Výsledková listina 2018


Kraj Olomoucký

Okresní kola

  okres
1 Přerov + Olomouc
Výsledky nejsou k dispozici
2 Jeseník
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Makarenkova 414, Česká Ves 09:42,00
8x100 02:31,5_
8x100 02:13,5_
8x200 04:58,5_
8x200 05:20,0_
2 Základní škola, Nábřežní 28, Jeseník 09:53,00
8x100 02:32,8_
8x100 02:17,0_
8x200 05:04,2_
8x200 05:17,5_
5 Základní škola, Vápenná 262 262, Vápenná 262 10:17,00
8x100 02:34,4_
8x100 02:23,6_
8x200 05:20,0_
8x200
3 Prostějov
Místo Škola Čas
1 Základní škola a MŠ Jana Železného, sídl. 3578, Prostějov 09:17,00
8x100 Alexandra Špringerová, Kristýna Bláhová, Martina Zimmermannová, Markéta Medková, Jan Černý, Marek Pohanka, Lukáš Rubeš, Matěj Kolařík 02:24,3_
8x100 Barbora Kopecká, Emma Mašková, Nikol Vaňáková, Monika Medková, Adam Zdobina, Jiří Milar, Adam Fajkus, Šimon Páleník 02:09,2_
8x200 Martina Zimmermannová, Alexandra Špringerová, Marek Pohanka, Lukáš Rubeš, Nikol Vaňáková, Monika Medková, Adam Zdobina, Jiří Milar 04:44,0_
8x200 Kristýna Bláhová, Markéta Medková, Jan Černý, Matěj Kolařík, Emma Mašková, Barbora Kopecká, Adam Fajkus, Šimon Páleník 04:56,8_
2 Základní a mateřská škola Prostějov, Melantrichova 60, Melantrichova 60, Prostějov 09:23,00
8x100 Tereza Bugáňová, Isabela Nicod, Nelly Halenková, Klára Jančíková, Denis Fiala, Milan Němec, Tadeáš Dostál, Jakub Navrátil 02:22,7_
8x100 Karolína Hepnarová, Aneta Florýková, Nela Borská, Karolína Popelková, Martin Trunda, Martin Voráč, Marek Otáhal, Michael Nazad 02:11,1_
8x200 Nelly Halenková, Klára Jančíková, Tadeáš Dostál, Jakub Navrátil, Nela Borská, Karolína Popelková, Marek Otáhal, Michael Nazad 04:50,0_
8x200 Tereza Bugáňová, Isabela Nicod, Milan Němec, Denis Fiala, Karolína Hepnarová, Aneta Florýková, Martin Trunda, Martin Voráč 04:54,7_
3 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2, Prostějov 09:33,00
8x100 02:26,1_
8x100 02:10,0_
8x200 04:57,0_
8x200 05:05,3_
4 ZŠ Dr. Horáka Prostějov, Dr. Horáka 24, Prostějov 09:34,00
8x100 Nikola Snášelová, Zuzana Kytlicová, Johana Svozilová, Anna Říhová, Filip Šponar, Jan Marek, Petr Nepožitek, Lukáš Plaček 02:25,6_
8x100 Tereza Klimešová, Monika Nováková, Adéla Vychodilová, Michaela Milerová, Michal Bálint, Tomáš Nerad, Kryštof Žák, Josef Šlézar 02:12,6_
8x200 Nikola Snášelová, Zuzana Kytlicová, Filip Šponar, Petr Nepožitek, Tereza Klimešová, Adéla Vychodilová, Michal Bálint, Josef Šlézar 05:19,0_
8x200 Johana Svozilová, Anna Říhová, Tomáš Soldán, Jan Marek, Monika Nováková, Michaela Milerová, Tomáš Nerad, Kryštof Žák 04:57,3_
5 Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice, 1.máje 234, Nezamyslice 09:37,00
8x100 Jan Vašina, Soňa Hrdá, Vendula Koutská, Tobiáš Piáček, Elen Tomanová, Andrea Nosková, David Pořízka, Jáchym Košárek 02:35,5_
8x100 Nikol Starobová, Andrea Havlíčková, Roman Langer, Zbyněk Křepelka, Markéta Župková, Veronika Plevová, Adam Přikryl, Aleš Navrátil 02:12,4_
8x200 Andrea Nosková, Elen Tománková, David Pořízka, Jáchym Košárek, Markéta Župková, Veronika Plevová, Zbyněk Křepelka, Aleš Navrátil 04:50,0_
8x200 Vendula Koutská, Soňa Hrdá, Tobiáš Pijáček, Jan Vašina, Nikol Starobová, Andrea Havlíčková, Adam Přikryl, Roman Langer 04:54,7_
6 Zš a Mš Mostkovice, Prostějovská 243, Mostkovice 10:03,00
8x100 Viktorie Trnečková, Adam Uličný, Natálie Kroupová, Saša Marek, Marie Lošťáková, Adéla Grézlová, Ondřej Hanák, Šimon Vybíral 02:37,0_
8x100 Jan Crhonek, Michaela Lorincová, Barbora Babáková, Jiří Hanák, Vanessa Váchová, Nikola Karafiátová, Marek Čejka, Petr Uličný 02:22,0_
8x200 Jiří Hanák, Natálie Kroupová, Vanessa Váchová, Ondřej Hanák, Adéla Grézlová, Šimon Vybíral, Nikola Karafiátová, Petr Uličný 05:04,8_
8x200 Jan Crhonek, Viktorie Trnečková, Michaela Lorincová, Adam Uličný, Marie Lošťáková, Saša Marek, Barbora Babáková, Marek Čejka 05:31,3_
8 ZŠ Krumsín, Krumsín 55, Plumlov 10:30,00
8x100 Karolína Otrubová, Alex Dominik Dostál, Nikola Holomková, Stanislav Kaliňák, Pavel Kožnárek, Matyáš Suchánek, Pavel Havlík, Marta Kišková 02:43,5_
8x100 Martin Slezák, Tereze Vymazalová, Jiří Horák, Václav Bakala, Klaudie Kožnárková, Natálie Hrubanová, Josef Hruban, Jan Kiška 02:25,3_
8x200 Nikola Holomková, Karolína Otrubová, Matyáš Suchánek, Pavel Kožnárek, Klaudie Kožnárková, Natálie Hrubanová, Josef Hruban, Jan Kiška 05:52,6_
8x200 Marta Kišková, Monika Minxová, Pavel Havlík, Alex Dominik Dostál, Jiří Horák, Václav Bakala, Tereza Vymazalová, Adéla Jelínková 05:22,5_
9 Základní škola a mateřská škola T. G. M., Brodek u Konice 265, Brodek u Konice 265 10:38,00
8x100 Valentýna Greplová, Filip Grepl, Linda Slabionová, Adam Trnečka, Tereza Francová, Prokop Zbránek, Tobiáš Pavlík, Umlaufová Ema 02:28,0_
8x100 Beáta Bittnerová, Veronika Búdová, Ondřej Selig, Ondřej Vodák, Štěpán Zemánek, Veronika Otevřelová, Lukáš Nehera, Eliška Greplová 02:33,1_
8x200 Valentýna Greplová, Linda Slabionová, Filip Grepl, Adam Trnečka, Beáta Bittnerová, Veronika Búdová, Ondřej Selig, Ondřej Vodák 05:37,2_
8x200 Tereza Francová, Ema Umloufová, Prokop Zbránek, Tobiáš Pavlík, Štěpán Zemánek, Lukáš Nehera, Veronika Otevřelová, Eliška Greplová 05:41,8_
4 Olomouc + Přerov
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Heyrovského 33, Olomouc 08:56,60
8x100 Drábek Dominik, Jakub Galko, Harvanová Karolína, Hrudníková Viktorie, Šana Sebastián, Kouřilová Sofie Karolína, Žaludová Nela, Sekanina Tobiáš 02:13,70
8x100 Miler Lukáš, Provazník Šimon, Kalábová Barbora, Krčálová Michaela, Drábek David, Žídková Linda, Filoušová Lena, Michal Motáň 02:10,20
8x200 Miler Lukáš, Filoušová Lena, Žídková Linda, Sekanina Tobiáš, Hrudníková Viktorie, Žaludová Nela, Motáň Michal, Drábek Dominik 04:32,70
8x200 Provazník Šimon, Kalábová Barbora, Krčálová Michaela, Šana Sebastián, Kouřilová Sofie Karolína, Harvanová Karolína, Drábek David, Galko Jakub 04:49,60
2 Základní škola, Dr. Hrubého 319, Šternberk 09:00,30
8x100 Gabčanová Petra, Tlamka Tomáš, Omachelová Anna, Novosad Adam, Počová Adéla 2008, Polová Leontýna, Frydryšek Matyáš, Obšil Jiří 02:17,50
8x100 Koryčanský Jiří, Reichlová Natálie, Sulák Oliver, Zatloukalová Kristýna, Balcárková Eliška, Šíma Václav, Janulíková Barbora, Obšil Břetislav 02:11,10
8x200 Janulíková Barbora, Balcárková Eliška, Obšil Jiří, Omachelová Anna, Tlamka Tomáš, Gabčanová Petra, Koryčanský Jiří, Obšil Břetislav 04:31,70
8x200 Reichlová Natálie, Novosad Adam, Počová Adéla, Sulák Oliver, Polová Leontýna, Frydryšek Matyáš, Zatloukalová Kristýna, Šíma Václav 04:47,50
3 Základní škola a Mateřská škola, Pod Lipami 210, Bohuňovice 09:15,40
8x100 Martin Kazík, Nikola Hrbáčková, Ondřej Richter, Nela Lenochová, Natali Tereza Hallová, Adéla Kalianková, Victor Kenneth Riedel, Jakub Šustek 02:24,50
8x100 Klára Pazderová, Albert Kotyza, Evelína Neplechová, Adéla Bartoníková, Lukáš Raška, Ondřej Šušlík, Vítek Stloukal, Julie Machalová 02:09,60
8x200 Klára Pazderová, Jakub Šustek, Nela Lenochová, Adéla Kalianková, Victor Kenneth Riedel, Albert Kotyza, Vítek Stloukal, Julie Machalová 04:41,30
8x200 Evelína Neplechová, Lukáš Raška, Nikola Hrbáčková, Martin Kazík, Ondřej Richter, Adéla Bartoníková, Adéla Kalianková, Ondřej Šušlík 04:53,00
4 Základní škola, Doloplazy 145, Doloplazy 145 09:19,50
8x100 Prokop Duda, Jakub Alexa, Pavel Muck, Lukáš Vybíral, Bára Stachová, Elen Spáčilová, Linda Dvořáková, Tereza Krutilová 02:14,20
8x100 František Bílek, Matěj Mrakava, Josef Malíček, Vojtěch Janík, Karolína Krebsová, Klára Drešlová, Emma Kabelová, Dominika Ludvíková 02:17,00
8x200 Prokop Duda, Jakub Alexa, František Bílek, Josef Malíček, Linda Dvořáková, Dominika Ludvíková, Emma Kabelová, Karolína Krebsová 04:48,30
8x200 Pavel Muck, Lukáš Vybíral, Vojtěch Janík, Matěj Mrakava, Bára Stachová, Elen Spáčilová, Tereza Krutilová, Klára Drešlová 05:09,50
5 Základní škola, Velká Dlážka 5 5, Přerov 09:20,60
8x100 Jan Vrba, Matěj Zácha, Pavel Trubač, Adam Telička, Aneta Školová, Ella Joslová, Adéla Bendová, Ema Hlavová 02:23,90
8x100 Šimon Palotáš, Jan Hladík, Jan Jelínek, Marek Létal, Nicol zaoralová, Nicol Plšková, Michaela Derychová, Adéla Školová 02:11,00
8x200 Jan Vrba, Matěj Zácha, Adéla Bendová, Ema Hlavová, Marek Létal, Jan Jelínek, Nicol zaoralová, Michaela Derychová 04:45,70
8x200 Pavel Trubač, Adam Telička, Aneta Školová, Ella Joslová, Šimon Palotáš, Jan Hladík, Nicol Plšková, Adéla Školová 04:52,70
6 Fakultní základní škola a Mateřská škola, Holečkova 10, Olomouc 09:23,80
8x100 Maxmilián Schwarz, Šimková Iveta, Kelar Jan, Přidalová Johana, Barták Petr, Zavadilová Kristýna, Vavrečka Radek, Grossmannová Anežka 02:24,40
8x100 Lucie Malá, Petr Zahradníček, Zapletalová Nela, Martin Rouš, Amálie Polášková, Lojka Tomáš, Vrtalová Petra, Hegr Adam 02:10,60
8x200 Vavrečka Radek, Přidalová Johana, Kelar Jan, Grossmannová Anežka, Lojka Tomáš, Zapletalová Nela, Martin Rouš, Amálie Polášková 04:48,80
8x200 Šimková Iveta, Maxmilián Schwarz, Zavadilová Kristýna, Barták Petr, Vrtalová Petra, Petr Zahradníček, Lucie Malá, Hegr Adam 04:52,40
7 Základní škola a Mateřská škola, Komenského 72, Grygov 09:24,70
8x100 Matěj Volf, Vojtěch Vašo, Kristián Zavadil, Radek Vojáček, Ellen Knapíková, Ema Talašová, Adéla Rubačíková, Sofie Vytásková 02:26,00
8x100 Jakub Kovář, Jan Žák, Vojtěch Grmela, Matěj Pekař, Veronika Holcová, Zuzana Kroutilová, Denisa Gábová, Sylva Skácelová 02:13,60
8x200 Jakub Kovář, Matěj Pekař, Veronika Holcová, Zuzana Kroutilová, Matěj Volf, Kristián Zavadil, Ellen Knapíková, Ema Talašová 04:45,10
8x200 Jan Žák, Vojtěch Grmela, Denisa Gábová, Sylva Skácelová, Vojtěch Vašo, Radek Vojáček, Adéla Rubačíková, Sofie Vytásková 05:08,30
8 Masarykova základní škola a MŠ, 8. května 67, Velká Bystřice 09:28,20
8x100 Jiří Voráč, Komárková Zuzana, Matyáš Zdařil, Veronika Vodáková, Karolína Režňáková, Sophie Telíčková, Filip Bačák, Laštůvka Marek 02:33,10
8x100 Ondřej Bič, Alexander Spálený, Nela Kafková, Anna Jedenástíková, Štěpán Nemrava, Barbora Kadalová, Matyáš Těthal, Aneta Švábeníková 02:08,30
8x200 Ondřej Bič, Alexander Spálený, Nela Kafková, Aneta Švábeníková, Veronika Vodáková, Karolína Režňáková, Laštůvka Marek, Jiří Voráč 04:46,80
8x200 Anna Jedenástíková, Barbora Kadalová, Matyáš Těthal, Štěpán Nemrava, Zuzana Komárková, Sophie Telíčková, Filip Bačák, Matyáš Zdařil 05:01,10
9 Zš Zeyerova Olomouc, Zeyerova 28 446, Olomouc 09:30,80
8x100 02:29,50
8x100 02:17,10
8x200 04:44,20
8x200 05:15,40
10 ZŠ Vítězná 1250, Litovel, Vítězná 1250, Litovel 09:33,00
8x100 Aneta Poledníková, Karolína Vaňková, Lucie Navrátilová, Michael Kolečář, Adam Gazdík, Tereza Drešrová, Petr Čamek, Šimon Kristek 02:27,50
8x100 Natálie Hladíková, Brutus Dvořák, Sabina Zapletalová, Jáchym Fidler, Podhorová Adéla, Adéla Bartoňová, David Čamek, David Hájíček 02:10,00
8x200 Aneta Poledníková, Tereza Drešrová, Adam Gazdík, Šimon Kristek, Adéla Podhorová, Adéla Bartoňová, David Čamek, David Hájíček 04:57,10
8x200 Karolína Vaňková, Lucie Navrátilová, Michael Kolečář, Petr Čamek, Sabina Zapletalová, Hladíková Natálie, Brutus Dvořák, Jáchym Fidler 04:55,50
11 ZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše, Hranická 100, Hranice 09:41,80
8x100 02:28,40
8x100 02:15,30
8x200 05:10,30
8x200 04:58,10
12 ZŠ a MŠ Lutín, Školní 80, Lutín 09:42,70
8x100 02:31,40
8x100 02:14,10
8x200 04:57,20
8x200 05:01,10
13 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizace, Tršice 183, Tršice 09:46,10
8x100 Adriana Bartoňková, Jana Horčičková, Helena Palíková, Lili Rangelova, Matěj Jakubec, Adam Polák, David Konečný, Jakub Gehr 02:39,40
8x100 Veronika Poláková, Denisa Dvořáková, Lucie Horčičková, Natálie Bartoňková, David Přidal, Michal Soušek, Patrik Daněk, Jakub Zelinka 02:13,90
8x200 Veronika Poláková, Denisa Dvořáková, David Přidal, Patrik Daněk, Adriana Bartoňková, Jana Horčičková, David Konečný, Adam Polák 04:52,80
8x200 Lucie Horčičková, Natálie Bartoňková, Michal Soušek, Jakub Zelinka, Lili Rangelová, Helena Palíková, Jakub Gehr, Matěj Jakubec 05:29,10
14 Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1, Raisova 1, Olomouc - Nemilany 09:46,20
8x100 Karin Klicperová, Natálie Straková, Eliška Režňáková, Laura Aleksijević, Adam Bulák, Petr Klanica, Lukáš Kolář, Šimon Smítal 02:32,80
8x100 Natálie Kouřilová, Lucie Hartmmanová, Klára Lengalová, Magdaléna Slováčková, Adam Struhár, Štěpán Břečka, Jakub Horálek, Jiří Bělaška 02:20,60
8x200 Karin Klicperová, Natálie Straková, Lukáš Kolář, Šimon Smítal, Natálie Kouřilová, Lucie Hartmmanová, Adam Struhár, Štěpán Břečka 04:52,80
8x200 Eliška Režňáková, Laura Aleksijević, Adam Bulák, Petr Klanica, Klára Lengalová, Magdaléna Slováčková, Jakub Horálek, Jiří Bělaška 05:28,20
15 Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace, nám. Svobody 3, Šternberk 09:54,20
8x100 Jana Romaněnko, Vivien Švandelíková, Tomáš Uhlár, Martin David, Roman Král, Stela Papicová, Eliška Orságová, Jakub Hruban 02:39,20
8x100 Jakub Dušek, Filip Koudela, Leona Puškarová, Adéla Jurkuláková, Barbora Hublarová, Viktorie Čtvrtlíková, Ondřej Hájek, Marek Petrišče 02:12,20
8x200 Jana Romaněnko, Filip Koudela, Viktorie Čtvrtlíková, Vivien Švandelíková, Roman Král, Martin David, Adéla Jurkuláková, Marek Petrišče 05:02,80
8x200 Jakub Dušek, Barbora Hublarová, Ondřej Hájek, Stela Papicová, Tomáš Uhlár, Eliška Orságová, Leona Puškarová, Jakub Hruban 05:12,80
16 ZŠ Hlubočky - Mariánské Údolí, Olomoucká 355, Hlubočky 3 10:07,80
8x100 Pavel Šumberák, Nicolas Nevtípil, Josef Spurný, Petr Bugner, Sofie Faltusová, Daniela Gajdošková, Michaela Zaoralová, Rebeka Jakubcová 02:43,00
8x100 Martin Hladeček, Radek Vyroubal, Václav Preč, Lukáš Vystrčil, Adriana Nevtípilová, Daniela Tichá, Adéla Hroščaníková, Eliška Kotorová 02:17,70
8x200 Martin Hladeček, Radek Vyroubal, Adriana Nevtípilová, Daniela Tichá, Michaela Zaoralová, Rebeka Jakubcová, Nikolas Nevtípil, Petr Bugner 05:07,10
8x200 Pavel Šumberák, Josef Spurný, Sofie Faltusová, Daniela Gajdošková, Václav Preč, Lukáš Vystrčil, Adéla Hroščaníková, Eliška Kotorová 05:19,10
17 ZŠ Senice na Hané, okres Olomouc, Žižkov 300, Senice na Hané 10:08,80
8x100 Patrik Popelka, Jan Šišma, Anna Vozková, Barbora Dutszaková, Denis Kudla, Rostislav Dutszak, Magdaléna Nakládalová, Zuzana Petráňková 02:36,10
8x100 Jakub Mačák, Josef Klapáč, Monika Holásková, Martina Stranyánková, Stanislav Stejskal, Ondřej Tichý, Zuzana Čapková, Ester Krikelová 02:20,90
8x200 Patrik Popelka, Jan Šišma, Anna Vozková, Barbora Dutszaková, Jakub Mačák, Josef Klapáč, Monika Holásková, Martina Stranyánková 05:25,30
8x200 Denis Kudla, Rostislav Dutszak, Magdaléna Nakládalová, Zuzana Petráňková, Stanislav Stejskal, Ondřej Tichý, Zuzana Čapková, Ester Krikelová 05:11,80
18 Základní škola a Mateřská škola, Nedvědova 17, Olomouc 10:10,70
8x100 Vargová Eliška, Obrtlíková Eliška, Švarcová Tereza, Tománková Mahulena, Huňka Ondra, Sadil Petr, Christa Radek, Skyva Petr 02:41,40
8x100 Lexová Lucie, Mílová Katka, Dostalíková Hana, Blahutová Ema, Spurný Dominik, Ondris Jan, Benýšek Filip, Svoboda David 02:18,30
8x200 Vargová Eliška, Obrtlíková Eleška, Sadil Petr, Skyva Petr, Lexová Lucie, Mílová Katka, Benýšek Filip, Svoboda David 05:12,80
8x200 Švarcová Tereza, Tománková Mahulena, Huňka Marek, Christa Radek, Blahutová Ema, Dostalíková Hana, Spurný Dominik, Ondris Jan 05:11,00
19 Základní škola, Dolní 597, Štěpánov 10:13,40
8x100 Klára Návratová, Lucie Míšová, Aneta Šišmová, Pavlína Bukovská, Ondřej Nečesaný, Filip Rak, Filip Gajda, Filip Čisarik 02:42,20
8x100 Kristýna Hájková, Petra Bobrovská, Karolína Zbořilová, Giorgia Morselli, Lukáš Palčo, Ladislav Pelc, Jan Hájek, Kristián Rychlý 02:20,70
8x200 Pavlína Bukovská, Lucie Míšová, Kristýna Hájková, Giorgia Moeselli, Filip Gajda, Filip Čisarik, Jan Hájek, Kristián Rychlý 05:10,50
8x200 Klára Návratová, Aneta Šišmová, Ondřej Nečesaný, Filip Rak, Petra Bobrovská, Karolína Zbořilová, Lukáš Palčo, Ladislav Pelc 05:16,20
20 Základní škola sv. Voršily v Olomouci, Aksamitova 6, Olomouc 10:52,60
8x100 Ondřej Pelcl, Matěj Pertl, Anička Šafářová, Eliška Lenfeldová, Jan Borik, Josef Březina, Karolína Svozilová, Linda Hejznarová 03:27,00
8x100 Massimo Capridi, Šimon Smažil, Valérie Kaplanová, Alžběta Horáková, Florian Koupil, Klára Labounková, Štěpán Palásek, Markéta Bednářová 02:17,80
8x200 Josef Březina, Jan Borik, Karolína Svozilová, Linda Hejznarová, Massimo Capridi, Štěpán Palásek, Valérie Kaplanová, Klára Labounková 05:07,80
8x200 Ondřej Pelcl, Matěj Pertl, Anička Šafářová, Eliška Lenfeldová, Šimon Smažil, Florian Koupil, Alžběta Horáková, Markéta Bednářová 05:08,70
21 Základní škola a Mateřská škola, Navrátilova 321, Velký Újezd 11:58,10
8x100 03:18,90
8x100 02:13,90
8x200 06:25,30
8x200 07:13,20
5 Šumperk
Místo Škola Čas
1 Sluneční 38 Šumperk, 787 01, Sluneční 38, Šumperk 08:56,70
8x100 Amálie Diňová, Michaela Janků, Jitka Machytková, Marie Paraska, Lukáš Aberle, Patrik Špisser, Ondřej Málko, Lukáš Vaněk 02:17,20
8x100 Bára Pražáková, Klára Peterková, Julie Machytková, Sabina Žandová, František Doležel, Daniel Frolo, Matyáš Thun, Patrik Přibylka 02:05,40
8x200 Amálie Diňová, Michaela Janků, Lukáš Aberle, Patrik Špisser, Bára Pražáková, Klára Peterková, František Doležel, Daniel Frolo 04:38,70
8x200 Jitka Machytková, Marie Paraska, Ondřej Málko, Lukáš Vaněk, Julie Machytková, Sabina Žandová, Patrik Přibylka, Matyáš Thun 04:34,10
Doplňkové disciplíny Medic 1.-3.:Janků Michaela 6m
Medic 1.-3.: Vaněk Lukáš 5,5m
Medic 4.-5.: Pražáková Bára 8,5m
Medic 4.-5.: Frolo Daniel 8,5m
Skok 1.-3.: Paraska Marie 1,9m
Skok 1.-3.: Málko Ondřej 1,9m
Skok 4.-5.: Žandová Sabina 391cm
Skok 4.-5.: Doležel Franta 405cm
2 ZŠ a MŠ Štíty, Školní 98, Štíty 09:24,50
8x100 Viktorie Kubíčková, Klára Koutná, Anastázie Wonkeová, Tereza Smrčková, Oldřich Kotraš, Vojtěch Kašpar, Daniel Jurenka, Michael Valenta 02:25,60
8x100 Karolína Knápková, Melánie Malinová, Simona Tatarková, Martina Vernerová, Lukáš Langhammmer, Matěj Knápek, Jiří Valenta, Lukáš Minář 02:11,00
8x200 Viktorie Kubíčková, Klára Koutná, Daniel Jurenka, Michael Valenta, Karolína Knápková, Melánie Malinová, Jiří Valenta, Lukáš Minář 04:47,90
8x200 Simona Tatarková, Martina Vernerová, Anastázie Wonkeová, Tereza Smrčková, Oldřich Kotraš, Vojtěch Kašpar, Matěj Knápek, Lukáš Langhammmer 05:08,20
Doplňkové disciplíny Medic 4.-5.: Knápková Karolína 6m
Medic 4.-5.: Valenta Jiří 8,5m
Skok 1.-3.: Kubíčková Viktorie 1,7m
Skok 1.-3.: Valenta Michael 1,8m
Skok 4.-5.:Knápková Karol. 354cm
Skok 4.-5.: Valenta Jiří 386cm
3 ZŠ Karla Staršího ze Žerotína Bludov, Nová Dědina 368, Bludov 09:31,80
8x100 02:30,20
8x100 02:11,90
8x200 04:49,70
8x200 05:13,00
Doplňkové disciplíny Medic 1.-3.: Krejčí Saša 5,8m
Medic 1.-3.: Kubíček David 5,8m
Medic 4.-5.: Jílková Vendula 8m
Medic 4.-5.: Kašpar Adam 8m
Skok 1.-3.: Čožíková Nikola 1,75m
Skok 1.-3.: Příhoda Milan 1,7m
Skok 4.-5.: Jílková Vendula 379cm
Skok 4.-5.: Matěj Pavel 371cm
4 Základní škola, Vrchlického 22, Šumperk 09:37,50
8x100 Tobiáš Zívala, Pavel Matis, Jannick Starsy, Jakub Chladil, Lenka Unzeitigová, Leona Šťastná, Zuzana Krylová, Denisa Pospíšilová 02:26,70
8x100 Matyáš Jecu, Daniel Miko, Filip Šanovec, Filip Zaoral, Ester Lipenská, Adéla Kossová, Emma Suchanová, Anna Sýkorová 02:11,40
8x200 Anna Sýkorová, Emma Suchanová, Denisa Pospíšilová, Zuzana Krylová, Tobiáš Zívala, Pavel Matis, Daniel Miko, Matyáš Jecu 04:59,50
8x200 Adéla Kossová, Ester Lipenská, Leona Šťastná, Lenka Unzeitigová, Jannick Starsy, Jakub Chladil, Filip Šanovec, Zaoral Filip 04:59,40
Doplňkové disciplíny Medic 1.-3.:Pospíšilová Den. 5,5m
Medic 1.-3.: Zívala Tobiáš 6m
Medic 4.-5.: Miko Daniel 6,5m
Medic 4.-5.: Lipenská Ester 8,5m
Skok 1.-3.: Starsy Jannick 1,8m
Skok 1.-3.: Karigerová Terez 1,9m
Skok 4.-5.: Miko Daniel 380cm
Skok 4.-5.: Lipenská Ester 368cm
5 Základní škola, Libina 548, Libina 548 09:50,90
8x100 Tereza Žáková, Denisa Přikrylová, Aneta Vlčková, Katka Pecháčková, Pavel Vyhnálek, Jiří Šenk, Vojtěch Ošlejšek, Stanislav Kozák 02:34,10
8x100 Jana Straková, Kristýna Hudcová, Nella Hamalová, Monika Olečková, Matyáš Skaličan, Radek Sládek, Samuel Klapil, Marek Kuruc 02:13,60
8x200 Jana Straková, Kristýna Hudcová, Matyáš Skaličan, Radek Sládek, Tereza Žáková, Denisa Přikrylová, Pavel Vyhnálek, Jiří Šenk 05:04,20
8x200 Nella Hamalová, Monika Olečková, Marek Kuruc, Samuel Klapil, Aneta Vlčková, Kateřina Pecháčková, Vojtěch Ošlejšek, Stanislav Kozák 05:03,20
Doplňkové disciplíny Medic 1.-3.: Vlčková Aneta 5,5m
Medic 1.-3.: Kozák Stanislav 5,9m
Medic 4.-5.: Hudcová Kristýna 8m
Medic 4.-5.: Sládek Radek 9m
Skok 4.-5.: Hamalová Nela 357cm
Skok 4.-5.: Sládek Radek 384cm
6 Základní škola a Mateřská škola, Hrabišín 139, Hrabišín 139 10:00,30
8x100 Veronika Štelcová, Eliška Glancová, Adéla Ptáčková, Kateřina Kubínová, Jiří Pospíšil, Radek Mazáč, Maxmilián Klemeš, Václav Luňáček 02:36,00
8x100 Aneta Chlupová, Barbora Halmichová, Adéla Topitschová, Timea Szijjartö, Pavel Ženčuch, Jakub Jírů, Dan Šafář, Josef Březina 02:16,40
8x200 Aneta Chlupová, Veronika Štelcová, Adéla Ptáčková, Timea Szijjartö, Maxmilián Klemeš, Václav Luňáček, Dan Šafář, Josef Březina 05:07,90
8x200 Adéla Topitschová, Eliška Glancová, Kateřina Kubínová, Barbora Halmichová, Radek Mazáč, Jiří Pospíšil, Pavel Ženčuch, Jakub Jírů 05:21,60
Doplňkové disciplíny Medic 1.-3.:Glancová Eliška 5m
Medic 1.-3.: Mazáč Radek 5,5m
Medic 4.-5.: Chlupová Aneta 7,5m
Medic 4.-5.: Ženčuch Pavel 8,5m
Skok 1.-3.: Kubínová Kateřina 1,7m
Skok 1.-3.: Luňáček Václav 1,7m
Skok4.-5.:Topitschová Adéla 312cm
Skok 4.-5.: Březina Josef 395cm
7 ZŠ a MŠ Schola - Viva, o.p.s., Erbenova 16, Šumperk 10:39,40
8x100 Rosakova Sandra, Šiková Veronika, Šemberová Hedvika, Pavlů Pavlína, Seidel Patrik, Iacsisen Stanislav, Hroch Lukáš, Vybíral Ondřej 02:45,70
8x100 Šteinerová Adéla, Smutná Karolína, Pavlů Anna, Pejchová Natálie, Mroček František, Svačina Daniel, Vejchoda Denis, Weigl Ondřej 02:27,20
8x200 Rosakova Sandra, Pavlů Pavlína, Seidel Patrik, Iacsisen Stanislav, Šteinerová Adéla, Pavlů Anna, Vejchoda Denis, Weigl Ondřej 05:26,50
8x200 Šiková Veronika, Šemberová Hedvika, Hroch Lukáš, Vybíral Ondřej, Smutná Karolína, Pejchová Natálie, Svačina Daniel, Mroček František 05:57,30
Doplňkové disciplíny Medic 1.-3.: Pavlů Pavlína 4,7m
Medic 1.-3.: Hroch Lukáš 5,4m
Medic 4.-5.: Pavlů Anna 6m
Medic 4.-5.: Mroček Franta 6,7m
Skok 4.-5.:Pavlů Anna 274cm
Skok 4.-5.: Mroček Franta 340cm

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Heyrovského 33, Olomouc 08:46,64
8x100 Drábek Dominik, Jakub Galko, Ježková Elen, Hrudníková Viktorie, Šana Sebastián, Kouřilová Sofie Karolína, Žaludová Nela, Sekanina Tobiáš 02:11,32
8x100 Miler Lukáš, Provazník Šimon, Krčálová Michaela, Drábek David, Vlčková Lucie, Žídková Linda, Filoušová Lena, Michal Motáň 02:05,52
8x200 Miler Lukáš, Filoušová Lena, Vlčková Lucie, Sekanina Tobiáš, Hrudníková Viktorie, Kouřilová Sofie Karolína, Drábek Dominik, Motáň Michal 04:29,80
8x200 Provazník Šimon, Žídková Linda, Krčálová Michaela, Šana Sebastián, Žaludová Nela, Ježková Elen, Drábek David, Galko Jakub 04:37,86
Doplňkové disciplíny Hod medíkem dívky st. - 5,70m
Hod medíkem hoši st. - 7,20m
2 Základní škola, Dr. Hrubého 319, Šternberk 08:51,07
8x100 Gabčanová Petra, Korcina Vít, Omachelová Anna, Derka Matěj, Počová Adéla 2008, Hartingerová Sára, Frydryšek Matyáš, Obšil Jiří 02:18,51
8x100 Koryčanský Jiří, Reichlová Natálie, Sulák Oliver, Zatloukalová Kristýna, Balcárková Eliška, Šíma Václav, Janulíková Barbora, Obšil Břetislav 02:04,80
8x200 Janulíková Barbora, Balcárková Eliška, Obšil Jiří, Omachelová Anna, Frydryšek Matyáš, Gabčanová Petra, Koryčanský Jiří, Obšil Břetislav 04:27,76
8x200 Reichlová Natálie, Derka Matěj, Počová Adéla, Sulák Oliver, Hartingerová Sára, Korcina Vít, Zatloukalová Kristýna, Šíma Václav 04:49,03
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 185cm
Skok z místa hoši - 190cm
Skok daleký dívky - 271cm
Skok daleký hoši - 391cm
Hod medíkem dívky ml. - 4,60m
Hod medíkem hoši ml. - 5,40m
Hod medíkem dívky st. - 7,10m
Hod medíkem hoši st. - 9,50m
3 Sluneční 38 Šumperk, 787 01, Sluneční 38, Šumperk 08:51,71
8x100 LenkaMachytková, Jitka Machytková, Dorota Doušová, Anna Karásková, Tomáš Grulich, Martin Doležel, Jaroslav Měrka, Adam Vilček 02:25,00
8x100 Bára Pražáková, Klára Peterková, Julie Machytková, Marie Škopová, František Doležel, Daniel Frolo, Matyáš Thun, Patrik Přibylka 02:02,51
8x200 Lenka Machytková, Jitka Machytková, Tomáš Grulich, Martin Doležel, Bára Pražáková, Klára Peterková, František Doležel, Daniel Frolo 04:24,20
8x200 Dorota Doušová, Anna Karásková, Jaroslav Měrka, Adam Vilček, Julie Machytková, Marie Škopová, Patrik Přibylka, Matyáš Thun 05:07,76
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 150cm
Skok z místa hoši - 160cm
Skok daleký dívky - 403cm
Hod medíkem dívky ml. - 5,40m
Hod medíkem hoši ml. - 5,60m
Hod medíkem dívky st. - 8,40m
4 Základní škola a MŠ Jana Železného, sídl. 3578, Prostějov 09:01,01
8x100 Alexandra Špringerová, Kristýna Bláhová, Martina Zimmermannová, Markéta Medková, Jan Černý, Marek Pohanka, Lukáš Rubeš, Matěj Kolařík 02:16,61
8x100 Barbora Kopecká, Emma Mašková, Adéla Sedláková, Monika Medková, Adam Zdobina, Jiří Milar, Jan Zavodsky, Šimon Páleník 02:05,30
8x200 Martina Zimmermannová, Alexandra Špringerová, Marek Pohanka, Lukáš Rubeš, Adéla Sedláková, Monika Medková, Adam Zdobina, Jiří Milar 04:39,10
8x200 Kristýna Bláhová, Markéta Medková, Jan Černý, Matěj Kolařík, Emma Mašková, Barbora Kopecká, Jan Závodský, Šimon Páleník 04:43,14
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 174cm
Skok z místa hoši - 180cm
Skok daleký dívky - 349cm
Skok daleký hoši - 354cm
Hod medíkem dívky ml. - 6,50m
Hod medíkem hoši ml. - 7,30m
Hod medíkem dívky st. - 8,40m
Hod medíkem hoši st. - 9,50m
5 Základní škola a Mateřská škola, Pod Lipami 210, Bohuňovice 09:10,67
8x100 Martin Kazík, Nikola Hrbáčková, Ondřej Richter, Nela Lenochová, Natali Tereza Hallová, Adéla Kalianková, Victor Kenneth Riedel, Jakub Šustek 02:19,70
8x100 Klára Pazderová, Albert Kotyza, Evelína Neplechová, Adéla Bartoníková, Lukáš Raška, Ondřej Šušlík, Vítek Stloukal, Julie Machalová 02:09,26
8x200 Klára Pazderová, Jakub Šustek, Nela Lenochová, Adéla Kalianková, Victor Kenneth Riedel, Albert Kotyza, Vítek Stloukal, Julie Machalová 04:41,71
8x200 Evelína Neplechová, Lukáš Raška, Nikola Hrbáčková, Martin Kazík, Ondřej Richter, Adéla Bartoníková, Adéla Kalianková, Ondřej Šušlík 04:48,90
Doplňkové disciplíny Skok daleký dívky - 397cm
6 Základní škola Česká Ves, okres Jeseník, Makarenkova 414, Česká Ves 09:16,53
8x100 Daniel Karásek, Tereza Bouchalová, Beata Mudrová, Jan Michal Vršan, Dominik Skřivánek, Barbora Krejčí, Anna Heřmánková, Matěj Gajdoš 02:22,31
8x100 Tereza Mandátová, Matyáš Michálek, Lucie Jurčáková, Odeta Malčíková, Ondřej Bouchal, Zdeněk Juhaňák, Šarlota Staňová, Oskar Černoch 02:12,70
8x200 Daniel Karásek, Matěj Gajdoš, Tereza Bouchalová, Anna Heřmánková, Matyáš Michálek, Odeta Malčíková, Tereza Mandátová, Oskar Černoch 04:41,52
8x200 Jan Michal Vršan, Dominik Skřivánek, Beata Mudrová, Barbora Krejčí, Zdeněk Juhaňák, Lucie Jurčáková, Šarlota Staňová, Ondřej Bouchal 05:04,31
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 110cm
Skok z místa hoši - 140cm
Skok daleký dívky - 317cm
Skok daleký hoši - 371cm
Hod medíkem dívky ml. - 6,30m
Hod medíkem hoši ml. - 5,80m
Hod medíkem dívky st. - 8,50m
Hod medíkem hoši st. - 8,90m
7 Základní škola, Velká Dlážka 5 5, Přerov 09:17,13
8x100 Jan Vrba, Matěj Zácha, Pavel Trubač, Adam Telička, Ema Kalabusová, Ella Joslová, Adéla Bendová, Ema Hlavová 02:21,30
8x100 Šimon Palotáš, Jan Hladík, Jan Jelínek, Marek Létal, Nicol zaoralová, Nicol Plšková, Michaela Derychová, Adéla Školová 02:14,33
8x200 Jan Vrba, Matěj Zácha, Adéla Bendová, Ema Hlavová, Marek Létal, Jan Jelínek, Nicol zaoralová, Michaela Derychová 04:41,50
8x200 Pavel Trubač, Adam Telička, Ema Kalabusová, Ella Joslová, Šimon Palotáš, Jan Hladík, Nicol Plšková, Adéla Školová 04:57,01
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 180cm
Skok z místa hoši - 165cm
Skok daleký dívky - 340cm
Skok daleký hoši - 365cm
Hod medíkem dívky ml. - 5,70m
Hod medíkem hoši ml. - 7,00m
Hod medíkem dívky st. - 6,30m
Hod medíkem hoši st. - 9,00m
8 Masarykova základní škola a MŠ, 8. května 67, Velká Bystřice 09:18,04
8x100 Jiří Voráč, Hana Frnková, Matyáš Zdařil, Veronika Vodáková, Karolína Režňáková, Sophie Telíčková, Filip Bačák, Rory Čepko 02:22,00
8x100 Ondřej Bič, Alexander Spálený, Nela Kafková, Anna Jedenástíková, Štěpán Nemrava, Barbora Kadalová, Matyáš Těthal, Aneta Švábeníková 02:09,44
8x200 Ondřej Bič, Alexander Spálený, Anna Jedenástíková, Aneta Švábeníková, Veronika Vodáková, Hana Frnková, Rory Čepko, Jiří Voráč 04:46,60
8x200 Nela Kafková, Barbora Kadalová, Matyáš Těthal, Štěpán Nemrava, Karolína Režňáková, Sophie Telíčková, Filip Bačák, Matyáš Zdařil 04:57,99
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 170cm
Skok z místa hoši - 170cm
Skok daleký dívky - 360cm
Skok daleký hoši - 379cm
Hod medíkem dívky ml. - 6,50m
Hod medíkem hoši ml. - 7,20m
Hod medíkem dívky st. - 9,20m
Hod medíkem hoši st. - 8,40m
9 Zš Zeyerova Olomouc, Zeyerova 28 446, Olomouc 09:19,21
8x100 02:24,76
8x100 02:12,20
8x200 04:42,25
8x200 05:09,11
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 170cm
Skok z místa hoši - 180cm
Skok daleký dívky - 337cm
Skok daleký hoši - 357cm
Hod medíkem dívky ml. - 6,10m
Hod medíkem hoši ml. - 5,70m
Hod medíkem dívky st. - 6,90m
Hod medíkem hoši st. - 9,50m
9 Fakultní základní škola a Mateřská škola, Holečkova 10, Olomouc 09:19,21
8x100 Maxmilián Schwarz, Šimková Iveta, Kelar Jan, Přidalová Johana, Barták Petr, Zavadilová Kristýna, Vavrečka Radek, Grossmannová Anežka 02:23,33
8x100 Lucie Malá, Petr Zahradníček, Smetková Adriana, Martin Rouš, Amálie Polášková, Lojka Tomáš, Vrtalová Petra, Hegr Adam 02:11,10
8x200 Vavrečka Radek, Přidalová Johana, Kelar Jan, Grossmannová Anežka, Lojka Tomáš, Smetková Adriana, Martin Rouš, Amálie Polášková 04:44,78
8x200 Šimková Iveta, Maxmilián Schwarz, Zavadilová Kristýna, Barták Petr, Vrtalová Petra, Petr Zahradníček, Lucie Malá, Hegr Adam 04:53,27
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 190cm
Skok z místa hoši - 185cm
Skok daleký dívky - 401cm
Skok daleký hoši - 298cm
Hod medíkem dívky ml. - 6,50m
Hod medíkem hoši ml. - 6,60m
Hod medíkem dívky st. - 7,00m
Hod medíkem hoši st. - 7,10m
11 Základní škola a Mateřská škola, Komenského 72, Grygov 09:22,14
8x100 Matěj Volf, Adam Zrost, Kristián Zavadil, Radek Vojáček, Ellen Knapíková, Ema Talašová, Adéla Rubačíková, Sofie Vytásková 02:21,71
8x100 Jakub Kovář, Marek Mutina, Vojtěch Grmela, Matěj Pekař, Veronika Holcová, Zuzana Kroutilová, Denisa Gábová, Sylva Skácelová 02:12,10
8x200 Jakub Kovář, Matěj Pekař, Veronika Holcová, Zuzana Kroutilová, Matěj Volf, Kristián Zavadil, Ellen Knapíková, Ema Talašová 04:48,33
8x200 Marek Mutina, Vojtěch Grmela, Denisa Gábová, Sylva Skácelová, Adam Zrost, Radek Vojáček, Adéla Rubačíková, Sofie Vytásková 05:02,97
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 150cm
Skok z místa hoši - 170cm
Skok daleký dívky - 330cm
Skok daleký hoši - 304cm
Hod medíkem dívky ml. - 6,10m
Hod medíkem hoši ml. - 6,40m
Hod medíkem dívky st. - 8,00m
Hod medíkem hoši st. - 9,40m
12 Základní škola, Doloplazy 145, Doloplazy 145 09:24,67
8x100 Prokop Duda, Jakub Alexa, Matyáš Slovák, Lukáš Vybíral, Bára Stachová, Tereza Steigerová, Linda Dvořáková, Tereza Krutilová 02:20,50
8x100 František Bílek, Matěj Mrakava, Josef Malíček, Vojtěch Janík, Karolína Krebsová, Klára Drešlová, Emma Kabelová, Dominika Ludvíková 02:16,17
8x200 Prokop Duda, Matyáš Slovák, František Bílek, Josef Malíček, Linda Dvořáková, Dominika Ludvíková, Emma Kabelová, Karolína Krebsová 04:48,00
8x200 Jakub Alexa, Lukáš Vybíral, Vojtěch Janík, Matěj Mrakava, Bára Stachová, Tereza Steigerová, Tereza Krutilová, Klára Drešlová 05:12,38
Doplňkové disciplíny Hod medíkem dívky ml. - 6,50m
Hod medíkem hoši ml. - 5,80m
Hod medíkem dívky st. - 5,50m
Hod medíkem hoši st. - 5,20m
13 Základní škola, Vítězná 1250, Litovel 09:26,29
8x100 Poledníková Aneta, Julie Vavrušková, Lucie Navrátilová, Tereza Drešrová, Ladislav Lachnit, Petr Čamek, Michael Kolečář, Adam Gazdík 02:26,56
8x100 Natálie Hladíková, Adéla Podhorová, Sabina Zapletalová, Adéla Bartoňová, Jáchym Fidler, Brutus Dvořák, David Čamek, David Hájíček 02:09,51
8x200 Adéla Podhorová, Aneta Poledníková, Tereza Drešrová, Adéla Bartoňová, Adam Gazdík, Ladislav Lachnit, David Čamek, David Hájíček 04:50,22
8x200 Natálie Hladíková, Karolína Vaňková, Lucie Navrátilová, Petr Čamek, Michael Kolečář, Sabina Zapletalová, Jáchym Fidler, Brutus Dvořák 05:08,54
Doplňkové disciplíny Skok z místa dívky - 160cm
Skok z místa hoši - 160cm
Skok daleký dívky - 338cm
Skok daleký hoši - 392cm
Hod medíkem dívky ml. - 6,60m
Hod medíkem hoši ml. - 6,00m
Hod medíkem dívky st. - 8,40m
Hod medíkem hoši st. - 10,10m
14 ZŠ a MŠ Štíty, Školní 98, Štíty 09:30,25
8x100 Viktorie Kubíčková, Klára Koutná, Anastázie Wonkeová, Tereza Smrčková, Jakub Fabiánek, Vojtěch Kašpar, Jan Žerníček, Michael Valenta 02:24,54
8x100 Karolína Knápková, Lucie Bartoňová, Simona Tatarková, Martina Vernerová, Lukáš Langhammmer, Dominik Zeman, Jiří Valenta, Lukáš Minář 02:13,90
8x200 Viktorie Kubíčková, Klára Koutná, Jan Žerníček, Michael Valenta, Karolína Knápková, Martina Vernerová, Jiří Valenta, Lukáš Minář 04:51,81
8x200 Simona Tatarková, Lucie Bartoňová, Anastázie Wonkeová, Tereza Smrčková, Vojtěch Kašpar, Jakub Fabiánek, Dominik Zeman, Lukáš Langhammmer 05:12,22
15 Základní škola, Nábřežní 28, Jeseník 09:39,94
8x100 Viktorie Christmannová, Taťána Russwurmová, Marek Zatloukal, Alexandra Pospíšilová, Jakub Sedláček, Adéla Havlíčková, Michal Hlobil, Matyáš Bernatík 02:29,80
8x100 Natali Karakasidu, Lukáš Vencálek, Jan Balcárek, Nikola Andersová, Vít Rotter, Julie Kouřilová, Viktorie Gajdošová, Tomáš Cenek 02:18,71
8x200 Viktorie Christmannová, Michal Hlobil, Alexandra Pospíšilová, Matyáš Bernatík, Julie Kouřilová, Lukáš Vencálek, Viktorie Gajdošová, Tomáš Cenek 04:51,43
8x200 Jakub Sedláček, Taťána Russwurmová, Marek Zatloukal, Adéla Havlíčková, Nikola Andersová, Jan Balcárek, Vít Rotter, Natali Karakasidu 05:21,92
Doplňkové disciplíny Skok daleký dívky - 328cm
Skok daleký hoši - 355cm
Hod medíkem dívky ml. - 5,00m
Hod medíkem hoši ml. - 5,20m
Hod medíkem dívky st. - 6,80m
Hod medíkem hoši st. - 8,50m