Výsledková listina 2019


Kraj Hlavní město Praha

Okresní kola

  okres
1 Praha 3, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22
Místo Škola Čas
1 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy 09:13,20
8x100 02:23,70
8x100 02:18,90
8x200 04:30,60
8x200 05:01,00
2 ZŠ, Ke Kateřinkám, Ke Kateřinkám 1400, Praha 11 09:34,00
8x100 Veronika Růžičková, Natálie Steklá, Josefína Košťálová, Eliška Valeriánová, Jiří Šafář, Mc Ginley Jordy, Vladimír Anděl, Šimon Fencl 02:29,60
8x100 Alice Duchoňová, Vendula Hadrbolcová, Vita Kosmynka, Lona Laura Michelle, Jakub Vojíř, Josef Janeček, Šimon Vráblík, Filip Blažek 02:14,40
8x200 Veronika Růžičková, Natálie Steklá, Jiří Šafář, Vladimír Anděl, Alice Duchoňová, Lona Laura Michelle, Jakub Vojíř, Josef Janeček 04:50,00
8x200 Josefína Košťálová, Eliška Valeriánová, Mc Ginley Jordy, Šimon Fencl, Veronika Hadrbolcová, Vita Kosmynka, Filip Blažek, Šimon Vráblík 05:14,20
3 Základní škola, Pošepného náměstí 2022, Praha 4 - Chodov 09:38,50
8x100 02:26,10
8x100 02:15,70
8x200 04:56,70
8x200 05:11,90
4 Základní škola Novoborská, Novoborská 371, Praha 9 - Střížkov 09:40,40
8x100 Martin Šmídl, Matěj Kubica, Klára Pflegerová, Alexandra Tluková, Eliška Hájková, Barbora Kubelková, Daniel Bernášek, Lukáš Plašil 02:28,90
8x100 Šimon Šourek, Gabriela Koldová, František Doubrava, Anežka Nedomová, Anežka Spurná, Vojtěch Hrodek, Marionela Gindac, Lukáš Navrátil 02:14,70
8x200 Martin Šmídl, Matěj Kubica, Klára Pflegerová, Alexandra Tluková, František Doubrava, Anežka Nedomová, Anežka Spurná, Vojtěch Hrodek 04:56,80
8x200 Šimon Šourek, Gabriela Koldová, Lukáš Plašil, Eliška Hájková, Barbora Kubelková, Daniel Bernášek, Marionela Gindac, Lukáš Navrátil 05:07,00
5 Základní škola Praha 4, Mikulova 1594, Mikulova 1594, Praha 4 09:43,30
8x100 Patrik Čepák, Tomáš Kysela, Vojta Beran, Zdeněk Zikmund, Karolína Laňková, Kamila Kocková, Anna Kučerová, Kristýna Hořejší 02:30,00
8x100 Jan Bastl, Matyas Rasesberger, Denis Dudek, Kryštof Hronik, Henrieta Zikmundová, Anna Kačerovská, Lucie Vlčková, Rebeca Berounská 02:17,80
8x200 Patrik Čepák, Tomáš Kysela, Karolína Laňková, Anna Kučerová, Jan Bastl, Kryštof Hronik, Anna Kačerovská, Lucie Vlčková 04:55,50
8x200 Vojta Beran, Zdeněk Zikmund, Kamila Kocková, Kristýna Hořejší, Denis Dudek, Matyas Rasesberger, Henrieta Zikmundová, Rebeca Berounská 05:16,60
6 FZŠ Chodovická, Chodovická 2250, Praha 9 - Horní Počernice 09:45,50
8x100 Tereza Píchová, Silvie Štroblová, Lenka Míková, Denisa Eliášová, Karel Vogl, Daniel Aleš, Václav Sedláček, Lukáš Kessler 02:30,60
8x100 Tereza Pinkavová, Anna Duchoslavová, Kateřina Koubová, Julie Černá, Cyril Fojt, Alex Kmenta, Matěj Kubeš, Jan Třešňák 02:14,20
8x200 Tereza Píchová, Lenka Míková, Karel Vogl, Daniel Aleš, Kateřina Koubová, Tereza Pinkavová, Jan Třešňák, Cyril Fojt 05:03,70
8x200 Silvie Štroblová, Denisa Eliášová, Václav Sedláček, Lukáš Kessler, Julie Černá, Anna Duchoslavová, Alex Kmenta, Matěj Kubeš 05:00,70
7 ZŠ Donovalská, Donovalská 1684, Praha 4 – Chodov 09:46,60
8x100 Gabriel Horálková, Markéta Koťátková, Nikol Nikiťuk, Dominik Pavelka, Nikolas Michajlik, David Kolanda, Martin Oráč, Sofie Vančurová 02:30,60
8x100 Anna Marie Vosátková, Ondřej Pluta, Viktorie Štěpánová, Lucie Jiroušková, Anna Kadeřábková, Jakub Havlíček, Vojtěch Klápa, Vladislav Bilan 02:20,10
8x200 Vojtěch Klápa, Martin Oráč, Marek Jurák, Lucie Jiroušková, Gabriel Horálková, Sofie Vančurová, Anna Kadeřábková, Vladislav Bilan 04:55,90
8x200 Viktor Čadil, Nikolas Michajlik, Anna Marie Vosátková, Natálie Matkovská, David Kolanda, Nikol Nikiťuk, Viktorie Štěpánová, Ondřej Pluta 05:15,50
8 ZŠ V Rybníčkách, V Rybníčkách 1980, Praha 09:48,50
8x100 Petr Pidljaskyi, Matěj Kačírek, Karolína Kučerová, Ema Hroudová, Vanesa Mařanová, Robin Sýkora, Adam Zlatohlávek, Ema Zemánková 02:30,60
8x100 Daniel Apostolaki, Tomáš Kocourek, Tereza Pečenková, Jaroslav Mareš, Michal Kejla, Klára Besedová, Mona Geply, Nikola Sedláková 02:18,40
8x200 Daniel Apostolaki, Nikola Sedláková, Tomáš Kocourek, Karolína Kučerová, Petr Pidljaskyi, Adam Zlatohlávek, Mona Geply, Ema Zemánková 04:59,50
8x200 Klára Besedová, Jaroslav Mareš, Vanesa Mařanová, Michal Kejla, Ema Hroudová, Tereza Pečenková, Matěj Kačírek, Robin Sýkora 05:12,00
9 Základní škola, Národních hrdinů 70, Praha 9 - Dolní Počernice 09:54,50
8x100 Jakub Mráz, Šimon Junek, Filip Studený, Vladimír Kvíčera, Anna Kroftová, Anna Dandárová, Amálie Červenková, Julie Štastná 02:35,90
8x100 Sára Pátková, Eliška Nohejlová, Veronika Polenová, Vendula Marutová, Filip Novák, Filip Püschner, Matěj Schusser, Mojmír Novotný 02:17,60
8x200 Jakub Mráz, Šimon Junek, Mojmír Novotný, Filip Novák, Eliška Nohejlová, Veronika Polenová, Anna Dandárová, Amálie Červenková 05:01,00
8x200 Matěj Schusser, Sára Pátková, Julie Štastná, Vendula Maturová, Filip P'uschner, Filip Studený, Vladimír Kvíčera, Anna Kroftová 05:04,20
10 Základní škola Mazurská, Svídnická 599, Praha 8 - Troja 09:57,90
8x100 Marek Surjomartono, Jakub Lubas, David Švíř, Radim Válek, Nela Drlíková, Laura Dvorská, Amálie Tylichová, Iva Dorazinová 02:29,70
8x100 Damián Bartůněk, Lukáš Forejt, Štěpán Pour, Filip Grof, Julie Trochtová, Barbora Špoutilová, Veronika Benáčková, Barbora Slaměníková 02:18,60
8x200 Jakub Lubas, David Švíř, Iva Dorazinová, Amálie Tylichová, Štěpán Pour, Filip Grof, Julie Trochtová, Barbora Špoutilová 05:09,60
8x200 Barbora Slaměníková, Veronika Benáčková, Damián Bartůněk, Lukáš Forejt, Laura Dvorská, Nela Drlíková, Radim Válek, Marek Surjomartono 05:25,10
11 Základní škola, Gen. Janouška 1006, Praha 9 - Černý Most 10:10,40
8x100 02:36,60
8x100 02:18,20
8x200 05:17,20
8x200 05:15,60
DIS ZŠ Eden, Vladivostocká 1035, Praha 10:61,04
8x100 99:00,00
8x100 02:14,70
8x200 05:04,50
8x200 04:55,70
2 neaktuální
Výsledky nejsou k dispozici
3 Praha 1, 2, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 16, 17
Místo Škola Čas
1 Základní škola Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - Jižní Město 11:18,00
8x100 Matyáš Chaloupka, Samuel Boráň, Radim Kohout, Jan Durčák, Marianna Výborná, Magdaléna Míkovcová, Adriana Brabcová, Michaela Vlasáková 02:48,7_
8x100 Matěj Procházka, Vannesa Haase, Martin Svítil, Henrieta Krausová, Daniel Gasiúnas Demčenko, Adam Šach, Sabina Slabá, Alice Durčáková 02:36,7_
8x200 Matěj Procházka, Vannesa Haase, Martin Svítil, Henrieta Krausová, Matyáš Chaloupka, Samuel Boráň, Marianna Výborná, Magdaléna Míkovcová 05:54,4_
8x200 Adam Šach, Daniel Gasiúnas Demčenko, Sabina Slabá, Alice Durčáková, Radim Kohout, Jan Durčák, Adriana Brabcová, Michaela Vlasáková 06:07,3_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
HOD MEDICINBALEM
Radim Kohout 6, 0 m
Perla Mikulášová 3, 60 m
4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Vojtěch Moravec 1, 85 m
Kateřina Koubová 1, 60 m
HOD MEDICINBALEM
Daniel Daslunas Demčemko 6, 90 m
2 Základní škola, Jižní IV. 1750, Praha 4 - Spořilov 11:30,00
8x100 Quido Pecka, Johanna Volková, Pavel Hrubeš, Karla Schniderová, Kateřina Dastychová, Kryštof Víšek, Magdalena Valentová, Martin Niederle 02:57,8_
8x100 Mikuláš Volek, Kateřina Ježková, Štěpán Hrubeš, Lenka Weinholdová, Emma J. Přívozníková, Lukáš Zelenka, Kateřina Lebedová, Patrik Pitřinec 02:35,5_
8x200 Mikuláš Volek, Kateřina Ježková, Magdalena Valentová, Quido Pecka, Johanna Volková, Kateřina Lebedová, Martin Niederle, Patrik Pitřinec 05:58,3_
8x200 Štěpán Hrubeš, Lenka Weinholdová, Karla Schniderová, Pavel Hrubeš, Kateřina Dastychová, Emma J. Přívozníková, Kryštof Víšek, Lukáš Zelenka 06:14,6_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
HOD MEDICINBALEM
Magdaléna Valentová 2, 80 m
4. - 5. třída
HOD MEDICINBALEM
Patrik Pitřinec 7, 0 m
Kateřina Lebedová 6, 40 m
3 ZŠ s RVJ Bronzová, Bronzová 2027, Praha 5 11:35,00
8x100 Filip Větrák, Karolína Tomečková, Samuel Tomeček, Filip Mencl, Tereza Havlíková, Sofie Vaňková, Šárka Soubustová, Tobias Měcháček 02:56,5_
8x100 Ondřej Větrák, Anita Tomečková, Karolína Pončáková, Vladislav Bredikhin, Eliška Šormová, Amálie Urbanová, Štěpán Adam, Tobiáš Šterba 02:40,4_
8x200 Karolína Pončáková, Tobias Měcháček, Karolína Tomečková, Anita Tomečková, Samuel Tomeček, Šárka Soubustová, Štěpán Adam, Tobiáš Štěrba 05:59,7_
8x200 Filip Větrák, Amálie Urbanová, Filip Mencl, Sofie Vaňková, Eliška Šormová, Vladislav Bredikhin, Tereza Havlíková, Ondřej Větrák 06:18,7_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
SKOK Z MÍSTA
Filip Větrák 1, 55 m
Karolína Tomečková 1, 50 m
HOD MEDICINBALEM
Tobiáš Měcháček 5, 0 m
Karolína Tomečková 4, 90 m
4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Tobiáš Štěrba 2, 00 m
Eliška Šormová 1, 75 m
HOD MEDICINBALEM
Tobiáš Štěrba 9, 80 m
Anita Tomečková 6, 20 m
4 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6, Šantrochova 2, Praha 6 - Břevnov 11:36,00
8x100 Sofie Daněčková, Lucie Koptíková, Zuzana Kaňáková, Blanka Sedláčková, Matěj Bunganič, Filip Reischig, Pavel Rada, Zdeněk Žatečka 02:56,2_
8x100 Eliška Jebavá, Katarína Šprláková, Lucie Kratochvílová, Sára Najčová, Lukáš Koptík, Daniel Tichý, Tobiáš Plocek, Radek Raděj 02:40,6_
8x200 Lucie Koptíková, Sofie Daněčková, Matěj Bunganič, Filip Reischig, Lucie Kratochvílová, Eliška Jebavá, Lukáš Koptík, Radek Raděj 06:00,9_
8x200 Zuzana Kaňáková, Blanka Sedláčková, Pavel Rada, Zdeněk Žatečka, Katarína Šprláková, Sára Najčová, Daniel Tichý, Tobiáš Plocek 06:36,7_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
SKOK Z MÍSTA
Fiilip Reisching 1, 75 m
Sofie Daněčková 1, 55 m
HOD MEDICINBALEM
Pavel Rada 5, 0 m
Zuzana Kaďáková 2, 0 m
4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Radek Raděj 1,72 m
Eliška Jebavá 1, 70 m
HOD MEDICINBALEM
Lukáš Koptík 9,60 m
Lucie Kratochvílová 6, 30 m
5 ZŠ Jitřní, Jitřní 185, Praha 4 11:43,00
8x100 02:57,7_
8x100 02:45,1_
8x200 06:01,5_
8x200 06:24,0_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
SKOK Z MÍSTA
Andreas Kukuczka 1, 75 m
HOD MEDICINBALEM
Jakub Datel 5, 10 m
4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Marek Krátky 1, 80 m
Amálie Hůlková 1, 85 m
HOD MEDICINBALEM
Marek Krátky 7, 60 m
6 Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 3, příspěvková organizace Member of the Cambridge Schools Association, Filosofská 3, Praha 12:05,00
8x100 Štěpánka Kittzlerová, Jakub Mrázek, Nikol Kozorková, Josefína Šebková, Petr Souček, Claudia Stránská, Jakub Čermák, Jakub Martínek 03:01,1_
8x100 Sophie Schätzová, Lukáš Matějka, Silva Koděrová, Sebastián Böhm, Lukáš Váňa, Zuzana Litošová, Klaudie Gessnerová, Jaromír Štěpánek 02:47,0_
8x200 Klaudie Gessnerová, Jakub Čermák, Claudia Stránská, Štěpánka Kittzlerová, Lukáš Váňa, Jakub Martínek, Zuzana Litošová, Jaromír Štěpánek 06:17,6_
8x200 Sophie Schätzová, Josef Mrázek, Šimková Barbora, Patrik Landsinger, Jana Čábelková, Petr Souček, Josefína Šebková, Sebastián Böhm 06:56,6_
Doplňkové disciplíny 4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Jaromír Štěpánek 1, 95 m
Zuzana Litošová 1, 85 m
HOD MEDICINBALEM
Lukáš Váňa 9, 40 m
Sofie Schötzová 8, 00 m
7 ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek, Sušická 29, Praha 6 - Dejvice 12:16,00
8x100 Ema Štefečková, Alžběta Růžičková, Laura Švancarová, Ester Brynychová, Šimon Kamenický, Daniel Magendans, David Horský, Nikanor Petr Abramovič 03:03,8_
8x100 Kateřina Tocháčková, Sára Šamánková, Anna Mezerová, Helena Bednářová, Matouš Jelínek, Jan Lacina, Šimon Krejčí, Martin Platz 02:44,3_
8x200 Alžběta Růžičková, Ema Štefečková, Anna Mezerová, Helena Bednářová, Šimon Kamenický, Daniel Magendans, Matouš Jelínek, Šimon Krejčí 06:29,0_
8x200 Laura Švancarová, Ester Brynychová, Kateřina Tocháčková, Sára Šamánková, David Horský, Nikanor Petr Abramovič, Martin Platz, Jan Lacina 06:38,7_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
SKOK Z MÍSTA
Daniel Magendans 1, 55m
Ema Štefečková 1, 50 m
HOD MEDICINBALEM
Daniel Magendans 7, 50 m
Alžběta Růžičková 2, 60 m
4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Simon Krejčí 1, 85 m
Helena Bednářová 1, 70 m
HOD MEDICINBALEM
Simon Krejčí 6, 60 m
8 ZŠ Jana Wericha, Španielova 1111/19 19, Praha 17 12:24,00
8x100 03:14,3_
8x100 02:58,4_
8x200 06:12,7_
8x200 07:15,3_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
SKOK Z MÍSTA
Jana Tomišková 1, 6 m
HOD MEDICINBALEM
Viktorie Habartová 4, 70 m
4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Dita Šégrová 1, 75 m
Tadeáš Chloupek 1, 80 m
HOD MEDICINBALEM
Lukáš Karas 7, 20 m
Sofie Nidrová 5, 10 m
9 ZŠ a MŠ Barrandov, Chaplinovo nám. 1, Praha 5 - Hlubočepy 12:25,00
8x100 Harvalíková Lucie, Tylichová Valerie, Ditrichová Barbora, Vorlíčková Anna, Šimuni Erik, Šlosar Martin, Tylich Vojtěch, Levora Jakub 03:09,5_
8x100 Dušková Ema, Klymjuková Valentina, Trojášková Adéla, Tereza Junková, Kořínek Tomáš, Marhoul Tomáš, Bunyak David, Slavík Jakub 02:46,5_
8x200 Tylichová Valerie, Vorlíčková Anna, Tylich Vojtěch, Levora Jakub, Klymuková Valentina, Tereza Junková, Bunyak David, Slavík Jakub 06:30,3_
8x200 Harvalíková Lucie, Ditrichová Barbora, Šimuni Erik, Šlosar Martin, Dušková Ema, Trojášková Adéla, Kořínek Tomáš, Marhoul Tomáš 06:40,6_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
SKOK Z MÍSTA
Martin Šlosar 1, 5 m
Valerie Tylichová 1, 60 m
HOD MEDICINBALEM
Jakub Lenova 5, 10 m
Valerie Tylichová 4, 10 m
4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Jakub Slavík 1, 90 m
Valentýna Klymjuková 1, 8 m
HOD MEDICINBALEM
Tomáš Kořínek 7, 20 m
Adéla Trojášková 4, 80 m
10 ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice 12:58,00
8x100 Viktor Korbas, Dominik Kodera, Kateřina Mučková, Anna Vaněčková, Žaneta Svatochová, Thea Moody, Štěpán Bambous, Vilém Vančura 03:25,6_
8x100 Tobiáš Sixta, Vojtěch Vybíral, Anna Sýkorová, Andrea Kecková, Bibiana Lysáková, Adéla Havlínová, Dimitrij Živkovski, Viktor Štědrý 02:51,7_
8x200 Viktor Štědrý, Adéla Havlínová, Vilém Vančura, Andrea Kecková, Viktor Korbas, Kateřina Mučková, Thea Moody, Tobiáš Sixta 06:42,1_
8x200 Vojtěch Vybíral, Štěpán Bambous, Žaneta Svatochová, Anna Vaněčková, Dominik Kodera, Bibiana Lysáková, Anna Sýkorová, Dimitrij Živkovski 07:00,8_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
SKOK Z MÍSTA
Thea Moody 1, 75 m
HOD MEDICINBALEM
Kateřina Mičková 3, 0 m
4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Dimitrij Živkovski 1, 80 m
Adéla Havlínová 1, 85 m
HOD MEDICINBALEM
Dimitrij Žižkovski 9, 0
11 Soukromá ZŠ Cesta k úspěchu, s.r.o., Bělohorská 226, Praha 6 14:02,00
8x100 Martin Peroutka, Robert Zlámal, Filip Bydžovský, Mariana Udatná, Martin Slováček, Soffia Novak, Karolina Lerley, Stella Lerley 03:25,9_
8x100 Anežka Němečková, Berenika Jarešová, Timea Hradilová, Matěj Němeček, Matyáš Chlanda, Lucie Gomolová, Martin Cechel, Max Yeremyan 03:20,3_
8x200 Lucie Gomolová, Soffia Novak, Stella Lerley, Max Yeremyan, Martin Peroutka, Robert Zlámal, Anežka Němečková, Martin Cechel 07:17,4_
8x200 Matyáš Chlanda, Berenika Jarešová, Karolina Lerley, Filip Bydžovský, Mariana Udatná, Martin Slováček, Timea Hradilová, Matěj Němeček 08:03,7_
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída
SKOK Z MÍSTA
Robert Zlámal 1, 4 m
Stella Lerley 1, 65 m
HOD MEDICINBALEM
Martin Peroutka 2, 60 m
Soňa Novák 3, 40 m
4. - 5. třída
SKOK Z MÍSTA
Martin Cechel 1, 8 m
Lucie Gomolová 1, 4 m
HOD MEDICINBALEM
Martin Cechel 6, 0 m
Lucie Gomolová 5, 0 m

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - Jižní Město 08:37,91
8x100 Matyáš Chaloupka, Samuel Boráň, Bártů Tomáš, Čvančara Kryštof, Marianna Výborná, Magdaléna Míkovcová, Adriana Brabcová, Michaela Vlasáková 02:09,18
8x100 Moravec Vojtěch, Vannesa Haase, Martin Svítil, Durčáková Alice, Brázda Tomáš, Matěj Procházka, Sabina Slabá, Koubová Kateřina 02:00,75
8x200 Matěj Procházka, Vannesa Haase, Martin Svítil, Koubová Kateřina, Matyáš Chaloupka, Samuel Boráň, Marianna Výborná, Michaela Vlasáková 04:27,98
8x200 Moravec Vojtěch, Brázda Tomáš, Sabina Slabá, Durčáková Alice, Bártů Tomáš, Čvančara Kryštof, Adriana Brabcová, Magdaléna Míkovcová 04:32,28
2 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy 08:47,91
8x100 Deif Sámer, Deif Jusseph, Vosecký jan, Zelený Matyáš, Kozlovskij Anna, Burianova Vanda, Synovcová Barbora, Měšťánková Kristína 02:21,45
8x100 Deif Karim, Škraňka Adam, Lukáš Jelen, Dominik Šimáň, Šedivá Julie, Vacková Natálie, Pupová Eliška, Hníudilová Aneta 02:04,93
8x200 Deif Karim, Jelen Lukáš, Šimáň Dominik, Škrnka Adam, Hnízdilová Aneta, ŠEdivá Julie, Pupová Eliška, Burianová Vanda 04:21,53
8x200 Vosecký Jan, Zelený Matyáš, Deif Semmer, Deif Jusef, Vacková Natálie, Synovcová Barbora, Měšťánková Kristína, Kozlovskij Anna 04:43,86
3 Základní škola, Jižní IV. 1750, Praha 4 - Spořilov 08:51,17
8x100 Quido Pecka, Magdalena Valentová, Pavel Hrubeš, Karla Schniderová, Kateřina Dastychová, Kryštof Víšek, Josefína Hanzlová, Martin Niederle 02:17,19
8x100 Mikuláš Volek, Kateřina Ježková, Štěpán Hrubeš, Lenka Weinholdová, Tereza Kovaříková, Emanuel Peňafort, Kateřina Lebedová, Patrik Pitřinec 02:02,08
8x200 Mikuláš Volek, Kateřina Ježková, Magdalena Valentová, Quido Pecka, Josefína Hanzlová, Kateřina Lebedová, Martin Niederle, Patrik Pitřinec 04:31,90
8x200 Štěpán Hrubeš, Lenka Weinholdová, Karla Schniderová, Pavel Hrubeš, Kateřina Dastychová, Tereza Kovaříková, Kryštof Víšek, Emanuel Peňafort 04:47,98
4 ZŠ Jitřní, Jitřní 185, Praha 4 09:02,84
8x100 Andreas Kukuczka, Filip Bešťák, Anna Čechová, Terezie Klainová, Justýna Šustrová, Ema Mrázová, Jakub Stelzar, Marek Datel 02:17,70
8x100 Vít Bartek, Marek Krátký, Klára Brabcová, Amálie Hůlková, Adéla Rodrová, Eliška Jarošová, Matouš Votava, Šimon Ling 02:07,48
8x200 Šimon Ling, Vít Bartek, Adéla Rodrová, Jarošová Eliška, Andreas Kukuczka, Filip Bešťák, Anna Čechová, Mrázová Ema 04:37,66
8x200 Matouš Votava, Marek Krátký, Adéla Rodrová, Eliška Zelenková, Justýna Šustrová, Veronika Faltýnková, Jakub Stelzar, Marek Datel 04:54,40
5 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6, Šantrochova 2, Praha 6 - Břevnov 09:10,77
8x100 Sofie Daněčková, Lucie Koptíková, Zuzana Kaňáková, Blanka Sedláčková, Matěj Bunganič, Filip Reischig, Pavel Rada, Zdeněk Žatečka 02:19,26
8x100 Eliška Jebavá, Katarína Šprláková, Lucie Kratochvílová, Sára Najčová, Lukáš Koptík, Daniel Tichý, Tobiáš Plocek, Heřman Šimáček 02:10,66
8x200 Lucie Koptíková, Sofie Daněčková, Matěj Bunganič, Filip Reischig, Lucie Kratochvílová, Eliška Jebavá, Lukáš Koptík, Heřman Simáček 04:40,85
8x200 Zuzana Kaňáková, Blanka Sedláčková, Pavel Rada, Zdeněk Žatečka, Katarína Šprláková, Sára Najčová, Daniel Tichý, Tobiáš Plocek 04:59,67
6 ZŠ V Rybníčkách, V Rybníčkách 1980, Praha 09:12,82
8x100 Petr Pidljaskyi, Matěj Kačírek, Karolína Kučerová, Ema Hroudová, Vanesa Mařanová, Robin Sýkora, Adam Zlatohlávek, Ema Zemánková 02:18,74
8x100 Daniel Apostolaki, Tomáš Kocourek, Tereza Pečenková, Jaroslav Mareš, Michal Kejla, Klára Besedová, Mona Geply, Nikola Sedláková 02:10,06
8x200 Daniel Apostolaki, Nikola Sedláková, Tomáš Kocourek, Karolína Kučerová, Petr Pidljaskyi, Adam Zlatohlávek, Mona Geply, Ema Zemánková 04:44,02
8x200 Klára Besedová, Jaroslav Mareš, Vanesa Mařanová, Michal Kejla, Ema Hroudová, Tereza Pečenková, Matěj Kačírek, Robin Sýkora 05:01,59
7 ZŠ Donovalská, Donovalská 1684, Praha 4 – Chodov 09:13,44
8x100 Gabriel Horálková, Markéta Koťátková, Nikol Nikiťuk, Dominik Pavelka, Nikolas Michajlik, David Kolanda, Martin Oráč, Sofie Vančurová 02:22,23
8x100 Anna Tocháčková, Ondřej Pluta, Caroline Marie Lloyd, Lucie Šáchová, Anna Kadeřábková, Vojtěch Klápa, Jan Benda, Vladislav Bilan 02:10,55
8x200 Anna Tocháčková, Martin Oráč, Marek Jurák, Sofie Vančurová, Gabriel Horálková, Caroline Marie Lloyd, Jan Benda, Vladislav Bilan 04:40,66
8x200 Tadeáš Balon, Nikolas Michajlik, Lucie Jiroušková, Natálie Matkovská, David Kolanda, Nikol Nikiťuk, Anna Kadeřábková, Ondřej Pluta 04:59,75
8 Pošepného naměstí, Pošepného naměstí 2022, Praha 09:13,47
8x100 Viktorie Grabowkská, Veronika Grabowská, Anežka Misíková, Kristýna Miclíková, Marek Zdeněk, Lukáš Albaret, Tomáš Fořt, Šimon Bartoš 02:18,08
8x100 Matouš Bryscejn, Tomáš Jiskra, Matyáš Matoušů, Luka Dang, Barbora Svobodová, Veronika Svobodová, Paulína Heldáková, Linda Pelcová 02:11,19
8x200 Linda Pelcová, Tomáš Jiskra, Matyáš Matoušů, Veronika Svobodová, Anežka Misíková, Viktorie Grabowkská, Lukáš Albaret, Tomáš Fořt 04:44,20
8x200 Paulína Heldáková, Barbora Svobodová, Luka Dang, Matouš Bryscejn, Šimon Bartoš, Marek Zdeněk, Kristýna Miclíková, Veronika Grabowská 04:59,51
9 Základní škola Novoborská, Novoborská 371, Praha 9 - Střížkov 09:31,50
8x100 Martin Šmídl, Matěj Kubica, Klára Pflegerová, Alexandra Tluková, Eliška Hájková, Anna Vlašánková, David Bednář, Lukáš Kozler 02:21,79
8x100 Marionela Gindac, Barbora Simandlová, Petr Voplatek, Zdeněk Zbroj, Anežka Nedomová, Anežka Spurná, Vojtěch Hrodek, Oliver Vaňha 02:14,30
8x200 Martin Šmídl, Matěj Kubica, Klára Pflegerová, Alexandra Tluková, Marionela Gindac, Barbora Simandlová, Petr Voplatek, Zdeněk Zbroj 04:56,49
8x200 Eliška Hájková, Anna Vlašánková, David Bednář, Lukáš Kozler, Anežka Nedomová, Anežka Spurná, Vojtěch Hrodek, Oliver Vaňha 04:55,41
10 ZŠ, Ke Kateřinkám, Ke Kateřinkám 1400, Praha 11 09:36,24
8x100 Veronika Růžičková, Natálie Steklá, Barbora Vlasáková, Eliška Valeriánová, Jiří Šafář, Mc Ginley Jordy, Vladimír Anděl, Šimon Fencl 02:28,57
8x100 Alice Duchoňová, Vendula Hadrbolcová, Vita Kosmynka, Barbora Štěpová, Matyáš Nikodým, Josef Janeček, Šimon Vráblík, Filip Blažek 02:13,91
8x200 Veronika Růžičková, Natálie Steklá, Jiří Šafář, Vladimír Anděl, Alice Duchoňová, Barbora Štěpová, Šimon Vráblík, Josef Janeček 04:53,76
8x200 Barbora Vlasáková, Eliška Valeriánová, Mc Ginley Jordy, Šimon Fencl, Veronika Hadrbolcová, Vita Kosmynka, Filip Blažek, Matyáš Nikodým 05:09,54
11 Základní škola Praha 4, Mikulova 1594, Mikulova 1594, Praha 4 09:36,44
8x100 Patrik Čepák, Tomáš Kysela, Anna Kučerová, Kamila Kocková, Zdeněk Zikmund, Kevin Tran Phu Thac, Karolína Klecarová, Karolína Laňková 02:29,67
8x100 Jan Bastl, Matyas Rasesberger, Viktorie Pejšová, Henrieta Zikmundová, Anna Kačerovská, Lucie Vlčková, Denis Dudek, Kryštof Hronik 02:12,90
8x200 Patrik Čepák, Tomáš Kysela, Kamila Kocková, Anna Kučerová, Lucie Vlčková, Kevin Tran Phu Thac, Denis Dudek, Matyas Rasesberger 05:04,69
8x200 Jan Bastl, Zdeněk Zikmund, Anna Kačerovská, Karolína Klecarová, Viktorie Pejšová, Henrieta Zikmundová, Karolína Laňková, Kryštof Hroník 04:53,87