hod-4.-5.tř.-King Gino Wesley-7,45m
Mazáčová Anna - 7,85 m
2 Základní škola a mateřská škola, Koperníkova 696, Třinec 09:35,70
8x100 Jakub Klimek, Táňa Labová, Nina Nicol Khailová, Jakub Mocek, Matyáš Ščigel, Aneta Kolačanová, Alexandr Witásek, Jessica Horváthová 02:28,98
8x100 Daniel Baier, Marie Dinhová, Linda Czyžová, Lukáš Cieslar, Aneta Čiklová, Sára Branná, Matěj Strokosz, Petr Stonawski 02:19,13
8x200 Jakub Klimek, Linda Czyžová, Petr Stonawski, Jakub Mocek, Nina Nicol Khailová, Matěj Strokosz, Marie Dinhová, Jessica Horváthová 04:47,59
8x200 Daniel Baier, Táňa Labová, Aneta Čiklová, Matyáš Ščigel, Alexandr Witásek, Aneta Kolačanová, Sára Branná, Lukáš Cieslar 05:17,23
Doplňkové disciplíny dálka - 1.-3. tř. - Mocek Jakub 205 cm
- Horváthová Jessika 170 cm
hod - 1.-3. tř. - Mocek Jakub 5,30 m
Labová Táňa 5,20 m
skok - 4.-5.tř. - Strokosz Matěj-296 cm Branná Sára - 297 cm
hod 4.-5. tř. - Strokosz Matěj-6,90m
Čiklová Aneta 6,30 m
3 Základní škola, Slezská 773, Třinec 10:04,11
8x100 Beia Kevin, Gic Ondřej, Gluzová Anna, Graniová Tereza, Hanzel Filip, Klus Marián, Kubiszová Aneta, Ligocká Pavlína 02:34,74
8x100 Pyszko Václav, Tumlíř Matěj, Froleš Dominik, Goldmannová Michaela, Gryčová Eliška, Ligocká Martina, Szotkowski Karel, Veselá Eliška 02:24,06
8x200 Anna Gluzová, Aneta Kubiszová, Filip Hanzel, Kevin Beia, Eliška Gryčová, Martina Ligocká, Karel Szotkowski, Dominik Froleš 05:05,31
8x200 Tereza Graniová, Pavlína Ligocká, Ondřej Gic, Marián Klus, Eliška Veselá, Michaela Goldmannová, Matěj Tumlíř, Václav Pyszko 05:13,92
Doplňkové disciplíny skok-1.-3.tř.-Beia Kevin - 180 cm
Kubiszová Aneta - 175 cm
hod - 1.-3.tř. -Beia Kevin - 6,00 m
Kubiszová Aneta - 5,70 m
skok - 4.-5.tř.- Tumlíř Matěj - 272 cm
Ligocká Martina - 327 cm
hod - 4.-5.tř.- Tumlíř Matěj - 7,90 m
Gryčová Eliška - 9,15 m
4 Základní škola a mateřská škola, Oldřichovice 275, Třinec-Oldřichovice 275 10:06,08
8x100 ANDREA SERAFINOVÁ, FRANTIŠEK KULIŠ, ELIZABETA SAJDOKOVÁ, DANIEL HECZKO, NATALIE BURAWOVÁ, PATRIK BROZDA, KLÁRA TOPIARZOVÁ, VÁCLAV VYPARINA 02:45,73
8x100 KAROLÍNA SZLAUROVÁ, PETR HECZKO, KAROLÍNA KIJONKOVÁ, VÍT KOSTKA, SÁRA WILKOVÁ, VÁCLAV PAWLISKA, ANNA GLOSOVÁ, MATOUŠ CIESLAR 02:24,88
8x200 ELIZABETA SAJDOKOVÁ, VÁCLAV VYPARINA, ANDREA SERAFINOVÁ, PATRIK BROZDA, ANNA GLOSOVÁ, PETR HECZKO, KAROLÍNA SZLAUROVÁ, VÍT KOSTKA 04:55,47
8x200 KLÁRA TOPIARZOVÁ, NATALIE BURAWOVÁ, FRANTIŠEK KULIŠ, DANIEL HECZKO, KAROLÍNA KIJONKOVÁ, VÁCLAV PAWLISKA, SÁRA WILKOVÁ, MATOUŠ CIESLAR 05:47,40
Doplňkové disciplíny skok 1.-3.tř. - Kuliš František-160 cm Serafinová Andrea-170 cm
hod - 1.-3.tř. - Kuliš František-4,50m
Serafinová Andrea - 5,20 m
skok-4.-5.tř.-Cieslar Matouš-354 cm
Glosová Anna - 339 cm
hod - 4.-5.tř.-Pawliska Václav-7,00m
Kijonková Karolína - 6,20 m
5 Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec 10:07,94
8x100 Nela Pospíšilová, Matěj Szotkowski, Kryštof Rusz, Ivana Hubáčková, Veronika Brancová, Jan Kluz, Lukáš Heczko, Nikol Kotasová 02:41,53
8x100 Klára Borská, Laura Gazdíková, Marek Szkandera, Jonáš Pospíšil, Marek Marosz, Soňa Nowáková, Matěj Hrabec, Pavlína Kotasová 02:22,18
8x200 Nela Pospíšilová, Kryštof Rusz, Ivana Hubáčková, Jan Kluz, Klára Borská, Laura Gazdíková, Marek Szkandera, Václav Pospíšil 05:04,23
8x200 Matěj Szotkowski, Veronika Brancová, Lukáš Heczko, Nikol Kotasová, Marek Marosz, Pavlína Kotasová, Soňa Nowáková, Matěj Hrabec 05:18,60
Doplňkové disciplíny skok 1.-3.tř.- Heczko Lukáš-160 cm
Pospíšilová Nela - 185 cm
hod 1.-3.tř. - Kluz Jan - 5,80 m
Pospíšilová Nela - 6,00 m
skok-4.-5.tř.-Pospíšil Jonáš-357 cm
Gazdíková Laura - 335 cm
hod 4.-5.tř.-Hrabec Matěj - 8,40 m
Gazdíková Laura - 7,05 m
6 Základní škola a Mateřská škola, Na Závodí 70, Sviadnov 10:27,99
8x100 Kaderka Tadeáš, Sophia Yasemin Altay, Noemi Kotásková, Samuel Balaš, Bára Štěpaníková, Tamara Semančíková, Dominik Bušovský, Richard Tomek 02:46,88
8x100 Štěpán Čajánek, Vojtěch Veselský, Karolína Sadke, Marie Mertová, Rebeka Červeňáková, Ketrin Lengyelová, Matias Končák, Jan Mohyla 02:29,39
8x200 Richard Tomek, Dominik Bušovský, Karolína Sadke, Noemi Kotásková, Štěpán Čajánek, Vojtěch Veselský, Rebeka Červeňáková, Ketrin Lengyelová 05:11,72
8x200 Tadeáš Kaderka, Bára Štěpaníková, Sophia Yasemin Altay, Samuel Balaš, Tamara Semančíková, Jan Mohyla, Matias Končák, Marie Mertová 06:05,41
Doplňkové disciplíny skok - 1.-3.tř. -Bušovský Dominik 180cm Kotásková Noemi - 140 cm
hod - 1.-3.tř. Baláš Samuel - 6,00 m
Semančíková Tamara-5,40 m
skok 4.-5.tř. - Veselský Vojtěch-336 cm Mertová Marie - 293 cm
hod - 4.-5.tř. -Veselský Vojtěch 6,20m Lengyelová Ketrin 8,20m
7 Masarykova Základní škola a MŠ, Hnojník 120, Hnojník 120 10:45,84
8x100 Ella Sofie Jelínková, Matyáš Dobrovský, Nikolas Chlebek, Nikol Jantošová, Nina Rakowská, Ema Molinová, Jan Stoklásek, Tomáš Wygrys 02:42,50
8x100 Vojtěch Sliž, Hana Kantorová, Matyáš Macho, Tereza Radová, Viktor Jakubek, Václav Jirásek, Karolína Hradská, Kateřina Teslíková 02:25,53
8x200 Tomáš Wygrys, Jan Stoklásek, Nina Rakowská, Ema Molinová, Vojtěch Sliž, Viktor Jakubek, Hana Kantorová, Kateřina Teslíková 05:40,27
8x200 Ella Sofie Jelínková, Matyáš Dobrovský, Nikolas Chlebek, Matyáš Macho, Tereza Radová, Václav Jirásek, Karolína Hradská, Nikol Jantošová 05:37,81
Doplňkové disciplíny skok-1.-3.tř. Stoklásek Jan 175 cm
Jelínková Ella Sofie - 170 cm
hod - 1.-3.tř. Wygrys Tomáš - 5,30m
Molinová Ema - 5,70 m
skok-4.-5.tř. - Jakubek Viktor - 321 cm Teslíková Kateřina - 285 cm
hod - 4.-5.tř.-Macho Matyáš-7,95 m
Hradská Karolína 6,70 m
DIS Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek
8x100
8x100
8x200
8x200
5 Opava
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Englišova 1082, Opava 08:54,60
8x100 Adéla Matýsková, Michaela Lesáková, Eliška Borunská, Tereza Vavrečková, Petr Sproga, Jan Cetl, Tomáš Chovanec, Marek Borunský 02:18,47
8x100 Karolína Cetlová, Karolína Balášová, Tereza Svobodová, Emma Zajícová, Štěpán Bednář, Adam Gross, Václav Warisch, Tomáš Haloda 02:05,81
8x200 Karolína Cetlová, Karolína Balášová, Štěpán Bednář, Adam Gross, Tereza Vavrečková, Eliška Borunská, Petr Sproga, Tomáš Chovanec 04:30,32
8x200 Tereza Svobodová, Emma Zajícová, Václav Warisch, Tomáš Haloda, Adéla Matýsková, Michaela Lesáková, Jan Cetl, Marek Borunský 04:41,37
2 Základní škola, U Hřiště 4, Opava 09:01,82
8x100 Robin Paláček, Jan Jančík, Daniel Foltýn, Petr Pochopien, Simona Sikorová, Nela Kusynová, Nikol Müllerová, Nella Žídková 02:20,03
8x100 Jakub Jančík, Daniel Kubát, Šimon Tomíček, Adam Dudys, Veronika Čechová, Amálie Zapletalová, Iva Kuzníková, Kateřina Čepková 02:05,46
8x200 Robin Paláček, Jan Jančík, Adam Dudys, Daniel Kubát, Simona Sikorová, Nela Kusynová, Veronika Čechová, Kateřina Čepková 04:36,33
8x200 Daniel Foltýn, Petr Pochopien, Nikol Müllerová, Nella Žídková, Jakub Jančík, Šimon Tomíček, Iva Kuzníková, Amálie Zapletalová 04:53,29
3 Základní škola, Boženy 1317, Opava 09:11,14
8x100 Zina Červenková, Bára Izraelová, Sofie Gellnerová, Magdaléna Burdová, Tomáš Klimenko, Štěpán Šebesta, Jan Matušek, Lukáš Hejduk 02:22,41
8x100 Marie Onderková, Dagmar Jasníková, Anna Pierníková, Monika Bučková, Kristián Jasník, Jan Směja, Bartoloměj Valtr, Lukáš Král 02:08,81
8x200 Zina Červenková, Sofie Gellnerová, Dagmar Jasníková, Monika Bučková, Lukáš Hejduk, Tomáš Klimenko, Kristián Jasník, Jan Směja 04:39,92
8x200 Bára Izraelová, Zina Červenková, Marie Onderková, Anna Pierníková, Štěpán Šebesta, Jan Matušek, Bartoloměj Valtr, Lukáš Král 05:16,74
4 ZŠ Opava Vrchní,, Vrchní 19, Opava 09:11,89
8x100 Kremerová Tereza, Šafarčíková Vanesa, Hlaváčková Tereza, Vaňková Valérie, Glogar Kryštof, Kačena Oliver, Hrbáč Daniel, Šupola Jáchym 02:22,53
8x100 Juřík Adam, Kutálek Petr, Elbl Michal, Podzemný Jiří, Hlaváčková Kateřina, Straková Kateřina, Prejdová Petra, Nováková Natálie 02:07,78
8x200 Glogar Kryštof, Šupola Jáchym, Juřík Adam, Kutálek Petr, Kremerová Tereza, Šafarčíková Vanesa, Hlaváčková Kateřina, Nováková Natálie 04:41,58
8x200 Hrbáč Daniel, Kačena Oliver, Elbl Michal, Podzemný Jiří, Hlaváčková Tereza, Vaňková Valérie, Straková Kateřina, Prejdová Petra 04:57,34
5 ZŠ Opava Oticka, Otická 18, Opava 09:12,74
8x100 Vendula Holušová, Klára Staňková, Sofie Halšková, Ema Czudková, Maschke Martin, Vojta Kravar, Janošík Tomáš, Šimon Holuša 02:24,64
8x100 Linda Králová, Eliška Chalupská, Markéta Matýsková, Beatrice Dostálová, Tobiáš Winkler, Jeremy Hýbl, Jakub Dostál, Jan Novobilský 02:07,98
8x200 Holušová Vendula, Staňková Klára, Holuša Šimon, Martin Maschke, Linda Králová, Eliška Chalupská, Tobiáš Winkler, Jeremy Hýbl 04:40,12
8x200 Halšková Sofie, Czudková Ema, Vojta Kravar, Janošík Tomáš, Matýsková Markéta, Beatrice Dostálová, Novobilský Václav, Dostál Jakub 04:52,41
6 ZŠ Stěbořice, Stěbořice 150, Stěbořice 09:23,85
8x100 Emma Pommerová, Kateřina Vladařová, Nikol Slaninová, Simona Klapetková, Jonáš Vincker, Filip Sochor, Václav Holuša, Petr Kovalčík 02:18,41
8x100 Eliška Kleinová, Nela Frenzelová, Aneta Moravcová, Alena Kovalčíková, Adama Foltis, Jakub Pavlíček, Martin Klapetek, Jakub Halama 02:17,11
8x200 Emma Pommerová, Kateřina Vladařová, Eliška Kleinová, Nela Frenzelová, Jonáš Vincker, Filip Sochor, Adama Foltis, Jakub Pavlíček 04:48,33
8x200 Nikol Slaninová, Simona Klapetková, Aneta Moravcová, Alena Kovalčíková, Václav Holuša, Petr Kovalčík, Martin Klapetek, Jakub Halama 04:49,99
7 Základní škola a Mateřská škola Bolatice, Školní 9, Bolatice 09:25,13
8x100 Adam Janik, Viktorie Anna Gregorczyk, Tobiáš Franěc, Anna Snehotová, Maxim Zmrzlák, Rozálie Pospíšilová, Natálie Běláková, Peter Kramař 02:27,94
8x100 Tina Hluchníková, Tim Kramář, Tereza Pytlíková, Tobiáš Plaček, Elen Herudková, Štěpan Pašek, Šimon Mac, Tereza Kochová 02:13,61
8x200 Tim Kramář, Elen Herudková, Rozálie Pospíšilová, Šimon Mac, Tereza Kochová, Maxim Zmrzlák, Natálie Běláková, Peter Kramař 04:43,58
8x200 Adam Janik, Viktorie Anna Gregorczyk, Anna Snehotová, Tobiáš Franěc, Štěpan Pašek, Tobiáš Plaček, Tina Hluchníková, Magdálena Pavlíková 05:15,43
8 ZŠ a MŠ Raduň, Gudrichova 223, Raduň 09:38,76
8x100 Dora Bártová, Laura Beková, Nicol Hendrychová, Tereza Abigail Foltysová, Vladan Hendrych, Jakub Svoboda, Ondřej Krejčí, Eduard Formánek 02:30,98
8x100 Kateřina Fajkusová, Vanessa Stružíková, Klára Vítková, Michaela Fenková, Vojtěch Klement, Ondřej Rubý, Kryštof Halška, Matěj Hanke 02:14,54
8x200 Tereza Abigial Foltysová, Nicol Hendrychová, Vladan Hendrych, Ondřej Krejčí, Klára Vítková, Vanessa Stružíková, Vojtěch Klement, Matěj Hanke 04:53,24
8x200 Laura Beková, Dora Bártová, Eduarda Formánek, Jakub Svoboda, Kateřina Fajkusová, Michaela Fenková, Ondřej Rubý, Kryštof Halška 05:04,49
9 Základní škola, Školní 90, Háj ve Slezsku 09:42,10
8x100 Rozálie Mustarová, Barbora Malečková, Anežka Lašková, Lucie Váňová, Sebastián Trojek, Vojtěch Kudrát, Ondřej Grydil, Marek Žídek 02:27,97
8x100 Kateřina Pochylová, Alice Vytisková, Kateřina Váňová, Karolína Malečková, Lukáš Vaněk, Jan Suchánek, Ondřej Mustar, Jakub Mušálek 02:19,19
8x200 Rozálie Mustarová, Lucie Váňbová, Ondřej Grydil, Marek Žídek, Kateřina Váňová, Karolína Malečková, Ondřej Mustar, Jakub Mušálek 04:54,94
8x200 Barbora Malečková, Anežka Lašková, Vojtěch Kundrát, Sebastián Trojek, Kateřina Pochylová, Alice Vytisková, Jan Suchánek, Lukáš Vaněk 05:03,38
10 ZŠ gen. Heliodora Píky a MŠ, Komenského 26, Opava 09:45,57
8x100 Radim Bunček, Finlay Langer, Julie Hoňková, Jana Kubíčková, Amálie Zíková, Jakub Šimeček, Aleš Bauer, Daniel Marek 02:31,81
8x100 Marek Helfert, Šimon Šimeček, Michael Valenta, Lucie Kubesová, Veronika Janošková, Jonáš Grussmann, Jakub Bittner, Aleš Prda 02:10,52
8x200 Šimon Šimeček, Radim Bunček, Julie Hoňková, Jana Kubíčková, Veronika Janošková, Lucie Kubesová, Daniel Marek, Aleš Prda 05:03,24
8x200 Marek Helfert, Jonáš Grussmann, Jakub Bittner, Finlay Langer, Jakub Šimeček, Aleš Bauer, Amálie Zíková, Michael Valenta 05:14,82
11 ZŠ Edvarda Beneše Opava, Edvarda Beneše 2, Opava 09:52,28
8x100 Kristýna Štrbíková, Viktor Legut, Adéla Bártíková, Miloš Veselý, Tereza Koukolová, Jan Klíma, Adéla Mártínková, jan Krhut 02:32,41
8x100 Viktorie Breuerová, František Harazin, Viktorie Mathiasová, Vojtěch Neuwirth, Klára Mrázková, Vojtěch Warish, Dorothea Mullerová, Vít Dietrich 02:09,59
8x200 Tereza Koukolová, Miloš Veselý, Adéla Mártínková, jan Krhut, Viktorie Mathiasová, František Harazin, Klára Mrázková, Vít Dietrich 05:10,28
8x200 Kristýna Štrbíková, Jan Klíma, Adéla Bártíková, Viktor Legut, Viktorie Breuerová, Vojtěch Warish, Dorothea Mullerová, Vojtěch Neuwirth 05:10,72
12 Základní škola a Mateřská škola, Komenského 186, Chuchelná 09:54,13
8x100 Svatopluk Karban, Hynek Plaček, Natálie Janíková, Kateřina Komárková, Sabina Zajíčková, Sofie Zetochová, Šimon Kamrád, Richard Gvoždík 02:33,82
8x100 Matěj Budzel, Daniel Ondila, Karolína Paluvová, Aneta Kamrádová, Eliška Vilimová, Kristýna Štefková, Honza Schreier, Jakub Fortelný 02:15,40
8x200 Richard Gvoždík, Hynek Plaček, Jakub Fortelný, Honza Schreier, Eliška Vilimová, Kristýna Štefková, Sofie Zetochová, Sabina Zajíčková 05:04,91
8x200 Svatopluk Karban, Natálie Janíková, Šimon Kamrád, Kateřina Komárková, Daniel Ondila, Matěj Budzel, Karolína Paluvová, Aneta Kamrádová 05:17,73
13 ZŠ Opava, Šrámkova 4, Šrámkova 4, Opava 09:54,21
8x100 Konečná Růžena, Plachetková Barbora, Farkaš Tadeáš, Vrubel Lukáš, Plhalová Laura, Tkačíková Sára, Graf Samuel, Němec Jiří 02:34,76
8x100 Čarnecká Adéla, Strojná Bára, Murcek Filip, Konečný Lukáš, Beková Vendula, Kurková Adriana, Celta Mikuláš, Strouhal Dominik 02:14,13
8x200 Farkaš Tadeáš, Němec Jiří, Konečná Růžena, Plhalová Laura, Čarnecká Adéla, Beková Vendula, Strouhal Dominik, Murcek Filip 05:05,32
8x200 Graf Samuel, Vrubel Lukáš, Plachetková Barbora, Tkačíková sára, Strojná Bára, Kurková Adriana, Konečný Lukáš, Celta Mikuláš 05:19,61
14 ZŠ a MŠ Dolní Životice, Hlavní 15, Dolní Životice 10:06,12
8x100 Richard Schindler, Šimon Tichý, Michal Vožníček, Michal Vavrečka, Dorota Košárková, Kateřina Režnarová, Nikol Grabiášová, Markéta Čechová 02:38,96
8x100 Aleš Včelka, Jakub Vltavský, Michal Vystrk, Matouš Gurecký, Kristýna Košárková, Amálie Macolová, Markéta Janků, Terezie Šenková 02:15,60
8x200 Aleš Včelka, Michal Vystrk, Kristýna Košárková, Terezie Šenková, Dorota Košárková, Richard Schindler, Michal Vavrečka, Nikol Grabiášová 05:11,56
8x200 Jakub Vltavský, Matouš Gurecký, Amálie Macolová, Markéta Janků, Šimon Tichý, Michal Vožníček, Kateřina Režnarová, Markéta Čechová 05:26,24
15 ZŠ a MŠ Kozmice, Poručíka Hoši 1, Kozmice 10:09,26
8x100 Nikola Zornová, Tereza Návratová, Eliška Kašparová, Barbora Škrochová, Jan Engelmann, Sebastian Pískala, Marek Hranoš, Martin Hruška 02:30,80
8x100 Veronika Popeová, Adéla Pekárková, Natálie Janíková, Agáta Feldmannová, Jakub Šporík, Karel Kaspar, Tomáš Fojtík, Dominik Kubica 02:22,31
8x200 Nikola Zornová, Barbora Škrochová, Natálie Janíková, Agáta Feldmannová, Tomáš Fojtík, Marek Hranoš, Dominik Kubica, Martin Hruška 05:56,28
8x200 Veronika Popeová, Adéla Pekárková, Eliška Kašparová, Tereza Návratová, Jakub Šporík, Sebastian Pískala, Jan Engelmann, Karel Kaspar 05:16,15
DIS Masarykova základní škola a MŠ, Melč 192, Melč
8x100
8x100 02:26,07
8x200
8x200
6 Ostrava-město
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Porubská 12, Ostrava-Poruba 08:34,07
8x100 Simon Pařenica, Kateřina Pustelníková, Tereza Lišaníková, Justýna Synková, Daniel Doležal, Valerie Králová, Marek Mudra, Jan Štafa 02:14,42
8x100 Šimon Šeděnka, Michaela Pluskalová, Barbora Šímová, Laura Králová, Anna Padisaková, Dan Malohlava, Matěj Martinkevič, Matyáš Zach 01:59,23
8x200 Michaela Pluskalová, Valerie Králová, Marek Mudra, Kateřina Pustelníková, Matěj Martinkevič, Jan Štafa, Barbora Šímová, Matyáš Zach 04:20,42
8x200 Šimon Šeděnka, Justýna Synková, Anna Padisaková, Dan Malohlava, Simon Pařenica, Daniel Doležal, Laura Králová, Tereza Lišaníková 04:38,33
2 ZŠ Mládežnická, Havířov-Podlesí, Mládežnická 11/1564 11, Havířov 09:29,70
8x100 Nováková Natálie, Hrubá Ema, Luzarová Denisa, Kunčická Barbora, Danečka Šimon, Jemelík Matěj, Bojda Jiří, Urbančík Kuba 02:22,30
8x100 Matušovičová Valérie, Piontková Eliška, Aplová Adina, Hrubá Adéla, Ivanovič Libor, Surma David, Král Viktor, Golich Albert 02:12,80
8x200 Nováková Natálie, Kunčická Barbora, Urbančík Kuba, Jemelík Matěj, Hrubá Adéla, Piontková Eliška, Golich Albert, Ivanovič Libor 04:54,60
8x200 Luzarová Denisa, Hrubá Ema, Danečka Šimon, Bojda Jiří, Matušovičová Valérie, Aplová Adina, Surma David, Král Viktor 05:07,80
Doplňkové disciplíny Skok: mD 165 cm
sD 351 cm
mH 150 cm
sH 379 cm
Medicinbal: mD 499 cm
sD 750 cm
mH 485 cm
sH 770 cm
2 ZŠ gen. Zdeňka Škarvady, Porubská 831, Ostrava 09:08,67
8x100 Matthias Munch, Dalibor Lyčka, Ondřej Liška, Sebastien Klein, Eliška Struminská, Nicol Augustinová, Aneta Striežencová, Rozálie Glasová 02:21,97
8x100 David Friedel, Marek Havrlant, Sebastian Glas, Max Chytil, Ema Procházková, Kateřina Mikulášková, Valentýna Kulová, Nina Valášková 02:04,50
8x200 Matthias Munch, Dalibor Lyčka, Eliška Struminská, Nicol Augustinová, Sebastian Glas, Marek Havrlant, Ema Procházková, Kateřina Mikulášková 04:42,20
8x200 Sebastien Klein, Ondřej Liška, Aneta Striežencová, Rozálie Glasová, David Friedel, Max Chytil, Valentýna Kulová, Nina Valášková 04:56,40
3 Základní škola a mateřská škola, B. Dvorského 1049, Ostrava-Bělský Les 09:10,03
8x100 Dominik Rypka, Kateřina Červenková, Štěpán Konečný, Kristýna Červínková, František Radek, Nela Zmeškalová, Valentýna Votrubová, Jakub Sýkora 02:18,98
8x100 Michal Pařík, Lenka Vojtková, Dominik Folvarčný, Karolína Červenková, Michael Kroupa, Natálie Berková, Julie Bartková, Tomáš Kuneš 02:09,35
8x200 Michal Pařík, Valentýna Votrubová, Jakub Sýkora, Kateřina Červenková, Štěpán Konečný, Lenka Vojtková, Julie Bartková, Tomáš Kuneš 04:41,70
8x200 Dominik Folvarčný, Kristýna Červínková, Dominik Rypka, Nela Zmeškalová, František Radek, Karolína Červenková, Natálie Berková, Michael Kroupa 05:04,97
4 Základní škola, Srbská 450, Ostrava 09:10,90
8x100 Zástřešková Eliška, Kreissová Veronika, Michalczyková Natálie, Sovadinová Anna, Míšan Viktor, Šeděnka Vojtěch, Sedláček Vojtěch, Kohoutek Tobiáš 02:19,25
8x100 Kopečková Michaela, Galková, Krupová, Poledníková Jůlie, Smažák Lukáš, Stöcker Richard, Zdařil Radek, Suchý Matěj 02:10,59
8x200 Zástřešková Eliška, Kreissová Veronika, Míšan Viktor, Šeděnka Vojtěch, Kopečková Michaela, Poledníková Jůlie, Smažák Lukáš, Stöcker Richard 04:41,06
8x200 Sovadinová Anna, Michalczyková Natálie, Sedláček Vojtěch, Kohoutek Tobiáš, Galková, Krupová, Zdařil Radek, Suchý Matěj 04:50,78
5 Základní škola a mateřská škola, Výhledy 210, Ostrava-Hošťálkovice 09:16,12
8x100 Patrik Čala, Jakub Kučera, Štěpán Jureček, Tobiáš Kočí, Aneta Volná, Amálie Šinková, Aneta Svobodová, Agáta Kaczmarzová 02:25,22
8x100 David Březovský, Tomáš Volný, Tomáš Uher, Alex Javorský, Veronika Přečková, Natálie Kupková, Natálie Hošťáková, Natálie Hubertová 02:09,50
8x200 Tomáš Volný, David Březovský, Veronika Přečková, Natálie Hošťáková, Patrik Čala, Jakub Kučera, Aneta Volná, Agáta Kaczmarzová 04:41,40
8x200 Tomáš Uher, Alex Javorský, Natálie Kupková, Natálie Hubertová, Štěpán Jureček, Tobiáš Kočí, Amálie Šinková, Aneta Svobodová 05:05,38
6 Základní škola, Ivana Sekaniny 15, Ostrava 09:39,49
8x100 Vomočil Jakub, Waisr Patrik, Papcun Lukáš, Tichý David, Fišáková Lucie Johanka, Chudašová Zuzana, Budgy Isabela, Plevová Natálie 02:23,49
8x100 Hoza Tomáš, Waliszewski Marek, Neuwirt Lukáš, Schauer Petr, Stolařová Sára, Šmelková Viktoria, Adamová Adéla, Koběrská Veronika 02:14,56
8x200 Vomočil Jakub, Waisr Patrik, Fišáková Lucie Johanka, Chudašová Zuzana, Hoza Tomáš, Waliszewski Marek, Stolařová Sára, Šmelková Viktoria 05:04,89
8x200 Papcun Lukáš, Tichý David, Budgy Isabela, Plevová Natálie, Neuwirt Lukáš, Schauer Petr, Adamová Adéla, Koběrská Veronika 05:01,44
7 ZŠ a MŠ A.Kučery, A.Kučery 20, Ostrava 09:53,59
8x100 Viktorie Foltýnová, Michaela Šlahorková, Alexandra Schmitová, Kristýna Pokorná, Ladislav Přidal, Vojta Horvath, Václav Vyhlídal, Bukovjan Jakub 02:32,63
8x100 Kamila Kozáková, Dominika Vozničková, Tereza Gabriková, Adéla Bortelová, Matěj Jakub, Kryštof Kajfosz, Samuel Červeňák, Ruda Procházka 02:17,79
8x200 Kamila Kozáková, Viktorie Foltýnová, Alexandra Schmitová, Dominika Vozničková, Ladislav Přidal, Vojtěch Horvath, Ruda Procházka, Kryštof Kajfosz 05:03,17
8x200 Michaela Šlahorková, Kristýna Pokorná, Tereza Gabriková, Adéla Bortelová, Vojtěch Vyhlídal, Jakub Bukovjan, Matěj Jakub, Samuel Červeňák 05:22,17
8 ZŠ a MŠ Ostrava - Svinov, p.o., Bílovecká 10, Ostrava 10:08,11
8x100 Vít Kuzník, Tobiáš Matyó, Markéta Pavlů, Jakub Frydrych, Sofie Seidlová, Barbora Matoušková, Libor Schwarzer, Kateřina Franková 02:35,49
8x100 Veronika Hrbáčová, Adam Gelnar, Ema Plisková, Radim Šigut, Lucie Kulhánková, Denis Šigut, Kryštof Pliska, Marie Knápková 02:19,30
8x200 Vít Kuzník, Veronika Hrbáčová, Tobiáš Matyó, Radim Šigut, Barbora Matoušková, Adam Gelnar, Kateřina Franková, Marie Knápková 05:13,32
8x200 Lucie Kulhánková, Libor Schwarzer, Denis Šigut, Sofie Seidlová, Ema Plisková, Jakub Frydrych, Kryštof Pliska, Markéta Pavlů 05:19,39
9 Základní škola Slezská Ostrava, Pěší 1, přísp. organizace, Pěší 66, Ostrava-Muglinov 10:22,13
8x100 Daniel Strbačka, Daniel Válek, Petr Buroň, Matěj Krčmář, Eliška Bohačíková, Dorota Žižlavská, Tereza Frončková, Kateřina Vonsová 02:39,72
8x100 Tomáš Mařec, Erik Kryka, Ondřej Wolski, Michal Vons, Anna Gorochelová, Karolína Žižková, Vendula Smělíková, Michaela Válková 02:27,21
8x200 Daniel Strbačka, Matěj Krčmář, Dorota Žižlavská, Eliška Bohačíková, Tomáš Mařec, Michal Vons, Anna Gorochelová, Vendula Smělíková 05:23,28
8x200 Daniel Válek, Petr Buroň, Tereza Frončková, Kateřina Vonsová, Erik Kryka, Michal Wolski, Karolína Žižková, Michaela Válková 05:15,20
10 ZŠ Ostrava, Nádražní 117, Nádražní 117, Ostrava 11:14,54
8x100 Adéla Matušková, Eliška Mužíková, Vendula Volná, Kateřina Paprčková, Dominik Rubý, Daniel Paruza, Pavel Zdařil, Tomáš Bikar 03:19,00
8x100 Kristýna Horváthová, Viktorie Volná, Šarlota Matušková, Julie Haníková, Roman Bednárik, Erik Szentivániy, Ondřej Hudeček, Michal Suchý 02:20,42
8x200 Roman Bednárik, Adéla Matušková, Šarlota Matušková, Dominik Rubý, Eliška Mužíková, Pavel Zdařil, Viktorie Volná, Erik Szentivániy 05:35,12
8x200 Ondřej Hudeček, Kateřina Paprčková, Kristýna Horváthová, Daniel Paruza, Vendula Volná, Tomáš Bikar, Julie Haníková, Michal Suchý 05:37,18
7 Frýdek-Místek I, Frýdek
Místo Škola Čas
1 Základní škola, 1.máje 1700 1700, Frýdek - Místek 09:14,40
8x100 Oliver Jarotek, Sebastian Hranický, Marie Marková, Agáta Mitregová, Linda Zikešová, Aneta Maršálková, Viktor Hanák, Dominik Mohelník 02:20,41
8x100 Jan Šotola, Pavel Ebr, Eliška Kalivodová, Karin Babišová, Laura Moškořová, Hana Otipková, Matěj Kubala, Ondřej Moravec 02:13,04
8x200 Viktor Hanák, Dominik Mohelník, Linda Zikešová, Aneta Maršálková, Hana Otipková, Karin Babišová, Matěj Kubala, Ondřej Moravec 04:40,95
8x200 Oliver Jarotek, Sebastian Hranický, Marie Marková, Agáta Mitregová, Eliška Kalivodová, Laura Moškořová, Jan Šotola, Pavel Ebr 04:43,54
2 ZŠ TGM Frydlant n.o., nám.TGM Frýdlant 1260, Frydlant n.O. 09:20,86
8x100 Vankova Viktorie, kožuchova Laura, Polašek David, Hlouškova Nikol, Honkova Anežka, Kocian Daniel, Výmola Filip, Polašek Marek 02:28,11
8x100 Vrátilova Adela, Ningerova Hana, Ningerova Bára, Říhova Eliška, Jílek Matěj, Vrobel Jakub, Faldyna josef, Mate Alex 02:07,55
8x200 Vankova Viktorie, Kožuchova Laura, Kocian Daniel, Výmola Filip, Vratillova Adela, Ningerova Bára, Jilek matěj, Mate Alex 04:45,20
8x200 Hlouškova Nikol, Honkova Anežka, Polašek Marek, polašek David, ningerova Hana, Řihova Eliška, Vrobel Jakub, Faldyna Josef 04:59,08
3 ZŠ Frýdek-Místek, Pionýrů 400, Pionýrů 400, Frýdek - Místek 09:30,76
8x100 Adam Bůžek, Zina Javorová, Šimon Surma, Veronika Šputová, Denisa Klčová, Tadeáš Fuciman, Kateřina Ungrová, Mikuláš Fuciman 02:26,64
8x100 Nela MIklasová, Adam Šimalík, Michaela Tarožíková, Adam Chovančík, Kateřina Marciňová, Denis Kakara, Lucie Marciňová, Filip Ručka 02:15,64
8x200 Kateřina Ungrová, Denisa Klčová, Tadeáš Fuciman, Mikuláš Fuciman, Kateřina Marciňová, Lucie Marciňová, Adam Chovančík, Filip Ručka 04:48,48
8x200 Zina Javorová, Veronika Šputová, Adam Bůžek, Šimon Surma, Nela MIklasová, Adam Šimalík, Michaela Tarožíková, Denis Kakara 04:57,99
4 Základní škola a Mateřská škola Štramberk, Zauličí 485, Štramberk 09:37,84
8x100 Václav Klopštok, Drahomír Wisnar, Vlasta Grbalová, Nikol Kupková, Jakub Štichauer, David Chovaneček, Tereza Glogarová, Eva Matonohová 02:22,16
8x100 Bruno Vašíček, Ondřej Balhárek, Aneta Holubová, Marie Musilová, Derik Chvistek, Matěj Bajer, Barbora Rymlová, Valérie Marková 02:22,37
8x200 Václav Klopštok, Drahomír Wisnar, Vlasta Grbalová, Eva Matonohová, Bruno Vašíček, Ondřej Balhárek, Aneta Holubová, Marie Musilová 04:53,31
8x200 Jakub Štichauer, David Chovaneček, Tereza Glogarová, Nikol Kupková, Derik Chvistek, Matěj Bajer, Barbora Rymlová, Valérie Marková 04:58,58
5 ZŠ Příbor, Jičínská 486, Příbor 09:38,31
8x100 RICHTER JAN, MAZÁČ MICHAL, VAHALÍK FRANTIŠEK, MELČÁK JAN, NOVÁKOVÁ ELENA, KREJČÍ LUCIE, LIBIŠOVÁ IRENA, MALÍKOVÁ ELEN 02:27,09
8x100 KLETENSKÝ JOSEF, PEŠTA SAMUEL, MAREJKA ONDŘEJ, DOBIÁŠ RADIM, DEBEFOVÁ IVA, KARASOVÁ ADRIANA, PETROVÁ SÁRA, HIDSON MADDIE 02:20,12
8x200 NOVÁKOVÁ ELENA, KREJČÍ LUCIE, RICHTER JAN, VAHALÍK FRANTIŠEK, DEBEFOVÁ IVA, PETROVÁ SÁRA, KLETENSKÝ JOSEF, MAREJKA ONDŘEJ 04:51,10
8x200 LIBIŠOVÁ IRENA, MALÍKOVÁ ELEN, MELČÁK JAN, MAZÁČ MICHAL, KARASOVÁ ADRIANA, HIDSON MADDIE, PEŠTA SAMUEL, DOBIÁŠ RADIM 05:11,41
6 Základní škola a mateřská škola, Lískovec, K Sedlištím 320, Frýdek-Místek 09:40,46
8x100 Adam Znišťal, Michal Poloch, Albert Jányš, Přemysl Klímek, Mia Stanczaková, Sofie Cihlářová, Michaela Vaverková, Tereza Belková 02:28,51
8x100 Tomáš Kopřiva, Jakub Jányš, Adam Menšík, Matěj Kovalčík, Karolína Pokorná, Rozálie Krasulová, Nela Hájková, Anna Ručková 02:21,39
8x200 Karolína Pokorná, Rozálie Krasulová, Tomáš Kopřiva, Jakub Jányš, Adam Znišťal, Albert Jányš, Sofie Cihlářová, Michaela Vaverková 04:50,56
8x200 Přemysl Klímek, Michal Poloch, Adam Menšík, Matěj Kovalčík, Nela Hájková, Anna Ručková, Mia Stanczaková, Tereza Belková 04:57,57
7 zŠ a MŠ Raškovice, Raškovice 18, Pražmo 10:06,13
8x100 Stela Bonková, Barbora Novotná, Adéla Laníková, Jakub Klanica, Adam Rusňák, Sára Kožušníková, Štěpán Pálenič, Dominik Dohnal 02:39,54
8x100 Marek Michna, Jakub Gardoš, Ema Babulíková, Veronika Opatrná, Šimon Ochman, Filip Sikora, Ema Bonková, Julie Vepřeková 02:23,86
8x200 Adam Rusňák, Jakub Klanica, Ema Babulíková, Veronika Opatrná, Barbora Novotná, Sára Kožušníková, Marek Michna, Filip Sikora 05:02,73
8x200 Stela Bonková, Adéla Laníková, Štěpán Pálenič, Dominik Dohnal, Jakub Gardoš, Šimon Ochman, Ema Bonková, Julie Vepřeková
8 ZŠ a MŠ Staré Město, Jamnická 270, Frýdek - Místek 10:07,27
8x100 Bláhová Markéta, Čempel Jan, Greplová Mariana, Ščerba Antonín, Macháčková Nikola, Vojkovská Marie, Šištík Václav, Vykoupil Patrik 02:36,09
8x100 Demeter Matyáš, Šištík Karel, Oprštěný David, Sobek Dominik, Bojková Rozálie, Koziorková Tereza, Andrlová Karolína, Bánovská Veronika 02:24,05
8x200 Bláhová Markéta, Macháčková Nikola, Demeter Matyáš, Sobek Dominik, Čempel Jan, Vykoupil Patrik, Bojková Rozálie, Andrlová Karolína 05:07,13
8x200 Greplová Mariana, Vojkovská Marie, Šištík Václav, Ščerba Antonín, Bánovská Vderonika, Koziorková Tereza, Sobek Dominik, Oprštěný David 05:30,06
9 ZŠ a MŠ Janovice, Janovice 410, Frýdlant nad Ostravicí 10:07,73
8x100 Aneta Masná, Adam Šedovič, Dominika Menšíková, Matouš Slíva, Tomáš Prokop, Josef Horálek, Viktorie Plačková, Jakub Svrčina 02:33,22
8x100 Adam Géryk, Jindřich Uherek, Anna Milotová, Ema Masná, Adéla Platková, Lucie Korbášová, Eliška Prokopová, Lukáš Merta 02:28,25
8x200 Jindřich Uherek, Ema Masná, Eliška Prokopová, Lukáš Merta, Viktorie Plačková, Tomáš Prokop, Aneta Masná, Adam Šedovič 05:09,95
8x200 Adam Géryk, Anna Milotová, Lucie Korbášová, Adéla Platková, Matouš Slíva, Dominika Menšíková, Josef Horálek, Jakub Svrčina 05:06,26
DIS Základní škola a mateřská škola, Pod Kabáticí 107, F-M-Chlebovice
8x100
8x100
8x200
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Porubská 12, Ostrava-Poruba 08:24,40
8x100 Simon Pařenica, Kateřina Pustelníková, Tereza Lišaníková, Justýna Synková, Daniel Doležal, Valerie Králová, Marek Mudra, Jan Štafa 2:10,16
8x100 Šimon Šeděnka, Michaela Pluskalová, Barbora Šímová, Laura Králová, Anna Padisaková, Dan Malohlava, Matěj Martinkevič, Matyáš Zach 1:56,01
8x200 Michaela Pluskalová, Valerie Králová, Marek Mudra, Kateřina Pustelníková, Matěj Martinkevič, Jan Štafa, Barbora Šímová, Matyáš Zach 4:18,23
8x200 Šimon Šeděnka, Justýna Synková, Anna Padisaková, Dan Malohlava, Simon Pařenica, Daniel Doležal, Laura Králová, Tereza Lišaníková 4:32,07
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Králová 5,40
Štafa 5,5
Kalivodová 7,65
Zach 10,5
skok daleký:
Králová 1,95
Doležal 1,85
Šeděnka 3,92

2 Základní škola, Englišova 1082, Opava 08:40,14
8x100 Adéla Matýsková, Michaela Lesáková, Eliška Borunská, Tereza Vavrečková, Petr Sproga, Jan Cetl, Tomáš Chovanec, Marek Borunský 2:10,09
8x100 Karolína Cetlová, Karolína Balášová, Tereza Svobodová, Emma Zajícová, Štěpán Bednář, Adam Gross, Mathias Hlaváč, Tomáš Haloda 2:03,42
8x200 Karolína Cetlová, Karolína Balášová, Štěpán Bednář, Adam Gross, Tereza Vavrečková, Eliška Borunská, Petr Sproga, Tomáš Chovanec 4:26,63
8x200 Tereza Svobodová, Emma Zajícová, Mathias Hlaváč, Tomáš Haloda, Adéla Matýsková, Michaela Lesáková, Jan Cetl, Marek Borunský 4:32,96
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Lesáková 5,60
Sproga 5,92
Gross 9,80
skok daleký:
Vavrečková 1,75

3 Základní škola E.Zátopka, Pionýrská 791, Kopřivnice 08:46,09
8x100 Julie Štefánková, Josef Štefánek, Alžběta Hezká, Martin Klepáč, Sofie Ollenderová, Lukáš Kijonka, Michaela Polášková, Matyáš Pekar 2:15,19
8x100 Michaela Bělunková, Natálie Kvapilová, Libor Raška, Natálie Šudáková, Vojtěch Fišer, Daniela Bačová, Jiří Štěpán, Oliver Pešat 2:00,83
8x200 Michaela Bělunková, Jiří Štěpán, Sofie Ollenderová, Josef Štefánek, Julie Štefánková, Matyáš Pekar, Daniela Bačová, Oliver Pešat 4:35,54
8x200 Natálie Kvapilová, Natálie Šudáková, Michaela Polášková, Martin Klepáč, Vojtěch Fišer, Alžběta Hezká, Lukáš Kijonka, Libor Raška 4:30,07
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Štefánek 5,9 m
Kvapilová 9,1 m
Fišer 8,0 m
skok daleký:
Bělunková 4,23 m
Fišer 3,75
4 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice 08:49,70
8x100 Stanislav Jabůrek, Matěj Bortlík, Jan Bartoň, Wolf Lukáš, Nikola Špačková, Jessica Horňáková, Lucie Kahánková, Lucie Seidlová 2:12,90
8x100 Samuel Klempár, Jáchym Tomáš, Jakub Kresta, Matěj Sváček, Julie Krakowská, Antonie Doubravová, Aneta Babincová, Nela Štefková 2:08,31
8x200 Matěj Sváček, Kresta Jakub, Aneta Babincová, Nela Štefková, Jabůrek Stanislav, Matěj Bortlík, Nikola Špačková, Jessica Horňáková 4:28,49
8x200 Klempár Samuel, Jáchym Tomáš, Antonie Doubravová, Julie Krakowská, Jan Bartoň, Lukáš Wolf, Lucie Seidlová, Lucie Kahánková 4:43,22
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Jabůrek 6,20 m
Štefková 7,20 m
Kresta 8,40 m
skok daleký:
Špačková 1,65 m
Bortlík 1,80 m
Štefková 4,0 m

5 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko 08:54,80
8x100 Jan Válek, Veronika Červenková, Daniel Bolek, Zuzana Barabaszová, Nikol Knápková, Daniel Ovčaři, Matěj Skupnik, Adéla Martinánová 2:15,06
8x100 Nicol Návratová, Ondřej Przybyla, Nikolas Frolo, Katy Pelikánová, Sabina Chlápková, Miriam Kotásková, Václav Stebel, Jakub Chrobok 2:06,53
8x200 Ondřej Przybyla, Matěj Skupnik, Daniel Ovčaři, Zuzana Barabaszová, Adéla Martináková, Katy Pelikánová, Miriam Kotásková, Jakub Chrobok 4:33,21
8x200 Jan Válek, Veronika Červenková, Nikol Knápková, Daniel Bolek, Nikolas Frolo, Nicol Návratová, Václav Stebel, Sabina Chlápková 4:46,66
Doplňkové disciplíny Skok daleký:
Przybyla 3,22
6 Základní škola Opava-Kylešovice, U Hřiště 4, Opava 08:57,13
8x100 Robin Paláček, Jan Jančík, Daniel Foltýn, Petr Pochopien, Simona Sikorová, Nela Kusynová, Nikol Müllerová, Nella Žídková 2:18,12
8x100 Jakub Jančík, Daniel Kubát, Šimon Tomíček, Adam Dudys, Veronika Čechová, Amálie Zapletalová, Linda Dobrovolná, Kateřina Čepková 2:04,27
8x200 Robin Paláček, Jan Jančík, Adam Dudys, Daniel Kubát, Simona Sikorová, Nela Kusynová, Veronika Čechová, Kateřina Čepková 4:34,74
8x200 Daniel Foltýn, Petr Pochopien, Nikol Müllerová, Nella Žídková, Jakub Jančík, Šimon Tomíček, Linda Dobrovolná, Amálie Zapletalová 4:45,89
Doplňkové disciplíny skok daleký:
Mullerová 1,55
Zapletalová 3,90
7 Základní škola, 1.máje 1700 1700, Frýdek - Místek 08:57,64
8x100 Oliver Jarotek, Sebastian Hranický, Marie Marková, Agáta Mitregová, Linda Zikešová, Aneta Maršálková, Viktor Hanák, Dominik Mohelník 2:15,90
8x100 Jan Šotola, Pavel Ebr, Eliška Kalivodová, Karin Babišová, Laura Moškořová, Hana Otipková, Matěj Kubala, Ondřej Moravec 2:05,16
8x200 Viktor Hanák, Dominik Mohelník, Linda Zikešová, Aneta Maršálková, Hana Otipková, Karin Babišová, Matěj Kubala, Ondřej Moravec 4:36,58
8x200 Oliver Jarotek, Sebastian Hranický, Marie Marková, Agáta Mitregová, Eliška Kalivodová, Laura Moškořová, Jan Šotola, Pavel Ebr 4:42,15
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Marková 5,50
Mohelník 7,50
Kalivodová 7,65
Kubala 7,80
skok daleký:
Marková 1,67
Hanák 1,70
Otipková 3,61
Moravec 3,83
8 ZŠ Opava Oticka, Otická 18, Opava 08:59,51
8x100 Vendula Holušová, Klára Staňková, Sofie Halšková, Ema Czudková, Maschke Martin, Vojta Kravar, Janošík Tomáš, Šimon Holuša 2:20,18
8x100 Linda Králová, Eliška Chalupská, Markéta Matýsková, Melanie Šustrová, Tobiáš Winkler, Jeremy Hýbl, Jakub Kelner, Václav Novobilský 2:08,24
8x200 Holušová Vendula, Staňková Klára, Holuša Šimon, Martin Maschke, Linda Králová, Eliška Chalupská, Tobiáš Winkler, Václav Novobilský 4:31,09
8x200 Halšková Sofie, Czudková Ema, Vojta Kravar, Janošík Tomáš, Matýsková Markéta, Melanie Šustrová, Jeremy Hýbl, Kelner Jakub 4:53,00
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Kravar 6,80
Králová 8,70 m
Hýbl 8,30 m
skok daleký:
Kravar 1,85
Králová 3,80
Hýbl 3,98

9 ZŠ Dany a Emila Zátopkových, Jablunkovská 501, Třinec 09:01,45
8x100 Bára Gajdzicová, Ema Popiolková, Barbora Sližová, Klára Byrtusová, Lukáš Vaněk, Václav Bocek, Richard Szlauer, Tomáš Dolíhal 2:19,12
8x100 Anna Mazáčová, Ondřej Wawracz, Adéla Motyková, Gino Wesley King, Nikola Starzyk, Miluše Bruková, Lucie Wranová, Jakub Pilch 2:05,43
8x200 Bára Gajdzicová, Barbora Sližová, Tomáš Dolíhal, Lukáš Vaněk, Anna Mazáčová, Nikola Starzyk, Miluše Bruková, Jakub Pilch 4:36,90
8x200 Klára Byrtusová, Ema Popiolková, Václav Bocek, Richard Szlauer, Adéla Motyková, Lucie Wranová, Gino Wesley King, Ondřej Wawracz 4:57,45
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Szlauer 5,70
Holub 7,5
skok daleký:
Gajdzicová 1,65
Dolíhal 1,60
Wranová 3,79
Pilch 3,19

10 ZŠ Opava Vrchní,, Vrchní 19, Opava 09:01,70
8x100 Kremerová Tereza, Šafarčíková Vanesa, Hlaváčková Tereza, Vaňková Valérie, Glogar Kryštof, Kačena Oliver, Hrbáč Daniel, Šupola Jáchym 2:22,46
8x100 Juřík Adam, Kutálek Petr, Elbl Michal, Podzemný Jiří, Hlaváčková Kateřina, Straková Kateřina, Prejdová Petra, Nováková Natálie 2:06,09
8x200 Glogar Kryštof, Šupola Jáchym, Juřík Adam, Kutálek Petr, Kremerová Tereza, Šafarčíková Vanesa, Hlaváčková Kateřina, Nováková Natálie 4:33,15
8x200 Hrbáč Daniel, Kačena Oliver, Elbl Michal, Podzemný Jiří, Hlaváčková Tereza, Vaňková Valérie, Straková Kateřina, Prejdová Petra 4:51,72
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Kremerová 8,60
Glogar 6,0
Straková 9,0
Kutálek 8,3
skok daleký:
Kremerová 1,80
Glogar 1,80
Juřík 4,20


11 ZŠ gen. Zdeňka Škarvady, Porubská 831, Ostrava 09:02,08
8x100 Matthias Munch, Dalibor Lyčka, Ondřej Liška, Radim Hložek, Eliška Struminská, Nicol Augustinová, Aneta Striežencová, Natálie Trosterová 2:21,05
8x100 David Friedel, Marek Havrlant, Sebastian Glas, Max Chytil, Ema Procházková, Kateřina Mikulášková, Valentýna Kulová, Lucie Kočí 2:05,71
8x200 Matthias Munch, Dalibor Lyčka, Eliška Struminská, Nicol Augustinová, Sebastian Glas, Marek Havrlant, Ema Procházková, Kateřina Mikulášková 4:35,32
8x200 Radim Hložek, Ondřej Liška, Aneta Striežencová, Natálie Trosterová, David Friedel, Max Chytil, Valentýna Kulová, Lucie Kočí 5:08,13
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Struminská 5,4
Munch 5,1
Mikulášková 5,72
Friedel 8,15
skok daleký:
Struminská 1,65
Munch 1,92
Mikulášková 3,79
Friedel 3,70
12 Základní škola, Boženy Němcové 1317, Opava 09:02,19
8x100 Zina Červenková, Bára Izraelová, Sofie Gellnerová, Magdaléna Burdová, Tomáš Klimenko, Štěpán Šebesta, Jan Matušek, Lukáš Hejduk 2:19,47
8x100 Marie Onderková, Dagmar Jasníková, Eva Kracíková, Monika Bučková, Kristián Jasník, Jan Směja, Bartoloměj Valtr, Lukáš Král 2:05,45
8x200 Zina Červenková, Sofie Gellnerová, Dagmar Jasníková, Monika Bučková, Lukáš Hejduk, Tomáš Klimenko, Kristián Jasník, Jan Směja 4:37,27
8x200 Bára Izraelová, Zina Červenková, Marie Onderková, Eva Kracíková, Štěpán Šebesta, Jan Matušek, Bartoloměj Valtr, Lukáš Král 4:52,43
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Matušek 5,1
Jasník 8,70
skok daleký:
Matušek 1,70

13 ZŠ Bruntál, Jesenická 10, IČ: 00852805, Jesenická 10, Bruntál 09:06,80
8x100 Dominik Kuspiš, Lukáš Genzer, Viktorie Lada Zátopková, Natálie Hájková, Nikola Svobodová, Lada Daňková, Ondřej Tisoň, Petr Bystrický 2:21,22
8x100 Jakub Škopík, Tobias Chlápek, Klára Vokálová, Viktorie Kociánová, Ema Jelínková, Adéla Tomanová, Vojtěch Mareš, Tadeáš Kristin 2:02,91
8x200 Jakub Škopík, Adéla Tomanová, Viktorie Kociánová, Nikola Svobodová, Lada Daňková, Dominik Kuspiš, Petr Bystrický, Tadeáš Kristin 4:42,67
8x200 Tobias Chlápek, Lukáš Genzer, Viktorie Lada Zátopková, Natálie Hájková, Klára Vokálová, Ema Jelínková, Ondřej Tisoň, Vojtěch Mareš 4:51,50
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Svobodová 4,4 m
Kuspiš 6,6 m
Tomanová 6,1 m
Kristin 8,8 m
skok daleký:
Daňková 1,78 m
Genzer 1,70
Vokálová 2,62 m
Hofmann 4,70 m
14 Základní škola, Srbská 450, Ostrava 09:09,96
8x100 Zástřešková Eliška, Kreissová Veronika, Michalczyková Natálie, Sovadinová Anna, Míšan Viktor, Šeděnka Vojtěch, Sedláček Vojtěch, Kohoutek Tobiáš 2:17,18
8x100 Kopečková Michaela, Galková Markéta, Hrabcová Táňa, Poledníková Jůlie, Zástřešek Matouš, Stöcker Richard, Masný Pavel, Suchý Matěj 2:09,84
8x200 Zástřešková Eliška, Kreissová Veronika, Míšan Viktor, Šeděnka Vojtěch, Kopečková Michaela, Poledníková Jůlie, Zástřešek Matouš, Stöcker Richard 4:42,94
8x200 Sovadinová Anna, Michalczyková Natálie, Sedláček Vojtěch, Kohoutek Tobiáš, Galková Markéta, Hrabcová Táňa, Masný Pavel, Suchý Matěj 4:43,24
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Michalczyková 4,9
Sedláček 6,0
Krýsová 7,7
Zdařil 7,9
skok daleký:
Míšan 1,90
Hrabcová 3,80
Zástřešek 4,29
15 Základní škola a mateřská škola, B. Dvorského 1049, Ostrava-Bělský Les 09:10,98
8x100 Dominik Rypka, Kateřina Červenková, Štěpán Konečný, Markéta Dolejšová, František Radek, Nela Zmeškalová, Valentýna Votrubová, Jakub Sýkora 2:18,18
8x100 Michal Pařík, Lenka Vojtková, Dominik Folvarčný, Karolína Červenková, Michael Kroupa, Natálie Berková, Julie Bartková, Tomáš Kuneš 2:10,99
8x200 Michal Pařík, Valentýna Votrubová, Jakub Sýkora, Kateřina Červenková, Štěpán Konečný, Lenka Vojtková, Julie Bartková, Tomáš Kuneš 4:41,81
8x200 Dominik Folvarčný, Markéta Dolejšová, Dominik Rypka, Nela Zmeškalová, František Radek, Karolína Červenková, Natálie Berková, Michael Kroupa 5:02,71
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Červenková 8,25
Radek 4,80
Kroupa 7,10
skok daleký:
Červenková 1,70
Konečný 1,65
Kuneš 3,80

16 Základní škola a mateřská škola, Výhledy 210, Ostrava-Hošťálkovice 09:13,22
8x100 Patrik Čala, Jakub Kučera, Tadeáš Matušinec, Tobiáš Kočí, Aneta Volná, Amálie Šinková, Aneta Svobodová, Agáta Kaczmarzová 2:25,78
8x100 David Březovský, Tomáš Volný, Matouš Kněžík, Alex Javorský, Veronika Přečková, Eliška Komínková, Natálie Hošťáková, Natálie Hubertová 2:06,24
8x200 Tomáš Volný, David Březovský, Veronika Přečková, Natálie Hošťáková, Patrik Čala, Jakub Kučera, Aneta Volná, Agáta Kaczmarzová 4:41,20
8x200 Matouš Kněžík, Alex Javorský, Eliška Komínková, Natálie Hubertová, Tadeáš Matušinec, Tobiáš Kočí, Amálie Šinková, Aneta Svobodová 5:15,15
Doplňkové disciplíny medicinbal:
Jureček 5,5
Hubertová 5,85
Sliška 6,05
skok daleký:
Hubertová 3,19
Javorský 3,77