Výsledková listina 2017


Kraj Moravskoslezský

Okresní kola

  okres
1 Nový Jičín
Místo Škola Čas
1 ZŠ M.Horákové,Kopřivnice, Obránců míru 369, Kopřivnice 09:02,10
8x100
8x100
8x200
8x200
2 Základní škola, Alšova 1123, Kopřivnice 09:10,40
8x100 Škyvara Ondřej, Schnaiderka Samuel, Kopřiva Adam, Vana Mikky Rick, Chalupová Anna Marie, Kašpárková Adéla, Matulová Renáta, Skálová Alexandra
8x100 Jurák Jan, Melčák Matěj, Juřena Josef, David Tomáš, Juráková Anežka, Sochová Patricie, Hyvnarová Veronika, Pasečná Andrea
8x200 Škyvara Ondřej, Schnaiderka Samuel, Melčák Matěj, Jurák Jan, Chalupová Anna Marie, Kašpárková Adéla, Juráková Anežka, Hyvnarová Veronika
8x200 Vana Mikky Rick, Kopřiva Adam, Juřena Josef, David Tomáš, Matulová Renáta, Skálová Alexandra, Pasečná Andrea, Sochová Patricie
3 ZŠ E. Zátopka, Kopřivnice, Pionýrská 791, Kopřivnice 19:18,30
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Jubilejní ZŠ prezidenta Masaryka a MŠ, Trojanovice 362, Frenštát pod Radhoštěm 09:23,30
8x100 Kristýna Pindurová, Hana Bocková, Venesa Slezinská, Sophie Michnová, Tobiáš Křenek, Adam Sedláček, Jirka Petr, Jonáš Novák
8x100 Barbora Káňová, Kristýna Káňová, Michaela Gocalová, Andrea Červenková, Václav Straník, Matěj Genzer, Matty Křenek, Jonáš Krupa
8x200 Kristýna Pindurová, Hana Bocková, Barbora Káňová, Kristýna Káňová, Tobiáš Křenek, Adam Sedláček, Václav Straník, Matěj Genzer
8x200 Venesa Slezinská, Sophie Michnová, Michaela Gocalová, Andrea Červenková, Jirka Petr, Jonáš Novák, Matty Křenek, Jonáš Krupa
6 ZŠ Starý Jičín, Starý Jičín 126, Starý Jičín 09:29,00
8x100
8x100
8x200
8x200
7 ZŠ TGM Studénka, 2. Května 500, Studénka 09:31,30
8x100 Mélyne Perrette, Hana Křiváková, Denisa Hanzelková, Eva Schillerová, Jakub Tomášek, Daniel Vaculík, Patrik Brož, Daniel Mrózek
8x100 Klára Bainarová, Petra Němcová, Nikola Kyšková, Kateřina Zajíčková, Jimy Perrette, David Gořula, Daniel Rucki, Jan Mikyska
8x200 Eva Schillerová, Denisa Hanzelková, Daniel Vaculík, Patrik Brož, Klára Bainarová, Petra Němcová, Jimy Perrette, Daniel Rucki
8x200 Mélyne Perrette, Hana Křiváková, Jakub Tomášek, Daniel Mrózek, Nikola Kyšková, Kateřina Zajíčková, David Gořula, Jan Mikyska
8 IČ: 45214859, Jubilejní 3, Nový Jičín 09:38,20
8x100 Kuběna Lukáš, Smutný Radovan, Minář Pavel, Vykopal Jan, Rutterová Karolína, Řeháková Liliana, Boháčová Pavla, Rýdlová Kristýna
8x100 Táborský Ondřej, Číp Matěj, Kálai Pavel, Vosol Tadeáš, Furmánková Hermína, Kubelková Gabriela, Pospěchová Jana, Hanzelková Adéla
8x200 Smutný Radovan, Minář Pavel, Rutterová Karolína, Boháčová Pavla, Táborský Ondřej, Číp Matěj, Furmánková Hermína, Kubelková Gabriela
8x200 Kuběna Lukáš, Vykopal Jan, Řeháková Liliana, Rýdlová Kristýna, Kálai Pavel, Vosol Tadeáš, Pospěchová Jana, Hanzelková Adéla
9 ZŠ Komenského 68, Nový Jičín, Komenského 68, Nový Jičín 09:38,80
8x100 Sabina Kudělková, Thomas Cauzzo, Patrik Huvar, Jakub Kadlec, Stela Vránová, Zuzana Mil´ová, Hana Pobořilová, Matyáš Raitr
8x100 Jáchym Pořízka, Jakub Havrlant, Kateřina Pytlová, Daniel Špůrek, Patricie Chalupová, Kamil Kedroň, Natálie Adámková, Alexandra Huńková
8x200 Jáchym Pořízka, Alexandra Huňková, Thomas Cauzzo, Natálie Adámková, Matyáš Raitr, Hana Pobořilová, Jakub Havrlant, Sabina Kudělková
8x200 Kamil Kedroň, Daniel Špůrek, Kateřina Pytlová, Zuzana Mil´ová, Jakub Kadlec, Patrik Huvar, Patricie Chalupová, Stela Vránová
10 Základní škola, Komenského 6, Odry 09:39,40
8x100 André Krotil, Pavel Hendrych, Matyáš Zhasil, Vojtěch Konrád, Pavlína Kelnarová, Natálie Ostašová, Jesica Kyselá, Dominika Górná
8x100 Aleksander Mrdjenovič, Nikolas Delín, Matěj Vyvlečka, Petr Tvarůžek, Ema Dostálová, Tereza Čablíková, Kateřina Schacherlová, Kateřina Kučerková
8x200 André Krotil, Pavel Hendrych, Pavlína Kelnarová, Natálie Ostašová, Aleksander Mrdjenovič, Nikolas Delín, Ema Dostálová, Tereza Čablíková
8x200 Matyáš Zhasil, Vojtěch Konrád, Jesica Kyselá, Dominika Górná, Matěj Vyvlečka, Petr Tvarůžek, Kateřina Schacherlová, Kateřina Kučerková
11 Základní škola a Mateřská škola Kunín, Kunín 346, Kunín 09:51,60
8x100 Březina Boris, Chmelová Michaela, Jalůvka Adam, Pokusiňská Karolína, Hruška Dominik, Kuráňová Eliška, Mlčoch Jindřich, Vlková Karolína
8x100 Černá Adéla, Gellnar Lukáš, Holub Michael, Mičulková Magdalena, Černý Filip, Gajdošová Eva, Chmel Denis, Přadková Klára
8x200 Březina Boris, Chmelová Michaela, Hruška Dominik, Kuráňová Eliška, Černá Adéla, Gellnar Lukáš, Černý Filip, Gajdošová Eva
8x200 Jalůvka Adam, Pokusiňská Karolína, Mlčoch Jindřich, Vlková Karolína, Holub Michael, Mičulková Magdalena, Chmel Denis, Přadková Klára
12 Základní škola, Mniší 66, Kopřivnice 10:14,00
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola, Pohořská 8, Odry
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ Mořkov, Sportovní 258, Mořkov
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ T.G.Masaryka Jistebník, Jistebník 315, Jistebník
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ Kopřivnice - Lubina, Lubina 60, Kopřivnice 00:00,00
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Zš Komenského 66, Nový Jičín, Komenského 66, Nový Jičín
8x100
8x100
8x200
8x200
2 Karviná
Místo Škola Čas
1 Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko 09:12,80
8x100 Jakub Szymonek, Ondřej Przybyla, Štěpán Nogol, Ondřej Mrva, Barbora Szymonková, Adéla Martináková, Lucie Křištofová, Nikol Knápková 02:26,20
8x100 Matěj Michejda, Ondřej Divoký, David Poledník, Patrik Klimsza, Katy Pelikánová, Miriam Kotásková, Svobodová Kristina, Návratová Nicol 02:10,50
8x200 Ondřej Mrva, Ondřej Przybyla, Barbora Szymonková, Adéla Martináková, Matěj Michejda, Ondřej Divoký, Miriam Kotásková, Katy Pelikánová 04:36,10
8x200 Lucie Křištofová, Jakub Szymonek, Štěpán Nogol, Nikol Knápková, David Poledník, Patrik Klimsza, Svobodová Kristina, Návratová Nicol 05:03,40
2 ZŠ M. Kudeříkové, M.Kudeříkové 14, Havířov - Město 09:22,90
8x100 Martin Niniczka, Tomáš Koryčan, Štěpán Slaný, Tobiáš Smaza, Ema Henkrichová, Nela Sejkorová, Natálie Kulifayová, Anna Okenicová 02:20,30
8x100 Natálie Varo, Viktorie Radecká, Natálie Kolářová, Klaudie Hamšíková, Michal Cvoliga, Warcholek Matěj, Jiří Kalivoda, Štěpán Kozubek 02:11,00
8x200 Martin Niniczka, Tomáš Koryčan, Natálie Kulifayová, Anna Okenicová, Viktorie Radecká, Natálie Varo, Štěpán Kozubek, Jiří Kalivoda 04:51,60
8x200 Štěpán Slaný, Tobiáš Smaza, Nela Sejkorová, Ema Henkrichová, Natálie Kolářová, Klaudie Hamšíková, Michal Cvoliga, Matěj Warcholek 04:54,70
3 62331221A, Gorkého 329, Havířov-Město 09:39,10
8x100 Ines Řeřuchová, Lucie Mičková, Nela Hajnová, Niké Smolíková, Miroslav Brodnianský, Vojtěch Kielar, Daniel Macura, Matyáš Pawlas 02:30,20
8x100 Adéla Široká, Ivana Vontrobová, Leontýna Šimsová, Vanessa Jonsztová, Radek Vavřík, Vít Vavřík, Radim Majer, Adam Adamovský 02:11,40
8x200 Ines Řeřuchová, Lucie Mičková, Miroslav Brodnianský, Vojtěch Kielar, Adéla Široká, Ivana Vontrobová, Radek Vavřík, Vít Vavřík 04:57,50
8x200 Nela Hajnová, Niké Smolíková, Daniel Macura, Matyáš Pawlas, Leontýna Šimsová, Vanessa Jonsztová, Radim Majer, Adam Adamovský 04:58,30
4 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šumbark, M. Pujmanové 17, Havířov-Šumbark 09:46,80
8x100 02:30,50
8x100 02:21,20
8x200 04:55,10
8x200 05:28,70
3 Bruntál
Místo Škola Čas
1 ZŠ Janáčkovo náměstí, Krnov, Janáčkovo náměstí 17, Krnov 10:06,80
8x100 František Bednarčík, Tim Ulman, Adam Juroška, Tomáš Nicolas Dědič, Beatrix Bikárová, Vendula Butorová, Veronika Mališová, Anna Sovadinová 02:37,00
8x100 Maxim Michalčík, Petr Čech, Bruno Rosner, René Kožík, Barbora Kubicová, Natálie Zamarská, Klára Hábová, Eliška Smékalová 02:20,40
8x200 Maxim Michalčík, Petr Čech, František Bednarčík, Tim Ulman, Beatrix Bikárová, Vendula Butorová, Natálie Zamarská, Barbora Kubicová 05:09,40
8x200 Bruno Rosner, René Kožík, Adam Juroška, Tomáš Nicolas Dědič, Veronika Mališová, Anička Sovadinová, Klára Hábová, Eliška Smékalová
2 ZŠ, příspěvková organizace, Smetanův okruh 4, Krnov, Smetanův okruh 4, Krnov 10:14,00
8x100 Sandra Můčková, Ema Relichová, Silvie Vojáčková, Natálie Mamulová, Mikuláš Poláček, Matyáš Cimbál, Athanasios Smiešný, Zapletal Viktor 02:37,00
8x100 Simona Rychlíková, Veronika Novotná, Alice Grofová, Katrin Ivanovová, Robin Otýpka, Čeněk Kohut, Šimon Dadák, Adam Rybář 02:25,00
8x200 Sandra Můčková, Silvie Vojáčková, Mikuláš Poláček, Matyáš Cimbál, Simona Rychlíková, Veronika Novotná, Robin Otýpka, Šimon Dadák 05:12,00
8x200 Ema Relichová, Natálie Mamulová, Athanasios Smiešný, Viktor Zapletal, Čeněk Kohut, Adam Rybář, Katrin Ivanovová, Alice Grofová
3 ZŠ Školní 2 Bruntál, Školní 2, Bruntál 10:38,20
8x100 Alžběta Benková, Nela Světničková, Lucie Sýkorová, Kristýna Jarolímová, Ondřej Němec, Jaromír Žíla, Nikolas Dang, Štěpán Brzobohatý
8x100 Kristýna Musilová, Daniela Hlaváčová, Barbora Trefilová, Agáta Zatloukalová, Pavel Hanák, Adrian Mika, Andreas Mika, Kristian Kováč
8x200 Alžběta Benková, Lucie Sýkorová, Ondřej Němec, Jaromír Žíla, Daniela Hlaváčová, Barbora Trefilová, Adrian Mika, Andreas Mika
8x200 Nela Světničková, Kristýna Jarolímová, Nikolas Dang, Štěpán Brzobohatý, Pavel Hanák, Kristian Kováč, Agáta Zatloukalová, Kristýna Musilová
4 Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, Lichnov 46, Lichnov 11:15,00
8x100 Aneta Dojčarová, Simona Staňová, Nela Stavinová, Karolína Šebestová, Sebastián Staňo, Matyáš Pleva, Tomáš Kromer, Daniel Gaži
8x100 Růžena Kaštovská, Veronika Kuková, Adéla Čechanová, Anna Ivanová, Vojtěch Krajčiřík, Alexandr Kurowski, Matěj Bolík, Filip Brňák
8x200 Růžena Kaštovská, Veronika Kuková, Adéla Čechanová, Anna Ivanová, Alexandr Kurowski, Vojtěch Krajčiřík, Filip Brňák, Matěj Bolík
8x200 Aneta Dojčarová, Simona Staňová, Nela Stavinová, Karolína Šebestová, Matyáš Pleva, Tomáš Kromer, Sebastián Staňo, Daniel Gaži
DIS Základní škola a Mateřská škola, Zátor 86, Zátor
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Frýdek-Místek II,Třinec
Místo Škola Čas
1 Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Jablunkovská 501, Třinec - Lyžbice 09:06,85
8x100 Miluše Bruková, Nora Pindorová, Adéla Motyková, Aneta Rybková, Ladislav Sliž, Ondřej Wawracz, Nikola Starzyk, Jakub Pilch 02:17,70
8x100 Markéta Motyková, Barbora Hotová, Tereza Martincová, Sabina Sikorová, Nikolas Biskos, Ondřej Brzezina, Jakub Lipka, Jakub Byrtus 02:12,21
8x200 Ladislav Sliž, Jakub Pilch, Miluše Bruková, Nora Pindorová, Markéta Motyková, Barbora Hotová, Nikolas Biskos, Ondřej Brzezina 04:36,94
8x200 Nikola Starzyk, Ondřej Wawracz, Adéla Motyková, Aneta Rybková, Tereza Martincová, Sabina Sikorová, Jakub Lipka, Jakub Byrtus 04:49,29
2 ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o., Koperníkova 696, Třinec 09:51,26
8x100 Linda Czyžová, Sára Branná, Eliška Rajcová, Patrik Mičian, Jakub Klimek, Ondřej Kohut, Marie Dinhová, Lukáš Cieslar 02:39,34
8x100 Vojtěch Malyszek, Radka Štangová, Sára Samcová, Daniel Bilko, Veronika Čepcová, Matyáš Pavlík, Dominika Gillová, Martin Gaszek 02:12,56
8x200 Linda Czyžová, Dominika Gillová, Sára Samcová, Eliška Rajcová, Lukáš Cieslar, Daniel Bilko, Ondřej Kohut, Martin Gaszek 04:59,36
8x200 Radka Štangová, Sára Branná, Marie Dinhová, Veronika Čepcová, Vojtěch Malyszek, Patrik Mičián, Jakub Klimek, Matyáš Pavlík 05:18,11
3 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s p.j.v., Nádražní 10, Třinec - Staré Město 10:01,09
8x100 Anna Miarka, Daniela Debiec, Nell Kaletová, Alexandra Bobryk, Tomasz Konderla, Jakub Konderla, Sebastian Bobek, Mateusz Mokrosz 02:36,81
8x100 Miriam Zalisz, Aneta Wania, Mariola Lysek, Natalia Kubaczka, Antonín Potěšil, Rudolf Kraus, Tomasz Polak, Jakub Szkandera 02:21,86
8x200 Nell Kaletová, Alexandra Bobryk, Aneta Wania, Mariola Lysek, Tomasz Konderla, Jakub Konderla, Antonín Potěšil, Jakub Szkandera 05:02,42
8x200 Anna Miarka, Daniela Debiec, Miriam Zalisz, Natalia Kubaczka, Sebastian Bobek, Mateusz Mokrosz, Rudolf Kraus, Tomasz Polak 05:33,93
4 ZŠ Petra Bezruče a MŠ, příspěvková organizace, Bezručová 418, Třinec 10:03,13
8x100 Štěpán Toráč, Jonáš Pospíšil, Šimon Lysek, Vojtěch Blahut, Jan Capko, Vít Hladoník, Alice Sabelová, Soňa Nowaková 02:41,28
8x100 Soňa Wantuloková, Samuel Novačkovski, Adéla Janošková, Pavlína Kotasová, Matěj Hrabec, Marie Wawreczková, Ondra Kotas, Matyáš Szlaur 02:15,82
8x200 Soňa Wantuloková, Samuel Novačkovski, Adéla Janošková, Štěpán Toráč, Jan Capko, Jonáš Pospíšil, Ondra Kotas, Matěj Hrabec 05:06,03
8x200 Soňa Nowaková, Matyáš Szlaur, Marie Wawreczková, Alice Sabelová, Pavlína Kotasová, Šimon Lysek, Vojtěch Blahut, Vít Hladoník 05:20,24
5 Základní škola, Třinec, Slezská, Slezská 773, Třinec 10:09,15
8x100 Kevin Beia, Matěj Kubisz, Bára Pětvalská, Alexandra Chovanyeczová, Vendula Pociorková, Nela Putnocká, Václav Vojkovský, Ondřej Walach 02:38,63
8x100 Martina Ligocká, Aneta Motyková, Marie Tomicová, Karolína Staníková, Patrik Vítkovice, Jakub Fízek, Rostislav Pavelec, Viktor Szlaur 02:26,09
8x200 Kevin Beia, Vendula Pociorková, Martina Ligocká, Jakub Fízek, Matěj Kubisz, Nela Putnocká, Aneta Motyková, Viktor Szlaur 05:04,43
8x200 Ondřej Walach, Alexandra Chovanyecová, Rostislav Pavelec, Marie Tomicová, Patrik Vítkovič, Karolína Staníková, Václav Vojkovský, Bára Pětvalská 05:09,20
5 Opava
Místo Škola Čas
1 ZŠ Opava-Kylešovice, U Hřiště 4, Opava 09:03,00
8x100 Petr Binar, Prokop Rolný, Jakub Jančík, Jan Jančík, Veronika Čechová, Amálie Zapletalová, Linda Dobrovolná, Ema Gebauerová 02:21,58
8x100 Daniel Sukdol, Dominik Stareček, Vojtěch Hranoš, Vojtěch Pater, Hana Bendová, Veronika Kuzníková, Bára Jiroušová, Sára Vágaiová 02:08,64
8x200 Vojtěch Hranoš, Dominik Stareček, Veronika Kuzníková, Bára Jiroušová, Petr Binar, Jakub Jančík, Veronika Čechová, Amálie Zapletalová 04:32,78
8x200 Daniel Sukdol, Vojtěch Pater, Sára Vágaiová, Hana Bendová, Prokop Rolný, Jan Jančík, Linda Dobrovolná, Ema Gebauerová 04:57,60
2 Základní škola, Englišova 1082, Opava 09:16,43
8x100 Emma Zajícová, Laura Burešová, Aneta Chalupová, Karolína Blagová, Štěpán Jaroš, Ondřej Hazucha, Tomáš Haloda, Adam Tomáš 02:26,93
8x100 Jáchym Henzl, Kamil Hrbáč, Jan Matýsek, Josef Šindelář, Kristýna Magerová, Klára Olšinová, Eliška Slaninová, Ema Finsterlová 02:11,32
8x200 Emma Zajícová, Laura Burešová, Tomáš Haloda, Adam Tomáš, Kamil Hrbáč, Jan Matýsek, Ema Finsterlová, Eliška Slaninová 04:38,18
8x200 Aneta Chalupová, Karolína Blagová, Ondřej Hazucha, Štěpán Jaroš, Josef Šindelář, Jáchym Henzl, Klára Olšinová, Kristýna Magerová 04:55,52
3 Základní škola Opava, Boženy Němcové 2, Boženy Němcové 1317, Opava 09:22,62
8x100 Sofie Gellnerová, Zina Červenková, Marie Onderková, Bára Izraelová, Bořek Binar, Micah Anthony Perkins, Lukáš Krybus, Bartoloměj Valtr 02:27,00
8x100 Dagmar Jasníková, Klára Křižanovská, Monika Bučková, Anežka Mařádková, Kristyán Jasník, Matyáš Pierník, Jakub Červenka, Lukáš Král 02:10,92
8x200 Sofie Gellnerová, Marie Onderková, Bořek Binar, Lukáš Krybus, Monika Bučková, Anežka Mařádková, Matyáš Pierník, Jakub Červenka 04:44,70
8x200 Zina Červenková, Bára Izraelová, Micah Anthony Perkins, Bartoloměj Valtr, Lukáš Král, Kristyán Jasník, Dagmar Jasníková, Klára Křižanovská 05:08,90
4 ZŠ OPAVA, OTICKÁ 18, OTICKÁ 18, OPAVA 09:30,23
8x100 Jakub Dostál, Jan Krzyvoň, Matěj Matýsek, Ondra Hromada, Vendula Holušová, Lia Sarah Macolová, Viktorie Kloseová, Barbora Ploticová 02:30,76
8x100 Tobias Winkler, Pavel Czudek, Hýbl Jeremy, Marti Reichel, Králová Linda, Veronika Kokešová, Ráchel Aronová, Dominika Hennhoferová 02:09,64
8x200 Viktorie Kloseová, Vendula Holušová, Jakub Dostál, Jan Krzyvoň, Linda Králová, Kokešová Veronika, Pavel Czudek, Tobias Winkler 04:49,83
8x200 Lia Sarah Macolová, Barbora Ploticová, Matěj Matýsek, Ondřej Hromada, Ráchel Aronová, Dominika Hennhoferová, Martin Reichel, Hýbl Jeremy 05:11,61
5 Základní škola, ŠKOLNÍ 90, Háj ve Slezsku 09:35,21
8x100 Alice Výtisková, Kateřina Pochylová, Valerie Michalisková, Anežka Lašková, Ondřej Mustar, Adam Výtisk, Sebastian Trojek, Jakub Mušálek 02:31,60
8x100 Jana Jelenová, Karolína Kovalčíková, Tereza Žídková, Aneta Trojková, Mikuláš Kaspřík, Štěpán Kaluža, Matěj Pochyla, Patrik Berousek 02:15,61
8x200 Alice Výtisková, Kateřina Pochylová, Ondřej Mustar, Adam Výtisk, Aneta Trojková, Tereza Žídková, Mikuláš Kaspřík, Štěpán Kaluža 04:48,00
8x200 Valerie Michalisková, Anežka Lašková, Jakub Mušálek, Sebastian Trojek, Jana Jelenová, Karolína Kovalčíková, Matěj Pochyla, Patrik Berousek 05:09,65
6 ZŠ opava Vrchní, Vrchní 19, Opava 09:47,38
8x100 Tomáš Antl, Jonáš Gebauer, Robin Bromboš, Daniel Grabiáš, Lada jedličková, Petra Prejdová, Elen Honková, Tereza Kremerová 02:27,93
8x100 Jiří Podzemný, Petr Kutálek, Adam Juřík, Michal Elbl, Hana Gilíková, Kateřina Hlaváčková, Hana Jedličková, Dagmar Žáková 02:14,45
8x200 Daniel Grabiáš, Robin Bromboš, Elen Honková, Petra Prejdová, Petr Kutálek, Adam Juřík, Hana jedličková, Dagmar Žáková
8x200 Tomáš Antl, Jonáš Gebauer, Lada jedličková, Tereza Kremerová, Jiří Podzemný, Michal Elbl, Kateřina Hlaváčková, Hana Gilíková 05:05,00
7 ZŠ a MŠ Raduň, Gudrichova 223, Raduň 10:03,45
8x100 02:29,36
8x100 02:21,62
8x200 05:12,47
8x200
8 Základní škola a Mateřská škola, Komenského 186, Chuchelná 10:04,82
8x100 Matěj Budzel, Lucie Komárková, Kateřina Komárková, Hynek Plaček, Daniel Ondila, Sabina Zajíčková, Karolína Paluvová, Šimon Kamrád 02:33,05
8x100 David Nevřela, Petr Jurášek, Emily Kaštovská, Eliška Vilímová, Jan Krakovka, Kristýna Štefková, Jan Schreier, Kateřina Malíková 02:23,40
8x200 Matěj Budzel, Jan Schreier, Kateřina Komárková, Lucie Komárková, Petr Jurášek, Eliška Vilímová, Kateřina Malíková, Šimon Kamrád 05:08,37
8x200 David Nevřela, Sabina Zajíčková, Karolína Paluvová, Hynek Plaček, Jan Krakovka, Kristýna Štefková, Emily Kaštovská, Daniel Ondila 05:13,08
DIS zš a mš sudice, Hlavní 78, Sudice
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ Opava -Malé Hoštice, Dvořákova 37, Malé Hoštice
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ Bolatice, Školní 540, Bolatice
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ Pustá Polom, Opavská 39, Pustá Polom
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ Stěbořice, okres Opava, Stěbořice 150, Stěbořice
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ Raduň, Gudrichova 223, Raduň
8x100
8x100
8x200
8x200
6 Ostrava-město
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Porubská 832, Ostrava-Poruba 08:52,35
8x100 Šeděnka Šimon, Malohlava Daniel, Štaffa Jan, Pařenica Simon, Šímová Barbora, Padisaková Anna, Tvrdá Eliška, Lišaníková Tereza 02:14,54
8x100 Hrabovský Michal, Charvátek Jan, Třešňák Matěj, Ptáček Jan, Gruberová Eva, Pluskalová Michaela, Holšánová Amálie, Gleňová Vanessa 02:06,33
8x200 Malohlava Daniel, Šeděnka Šimon, Šímová Barbora, Padisáková Anna, Hrabovský Michal, Charvátek Jan, Holšánová Amálie, Gleňová Vanessa 04:31,48
8x200 Štaffa Jan, Pařenica Simon, Tvrdá Eliška, Lišajníková Tereza, Ptáček Jan, Třešňák Matěj, Gruberová Eva, Pluskalová Michaela 04:44,74
2 Základní škola gen. Zdeňka Škarvady, Porubská 831, Ostrava 09:23,48
8x100 Kateřina Mikulášková, Tereza Gruberová, Sarah Berger, Nikol Augustinová, Adam Žákovský, Petr Dominik Dragon, Matěj Munch, Radim Konvička 02:27,10
8x100 Markéta Fialová, Natálie Dragonová, Sofie Krchová, Viktorie Vespalcová, Martin Milata, Sebastian Glas, Tobiáš Materna, Ondřej Petruška 02:10,53
8x200 Natálie Dragonová, Markéta Fialová, Kateřina Mikulášková, Sarah Berger, Petr Dominik Dragon, Adam Žákovský, Martin Milata, Sebastian Glas 04:45,85
8x200 Sofie Krchová, Viktorie Vespalcová, Ondřej Petruška, Tobiáš Materna, Tereza Gruberová, Nikol Augustinová, Radim Konvička, Matěj Munch 05:00,47
3 Základní škola a mateřská škola, Výhledy 210, Ostrava-Hošťálkovice 09:24,19
8x100 Matěj Kaštovský, Ondřej Endel, Alexandr Javorský, Matouš Kněžík, Aneta Volná, Amálie Šinková, Natálie Hubertová, Eliška Komínková 02:24,61
8x100 Tomáš Uher, Tomáš Volný, Jakub Starý, Tomáš Tomeček, Natálie Hošťáková, Natálie Kupková, Adriana Svobodová, Monika Kaczmarzová 02:13,36
8x200 Alexandr Javorský, Matouš Kněžík, Natálie Hubertová, Eliška Komínková, Tomáš Volný, Jakub Starý, Natálie Kupková, Adriana Svobodová 04:46,22
8x200 Matěj Kaštovský, Ondřej Endel, Aneta Volná, Amálie Šinková, Tomáš Uher, Tomáš Tomeček, Natálie Hošťáková, Monika Kaczmarzová 05:09,66
4 ZŠ Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, Ostrava - Bělský Les 09:27,51
8x100 Marko Duspara, Lenka Vojtková, Eliška Vašíčková, Ondřej Langer, Adéla Pavlíková, Julie Bartková, Daniel Blažek, Ondřej Coufal 02:28,98
8x100 Jakub Gřonka, Adriana Vymazalová, Anastázie Hrubá, David Winter, Karolína Dormanová, Terezie Adamcová, Tomáš Kuneš, Šimon Lánský 02:10,62
8x200 Jakub Gřonka, Ondřej Coufal, Julie Bartková, Marko Duspara, Pavlíková Adéla, Adriana Vymazalová, Terezie Adamcová, Šimon Lánský 04:47,91
8x200 David Winter, Daniel Blažek, Eliška Vašíčková, Karolína Dormanová, Lenka Vojtková, Ondřej Langer, Anastázie Hrubá, Tomáš Kuneš 05:23,87
5 Základní škola, Srbská 450, Ostrava 09:28,59
8x100 Michaela Kopečková, Tereza Gromnicová, Štěpánka Kasková, Bára Neníčková, Lukáš Smažák, Pavel Masný, Matěj Suchý, Viktor Mišán 02:20,09
8x100 Petra Schindlerová, Alice Jamková, Anežka Větrovská, Táňa Hrabcová, Matouš Zástřešek, Richard Stöcker, Lukáš Smejkal, Radek Zdařil 02:17,11
8x200 Michaela Kopečková, Tereza Gromnicová, Lukáš Smažák, Pavel Masný, Petra Schindlerová, Alice Jamková, Matouš Zástřešek, Richard Stöcker 04:51,39
8x200 Štěpánka Kasková, Bára Neníčková, Matěj Suchý, Viktor Mišán, Anežka Větrovská, Táňa Hrabcová, Lukáš Smejkal, Radek Zdařil 05:00,44
6 Základní škola a mateřská škola, Mitušova 16 1506, Ostrava 09:35,87
8x100 Tereza Maňková, Ema Juřeníková, Jakub Škrobánek, Matyáš Huvar, Matyáš Sněhota, Kateřina Kovalčíková, Vojtěch Nevrla, Ema Navrátilová 02:28,99
8x100 Klaudie Pekárková, Jakub Juřeník, Viktorie Kinkani, Jakub Huvar, Jakub Jirků, Marek Papavasilevský, Martina Zichová, Nikola Maňková 02:13,61
8x200 Tereza Maňková, Ema Juřeníková, Matyáš Huvar, Vojtěch Nevrla, Martina Zichová, Nikola Maňková, Jakub Huvar, Jakub Jirků 04:53,27
8x200 Jakub Škrobánek, Matyáš Sněhota, Kateřina Kovalčíková, Ema Navrátilová, Klaudie Pekárková, Viktorie Kinkani, Jakub Juřeník, Marek Papavasilevský 05:14,77
7 ZŠ H.Salichové, H.Salichové 816, Polanka nad Odrou 09:36,62
8x100 Kateřina Chovanioková, Lucie Kocmanová, Kristýna Tomášková, Jana Zemanová, Lukáš Neuvirt, Matyáš Kristofory, Dominik Hruška, Petr Gelnar 02:28,26
8x100 Vendula Neuwirthová, Tereza Stryková, Violet Rose Smith, Sára Polášková, Lukáš Horsák, Jakub Zeman, Matouš Valík, Roman Barč 02:13,12
8x200 Vendula Neuwirthová, Sára Polášková, Matouš Valík, Lukáš Horsák, Kateřina Chovanioková, Lucie Kocmanová, Lukáš Neuvirt, Matyáš Kristofory 04:55,24
8x200 Tereza Stryková, Violet Rose Smith, Roman Barč, Jakub Zeman, Kristýna Tomáškova, Jana Zemanová, Dominik Hruška, Petr Gelnar 05:08,97
8 Základní škola a Mateřská škola, Opavská 350, Velká Polom 09:44,27
8x100 Šimon Bakeš, Adam Bitta, Matyáš Žurek, Lukáš Gelnar, Tereza Popková, Izabela Lešová, Julie Španělová, Stela Borková 02:29,38
8x100 Matěj Hruzík, Lukáš Říman, Natálie Měchová, Adam Rychlý, Barbora Konečná, Adéla Divišová, Matyáš Vojtášek, Lucie Ruferová 02:16,85
8x200 Lucie Ruferová, Adam Rychlý, Adam Bitta, Matyáš Vojtášek, Lukáš Gelnar, Barbora Konečná, Tereza Popková, Julie Španělová 04:58,04
8x200 Šimon Bakeš, Matyáš Žurek, Izabela Lešová, Stela Borková, Matěj Hruzík, Adéla Divišová, Lukáš Říman, Natálie Měchová 05:21,04
9 ZŠ Šenov, Radniční náměstí 1040, Šenov 09:54,01
8x100 02:31,31
8x100 02:18,97
8x200 05:03,73
8x200 05:16,78
7 Frýdek-Místek I, Frýdek
Místo Škola Čas
1 ZŠ 1.máje 1700,Frýdek - Místek, 1.máje 1700 1700, Frýdek -Místek 09:18,50
8x100 Laura Moškořová, Veronika Žižková, Bartončíková Tereza, Kubalová Tereza, Svoboda Václav, Hudeček Ondřej, Ševčík Jakub, Buďo Matěj 02:12,60
8x100 Svobodová Eliška, Puškáčová NIkol, Kellnerová Michaela, Boboková Nikola, Roman Matěj, Kozel Jan, Dohnal Jiří, Rašovský Denis 02:23,10
8x200 Bartončíková Tereza, Laura Moškořová, Ševčík Jakub, Buďo Matěj, Svobodová Eliška, Boboková Nikola, Kozel Jan, Rašovský Denis 04:42,80
8x200 Veronika Žižková, Kubalová Tereza, Svoboda Václav, Hudeček Ondřej, Kellnerová Michaela, Puškáčová NIkol, Roman Matěj, Dohnal Jiří 04:58,80
2 ZŠ Frýdek-Místek, Československé armády 570, 738 01, Československé armády 570, Frýdek - Místek 09:26,60
8x100 Ester Molnárová, Zuzana Žáková, Ema Spilková, Viktorie Bartoňová, Tomáš Hraško, Adam Dryšl, Žabeňský Ondřej, Tobiáš Garčic 02:17,20
8x100 Lada Kameníková, Michaela Vávrová, Zuzana Kalmusová, Lucie Jurošová, Bruno Volný, Matěj Kornel, Matouš Marek, Adam Honěk 02:27,00
8x200 Zuzana Žáková, Viktorie Bartoňová, Tomáš Hraško, Tobiáš Garčic, Michaela Vávrová, Lucie Jurošová, Matouš Marek, Adam Honěk 04:42,40
8x200 Ester Molnárová, Ema Spilková, Žabeňský Ondřej, Adam Dryšl, Lada Kameníková, Zuzana Kalmusová, Bruno Volný, Matěj Kornel 05:05,90
3 ZŠ a MŠ Raškovice, Raškovice 18, Pražmo 09:30,00
8x100 Marek Michna, Rostislav Švrček, Šarlota Pánková, Veronika Opatrná, Adéla Laníková, Johana Říhová, Vilém Stříž, Stanislav Novotný 02:13,30
8x100 Jáchym Foldyna, Marek Pokorný, Simona Blahutová, Veronika Bezkidová, Filip Čapčuch, Václav Opatrný, Vanessa Strašilová, Natálie Nováková 02:29,90
8x200 Jáchym Foldyna, Marek Pokorný, Vanessa Strašilová, Natálie Nováková, Marek Michna, Rostislav Švrček, Veronika Opatrná, Johana Říhová 04:46,80
8x200 Šarlota Pánková, Adéla Laníková, Vilém Stříž, Stanislav Novotný, Filip Čapčuch, Václav Opatrný, Simona Blahutová, Veronika Bezkidová
4 Základní škola a Mateřská škola Štramberk, Zauličí 485, Štramberk 09:51,50
8x100 Derik Chvistek, Václav Klopštok, Vít Sviderek, David Chovaneček, Denisa Lojkásková, Vlasta Grbalová, Valérie Marková, Veronika Kvitová 02:17,50
8x100 Vojtěch Raška, Bruno Vašíček, Matyáš Kuhn, Vojtěch Adamec, Amálie Hanzelková, Veronika Baršová, Markéta Najvarová, Nikol Janková 02:28,70
8x200 Derik Chvistek, Václav Klopštok, Denisa Lojkásková, Veronika Kvitová, Vojtěch Raška, Bruno Vašíček, Amálie Hanzelková, Veronika Baršová 05:07,00
8x200 Vít Sviderek, David Chovaneček, Vlasta Grbalová, Valérie Marková, Matyáš Kuhn, Vojtěch Adamec, Markéta Najvarová, Nikol Janková 05:05,30
5 Základní škola Frýdek-Místek, Pionýr, Pionýrů 400, Frýdek-Místek 09:51,80
8x100 Viktorie Windischová, Viktorie Heřmánková, Adéla Dluhošová, Anna Smolenová, Damián Peřina, Martin Mynář, Lukáš Daněk, Lukáš Haratyk 02:19,80
8x100 Lucie Marciňová, Kateřina Marciňová, Nikola Veličková, Veronika Větřilová, Adam Chovančík, Matěj Urbiš, Martin Kuchař, Tomáš Zatloukal 02:31,10
8x200 Veronika Větřilová, Viktorie Windischová, Viktorie Heřmánková, Nikola Veličková, Tomáš Zatloukal, Matěj Urbiš, Damián Peřina, Lukáš Haratyk 05:00,90
8x200 Lucie Marciňová, Kateřina Marciňová, Anna Smolenová, Adéla Dluhošová, Martin Kuchař, Adam Chovančík, Lukáš Daněk, Martin Mynář 05:12,30
6 ZŠ a MŠ Staré Město, Jamnická 270, Staré Město 09:56,90
8x100 Šárka Deutscherová, Tereza Koziorková, Laura Stonavská, Rozálie Bojková, Tobiáš Vojkůvka, Matyáš Demeter, Jan Carbol, Patrik Vykoupil 02:23,20
8x100 Johana Marie Horáková, Kateřina Mohačová, Alena Chlopčíková, Helena Lednická, David Oprštěný, Šimon Vaněk, Dominik Sobek, Matyáš Ondřej 02:31,60
8x200 Laura Stonavská, Rozálie Bojková, Alena Chlopčíková, Helena Lednická, Jan Carbol, Patrik Vykoupil, Dominik Sobek, Matyáš Ondřej 05:02,10
8x200 Šárka Deutscherová, Tereza Koziorková, Johana Marie Horáková, Kateřina Mohačová, Tobiáš Vojkůvka, Matyáš Demeter, David Oprštěný, Šimon Vaněk 05:22,00
7 Základní škola, Jičínská 486, Příbor 10:16,20
8x100 Bára Smitalová, Lucie Kletenská, Klára Šišková, Beata Kalužová, Martin Juřena, Josef Kletenský, Jan Richter, Tomáš Smolík 02:26,20
8x100 Sára Petrová, Eliška Martínková, Adriana Karasová, Veronika Žárská, Ondřej Marejka, Marek Mičanik, Jakub Kamenár, Martin Ráftl 02:39,80
8x200 Bára Smitalová, Lucie Kletenská, Martin Juřena, Jan Richter, Sára Petrová, Eliška Martínková, Ondřej Marejka, Marek Mičanik 05:10,20
8x200 Klára Šišková, Beata Kalužová, Josef Kletenský, Tomáš Smolík, Adriana Karasová, Veronika Žárská, Jakub Kamenár, Martin Ráftl 05:32,20
8 Základní škola a mateřská škola, Pod Kabáticí 107, Frýdek-Místek-Chlebovice 10:26,80
8x100 Emma Kurečková, Johana Münsterová, Nicol Střížová, Markéta Haluzíková, Pavel Kolecký, Adam Odstrčil, Radim Gorgoš, Ondřej Novák 02:32,20
8x100 Lucie Michálková, Daniela Hranická, Barbora Bystřičanová, Marie Morysová, Jakub Molenda, Jakub Špaček, Dominik Červenka, Daniel Hejděnec 02:38,40
8x200 Johana Münsterová, Emma Kurečková, Pavel Kolecký, Adam Odstrčil, Lucie Michálková, Barbora Bystřičanová, Jakub Špaček, Daniel Hejděnec 05:16,20
8x200 Nicol Střížová, Markéta Haluzíková, Radim Gorgoš, Ondřej Novák, Daniela Hranická, Marie Morysová, Jakub Molenda, Dominik Červenka 05:41,80
9 Základní škola a Mateřská škola, Sviadnovská 332, Staříč 10:32,40
8x100 Nela Majstryszinová, Hana Petrušková, Karolína Gladišová, Barbora Syryčanská, Martin Slaný, Pavel Heryán, Michal Berek, Jáchym Bittner 02:29,10
8x100 Alena Volná, Vendula Macháčková, Natálie Urbánková, Johana Kupková, Šimon Bittner, Vojtěch Slaný, Jan Jež, Aleš Majstryszin 02:43,30
8x200 Hana Petrušková, Karolína Gladišová, Michal Berek, Jáchym Bittner, Alena Volná, Vendula Macháčková, Šimon Bittner, Vojtěch Slaný 05:20,00
8x200 Nela Majstryszinová, Barbora Syryčanská, Pavel Heryán, Martin Slaný, Johana Kupková, Natálie Urbánková, Jan Jež, Aleš Majstryszin 05:51,80
DIS Základní škola, Třinec, Slezská 773, p. o., Slezská 773, Třinec
8x100
8x100
8x200
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Porubská 832, Ostrava-Poruba 08:38,37
8x100 Šeděnka Šimon, Malohlava Daniel, Štaffa Jan, Pařenica Simon, Šímová Barbora, Padisaková Anna, Tvrdá Eliška, Lišaníková Tereza 02:13,75
8x100 Hrabovský Michal, Charvátek Jan, Třešňák Matěj, Ptáček Jan, Gruberová Eva, Pluskalová Michaela, Holšánová Amálie, Gleňová Vanessa 02:00,14
8x200 Malohlava Daniel, Šeděnka Šimon, Šímová Barbora, Padisáková Anna, Hrabovský Michal, Charvátek Jan, Holšánová Amálie, Gleňová Vanessa 04:24,48
8x200 Štaffa Jan, Pařenica Simon, Tvrdá Eliška, Lišajníková Tereza, Ptáček Jan, Třešňák Matěj, Gruberová Eva, Pluskalová Michaela 04:35,44
2 Základní škola, Englišova 1082, Opava 08:44,71
8x100 Emma Zajícová, Laura Burešová, Aneta Chalupová, Karolína Blagová, Štěpán Jaroš, Ondřej Hazucha, Tomáš Haloda, Daniel Ozaniak 02:17,03
8x100 Jáchym Henzl, Kamil Hrbáč, Jan Matýsek, Josef Šindelář, Kristýna Magerová, Klára Olšinová, Eliška Slaninová, Ema Finsterlová 02:02,42
8x200 Emma Zajícová, Laura Burešová, Tomáš Haloda, Ondřej Hazucha, Kamil Hrbáč, Jan Matýsek, Ema Finsterlová, Eliška Slaninová 04:25,26
8x200 Aneta Chalupová, Karolína Blagová, Daniel Ozaniak, Štěpán Jaroš, Josef Šindelář, Jáchym Henzl, Klára Olšinová, Kristýna Magerová 04:39,88
3 ZŠ E. Zátopka, Kopřivnice, Pionýrská 791, Kopřivnice 08:44,72
8x100 Štefánková Julie, Křenková Lucie, Šudáková Natálie, Šenkeříková Lucie, Štefánek Josef, Raška Libor, Michálek Jan, Štěpán Jiří 02:14,97
8x100 Kvapilová Natálie, Hoďáková Valerie, Bačová Daniela, Benišová Petra, Holub Jakub, Pešat Oliver, Fišer Vojtěch, Poledník Petr 02:04,96
8x200 Štefánková Julie, Šudáková Natálie, Štefánek Josef, Raška Libor, Bačová Daniela, Benišová Petra, Poledník Petr, Pešat Oliver 04:24,79
8x200 Křenková Lucie, Šenkeříková Lucie, Michálek Jan, Štěpán Jiří, Fišer Vojtěch, Holub Jakub, Kvapilová Natálie, Hoďáková Valerie 04:45,01
4 ZŠ M.Horákové,Kopřivnice, Obránců míru 369, Kopřivnice 08:46,55
8x100 02:12,33
8x100 02:03,50
8x200 04:30,72
8x200 04:42,09
5 ZŠ Opava-Kylešovice, U Hřiště 4, Opava 08:53,60
8x100 Daniel Foltýn, Prokop Rolný, Jakub Jančík, Jan Jančík, Veronika Čechová, Amálie Zapletalová, Linda Dobrovolná, Ema Gebauerová 02:20,10
8x100 Daniel Sukdol, Dominik Stareček, Vojtěch Hranoš, Adam Dudys, Hana Bendová, Veronika Kuzníková, Bára Jiroušová, Sára Vágaiová 02:04,50
8x200 Vojtěch Hranoš, Dominik Stareček, Veronika Kuzníková, Bára Jiroušová, Daniel Foltýn, Jakub Jančík, Veronika Čechová, Amálie Zapletalová 04:29,00
8x200 Daniel Sukdol, Adam Dudys, Sára Vágaiová, Hana Bendová, Prokop Rolný, Jan Jančík, Linda Dobrovolná, Ema Gebauerová 04:50,30
6 ZŠ 1.máje 1700,Frýdek - Místek, 1.máje 1700 1700, Frýdek -Místek 08:55,76
8x100 Laura Moškořová, Veronika Žižková, Bartončíková Tereza, Kubalová Tereza, Mohelník Dominik, Bobok Tomáš, Ševčík Jakub, Buďo Matěj 02:19,85
8x100 Svobodová Eliška, Puškáčová NIkol, Kellnerová Michaela, Boboková Nikola, Roman Matěj, Kozel Jan, Dohnal Jiří, Rašovský Denis 02:09,30
8x200 Bartončíková Tereza, Laura Moškořová, Ševčík Jakub, Buďo Matěj, Svobodová Eliška, Boboková Nikola, Kozel Jan, Rašovský Denis 04:26,61
8x200 Veronika Žižková, Kubalová Tereza, Mohelník Dominik, Bobok Tomáš, Kellnerová Michaela, Puškáčová NIkol, Roman Matěj, Dohnal Jiří 04:54,45
7 Základní škola, Alšova 1123, Kopřivnice 08:58,33
8x100 Škyvara Ondřej, Schnaiderka Samuel, Kopřiva Adam, Vana Mikky Rick, Chalupová Anna Marie, Kašpárková Adéla, Matulová Renáta, Štefková Karolína 02:18,40
8x100 Jurák Jan, Melčák Matěj, Juřena Josef, David Tomáš, Juráková Anežka, Hrčková Bára, Kahánková Karolína, Pasečná Andrea 02:04,78
8x200 Škyvara Ondřej, Schnaiderka Samuel, Melčák Matěj, Jurák Jan, Chalupová Anna Marie, Kašpárková Adéla, Juráková Anežka, Hrčková Bára 04:35,15
8x200 Vana Mikky Rick, Kopřiva Adam, Juřena Josef, David Tomáš, Matulová Renáta, Skálová Alexandra, Pasečná Andrea, Sochová Patricie 04:48,21
8 Základní škola Opava, Boženy Němcové 2, Boženy Němcové 1317, Opava 09:00,00
8x100 Sofie Gellnerová, Zina Červenková, Marie Onderková, Bára Izraelová, Bořek Binar, Jan Směja, Lukáš Krybus, Bartoloměj Valtr 02:20,65
8x100 Dagmar Jasníková, Klára Křižanovská, Monika Bučková, Anežka Mařádková, Kristyán Jasník, Matyáš Pierník, Petr Arendarčík, Lukáš Král 02:07,50
8x200 Sofie Gellnerová, Marie Onderková, Bořek Binar, Jan Směja, Dagmar Jasníková, Anežka Mařádková, Matyáš Pierník, Petr Arendarčík 04:31,85
8x200 Zina Červenková, Bára Izraelová, Lukáš Krybus, Bartoloměj Valtr, Lukáš Král, Kristyán Jasník, Monika Bučková, Klára Křižanovská 05:01,97
9 Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko 09:01,16
8x100 Štěpán Nogol, Ondřej Przybyla, Jakub Szymonek, Ondřej Mrva, Barbora Szymonková, Adéla Martináková, Lucie Křištofová, Nikol Knápková 02:25,08
8x100 Matěj Michejda, Ondřej Divoký, David Poledník, Patrik Klimsza, Katy Pelikánová, Miriam Kotásková, Svobodová Kristina, Návratová Nicol 02:06,85
8x200 Ondřej Mrva, Ondřej Przybyla, Barbora Szymonková, Adéla Martináková, Matěj Michejda, Ondřej Divoký, Miriam Kotásková, Katy Pelikánová 04:29,23
8x200 Lucie Křištofová, Štěpán Nogol, Jakub Szymonek, Nikol Knápková, David Poledník, Patrik Klimsza, Svobodová Kristina, Návratová Nicol 05:05,97
10 Základní škola gen. Zdeňka Škarvady, Porubská 831, Ostrava 09:01,76
8x100 Kateřina Mikulášková, Karolína Maturová, Simona Ruprichová, Nikol Augustinová, Adam Žákovský, Petr Dominik Dragon, Matěj Munch, Radim Konvička 02:18,54
8x100 Markéta Fialová, Natálie Dragonová, Sofie Krchová, Viktorie Vespalcová, Martin Milata, Sebastian Glas, Tobiáš Materna, Ondřej Petruška 02:07,38
8x200 Natálie Dragonová, Markéta Fialová, Kateřina Mikulášková, Karolína Maturová, Petr Dominik Dragon, Adam Žákovský, Martin Milata, Sebastian Glas 04:35,84
8x200 Sofie Krchová, Viktorie Vespalcová, Ondřej Petruška, Tobiáš Materna, Simona Ruprichová, Nikol Augustinová, Radim Konvička, Matěj Munch 04:54,01
11 Jubilejní ZŠ prezidenta Masaryka a MŠ, Trojanovice 362, Frenštát pod Radhoštěm 09:02,98
8x100 Kristýna Pindurová, Žofie Procházková, Venesa Slezinská, Natálie Krajčí, Tobiáš Křenek, Adam Sedláček, Jirka Petr, Filip Hrnčíř 02:24,86
8x100 Barbora Káňová, Kristýna Káňová, Sophie Otýpková, Andrea Červenková, Václav Straník, Matěj Genzer, Matty Křenek, František Václavík 02:07,14
8x200 Kristýna Pindurová, Žofie Procházková, Barbora Káňová, Kristýna Káňová, Tobiáš Křenek, Adam Sedláček, Václav Straník, Matty Křenek 04:30,98
8x200 Venesa Slezinská, Natálie Krajčí, Sophie Otýpková, Andrea Červenková, Jirka Petr, Filip Hrnčíř, Matěj Genzer, František Václavík 04:56,94
12 Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Jablunkovská 501, Třinec - Lyžbice 09:08,28
8x100 Miluše Bruková, Nora Pindorová, Adéla Motyková, Aneta Rybková, Ladislav Sliž, Ondřej Wawracz, Nikola Starzyk, Jakub Pilch 02:15,61
8x100 Markéta Motyková, Barbora Hotová, Tereza Martincová, Sabina Sikorová, Nikolas Biskos, Ondřej Brzezina, Jakub Lipka, Jakub Byrtus 02:09,54
8x200 Ladislav Sliž, Jakub Pilch, Miluše Bruková, Nora Pindorová, Markéta Motyková, Barbora Hotová, Nikolas Biskos, Ondřej Brzezina 04:48,06
8x200 Nikola Starzyk, Ondřej Wawracz, Adéla Motyková, Aneta Rybková, Tereza Martincová, Sabina Sikorová, Jakub Lipka, Jakub Byrtus 04:43,13
14 ZŠ Janáčkovo náměstí, Krnov, Janáčkovo náměstí 17, Krnov 09:23,21
8x100 František Bednarčík, Tim Ulmann, Adam Juroška, Tomáš Nicolas Dědič, Beatrix Bikárová, Vendula Butorová, Veronika Mališová, Anna Sovadinová 02:25,95
8x100 Maxim Michalčík, Petr Čech, Bruno Rosner, René Kožík, Barbora Kubicová, Natálie Zamarská, Klára Hábová, Eliška Smékalová 02:12,45
8x200 Maxim Michalčík, Petr Čech, František Bednarčík, Tim Ulmann, Beatrix Bikárová, Vendula Butorová, Natálie Zamarská, Barbora Kubicová 04:44,81
8x200 Bruno Rosner, René Kožík, Adam Juroška, Tomáš Nicolas Dědič, Veronika Mališová, Anička Sovadinová, Klára Hábová, Eliška Smékalová 05:02,59
15 ZŠ, příspěvková organizace, Smetanův okruh 4, Krnov, Smetanův okruh 4, Krnov 09:29,86
8x100 Sandra Můčková, Kateřina Relichová, Silvie Vojáčková, Natálie Mamulová, Mikuláš Poláček, Matyáš Cimbál, Vojtěch Kučera, Samue Di Mauro 02:27,51
8x100 Nela Tesárková, Veronika Novotná, Alice Grofová, Kristýna Urbanová, Martin Varga, Martin Rudolf, Šimon Dadák, Adam Rybář 02:12,07
8x200 Sandra Můčková, Silvie Vojáčková, Mikuláš Poláček, Vojtěch Kučera, Alice Grofová, Veronika Novotná, Martin Varga, Šimon Dadák 04:50,28
8x200 Kateřina Relichová, Natálie Mamulová, Matyáš Cimbál, Samue Di Mauro, Martin Rudolf, Adam Rybář, Nela Tesárková, Kristýna Urbanová 04:57,58