Výsledková listina 2019


Kraj Olomoucký

Okresní kola

  okres
1 Přerov + Olomouc
Místo Škola Čas
1 ZŠ Přerov U tenisu 4, U Tenisu 4, Přerov 09:30,65
8x100 Slaměníková Lucie, Zehnálková Nicol, Lovečková Magdaléna, Ševčáková Terezie, Horák Denny, Jedlička Matyáš, Přikryl Filip, Vašek Adam 02:25,27
8x100 Hermanová Amálie, Štacková Alice, Hrdinová Elen, Bartoňková Adriana, Mosazný Martin, Kouba Jonatan, Směták Marek, Di Cuia Marek 02:14,58
8x200 Slaměníková Lucie, Ševčáková Terezie, Horák Denny, Vašek Adam, Hermanová Amálie, Štacková Alice, Kouba Jonatan, Di Cuia Marek 04:50,80
8x200 Zehnálková Nicol, Lovečková Magdaléna, Jedlička Matyáš, Přikryl Filip, Bartoňková Adriana, Hrdinová Elen, Mosazný Martin, Směták Marek 04:59,90
2 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5, Velká Dlážka 5, Přerov 09:31,90
8x100 Jiří Hladík, Sára Bačová, Sofie Tomášková, Max Rybníček, Aneta Školová, Lukáš Zaoral, Lucie Borková, Martin Rak 02:33,10
8x100 Pavel Trubač, Ella Joslová, Petra Řihovská, Nicol Plšková, Adéla Bendová, Jan Hladík, Šimon Palotáš, Rostislav Holý 02:09,88
8x200 Rostislav Holý, Ella Joslová, Lucie Borková, Jan Hladík, Jiří Hladík, Aneta Školová, Martin Rak, Nicol Plšková 04:48,92
8x200 Pavel Trubač, Lukáš Zaoral, Adéla Bendová, Sofie Tomášková, Max Rybníček, Petra Řihovská, Sára Bačová, Šimon Palotáš 04:56,93
3 Základní škola a mateřská škola, Hranická 100, Hranice IV - Drahotuše 09:42,09
8x100 Zuzana Ďalovská, Vojtěch Stejskalík, Libor Symerský, Magdalena Pumprlová, Ela Braunerová, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzelka, Kateřina Brzicová 02:31,26
8x100 Štěpán Lukáš, Denisa Kulhánková, Matěj Hošák, Daniel Tinek, Otakar Holub, Laura Vojkůvková, Michaela Krejčiříková, Magdalena Šromová 02:16,65
8x200 Michaela Krejčiříková, Zuzana Dalovská, Laura Vojkůvková, Martin Čech, Libor Symerský, Tomáš Hanzelka, Ela Braunerová, Martin Hanzelka 04:54,18
8x200 Kateřina Brzicová, Ondřej Čížek, Magdalena Pumprlová, Štěpán Lukáš, Denisa Kulhánková, Magdalena Šromová, Matěj Hošák, Martin Hanzelka 04:55,83
4 Základní škola a Mateřská škola, Navrátilova 321, Velký Újezd 09:59,74
8x100 Kříž Vojtěch, Přibilová Šarlota, Tomková Nela, Zimmer Šimon, Šubrt VÍt, Nela Šmatláková, Zlata Domesová, Plachý Tobiáš 02:37,54
8x100 Antonín Kříž, Granicová Tereza, Maňáková Kateřina, Ondřej Koš, Dohnal Filip, Stela Malá, Kneipová Marie, Zatloukal Kryštof 02:21,82
8x200 Kříž Vojtěch, Přibilová Šarlota, Maňáková Kateřina, Tomková Nela, Granicová Tereza, Šubrt VÍt, Antonín Kříž, Koš Ondřej 05:00,38
8x200 Zatloukal Kryštof, Kneipová Marie, Malá Stela, Nela Šmatláková, Plachý Tobiáš, Zlata Domesová, Dohanl Filip, Zimmer ŠImon 05:24,12
2 Jeseník
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Makarenkova 414, Česká Ves 09:26,49
8x100 02:25,12
8x100 02:11,05
8x200 04:50,32
8x200 05:07,84
2 Základní škola, Nábřežní 28, Jeseník 10:03,89
8x100 Adam Kanálik, Marek Lovas, Zina Kupková, Madla Sopuchová, David Mareček, Michal Hlobil, Viktorie Christmannová, Eleni Vlachopulosová 02:35,14
8x100 Vít Christmann, Michal Janků, Julie Kouřilová, Natálie Barošová, Matyáš Bernatík, Adam Laža, Alexandra Pospíšilová, Adéla Havlíčková 02:17,86
8x200 Matyáš Bernatík, Eleni Vlachopulosová, Michal Janků, Viktorie Christmannová, Michal Hlobil, Julie Kouřilová, David Mareček, Adéla Havlíčková 05:10,89
8x200 Zina Kupková, Adam Laža, Madla Sopuchová, Adam Kanálik, Alexandra Pospíšilová, Marek Lovas, Natálie Barošová, Vít Christmann 05:22,09
3 ZŠ Vidnava, Hrdinů 249, Vidnava 10:22,07
8x100 Jakub Magyarič, Simon Mižikár, Jiří Pospíšil, Jakub Škrabal, Elizabet Kocajová, Nikola Čmelová, Kateřina Krejsová, Pavla Mižikárová 02:37,15
8x100 Stanislav Cirjak, Jakub Kirchner, Radek Kozub, Martin Kofroň, Vanesa Kocajová, Tereza Šerá, Sandra Tran, Anna Vávrová 02:18,61
8x200 Jiří Pospíšil, Petr Škrabal, Kateřina Krejsová, Pavla Mižikárová, Radek Kozub, Martin Kofroň, Sandra Tran, Anna Vávrová 05:27,70
8x200 Jakub Magyarič, Simon Mižikár, Elizabet Kocajová, Nikola Čmelová, Stanislav Cirjak, Jakub Kirchner, Vanesa Kocajová, Tereza Šerá 05:26,31
3 Prostějov
Místo Škola Čas
1 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov, sídliště Svobody 3578, Prostějov 09:57,91
8x100 02:30,83
8x100 02:18,30
8x200 05:08,78
8x200 05:25,41
2 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2, Prostějov 10:09,85
8x100 02:36,45
8x100 02:20,16
8x200 05:13,24
8x200 05:21,92
3 Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice, 1.máje 234, Nezamyslice 10:15,52
8x100 Hlouzková Tereza, Málek Robin, Pavlíková Lucie, Pinkas Daniel, Přikrylová Barbora, Menšíková Elena, Pospíšil Tobiáš, Žampach Tomáš 02:42,66
8x100 Plevová Veronika, Pavelka František, Hepnarová Karolína, Matušinec Matěj, Župková Markéta, Cypriánová Lenka, Pijáček Tobijáš, Přikryl Adam 02:18,30
8x200 Menšíková Elena, Pospíšil Tobiáš, Přikrylová Barbora, Žampach Tomáš, Plevová Veronika, Cypriánová Lenka, Matušinec Matěj, Přikryl Adam 05:14,56
8x200 Halouzková Tereza, Málek Robin, Pavlíková Lucie, Pinkas Daniel, Župková Markéta, Hepnarová Tereza, Pijáček Tobijáš, Pavelka František 05:34,10
4 ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova, Melantrichova 60, Prostějov 10:34,67
8x100 Kristýna Andrejcová, Klára Albrechtová, Vanesa Klabníková, Anna Mahrová, Matias Sekanina, Nicolas Bross, Marek Grulich, Jakub Filip 02:49,74
8x100 Aneta Florýková, Anežka Králová, Klára Jančíková, Sofie Tošková, Václav Vondra, Jakub Seidl, Martin Trunda, Martin Voráč 02:23,40
8x200 Kristýna Andrejcová, Klára Albrechtová, Aneta Florýková, Anežka Králová, Matias Sekanina, Nicolas Bross, Václav Vondra, Jakub Seidl 05:22,88
8x200 Vanesa Klabníková, Anna Mahrová, Marek Grulich, Jakub Filip, Klára Jančíková, Sofie Tošková, Martin Trunda, Martin Voráč 05:21,53
5 Zš a Mš Mostkovice, Prostějovská 243, Mostkovice 10:48,64
8x100 Lukáš Vávra, Natálie Kroupová, Adam Uličný, Tereza Dočkalová, Viktorie Trnečková, Klára Němcová, Jan Dočkal, Saša Marek 02:42,74
8x100 Jakub Mikšovic, Adéla Grézlová, Ondřej Hanák, Tereza Komárková, Marie Lošťáková, Viktorie Borovcová, Šimon Vybíral, Petr Uličný 02:37,93
8x200 Lukáš Vávra, Natálie Kroupová, Saša Marek, Klára Němcová, Marie Lošťáková, Viktorie Borovcová, Šimon Vybíral, Petr Uličný 05:27,97
8x200 Jan dočkal, Tereza Dočkalová, Adam Uličný, Viktorie Trnečková, Adéla Grézlová, Tereza Komárková, Hanák Ondřej, Jakub Mikšovic 05:52,44
DIS Klenovice na Hané, Klenovice na Hané 231, Klenovice na Hané
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Olomouc + Přerov
Místo Škola Čas
1 ZŠ HEYROVSKÉHO, Heyrovského 460, Olomouc 08:52,45
8x100 Wencl Patrik, Pazderová Rozálie, Procházka Matyáš, Kalábova Denisa, Steiger Vojtěch, Polhošová Sára, Filoušová Alžběta, Závodský Kryštof 02:16,70
8x100 Srnadel Michal, Filoušová Lena, Chytil Samuel, Žaludová Markéta, Ptáčník Martin, Píchová Dominika, Hrudníková Viktorie, Siegl Patrik 02:02,85
8x200 Srnadel Michal, Filoušová Lena, Wencl Patrik, Pazderová Rozálie, Procházka Matyáš, Polhošová Sára, Hrudníková Viktorie, Siegl Patrik 04:32,90
8x200 Chytil Samuel, Žaludová Markéta, Steiger Vojtěch, Kalábova Denisa, Závodský Kryštof, Filoušová Alžběta, Píchová Dominika, Ptáčník Martin 04:43,79
2 Základní škola a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany 174, Dolany 09:09,08
8x100 Jan Rychtecký, Emma Holubová, Nikol Ryšková, Lukáš Bornay, Karolína Krejčí, Hana Březovská, Jan Orság, Jáchym Krejčí 02:19,57
8x100 Kristián Kvapil, Chládková Simona, Matyáš Bornay, Viktorie Doleželová, Martin Grossert, Johana Kopková, Martin Liba, Magdaléna Dudková 02:13,82
8x200 Matyáš Bornay, Hana Březovská, Jan Orság, Viktorie Doleželová, Karolína Krejčí, Lukáš Bornay, Simona Chládková, Kristián Kvapil 04:35,69
8x200 Magdaléna Dudková, Jáchym Krejčí, Nikol Ryšková, Johana Kopková, Martin Liba, Emma Holubová, Jan Rychtecký, Martin Grossert 04:48,79
3 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk, Dr. Hrubého 2, Šternberk 09:15,66
8x100 Pavel Krahulec, Lenka Lenka, Bruno Daněk, Tereza Lorencová, Sára Dvořáková, Adam Novosad, Leontýna Polová, Daniel Řezníček 02:22,68
8x100 Jiří Koryčanský, Anna Omachelová, Dan Nesvadba, Adéla Počová, Natálie Reichlová, Petra Gabčanová, Jiří Obšil, Václav Šíma 02:08,61
8x200 Petra Gabčanová, Anna Omachelová, Daniel Řezníček, Sára Dvořáková, Adam Novosad, Lenka Zvrnová, Jiří Obšil, Václav Šíma 04:44,37
8x200 Reichlová Natálie, Bruno Daněk, Tereza Lorencová, Pavel Krahulec, Jiří Koryčanský, Leontýna Polová, Adéla Počová, Dan Nesvadba 04:50,96
4 Základní škola a Mateřská škola, Pod Lipami 210 210, Bohuňovice 09:23,10
8x100 Martin Kazík, Aneta Krejčí, Filip Siegel, Adéla Švecová, Michaela Rychlá, Kryštof Šulc, Stella Zbořilová, Jaroslav Ambroz 02:28,92
8x100 Nela Lenochová, Jakub Šustek, Evelína Neplechová, Adéla Bartoníková, Ondřej Richter, Victor Kenneth Riedl, Julie Machalová, Vít Stloukal 02:07,41
8x200 Evelína Neplechová, Jaroslav Ambroz, Adéla Švecová, Kryštof Šulc, Stella Zbořilová, Victor Kenneth Riedl, Vít Stloukal, Julie Machalová 04:46,77
8x200 Martin Kazík, Aneta Krejčí, Michaela Rychlá, Ondřej Richter, Filip Siegel, Nela Lenochová, Adéla Bartoníková, Jakub Šustek 04:57,14
5 Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace, Holečkova 10, Olomouc 09:24,99
8x100 Štěpán chlubný, David Zacpal, Viktor Hansgut, Alex Slováček, Klára Krohmerová, Adéla Váňová, Lucie Váňová, Natálie Horáková 02:33,53
8x100 Nela Zapletalová, Lucie Hlavsová, Valerie Jílková, Štěpán Kelar, Adam Hegr, Pham Thai Than Long, Juda Tadeáš Hrbáček, Johana Přidalová 02:09,96
8x200 Nela Zapletalová, Adam Hegr, Štěpán Kelar, Štěpán chlubný, Alex Slováček, Klára Krohmerová, Adéla Váňová, Johana Přidalová 04:41,50
8x200 Pham Thai Than Long, Lucie Hlavsová, Valerie Jílková, Juda Tadeáš Hrbáček, David Zacpal, Lucie Váňová, Viktor Hansgut, Natálie Horáková 05:06,31
6 Základní škola, Opavská 128, Moravský Beroun 09:27,56
8x100 Adriana Hojgrová, Barbora Pavelová, Martina Kozelková, Natálie Bortlová, Radek Hojgr, Samuel Řezníček, Jakub Černín, Tomáš Rybar 02:27,30
8x100 Markéta Štanclová, Eliška Semmlerová, Romana Glücková, Johanka Malinovská, Kristián Trepáč, Štěpán Bauer, Stanislav Sitek, Daniel Řezníček 02:19,44
8x200 Natálie Bortlová, Adriana Hojgrová, Jakub Černín, Tomáš Rybar, Romana Glücková, Eliška Semmlerová, Stanislav Sitek, Daniel Řezníček 04:40,82
8x200 Barbora Pavelová, Martina Kozelková, Samuel Řezníček, Radek Hojgr, Markéta Štanclová, Johanka Malinovská, Kristián Trepáč, Štěpán Bauer 05:07,21
7 ZŠ Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace, Zeyerova 28, Olomouc 09:29,97
8x100 Emily Moserová, Anna Krňávková, Sofie Kubíčková, Gabriela Konečná, Daniel Baron, Jakub Pászto, Jiří Čamach, David Pospíšil 02:29,03
8x100 Kristína Radičová, Marie Bělohlávková, Marie Klosová, Adina Králová, Jiří Kubeš, Marek Štýbar, Marek Křiklava, Vojtěch Kvapil 02:11,47
8x200 Gabriela Konečná, Sofie Kubíčková, David Pospíšil, Jiří Čamach, Marie Bělohlávková, Marie Klosová, Vojtěch Kvapil, Marek Křiklava 04:49,47
8x200 Emily Moserová, Anna Krňávková, Jakub Pászto, Daniel Baron, Kristína Radičová, Adina Králová, Daniel Prstek, Jan Bareš 05:03,37
8 ZŠ a MŠ Grygov, Komenského 72, Grygov 09:31,48
8x100 02:26,14
8x100 02:13,14
8x200 04:52,20
8x200 05:00,31
9 Fakultní ZŠ dr. Milady Horákové a MŠ, Rožňavská 21, Olomouc 09:32,50
8x100 Tereza Bělohlávková, Ella Konečná, Sára Burešová, Agáta Dostálová, Jiří Houdek, Jonáš Pykal, Milan Vlček, Adam Nevrla 02:26,33
8x100 Tereza Havlíčková, Adéla Sedláčková, Adéla Mahrová, Julie Vrtalová, Tadeáš Sámel, Dominik Kaláb, Jan Štencl, Matyas Sedláček 02:15,70
8x200 Tereza Bělohlávková, Ella Konečná, Milan Vlček, Adam Nevrla, Tereza Havlíčková, Adéla Sedláčková, Tadeáš Sámel, Dominik Kaláb 04:50,47
8x200 Sára Burešová, Agáta Dostálová, Jiří Houdek, Jonáš Pykal, Adéla Mahrová, Julie Vrtalová, Jan Štencl, Matyas Sedláček 05:09,66
10 Základní škola, Vítězná 1250, Litovel 09:35,16
8x100 Zdeněk Zapletal, Valerie Kratochvílová, Natálie Steigerová, Ellen Prucková, Vojtěch Tyl, Edita Macháčková, Jan Sedláček, Adam Škop 02:26,24
8x100 Ema Kudláčková, Beata Baroňová, Dominika Štěpánová, Lucie Navrátilová, Petr Čamek, Roman Kukula, Michael Kolečář, Adam Gazdík 02:21,64
8x200 Valerie Kratochvílová, Ellen Prucková, Zdeněk Zapletal, Jan Sedláček, Ema Kudláčková, Lucie Navrátilová, Adam Gazdík, Roman Kukula 04:47,28
8x200 Edita Macháčková, Natálie Steigerová, Vojtěch Tyl, Adam Škop, Beata Baroňová, Dominika Štěpánová, Petr Čamek, Michael Kolečář 05:09,66
11 Masarykova základní škola a MŠ, 8. května 67, Velká Bystřice 09:35,21
8x100 Ema Faitová, Tomáš Tomanec, Julie Menšíková, Max Zajíc, Valerie Burianková, Vojtěch Chudík, Tobiáš Tandler, Dominika Zavadilová 02:29,63
8x100 Šperková Tereza, Karolína Zavadilová, Jakub Rozsíval, Tomáš Mrovčák, Tomáš Sandr, Vilém Zdařil, Anna Važanová, Julie Šmejkalová 02:14,34
8x200 Vilém Zdařil, Tomáš Mrovčák, Anna Važanová, Julie Šmejkalová, Dominika Zavadilová, Tomáš Tomanec, Valerie Burianková, Tobiáš Tandler 04:51,24
8x200 Karolína Zavadilová, Šperková Tereza, Tomáš Sandr, Jakub Rozsíval, Julie Menšíková, Max Zajíc, Vojtěch Chudík, Ema Faitová 05:19,83
12 ZŠ a MŠ Olomouc Svatoplukova, Svatoplukova 11, Olomouc 09:36,72
8x100 Mazur Radek, Baláž Pavel, Fleško Adam, Malaska Vojtěch, Zapletalová Natálie, Dusíková Agáta, Dombi Karolína, Čurejová Adéla 02:24,48
8x100 Tomeš Martin, Richter Kilián, Byrtus Szymon, Kužel Antonín, Wittmannová Anna, Rakovičová Agáta, Introvič Hana, Strouhalová Adéla 02:16,63
8x200 Tomeš Martin, Richter Kilián, Mazur Radek, Baláž Pavel, Wittmannová Anna, Strouhalová Adéla, Zapletalová Natálie, Dusíková Agáta 04:55,61
8x200 Anenkov Jakub, Byrtus Szymon, Horák Filip, Malaska Vojtěch, Kočířová Valentýna, Introvič Hana, Dombi Karolína, Čurejová Adéla 05:12,54
13 Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace, nám. Svobody 3, Šternberk 09:37,01
8x100 Leona Doleželová, Vivien Švandelíková, Tomáš Uhlár, Martin David, Roman Král, Stela Papicová, Eliška Orságová, Jakub Hruban 02:28,19
8x100 David Koudelka, Tomáš Svoboda, Simona Izáková, Adéla Jurkuláková, Jana Romaněnko, Lucie Malá, David Poliak, Marek Krist 02:16,05
8x200 Stela Papicová, David Poliak, Simona Izáková, Vivien Švandelíková, Roman Král, Jakub Hruban, Adéla Jurkuláková, Marek Krist 04:52,77
8x200 David Koudelka, Tomáš Svoboda, Jana Romaněnko, Leona Doleželová, Tomáš Uhlár, Eliška Orságová, Lucie Malá, Martin David 05:01,11
14 Základní škola a Mateřská škola, Školní 80, Lutín 09:37,36
8x100 02:29,36
8x100 02:18,52
8x200 04:49,48
8x200 05:00,49
15 Základní škola a Mateřská škola, Raisova 1, Olomouc 09:45,86
8x100 Martina Dostálová, Nella Zapletalová, Helena Hadrová, Sofie Dudková, Hauser Rudolf, Ondřej Průša, Ondřej Janoušek, Michal Mašek 02:40,08
8x100 Aneta Zaorálková, Magdaléna Slováčková, Karin Klicperová, Natálie Straková, Štěpán Břečka, Adam Struhár, Horálek Jakub, Petr Boháč 02:14,51
8x200 Martina Dostálová, Magdaléna Slováčková, Hauser Rudolf, Nella Zapletalová, Ondřej Průša, Štěpán Břečka, Adam Struhár, Aneta Zaorálková 04:51,27
8x200 Karin Klicperová, Michal Mašek, Horálek Jakub, Sofie Dudková, Ondřej Janoušek, Petr Boháč, Helena Hadrová, Natálie Straková 05:15,64
16 FZ Š Olomouc, Hálkova, Hálkova 4, Olomouc 09:49,94
8x100 Kožaný Kryštof, Vladařová Mia, Mohylová Laura, Peterová Michaela, Nantlová Ella, Krov Tadeáš, Polák Vít, Silný Jakub 02:29,27
8x100 Šašinka Jaromír, Kubíčková Andrea, Petrášová Vanessa Sára, Dostálová Christina, Polednová Sofie, Toman Tobiáš, Vymazal Kryštof, Čank Tobiáš 02:16,90
8x200 Kožaný Kryštof, Vladařová Mia, Mohylová Laura, Peterová Michaela, Nantlová Ella, Krov Tadeáš, Polák Vít, Silný Jakub 05:03,77
8x200 Šašinka Jaromír, Kubíčková Andrea, Petrášová Vanessa Sára, Dostálová Christina, Polednová Sofie, Toman Tobiáš, Vymazal Kryštof, Čank Tobiáš 05:15,44
17 ZŠ Hlubočky - Mariánské Údolí, Olomoucká 355, Hlubočky 3 10:05,19
8x100 Pavla Bugnerová, Daniela Gajdušková, Sofie Faltusová, Michaela Zaoralová, Josef Spurný, Jan Hanyk, Pavel Šumberák, Jan Mahr 02:30,81
8x100 Silvie Šrámková, Julie Šrámková, Tereza Sečková, Kristína Červáková, Petr Bugner, Matěj Mizerák, Ondřej Scigel, Jan Scigel 02:25,11
8x200 Pavla Bugnerová, Daniela Gajdušková, Silvie Šrámková, Julie Šrámková, Josef Spurný, Jan Hanyk, Petr Bugner, Matěj Mizerák 05:09,27
8x200 Sofie Faltusová, Michaela Zaoralová, Tereza Sečková, Kristína Červáková, Pavel Šumberák, Jan Mahr, Ondřej Scigel, Jan Scigel 05:45,37
18 ZŠ Doloplazy, Doloplazy 145, Doloplazy 10:12,73
8x100 Vilma Dvouletá, Nela Salačová, Sofie Fraitová, Elen Spáčilová, Kryštof Stach, Adrian Dvořák, Štěpán Janík, David Lepař 02:35,15
8x100 Eliška Bílková, Tereza Krutilová, Sofie Bairová, Tereza Steigerová, Lukáš Vybíral, Prokop Duda, Daniel Pavlík, Jakub Alexa 02:24,20
8x200 Vilma Dvouletá, Elen Spáčilová, Adrian Dvořák, David Lepař, Tereza Krutilová, Eliška Bílková, Prokop Duda, Lukáš Vybíral 05:13,38
8x200 Nela Salačová, Sofie Fraitová, Štěpán Janík, Kryštof Stach, Tereza Steigerová, Sofie Bairová, Dan Pavlík, Jakub Alexa 05:27,59
DIS ZŠ sv.Voršily v Olomouci, Aksamitova 6, olomouc
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS FZŠ dr.Mlady Horákové a MŠ Olomouc, Rožňavská 21, Olomouc
8x100
8x100
8x200
8x200
5 Šumperk
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Vrchlického 22 22, Šumperk 09:25,60
8x100 Tobiáš Zívala, Tranová Thi Bao Anh, Tereza Vaňková, František Skoumal, Noemi Kivoňová, Lenka Unzeitigová, Dominik Krobot, Matěj Šléška 02:26,40
8x100 Rostislav Klučka, Matěj Vrátný, Nina Havlíčková, Melissa Nitsche, Anna Vilímková, Denisa Pospíšilová, Daniel Oulehla, Šimon Kodeš 02:12,10
8x200 Tobiáš Zívala, Matěj Šléška, Tranová Thi Bao Anh, Noemi Kivoňová, Nina Havlíčková, Melissa Nitsche, Rostislav Klučka, Šimon Kodeš 04:47,10
8x200 Matěj Vrátný, Daniel Oulehla, Anna Vilímková, Denisa Pospíšilová, Tereza Vaňková, Lenka Unzeitigová, Dominik Krobot, František Skoumal 04:59,80
Doplňkové disciplíny 1.-3. medik: Zívala(4,90), Vaňková (3,35)
4.-5. medik: Nitsche (5,80), Mrázek (5,00)
1.-3. skok: Zívala (187), Kivoňová (137)
4.-5. skok: Pospíšilová (189),
2 Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov, Nová dědina 368, Bludov 09:31,10
8x100 Eliška Šilarová, Adriana Honemannová, Eliška Směřičková, Tereza Jašková, Lukáš Matějček, Matěj Vepřek, David Zedník, Martin Velčovský 02:29,10
8x100 Eliška Zaoralová, Adam Doubrava, Matouš Hubáček, Lucie Opravilová, David Kubíček, Milan Příhoda, Nikola Čožíková, Lililana Kulhajová 02:10,20
8x200 Lukáš Matějček, Martin Velčovský, Tereza Jašková, Eliška Směřičková, Eliška Zaoralová, Liliana Kulhajová, Adam Doubrava, Matouš Hubáček 04:51,80
8x200 David Kubíček, Milan Příhoda, Nikola Čožíková, Lucie Opravilová, Eliška Šilarová, Adriana Honemannová, Matěj Vepřek, David Zedník 05:03,08
Doplňkové disciplíny 1.-3. medik: Smiřičková (2,70), Matějíček (4,80)
4.-5. medik:Kulhajová (5,30), Příhoda (6,10).
1.-3. skok: Matějíček (187), Velčovský (142)
4.-5. skok: Opravilová (193), Příhoda (176)
3 ZŠ a MŠ ŠTÍTY, Školní 98, Štíty 09:56,10
8x100 Anastázie Wonkeová, Veronika Havlíčková, Tereza Smrčková, Tereza Fabiánková, Vojtěch Kašpar, Oldřich Kotraš, Daniel Jurenka, Martin Minář 02:30,70
8x100 Simona Tatarková, Klára Koutná, Viktorie Kubíčková, Sarah Sládečková, Dominik Talpa, Dominik Zeman, Michael Valenta, Oleksandr Uhály 02:16,90
8x200 Simona Tatarková, Viktorie Kubíčková, Anastázie Wonkeová, Veronika Havlíčková, Daniel Jurenka, Michael Valenta, Oldřich Kotraš, Dominik Talpa 05:08,50
8x200 Klára Koutná, Vendula Zemanová, Tereza Fabiánková, Tereza Smrčková, Vojtěch Kašpar, Dominik Zeman, Martin Minář, Oleksandr Uhály 05:16,60
Doplňkové disciplíny 1.-3. medik: Jurenka (3,80), Smrčková (3,10)
4.-5. medik: Koutná (5,75), Talpa (5,70)
1.-3. skok: Jurenka (170)
4.-5. skok: Koutná (172), Valenta (181)
4 Základní škola a Mateřská škola, Školní 122, Vikýřovice 10:09,20
8x100 Laura Mielcová, Vanda Sojková, Eliška Končická, Eduard Ficek, Vojta Lahr, Kristián Kovář, Daniel Ščučka, Tereza Durcová 02:40,40
8x100 Alena Cikrytová, Barbora Ščučková, Josef Mikula, Tomáš Viktorin, Jan Soják, Karolína Klimešová, Emma Nesvadbová, Štěpán Nesvadba 02:20,80
8x200 Tereza Durcová, Alena Cikrytová, Josef Mikula, Tomáš Viktorin, Jan Soják, Vojta Lahr, Eduard Ficek, Eliška Končická 05:47,20
8x200 Emma Nesvadbová, Štěpán Nesvadba, Karolína Klimešová, Barbora Ščučková, Laura Mielcová, Daniel Ščučka, Kristián Kovář, Vanda Sojková 05:08,00
Doplňkové disciplíny 1.-3. medik: Sojková (3,65), Ščučka (4,30)
4.-5. medik:Klimešová (6,30), Nesvadba (4,50)
1.-3. skok: Sojková (152), Kovář (188)
4.-5. skok: Nesvadba (195), Ščučková (184)
5 Základní škola, Mlýnská 758, Mohelnice 10:22,10
8x100 Tomáš Drlík, Martin Karger, Eliška Jořenková, Vanesa Ella Hacarová, Veronika Prachařová, Evelína Pospíšilová, Daniel Brixi, Matyáš Koutný 02:37,00
8x100 Ondřej Šnévajs, Filip Mandák, Eliška Homolová, Barbora Bitalová, Amelie Knopová, Marie Hájková, Tadeáš Doleží, Ondřej Karafiát 02:23,80
8x200 Tomáš Drlík, Martin Karger, Vanesa Ella Hacarová, Eliška Jořenková, Amelie Knopová, Marie Hájková, Filip Mandák, Ondřej Karafiát 05:21,30
8x200 Daniel Brixi, Matyáš Koutný, Evelína Pospíšilová, Veronika Prachařová, Eliška Homolová, Barbora Bitalová, Tadeáš Doleží, Ondřej Šnévajs 05:28,30
Doplňkové disciplíny 1.-3. medik: Prachařová (3,70), Drlík (3,90)
4.-5. medik: Mandák (6,50), Homolová (435)
1.-3. skok: Druk (147), Prachařová (135)
4.-5. skok: Butelová (151), Karafiát (176)
6 Základní škola, Libina 548, Libina 548 10:37,70
8x100 Lukáš Matěj, Václav Rébl, Marián Skála, David Kleveta, Bára Pospíšilová, Barbora Vaňková, Julie Paterová, Valerie Navrátilová 02:37,90
8x100 Filip Kappel, Jiří Šenk, Pavel Vyhnálek, Tran Hoang Minh Nhat, Tereza Žáková, Natálie Hrochová, Aneta Vlčková, Daniela Soldánová 02:29,30
8x200 David Kleveta, Marián Skála, Bára Pospíšilová, Valerie Navrátilová, Filip Kappel, Tran Hoang Minh Nhat, Tereza Žáková, Natálie Hrochová 05:30,50
8x200 Lukáš Matěj, Václav Rébl, Julie Paterová, Barbora Vaňková, Jiří Šenk, Pavel Vyhnálek, Aneta Vlčková, Daniela Soldánová 05:30,50
Doplňkové disciplíny 1.-3. medik: Vaňková (3,30), Rébl (4,50)
4.-5. medik: Soldánová (4,95), Kappel (6,20)
1.-3. skok: Pospíšilová (150), Kleveta (163)
4.-5. skok: Hučková (151),Vyhnálek (163)
7 ZŠ a MŠ Sudkov, Sudkov 176, Sudkov 10:53,50
8x100 Michal Adámek, Michal Berka, Marek Němec, Štěpán Dařílek, Lucie Bílková, Adéla Němcová, Tereza Machová, Natálie Večerková 02:54,10
8x100 Oliver Kulich, Fišnar Filip, Matěj Sekanina, Bubeníček Matěj, Emílie Směšná, Natálie Morávková, Dařílková Natálie, Evelina Mikulová 02:23,40
8x200 Michal Adámek, Michal Berka, Lucie Bílková, Adéla Němcová, Oliver Kulich, Fišnar Filip, Emílie Směšná, Natálie Morávková 05:45,20
8x200 Marek Němec, Štěpán Dařílek, Tereza Machová, Natálie Večerková, Matěj Sekanina, Bubeníček Matěj, Dařílková Natálie, Evelina Mikulová 05:36,00
Doplňkové disciplíny

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ HEYROVSKÉHO, Heyrovského 460, Olomouc 08:44,75
8x100 Wencl Patrik, Pazderová Rozálie, Procházka Matyáš, Kalábova Denisa, Steiger Vojtěch, Slivková Adéla, Filoušová Alžběta, Závodský Kryštof 2:15,73
8x100 Srnadel Michal, Filoušová Lena, Chytil Samuel, Žaludová Markéta, Ptáčník Martin, Píchová Dominika, Hrudníková Viktorie, Siegl Patrik 2:01,43
8x200 Srnadel Michal, Filoušová Lena, Wencl Patrik, Pazderová Rozálie, Procházka Matyáš, Slivková Adéla, Hrudníková Viktorie, Siegl Patrik 4:27,59
8x200 Ptáčník Martin, Píchová Dominika, Steiger Vojtěch, Kalábova Denisa, Závodský Kryštof, Filoušová Alžběta, Žaludová Markéta, Chytil Sam 4:34,37
2 Základní škola a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany 174, Dolany 08:50,89
8x100 Jan Rychtecký, Emma Holubová, Nikol Ryšková, Lukáš Bornay, Barbora Zappeová, Hana Březovská, Jan Orság, Jáchym Krejčí 2:13,54
8x100 Kristián Kvapil, Simona Chládková, Matyáš Bornay, Lucie Zaoralová, Martin Rychtecký, Johana Kopková, Štěpán Přibyl, Magdaléna Dudková 2:08,15
8x200 Jan Rychtecký, Emma Holubová, Jáchym Krejčí, Lucie Zaoralová, Barbora Zappeová, Štěpán Přibyl, Magdaléna Dudková, Kristián Kvapil 4:29,20
8x200 Simona Chládková, Martin Rychtecký, Hana Březovská, Johana Kopková, Matyáš Bornay, Nikol Ryšková, Lukáš Bornay, Jan Orság 4:41,41
3 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk, Dr. Hrubého 2, Šternberk 09:06,42
8x100 Pavel Krahulec, Lenka Zvrnová, Bruno Daněk, Tereza Lorencová, Sára Dvořáková, Adam Novosad, Leontýna Polová, Daniel Řezníček 2:18,11
8x100 Vojtěch Richter, Anna Omachelová, Dan Nesvadba, Adéla Počová, Natálie Reichlová, Petra Gabčanová, Jiří Obšil, Václav Šíma 2:04,98
8x200 Petra Gabčanová, Anna Omachelová, Daniel Řezníček, Sára Dvořáková, Adam Novosad, Lenka Zvrnová, Jiří Obšil, Václav Šíma 4:43,33
8x200 Reichlová Natálie, Bruno Daněk, Tereza Lorencová, Pavel Krahulec, Jiří Koryčanský, Leontýna Polová, Adéla Počová, Dan Nesvadba 4:43,37
4 Základní škola a Mateřská škola, Pod Lipami 210 210, Bohuňovice 09:07,98
8x100 Martin Kazík, Aneta Krejčí, Filip Siegel, Adéla Švecová, Michaela Rychlá, Kryštof Šulc, Tereza Kauerová, Jaroslav Ambroz 2:22,78
8x100 Nela Lenochová, Jakub Šustek, Evelína Neplechová, Adéla Bartoníková, Ondřej Richter, Victor Kenneth Riedl, Julie Machalová, Vít Stloukal 2:05,28
8x200 Evelína Neplechová, Jaroslav Ambroz, Adéla Švecová, Kryštof Šulc, Tereza Kauerová, Victor Kenneth Riedl, Vít Stloukal, Julie Machalová 4:39,92
8x200 Martin Kazík, Aneta Krejčí, Michaela Rychlá, Ondřej Richter, Filip Siegel, Nela Lenochová, Adéla Bartoníková, Jakub Šustek 4:57,97
5 Základní škola, Opavská 128, Moravský Beroun 09:10,74
8x100 Adriana Hojgrová, Barbora Pavelová, Martina Kozelková, Natálie Bortlová, Radek Hojgr, Samuel Řezníček, Jakub Černín, Tomáš Rybar 2:25,15
8x100 Markéta Štanclová, Eliška Semmlerová, Romana Glücková, Johanka Malinovská, Kristián Trepáč, Štěpán Bauer, Stanislav Sitek, Daniel Řezníček 2:12,57
8x200 Natálie Bortlová, Adriana Hojgrová, Jakub Černín, Tomáš Rybar, Romana Glücková, Eliška Semmlerová, Stanislav Sitek, Daniel Řezníček 4:33,02
8x200 Barbora Pavelová, Martina Kozelková, Samuel Řezníček, Radek Hojgr, Markéta Štanclová, Johanka Malinovská, Kristián Trepáč, Štěpán Bauer 5:05,27
6 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov, sídliště Svobody 3578, Prostějov 09:10,93
8x100 Aneta Jahnova, Markéta Medková, Martina Zimmermannová Martina, Natálie Raškovská, Patrik Synek, Filip Juráček, Šimon Jusko, Jan Černý 2:22,96
8x100 Alexandra Špringerová, Kristýna Bláhová, Monika Medková, Alice Černochová, Marek Čech, Marek Pohanka, Bohumil Coufal, Petr Slovák 2:09,61
8x200 Martina Zimmermannová, Markéta Medková, Šimon Jusko, Patrik Synek, Marek Pohanka, Bohumil Coufal, Alexandra Špringerová, Monika Medková 4:38,36
8x200 Aneta Jahnova, Natálie Raškovská, Filip Juráček, Jan Černý, Kristýna Bláhová, Alice Černochová, Marek Čech, Petr Slovák 4:53,68
7 ZŠ Přerov U tenisu 4, U Tenisu 4, Přerov 09:15,48
8x100 Slaměníková Lucie, Zehnálková Nicol, Púčalová Kristýna, Ševčáková Terezie, Horák Denny, Bučík Martin, Tinák Jozef, Jedlička Matyáš 2:22,43
8x100 Hermanová Amálie, Štacková Alice, Hrdinová Elen, Machačová Zuzana, Pobuda Adam, Kouba Jonatan, Směták Marek, Di Cuia Marek 2:14,27
8x200 Slaměníková Lucie, Púčalová Kristýna, Horák Denny, Bučík Martin, Hermanová Amálie, Machačová Zuzana, Kouba Jonatan, Di Cuia Marek 4:38,78
8x200 Zehnálková Nicol, Štacková Alice, Jedlička Matyáš, Tinák Jozef, Ševčáková Terezie, Hrdinová Elen, Pobuda Adam, Směták Marek 4:53,65
8 Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace, Holečkova 10, Olomouc 09:16,26
8x100 Štěpán chlubný, David Zacpal, Viktor Hansgut, Štěpán Juran, Klára Krohmerová, Adéla Váňová, Lucie Váňová, Lenka Látalová 2:20,49
8x100 Johana Přidalová, Lucie Hlavsová, Valerie Jílková, Štěpán Kelar, Adam Hegr, Pham Thai Than Long, Štěpán Kobliha, Nela Zapletalová 2:07,75
8x200 Nela Zapletalová, Adam Hegr, Štěpán Kobliha, Štěpán chlubný, David Zacpal, Klára Krohmerová, Adéla Váňová, Johana Přidalová 4:48,02
8x200 Pham Thai Than Long, Lucie Hlavsová, Valerie Jílková, Štěpán Kelar, Štěpán Juran, Lucie Váňová, Viktor Hansgut, Lenka Látalová 4:53,04
9 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5, Velká Dlážka 5, Přerov 09:16,97
8x100 Jiří Hladík, Sára Bačová, Sofie Tomášková, Vojtěch Hagan, Aneta Školová, Lukáš Zaoral, Lucie Borková, Martin Rak 2:25,71
8x100 Pavel Trubač, Ella Joslová, Petra Řihovská, Nicol Plšková, Adéla Bendová, Jan Hladík, Šimon Palotáš, Rostislav Holý 2:07,57
8x200 Rostislav Holý, Ella Joslová, Lucie Borková, Jan Hladík, Jiří Hladík, Aneta Školová, Martin Rak, Nicol Plšková 4:43,69
8x200 Pavel Trubač, Lukáš Zaoral, Adéla Bendová, Sofie Tomášková, Vojtěch Hagan, Petra Řihovská, Sára Bačová, Šimon Palotáš 4:51,35
10 ZŠ a MŠ Grygov, Komenského 72, Grygov 09:17,59
8x100 Adam Zrost, Radek Vojáček, Tomáš Grmela, Šimon Valenta, Alžběta Soušková, Adéla Rubačíková, Ema Talašová, Sofie Vytásková 2:20,43
8x100 Marek Mutina, Antonín Tůma, Vilém Kolář, Matěj Volf, Sylva Skácelová, Simona Kroutilová, Aneta Bartoňková, Vanessa Hradilová 2:12,01
8x200 Šimon Valenta, Radek Vojáček, Alžběta Soušková, Ema Talašová, Marek Mutina, Antonín Tůma, Sylva Skácelová, Aneta Bartoňková 4:45,15
8x200 Tomáš Grmela, Adam Zrost, Adéla Rubačíková, Sofie Vytáskov, Vilém Kolář, Matěj Volf, Simona Kroutilová, Vanessa Hradilová 5:02,00
11 Základní škola, Makarenkova 414, Česká Ves 09:22,14
8x100 Ondřej Žák, Alena Svobodová, Karolína Procházková, Jonáš Robotka, Jakub Schneider, Lenka Budinová, Beata Mudrová, Samuel Hečko 2:25,26
8x100 Marek Lašák, Kristýna Hubová, Anna Heřmánková, Amálie Wadelová, Jaroslav Mačkal, Daniel Karásek, Tereza Mandátová, Oskar Černoch 2:09,04
8x200 Daniel Karásek, Jonáš Robotka, Alena Svobodová, Lenka Budinová, Ondřej Žák, Amalie Wadelová, Kristýna Hubová, Oskar Černoch 5:01,95
8x200 Jaroslav Mačkal, Samuel Hečko, Karolína Procházková, Beata Mudrová, Jakub Schneider, Anna Heřmánková, Tereza Mandátová, Marek Lašák 4:47,84
12 ZŠ Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace, Zeyerova 28, Olomouc 09:23,19
8x100 Emily Moserová, Anna Krňávková, Sofie Kubíčková, Gabriela Konečná, Daniel Baron, Jakub Pászto, Dominik Cekota, David Pospíšil 2:24,46
8x100 Tereza Zmeškalová, Marie Bělohlávková, Marie Klosová, Adina Králová, Jiří Kubeš, Marek Štýbar, Mikuláš Špička, Vojtěch Kvapil 2:11,62
8x200 Gabriela Konečná, Sofie Kubíčková, David Pospíšil, Jakub Pászto, Tereza Zmeškalová, Marie Klosová, Vojtěch Kvapil, Mikuláš Špička 4:47,11
8x200 Emily Moserová, Anna Krňávková, Dominik Cekota, Daniel Baron, Marie Bělohlávková, Adina Králová, Marek Štýbnar, Jan Bareš 4:57,46
13 Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov, Nová dědina 368, Bludov 09:25,33
8x100 Eliška Šilarová, Elleni Honemannová, Kateřina Johnová, Tereza Jašková, Lukáš Matějček, Martin Šilar, David Zedník, Tomáš Březina 2:28,05
8x100 Eliška Zaoralová, Adam Doubrava, Matouš Hubáček, Lucie Opravilová, David Kubíček, Milan Příhoda, Nikola Čožíková, Lililana Kulhajová 2:09,92
8x200 Lukáš Matějček, David Zedník, Tereza Jašková, Kateřina Johnnová, Eliška Zaoralová, Liliana Kulhajová, Adam Doubrava, Matouš Hubáček 4:47,36
8x200 David Kubíček, Milan Příhoda, Nikola Čožíková, Lucie Opravilová, Eliška Šilarová, Elleni Honemannová, Tomáš Březina, David Zedník 5:02,62
14 Základní škola, Vrchlického 22, Šumperk 09:25,53
8x100 Tobiáš Zívala, Tranová Thi Bao Anh, Tereza Vaňková, František Skoumal, Noemi Kivoňová, Lenka Unzeitigová, Dominik Krobot, Fabien Eve 2:27,67
8x100 Rostislav Klučka, Villiam Mrázek, Nina Havlíčková, Melissa Nitsche, Anna Vilímková, Zuzana Krylová, Daniel Oulehla, Šimon Kodeš 2:14,34
8x200 Tobiáš Zívala, Fabien Eve, Tranová Thi Bao Anh, Noemi Kivoňová, Nina Havlíčková, Melissa Nitsche, Rostislav Klučka, Šimon Kodeš 4:43,52
8x200 Villiam Mrázek, Daniel Oulehla, Anna Vilímková, Zuzana Krylová, Tereza Vaňková, Lenka Unzeitigová, Dominik Krobot, František Skoumal 5:03,81
15 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2, Prostějov 09:26,64
8x100 2:26,66
8x100 2:15,09
8x200 4:44,89
8x200 4:53,87
16 Základní škola, Nábřežní 28, Jeseník 09:54,75
8x100 Adam Kanálik, Marek Lovas, Zina Kupková, Madla Sopuchová, David Mareček, Michal Hlobil, Viktorie Christmannová, Eleni Vlachopulosová 2:34,97
8x100 Vít Christmann, Michal Janků, Julie Kouřilová, Vendula Zatloukalová, Matyáš Bernatík, Adam Laža, Alexandra Pospíšilová, Adéla Havlíčková 2:19,15
8x200 Matyáš Bernatík, Eleni Vlachopulosová, Michal Janků, Viktorie Christmannová, Michal Hlobil, Julie Kouřilová, David Mareček, Adéla Havlíčková 5:00,63
8x200 Zina Kupková, Adam Laža, Madla Sopuchová, Adam Kanálik, Alexandra Pospíšilová, Marek Lovas, Natálie Barošová, Vít Christmann 5:15,24