Výsledková listina 2017


Kraj Plzeňský

Okresní kola

  okres
1 Plzeň-jih
Místo Škola Čas
1 ŽS J.Hlávky Přeštice A, Na Jordáně 1146 11146, Přeštice 09:20,40
8x100 02:56,20
8x100 02:25,70
8x200 03:58,50
8x200
2 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice B, Na Jordáně 1146, Přeštice 09:28,40
8x100 Kateřina Stehlíková, Vanessa Volopichová, Julie Radová, Jolana Kroupová, Vojtěch Weber, Jakub Schrimpf, Daniel Kuběna, Pavel Mačejovský 02:51,80
8x100 Tereza Burlová, Lucie Impellizzeri, Zuzana Kroupová, Natálie Švíková, Ondřej Havíř, Aleš Lang, Pavel Vacek, Damián Šimice 02:30,10
8x200 Kateřina Stehlíková, Vanessa Volopichová, Vojtěch Weber, Jakub Schrimpf, Tereza Burlová, Lucie Impellizzeri, Ondřej Havíř, Aleš Lang 04:06,50
8x200 Julie Radová, Jolana Kroupová, Daniel Kuběna, Pavel Mačejovský, Zuzana Kroupová, Natálie Švíková, Pavel Vacek, Damián Šimice
3 ZŠ Chlumčany, Komenského 154, Chlumčany 09:28,90
8x100 Petr Soták, Martin Potočník, Matyáš Pažitka, Adam Vrba, Simona Drncová, Julie Kreinerová, Linda Kopřivová, Tereza Kopřivová 02:54,10
8x100 Jan Volf, Filip Losch, Pavel Cibulka, Jakub Březina, Adéla Matoušková, Julie Kabátová, Kateřina Žigmundová, Jana Cibulková
8x200 Petr Soták, Martin Potočník, Simona Drncová, Julie Kreinerová, Pavel Cibulka, Filip Losch, Adéla Matoušková, Julie Kabátová 04:02,50
8x200 Matyáš Pažitka, Adam Vrba, Linda Kopřivová, Tereza Kopřivová, Jan Volf, Jakub Březina, Jana Cibulková, Kateřina Žigmundová
4 Základní škola, Tymákov 100, Tymákov 09:33,80
8x100 Anežka Čechurová, Anna Kůrková, Luisa Menclová, Markéta Štípková, Vojtěch Kovářík, Ondřej Soukup, Matouš Auterský, Matyáš Vyleta 02:45,70
8x100 Darina Švadlenková, Anna Kučerová, Anna Šrailová, Natálie Koutecká, Šimon Matas, Jiří Brouček, Petr Bárta, Václav Turhober 02:42,10
8x200 Markéta Štípková, Anežka Čechurová, Šimon Matas, Ondřej Soukup, Matyáš Vyleta, Anna Šrailová, Václav Turhober, Natálie Koutecká 04:06,00
8x200 Anna Kůrková, Darina Švadlenková, Anna Kučerová, Vojtěch Kovářík, Luisa Menclová, Matouš Auterský, Jiří Brouček, Petr Bárta
5 ZŠ a MŠ Dolní Lukavice, Dolní Lukavice 56, Dolní Lukavice 09:55,00
8x100 Jan Judl, Ondřej Puchta, Michaela Havránková, Nikola Divišovská, Anna Julie Lexová, Eliška Machuldová, Karel Mahdal, Šimon Hamršmíd 03:02,40
8x100 Tomáš Červenka, Matěj Babka, Julie Rejtharová, Elen Vrbová, David Švajcr, Nela Rejtharová, Anežka Hrubá, Adam Krs 02:37,30
8x200 Tomáš Červenka, Elen Vrbová, Karel Mahdal, Michaela Havránková, Nikola Divišovská, Šimon Hamršmíd, Anežka Hrubá, Matěj Babka 04:15,30
8x200 David Švajcr, Ondřej Puchta, Nela Rejtharová, Anna Julie Lexová, Eliška Machuldová, Julie Rejtharová, Jan Judl, Adam Krs
6 ZŠ a MŠ Řenče, Řenče 44, Přeštice 11:22,90
8x100 Michaela Kučerová, Andrea Mrázová, Rozálie Jánská, Anna Jirsová, Jan Vakeš, Jan Bouřil, Tomáš Michálek, Pavel Dvořák 03:30,20
8x100 Vojtěch Dolanský, Daniel Šneberger, Daniel Michálek, Šimon Kasl, Ester Dobezová, Aneta Hrubá, Tereza Szökeová, Stella Langová 02:59,80
8x200 Andrea Mrázová, Michaela Kučerová, Jan Vakeš, Pavel Dvořák, Ester Dobezová, Tereza Szökeová, Vojtěch Dolanský, Šimon Kasl 04:52,90
8x200 Rozálie jánská, Anna Jirsová, Jan Bouřil, Tomáš Michálek, Aneta Hrubá, Stella Langová, Daniel Šneberger, Daniel Michálek
2 Domažlice
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Zámecký park 3, Horšovský Týn 09:27,10
8x100 Boris Pikáli, Natálie Lahodová, Oliver Pikáli, Viktorie Müllerová, Nikola Rachová, Eva Karbanová, Tomáš Kaufner, Adam Šnirc
8x100 Roman Sochůrek, Lucie Vondrysková, Kryštof Nedvěd, Markéta Hojdová, Karolína Vokáčová, Šárka Ježdíková, Jan Jareš, Tomáš Konopík
8x200 Adam Šnirc, Natálie Lahodová, Boris Pikáli, Nikola Rachová, Šárka Ježdíková, Jan Jareš, Karolína Vokáčová, Tomáš Konopík
8x200 Oliver Pikáli, Viktorie Müllerová, Eva Karbanová, Tomáš Kaufner, Lucie Vondrysková, Kryštof Nedvěd, Markéta Hojdová, Roman Sochůrek
2 Masarykova základní škola a MŠ, Klenčí pod Čerchovem 207, Klenčí pod Čerchovem 207 09:28,30
8x100
8x100
8x200
8x200
3 ZŠ Komenského 17, Domažlice, Komenského 17, Domažlice 09:32,80
8x100
8x100
8x200
8x200
4 MŠ a ZŠ Msgre B. Staška, Domažlice, Msgre B. Staška 232, Domažlice 09:37,70
8x100 Pavlína Kabourková, Diana Vavreková, Tomáš Váchal, Adéla Nguyenová, Štěpán Sokol, Šimon Ježek, Tereza Hůrková, Aleš Váňa
8x100 Adam Ticháček, Lucie Schirová, Veronika Zůnová, Petr Nguyen, Nikola Strnadová, Adolf Kubec, Tomáš Kořínek, Josefína Horalová
8x200 Adéla Nguyenová, Adolf Kubec, Tomáš Váchal, Nikola Strnadová, Tomáš Kořínek, Tereza Hůrková, Aleš Váňa, Josefína Horalová
8x200 Lucie Schirová, Pavlína Kabourková, Štěpán Sokol, Veronika Zůnová, Šimon Ježek, Adam Ticháček, Diana Vavreková, Petr Nguyen
5 ZŠ Mrákov, Mrákov 93, Mrákov 09:57,30
8x100
8x100
8x200
8x200
6 Základní škola, Kout na Šumavě 62, Kout na Šumavě 09:59,1_
8x100 Martin Lašek, Linda Papajlová, Šarlota Bauerová, Eliška Vondrašová, Florian Váchal, Daniel Pýcha, Klaudie Antony, Jan Kuželík
8x100 Erik Mocik, Viktorie Arnetová, Mirka Johánková, Jindřich Kadlec, Adam Kubica, Adéla Burešová, Magdaléna Märzová, Rostislav Szabó
8x200 Daniel Pýcha, Šarlota Bauerová, Viktorie Arnetová, Klaudie Antony, Magdaléna Märzová, Jan Kuželík, Jindřich Kadlec, Rostislav Szabó
8x200 Adam Kubica, Linda Papajlová, Florián Váchal, Mirka Johánková, Eliška Vondrašová, Martin Lašek, Adéla Burešová, Erik Mocik
7 Základní škola, Táborová 428, Holýšov 09:59,80
8x100 Sebastian Křížek, Oldřich Nový, Daniel Beran, Petr Duffek, Michaela Fictumová, Magdaléna Menclová, Gabriela Multrusová, Vanesa Kaděrová
8x100 Miroslav Multrus, Martin Petráš, Šimon Antl, Tomáš Syrovátka, Klára Glacová, Barbora Šetlíková, Laura Strnadová, Klaudie Šetlíková
8x200 Sebastian Křížek, Daniel Beran, Michaela Fictumová, Gabriela Multrusová, Miroslav Multrus, Martin Petráš, Klára Glacová, Barbora Šetlíková
8x200 Oldřich Nový, Petr Duffek, Magdaléna Menclová, Vanesa Kaděrová, Šimon Antl, Tomáš Syrovátka, Laura Strnadová, Klaudie Šetlíková
8 ZŠ Hostouň, Osvobození 188, Hostouň 10:24,90
8x100 Jan Kůstka, Josef Šindelář, Kristýna Váchalová, Kateřina Vokurková, Marek Blažek, Tomáš Zitterbart, Anežka Červenková, Anna Konopíková
8x100 Karolína Šímová, Aneta Hřebíková, Ondra Petr, Vítek Petr, Lucie Mullerová, Anežka Divišová, Radek Červenka, Kristyán CSorba
8x200 Jan Kůstka, Marek Blažek, Mullerová Lucie, Anežka Divišová, Kristián Csorba, Ondra Petr, Aneta Hřebíková, Karolína Šímová
8x200 Váchalová Kristýna, Vokurková Kateřina, Josef Šindelář, Tomáš Zitterbart, Anežka Červenková, Anna Konopíková, Radek Červenka, Vítek Petr
9 ZŠ a MŠ Postřekov, Postřekov 271, Postřekov 10:35,30
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Klatovy
Místo Škola Čas
1 ZŠ Klatovy, Tolstého, Tolstého 765, Klatovy 09:05,10
8x100 Dagmar Řezáčová, Jakub Denk, Tereza Mazancová, Petr Kocek, Martina Chalupová, Ondřej Dulka, Viktorie Frühaufová, Daniel Srp 02:18,30
8x100 Anna Řezáčová, Ondřej Franěk, Barbora Syslová, Maxim Kloud, Lucie Makrlíková, Lukáš Rom, Karolína Kourová, Pavel Poláček 02:07,70
8x200 Anna Řezáčová, Petr Kocek, Ondřej Franěk, Viktorie Frühaufová, Karolína Kourová, Daniel Srp, Dagmar Řezáčová, Pavel Poláček 04:39,10
8x200 Barbora Syslová, Ondřej Dulka, Martina Chalupová, Lukáš Rom, Tereza Mazancová, Lucie Makrlíková, Jakub Denk, Maxim Kloud 05:03,70
2 ZŠ Klatovy, Plánická ulice 194/I, Plánická 194, Klatovy 09:34,90
8x100 Kristýna Hozmanová, Barbora Benešová, Adéla Rubášová, Jitka Synáková, Štěpán Doležal, Matěj Novosád, Josef Šlof, William Schmiedt 02:41,70
8x100 Lea Maria Begerl, Andrea Nushartová, Magda Štampachová, Daniela Kobrnová, Alex Nguyen Duc Dung, Jan Hais, Robert Schmiedt, Lukáš Jiřina 02:10,90
8x200 Matěj Novosád, William Schmiedt, Lea Maria Begerl, Magda Štampachová, Kristýna Hozmanová, Barbora Benešová, Alex Nguyen Duc Dung, Robert Schmiedt 04:42,30
8x200 Štěpán Doležal, Josef Šlof, Andrea Nushartová, Daniela Kobrnová, Adéla Rubášová, Jitka Synáková, Jan Hais, Lukáš Jiřina 05:20,50
3 ZŠ Horažďovice Komenského, Komenského 211, Horažďovice 09:40,40
8x100 Charlotte Cottier, Růžena Šimíková, Dora Šťastná, Marie Bělíková, Filip Kolář, Vojtěch Smetana, Petr Riziky, Matyáš Říha 02:28,40
8x100 Tereza Makovcová, Markéta Staňková, Lucie Janotová, Amélie Mandáková, Kryštof Bauer, Tomáš Poklop, Jiří Stupka, Lukáš Malý 02:14,90
8x200 Charlotte Cottier, Růžena Šimíková, Filip Kolář, Vojtěch Smetana, Tereza Makovcová, Markéta Staňková, Kryštof Bauer, Tomáš Poklop 04:57,10
8x200 Dora Šťastná, Marie Bělíková, Petr Riziky, Matyáš Říha, Lucie Janotová, Amélie Mandáková, Jiří Stupka, Lukáš Malý 05:13,70
4 Masarykova základní škola, Rohozenská 225, Janovice nad Úhlavou 09:54,10
8x100 02:33,90
8x100 02:17,20
8x200 05:03,00
8x200 05:18,80
5 ZŠ Sušice, Lerchova ulice, Lerchova 112, Sušice 09:57,70
8x100 Richard Vlk, Jiří Maxa, Karel Balog, Leoš Keila, Anna Machová, Klára Javorská, Katrin Holá, Andrea Šlapáková 02:34,50
8x100 Stanislav Simet, Zdeněk Hromádka, Pavel Poledník, Ondřej Kadlec, Anna Hrubcová, Emily Pokorná, Kristýna Netalová, Simona Milfortová 02:18,60
8x200 Richard Vlk, Jiří Maxa, Anna Machová, Klára Javorská, Stanislav Simet, Zdeněk Hromádka, Anna Hrubcová, Emily Pokorná 05:04,60
8x200 Karel Balog, Leoš Keila, Katrin Holá, Andrea Šlapáková, Pavel Poledník, Ondřej Kadlec, Kristýna Netalová, Simona Milfortová 05:24,40
6 Masarykova základní škola, Národních mučedníků 185, Klatovy 10:14,90
8x100 Veronika Bastlová, Filip Neuvirt, Martin Jáchymovský, Šárka Pešková, Vojtěch Pešek, Ella Soumarová, Viktorie Šušarjevová, Matouš Novotný 02:41,90
8x100 Karolína Půroková, Petra Šottová, Ondřej Šťastný, Jonáš Javorský, Aneta Vlčková, Barbora Fornouzová, Filip Bernard, Antonín Šváb 02:19,20
8x200 Martin Jáchymovský, Filip Neuvirt, Veronika Bastlová, Šárka Pešková, Antonín Šváb, Filip Bernard, Petra Šottová, Karolína Půroková 05:17,60
8x200 Viktorie Šušarjevová, Ella Soumarová, Matouš Novotný, Vojtěch Pešek, Ondřej Šťastný, Jonáš Javorský, Aneta Vlčková, Barbora Fornouzová 05:13,80
7 ZŠ a MŠ Měčín, Školní 93, Měčín 10:29,20
8x100 Kruciak Dominik, Hřebec Jakub, Krotký Jakub, Němec Martin, Janotová Natálie, Horová Klára, Němcová Natálie, Řehoušková Michaela 02:42,00
8x100 Sopr David, Němec Jan, Šlais František, Klička Vojtěch, Netrvalová Adéla, Svobodová Vendula, Němečková Karolína, Duchková Tereza 02:22,60
8x200 Kruciak Dominik, Němec Martin, Janotová Natálie, Horová Klára, Sopr David, Němec Jan, Netrvalová Adéla, Duchková Tereza 05:24,60
8x200 Krotký Jakub, Hřebec Jakub, Němcová Natálie, Řehoušková Michaela, Svobodová Vendula, Němečková Karolína, Šlais František, Klička Vojtěch 05:39,50
8 Základní škola a mateřská škola, Dolany 34, Klatovy 10:41,60
8x100 Tereza Vančurová, Lucie Bláhová, Nela Vacovská, Nikola Šťastná, Karel Poslík, Václav Zub, Jan Žák, Vojtěch Bláha 02:43,00
8x100 Marie Babková, Lucie Dvořáková, Adéla Žáková, Aneta Augustinová, Adam Augustin, David Talián, Matěj Prantl, Jan Řeřicha 02:32,80
8x200 Tereza Vančurová, Lucie Bláhová, Karel Poslík, Václav Zub, Marie Babková, Lucie Dvořáková, Adam Augustin, David Talián 05:25,80
8x200 Nela Vacovská, Nikola Šťastná, Jan Žák, Vojtěch Bláha, Adéla Žáková, Aneta Augustinová, Matěj Prantl, Jan Řeřicha 06:18,40
4 Tachov
Místo Škola Čas
1 ZŠ Tachov, Hornická, Hornická 1325, Tachov 08:51,90
8x100 Lukáš Vlček, Lucie Danielová, David Tikal, Stela Kořínková, Štěpán Vanický, Tereza Davidová, Soňa Horáková, Daniel Vávra 02:15,00
8x100 Viktorie Bočanová, Tomáš Čácha, Václav Zeman, Markéta Kudláčková, Michaela Švábková, Matěj Vanický, Šimon Čmiko, Adéla Košátková 02:02,70
8x200 Šimon Čmiko, Matěj Vanický, Viktorie Bočanová, Adéla Košátková, Lukáš Vlček, Daniel Vávra, Soňa Horáková, Tereza Davidová 04:34,20
8x200 Václav Zeman, Tomáš Čácha, Michaela Švábková, Markéta Kudláčková, David Tikal, Štěpán Vanický, Stela Kořínková, Lucie Danielová 04:48,70
2 Základní škola, Zárečná 1540, Tachov 09:02,30
8x100 Tomáš Bao, Šárka Tenglerová, Tereza Krchňavá, Lucie Tenglerová, David Kovárník, Ondřej Buben, Andrea Andre, Antonín Molnár 02:22,50
8x100 Tomáš Vlažný, Vendula Staňková, Viktorie Lichá, Michal Balín, Veronika Láderová, Eva Svobodová, Petr Hrabovský, Tobiáš Roháč 02:01,10
8x200 Petr Hrabovský, Viktorie Lichá, Antonín Molnár, Tereza Krchňavá, David Kovárník, Andrea Andre, Vendula Staňková, Tobiáš Roháč 04:38,70
8x200 Tomáš Bao, Veronika Láderová, Michal Balín, šárka Tenglerová, Ondřej Buben, Lucka Tenglerová, Eva Svobodová, Tomáš Vlažný 04:48,20
5 Plzeň-město, Plzeň sever
Místo Škola Čas
1 25. základní škola, Chválenická 17, Plzeň 10:58,30
8x100 02:03,80
8x100 02:07,20
8x200 06:47,30
8x200 07:27,30
2 31. základní škola, E. Krásnohorské 10 814, Plzeň 10:58,50
8x100 Filip Čapek, Tereza Šuchmanová, Oliver Kupa, Simona Lodrová, Nela Nováková, Erik Vlasatý, Tereza Salzmanová, Lukáš Fiala 02:08,60
8x100 Martina Šmídová, Matyáš Bloch, Nikol Vavříková, Marek Szabó, Erika Zahálková, Jan jílek, Veronika Pučelíková, Roman Basl 01:55,80
8x200 Lukáš Fiala, Tereza Salzmanová, Filip Čapek, Tereza Šuchmanová, Veronika Pučelíková, Matyáš Bloch, Martina Šmídová, Roman Basl 06:54,10
8x200 Oliver Kupa, Nela Nováková, Erik Vlasatý, Nikol Vavříková, Simona Lodrová, Marek Szabó, Erika Zahálková, Jan jílek 06:55,70
3 Základní škola, Slovanská alej 13, Plzeň 11:16,60
8x100 Jan Kučera, Zuzana Dobrá, Lukáš Linhart, Rozálie Sýkorová, Ondřej Ujházy, Ester Zlochová, Lucie Čermáková, Leonard Mastný 02:15,20
8x100 Matyáš Neumayer, Ema Kubalíková, Tadeáš Martínek, Štěpánka Vondráčková, Šimon Dobrý, Natálie Jakoubková, Kateřina Čermáková, Dan Hvízdal 01:58,40
8x200 Dan Hvízdal, Zuzana Dobrá, Ema Kubalíková, Leonard Mastný, Matyáš Neumayer, Lucie Čermáková, Lukáš Linhart, Kateřina Čermáková 07:03,00
8x200 Tadeáš Martínek, Rozálie Sýkorová, Jan Kučera, Štěpánka Vondráčková, Ondřej Ujházy, Ester Zlochová, Natálie Jakoubková, Šimon Dobrý 07:21,60
4 2. základní škola, Schwarzova 20, Plzeň 11:28,40
8x100 Václav Podruh, Natálie Bystřická, Klára Elgrová, Jan Havránek, Johana Jelínková, Aneta Paroubková, Matěj Čása, Martin Houška 02:16,10
8x100 Jan Beneš, Michaela Houšková, Adéla Musilová, David Cvach, Aneta Chmelířová, Vít Voller, Vít Barcal, Markéta Marková 02:01,20
8x200 Jan Beneš, Michaela Houšková, Martin Houška, Aneta Paroubková, Václav Podruh, Natálie Bystřická, Vít Barcal, Markéta Marková 07:11,10
8x200 David Cvach, Aneta Chmelířová, Klára Elgrová, Matěj Čása, Jan Havránek, Johana Jelínková, Adéla Musilová, Vít Voller 07:20,30
5 ZŠ Chrást, Náměstí Legií 27, Chrást 11:39,80
8x100 Ondřej Šíma, Ondřej Tyml, Natalie Nekolová, Julie Šerá, Anna Uherská, Vojtěch Čechura, Matyáš Jung, Kristýna Kvěchová 02:20,70
8x100 Vojtěch Brůj, Samuel Štěrba, Natálie Straková, Štěpánka Pešková, Nikola Straková, Eliška Jonášová, Jakub Vítek, Tomáš Rada 02:06,40
8x200 Ondřej Šíma, Vojtěch Čechura, Natalie Nekolová, Kristýna Kvěchová, Štěpánka Pešková, Samuel Štěrba, Natálie Straková, Vojtěch Brůj 07:12,70
8x200 Jakub Vítek, Matyáš Jung, Anna Uherská, Julie Šerá, Nikola Straková, Ondřej Tyml, Eliška Jonášová, Tomáš Rada 07:28,40
6 4. základní škola, Kralovická 12, Plzeň 11:54,00
8x100 Nikola Drabíková, Sofie Grossmannová, Edita Kudličková, Sofie Michalová, Sebastian Folk, Daniel Dlouhý, Tomáš Ježek, Matěj Homola 02:23,50
8x100 Dominik Hladík, Jáchym Vojtíšek, Matěj Pavlíček, Ondřej Kočka, Anežka Burianová, Kateřina Lexová, Karolína Čásová, Natálie Zaplatílková 02:06,30
8x200 Nikola Drabíková, Sofie Grossmannová, Anežka Burianová, Kateřina Lexová, Sebastian Folk, Daniel Dlouhý, Dominik Hladík, Jáchym Vojtíšek 07:24,20
8x200 Edita Kudličková, Sofie Michalová, Karolína Čásová, Natálie Zaplatílková, Tomáš Ježek, Matěj Homola, Matěj Pavlíček, Ondřej Kočka 07:59,10
6 Plzeň - sever, Plzeň město spojeny
Místo Škola Čas
1 ZŠ Zbůch, Hornická 300, Zbůch 07:16,80
8x100 Zuzana Šmákalová, Adéla Kušnierová, David Lengyel, Berenika Duchková, Dušan Bláha, Ondřej Freisleben, Patrik Kaločai, Eliška Kovářová 01:57,00
8x100 Jan Nejdl, Martin Prokop, Erik Linhart, Martin Ďuraško, Markéta Kovářová, Zdeňka Fontová, Kateřina Steinglová, Adéla Kučerová 01:42,80
8x200 Zuzana Šmákalová, Adéla Kušnierová, David Lengyel, Dušan Bláha, Jan Nejdl, Martin Prokop, Markéta Kovářová, Zdeňka Fontová 03:37,00
8x200 Berenika Duchková, Ondřej Freisleben, Patrik Kaločai, Eliška Kovářová, Erik Linhart, Martin Ďuraško, Kateřina Stenglová, Adéla Kučerová 03:39,80
2 Nýřany, ŠKolní 901, Nýřany 07:17,00
8x100 Ojibe George, Jakub Behenský, Jan Bednář, Jakub Řežábek, Natálie Šerá, Melanie Dvořáková, Danielle Třešková, Růžena Karšňáková 01:56,80
8x100 Jan Harvalík, Ondřej Mahdal, Marek Schlaffer, Matěj Šlegl, Adéla Sahulová, Jana Jiroušková, Anna Křepelová, Edita Krokaveczová 01:41,50
8x200 Ojibe George, Jakub Behenský, Natálie Šerá, Melanie Dvořáková, Jan Harvalík, Ondřej Mahdal, Adéla Sahulová, Jana Jiroušková 03:38,70
8x200 Jan Bednář, Jakub Řežábek, Danielle Třešková, Růžena Karšňáková, Marek Schlaffer, Matěj Šlegl, Anna Křepelová, Edita Krokaveczová 03:49,20
3 Základní škola a Mateřská škola Nýřany B, Školní 901, Nýřany 07:24,90
8x100 Jakub Malát, Václav Lavička, Dominik Oláh, Marek Fárka, Michaela Wittmanová, Natálie Poláková, Kateřina Sýkorová, Tereza Bělová 02:05,00
8x100 Ondřej Belšan, Jiří Hellmich, Lukáš Egr, Petr Wolfram, Lucie Sochorová, Petra Šeflová, Elizabeth Ojibe, Alena Gotzová 01:40,20
8x200 Jakub Malát, Václav Lavička, Michaela Wittmanová, Natálie Poláková, Ondřej Belšan, Jiří Hellmich, Lucie Sochorová, Petra Šeflová 03:39,70
8x200 Dominik Oláh, Marek Fárka, Kateřina Sýkorová, Tereza Bělová, Lukáš Egr, Petr Wolfram, Elizabeth Ojibe, Alena Gotzová 03:44,50
7 Rokycany
Místo Škola Čas
1 Základní a mateřská škola Radnice, Sídliště 591, Radnice 09:09,80
8x100 Barbora Tesařová, Natálie Krchovová, Nikol Němcová, Michaela Ottová, Tomáš Otto, Václav Oliverius, Petr Turek, Filip Jícha 02:41,30
8x100 Aneta Bittnerová, Sabina Gottliebová, Kristýna Kesnerová, Annabel Stavenuiterová, Roman Střeleček, Pavel Benajtr, Adam Blecha, Josef Turek 02:26,10
8x200 Barbora Tesařová, Natálie Krchovová, Tomáš Otto, Václav Oliverius, Aneta Bittnerová, Sabina Gottliebová, Roman Střeleček, Pavel Benajtr 04:02,40
8x200 Nikol Němcová, Michaela Ottová, Petr Turek, Filip Jícha, Kristýna Kesnerová, Annabel Stavenuiterová, Adam Blecha, Josef Turek 06:00,00
2 ZŠ Mýto, Plzeňská 326, Mýto 09:28,30
8x100 Agáta Floriánová, Anna Lizcová, Adéla Humlová, Lucie Balejová, Jiří Končel, Filip Veselý, Filip Kyznar, Šimon Tůma 02:47,80
8x100 Simona Cafourková, Eliška Balejová, Debora Bitterová, Edita Boháčková, Filip Cafourek, Tomáš Balej, Roman Lang, Lukáš Szalai 02:32,60
8x200 Eliška Balejová, Debora Bitterová, Filip Cafourek, Tomáš Balej, Agáta Floriánová, Anna Lizcová, Jiří Končel, Šimon Tůma 04:07,90
8x200 Simona Cafourková, Edita Boháčková, Roman Lang, Lukáš Szalai, Adéla Humlová, Lucie Balejová, Filip Veselý, Filip Kyznar 06:00,00
3 Základní škola Holoubkov, Holoubkov 14, Holoubkov 09:41,40
8x100 Ema Kubínová, Simona Lukášová, Denisa Lukášová, Dan Denisov, Filip Dragoun, Matěj Novák, Jakub Gaman, Anna Málková 02:54,40
8x100 Jan Huml, Štěpán Šedivý, Adéla Kalčicová, Gabriela Aubrechtová, Tereza Zieglerová, Kateřina Málková, Lukáš Klepsa, Jiří Rejzek 02:34,50
8x200 Jan Huml, Jakub Gaman, Dan Denisov, Ema Kubínová, Anna Málková, Gabriela Aubrechtová, Tereza Zieglerová, Jiří Rejzek 04:12,50
8x200 Štěpán Šedivý, Matěj Novák, Filip Dragoun, Simona Lukášová, Denisa Lukášová, Adéla Kalčicová, Kateřina Málková, Lukáš Klepsa 06:00,00
4 ZŠ Karla Vokáče Strašice, Strašice 531, Strašice 09:49,70
8x100 Patrik Tomášek, Pavel Štokr, Jakub Novák, Jáchym Spáčil, Karolína Tomášková, Markéta Štokrová, Veronika Červenková, Lucie Tomášová 02:55,80
8x100 Štěpán Kunc, Lukáš Veverca, Michal Lang, Jakub Vostatek, Vanesa Mullerová, Nikola Tomášová, Nikola Dovicová, Eliška Novotná 02:38,50
8x200 Patrik Tomášek, Pavel Štokr, Karolína Tomášková, Markéta Štokrová, Štěpán Kunc, Michal Lang, Vanesa Mullerová, Nikola Tomášová 04:15,40
8x200 Jakub Novák, Jáchym Spáčil, Veronika Červenková, Lucie Tomášová, Lukáš Veverca, Jakub Vostatek, Nikola Dovicová, Eliška Novotná 06:00,00
5 Základní škola Stupno, Stupno 62, Břasy 09:55,90
8x100 Lucie Mašterová, Aneta Špačková, Klaudie Křížová, Eliška Cajthamlová, Marek Pfeffer, Mikuláš Roth, Jan Totzauer, Jan Tomec 03:10,30
8x100 Laura Rišková, Veronika Houfová, Michaela Topinková, Veronika Vodrážková, Matyáš Beran, Lukáš Štochl, Šimon Dvořáček, Matěj Špilar 02:32,80
8x200 Eliška Cajthamlová, Klaudie Křížová, Laura Rišková, Veronika Houfová, Marek Pfeffer, Jan Tomec, Matěj Špilar, Šimon Dvořáček 04:12,80
8x200 Lucie Mašterová, Aneta Špačková, Veronika Vodrážková, Michaela Topinková, Mikuláš Roth, Jan Totzauer, Matyáš Beran, Lukáš Štochl 06:00,00
6 Základní škola Osek, Ke škole 16, Osek 10:29,30
8x100 Emma Lhotáková, Karin Cajthamlová, Ester Škabradová, Barbara Tomášková, Sebastian Brož, Matěj Hůlka, Ladislav Souček, Matěj Stanke 03:07,90
8x100 Natálie Krutská, Anna Sotáková, Eliška Šmídová, Lucie Horová, Radek Altman, Samuel Pechmann, Jan Spěváček, Vladimír Übermajer 02:45,80
8x200 Emma Lhotáková, Ester Škabradová, Natálie Krutská, Lucie Horová, Jan Spěváček, Radek Altman, Matěj Stanke, Sebastian Brož 04:35,60
8x200 Karin Cajthamlová, Barbara Tomášková, Eliška Šmídová, Anna Sotáková, Samuel Pechmann, Vladimír Übermajer, Ladislav Souček, Matěj Hůlka 06:00,00
7 Základní škola Jižní předměstí Rokycany, Čechova 855, Rokycany 11:09,50
8x100 Daniel Soukup, Jiří Löwenhöffer, Lukáš Janoschec, Tomáš Bělohlávek, Michaela Paterová, Eliška Veselá, Petra Vondráčková, Amálie Gregorová 03:05,90
8x100 Tereza Mašterová, Marta Vyčichlová, Valérie Vyčichlová, Klára Šašková, Šimon Cipra, Vojtěch Plichtík, Jakub Auxt, Radek Ferko 03:02,40
8x200 Michaela Paterová, Eliška Veselá, Valérie Vyčichlová, Klára Šašková, Radek Ferko, Jakub Auxt, Jiří Löwenhöffer, Daniel Soukup 05:01,20
8x200 Amálie Gregorová, Petra Vondráčková, Marta Vyčichlová, Tereza Mašterová, Šimon Cipra, Vojtěch Plichtík, Tomáš Bělohlávek, Robert Fousek 06:00,00
8 Základní škola Mlečice, Školní 90, Mlečice 12:32,10
8x100 Anna Levová, Kateřina Benešová, Nikol Kotěšovcová, Anita Zemanová, Filip Zeman, Petr Smeták, Josef Kotěšovec, Josef Oliverius 03:45,90
8x100 Nicol Vosmíková, Tereza Galbavá, Sabina Miňhová, Hana Veselá, Pavel Maštera, Jan Fišer, Miroslav Havel, Adam Polák 03:08,90
8x200 Anna Levová, Anita Zemanová, Nicol Vosmíková, Hana Veselá, Jan Fišer, Pavel Maštera, Filip Zeman, Petr Smeták 05:37,30
8x200 Adam Polák, Kateřina Benešová, Nikol Kotěšovcová, Sabina Miňhová, Tereza Galbavá, Miroslav Havel, Josef Kotěšovec, Josef Oliverius 06:00,00

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ Klatovy, Tolstého, Tolstého 765, Klatovy 08:42,27
8x100 Dagmar Řezáčová, Jakub Denk, Denisa Trojánková, Petr Kocek, Martina Chalupová, Ondřej Dulka, Viktorie Frühaufová, Daniel Srp 02:13,50
8x100 Anna Řezáčová, Ondřej Franěk, Barbara Syslová, Maxim Kloud, Lucie Makrlíková, Petr Poláček, Karolína Kourová, Pavel Poláček 02:02,46
8x200 Anna Řezáčová, Petr Kocek, Daniel Srp, Viktorie Frühaufová, Karolína Kourová, Petr Poláček, Dagmar Řezáčová, Pavel Poláček 04:26,31
8x200 Barbara Syslová, Ondřej Dulka, Martina Chalupová, Ondřej Franěk, Denisa Trojánková, Lucie Makrlíková, Jakub Denk, Maxim Kloud 04:43,69
2 25. základní škola, Chválenická 17, Plzeň 08:43,76
8x100 Poděbradský Vítek, Brabcová Lucie, Škorpil Petr, Egermajerová Ella, Jančaříková Andrea, Bělohlavá Agáta, Lavička Jan, Novák Adam 02:10,68
8x100 Soukup Oliver, Babušková Lucie, Černá Kateřina, Černý Vojtěch, Hladíková Tereza, Hajžmanová Barbora, Huml Fipil, Kneys Jakub Michael 02:04,56
8x200 Lavička Jan, Bělohlavá Agáta, Brabcová Lucie, Soukup Oliver, Černá Kateřina, Hajžmanová Barbora, Novák Adam, Kneys Jakub Michael 04:28,52
8x200 Poděbradský Vítek, Porazil Miroslav, Babušková Lucie, Hladíková Tereza, Egermajerová Ella, Jančaříková Andrea, Černý Vojtěch, Huml Fipil 04:39,33
3 ZŠ Klatovy, Plánická ulice 194/I, Plánická 194, Klatovy 09:03,73
8x100 Kristýna Hozmanová, Barbora Benešová, Adéla Rubášová, Jitka Synáková, Štěpán Doležal, Matěj Novosád, Josef Šlof, William Schmiedt 02:23,31
8x100 Lea Maria Begerl, Andrea Nushartová, Magda Štampachová, Daniela Kobrnová, Alex Nguyen Duc Dung, Jan Hais, Robert Schmiedt, Lukáš Jiřina 02:05,56
8x200 Matěj Novosád, William Schmiedt, Lea Maria Begerl, Magda Štampachová, Kristýna Hozmanová, Barbora Benešová, Alex Nguyen Duc Dung, Robert Schmiedt 04:34,86
8x200 Štěpán Doležal, Josef Šlof, Andrea Nushartová, Daniela Kobrnová, Adéla Rubášová, Jitka Synáková, Jan Hais, Lukáš Jiřina 04:54,80
4 Základní škola, Zárečná 1540, Tachov 09:06,55
8x100 Tomáš Bao, Šárka Tenglerová, Tereza Krchňavá, Lucie Tenglerová, David Kovárník, Ondřej Buben, Andrea Andre, Antonín Molnár 02:19,24
8x100 Tomáš Vlažný, Vendula Staňková, Viktorie Lichá, Michal Balín, Veronika Láderová, Eva Svobodová, Petr Hrabovský, Tobiáš Roháč 02:08,42
8x200 Petr Hrabovský, Viktorie Lichá, Antonín Molnár, Tereza Krchňavá, David Kovárník, Andrea Andre, Vendula Staňková, Tobiáš Roháč 04:38,89
8x200 Tomáš Bao, Veronika Láderová, Michal Balín, šárka Tenglerová, Ondřej Buben, Lucka Tenglerová, Eva Svobodová, Tomáš Vlažný 04:48,68
5 ŽS J.Hlávky Přeštice A, Na Jordáně 1146 11146, Přeštice 09:08,61
8x100 Pavel Mačejovský, Julie Radová, Jolana Kroupová, Daniel Kuběna, Štěpánka Frouzová, Jan Sikyta, Adam Král, Vanessa Volopichová 02:21,99
8x100 Lucie Impellizzeri, Zuzana Kroupová, Pavel Beneš, Aleš Lang, Nikol Pechanová, Damián Šimice, Pavel Vacek, Tereza Burlová 02:09,63
8x200 Adam Král, Jan Sikyta, Štěpánka Frouzová, Vanessa Volopichová, Lucie Impellizzeri, Damián Šimice, Pavel Vacek, Tereza Burlová 04:36,99
8x200 Pavel Mačejovský, Julie Radová, Jolana Kroupová, Daniel Kuběna, Pavel Beneš, Nikol Pechanová, Aleš Lang, Zuzana Kroupová 05:05,77
6 21. základní škola, Slovanská alej 13 814, Plzeň 09:10,29
8x100 Jan Kučera, Zuzana Dobrá, Lukáš Linhart, Rozálie Sýkorová, Ondřej Ujházy, Viola Spěváčková, Lucie Čermáková, Leonard Masný 02:18,66
8x100 Tomáš Winter, Ema Kubalíková, Tadeáš Martínek, Štěpánka Vondráčková, Šimon Dobrý, Natálie Jakoubková, Kateřina Čermáková, Dan Hvízdal 02:07,08
8x200 Šimon Dobrý, Viola Spěváčková, Leonard Masný, Štěpánka Vondráčková, Dan Hvízdal, Lucie Čermáková, Lukáš Linhart, Kateřina Čermáková 04:44,55
8x200 Tadeáš Martínek, Rozálie Sýkorová, Jan Kučera, Ema Kubalíková, Ondřej Ujházy, Zuzana Dobrá, Natálie Jakoubková, Tomáš Winter 04:52,23
7 ZŠ Komenského 17, Domažlice, Komenského 17, Domažlice 09:13,86
8x100 Radim Švajner, Ilona Rojtová, Matyáš Konvalinka, Nikol Duffková, Karel Hrabík, Simona Kitzbergerová, Jolana Hlavatá, Jakub Formánek 02:22,19
8x100 Štěpán Kortus, Rozálie Příbková, Matouš Herlík, Lucie Jahnová, Jan Švígler, Nelly Brožová, Vanesa Kocková, Petr Cimbolinec 02:08,92
8x200 Štěpán Kortus, Ilona Rojtová, Jolana Hlavatá, Karel Hrabík, Nelly Brožová, Radim Švajner, Vanesa Kocková, Petr Cimbolinec 04:42,75
8x200 Matouš Herlík, Simona Kitzbergerová, Lucie Jahnová, Matyáš Konvalinka, Nikol Duffková, Jakub Formánek, Rozálie Příbková, Jan Švígler 04:46,20
8 Nýřany, ŠKolní 901, Nýřany 09:14,39
8x100 Ojibe George, Jakub Behenský, Jan Bednář, Jakub Řežábek, Natálie Šerá, Melanie Dvořáková, Danielle Třešková, Růžena Karšňáková 02:23,02
8x100 Jan Harvalík, Ondřej Mahdal, Marek Schlaffer, Matěj Šlegl, Adéla Sahulová, Jana Jiroušková, Anna Křepelová, Edita Krokaveczová 02:07,76
8x200 Ojibe George, Jakub Behenský, Natálie Šerá, Melanie Dvořáková, Jan Harvalík, Ondřej Mahdal, Adéla Sahulová, Jana Jiroušková 04:43,61
8x200 Jan Bednář, Jakub Řežábek, Danielle Třešková, Růžena Karšňáková, Marek Schlaffer, Matěj Šlegl, Anna Křepelová, Edita Krokaveczová 05:03,66
9 ZŠ Horažďovice Komenského, Komenského 211, Horažďovice 09:14,59
8x100 Charlotte Cottier, Růžena Šimíková, Dora Šťastná, Marie Bělíková, Filip Kolář, Vojtěch Smetana, Petr Riziky, Matyáš Říha 02:21,24
8x100 Tereza Makovcová, Amélie Mandáková, Lucie Janotová, Kateřina Brabcová, Kryštof Bauer, Petr Mach, Jiří Stupka, Lukáš Malý 02:12,93
8x200 Charlotte Cottier, Růžena Šimíková, Filip Kolář, Vojtěch Smetana, Tereza Makovcová, Kateřina Brabcová, Kryštof Bauer, Petr Mach 04:40,42
8x200 Dora Šťastná, Marie Bělíková, Petr Riziky, Matyáš Říha, Lucie Janotová, Amélie Mandáková, Jiří Stupka, Lukáš Malý 04:54,37
10 Masarykova základní škola a MŠ, Klenčí pod Čerchovem 207, Klenčí pod Čerchovem 207 09:17,43
8x100 Zuzana Kubecová, Eva Kubecová, Agáta Skalová, Klára Strnadová, Vojtěch Mifek, Dominik Tuška, Martin Kovářík, David Jeřábek 02:27,09
8x100 Lucie Maršíková, Bohumila Šmídová, Nikola Pham, Tereza Konopíková, Daniel Knopp, Petr Volfík, Miroslav Chmelík, Lukáš Váchal 02:07,70
8x200 Zuzana Kubecová, Bohumila Šmídová, Agáta Skalová, Lucie Maršíková, Martin Kovářík, Petr Volfík, Dominik Tuška, Miroslav Chmelík 04:42,64
8x200 Eva Kubecová, Nikola Pham, Klára Strnadová, Tereza Konopíková, Vojtěch Mifek, Daniel Knopp, David Jeřábek, Lukáš Váchal 04:55,55
11 ZŠ Zbůch, Hornická 300, Zbůch 09:19,36
8x100 Zuzana Šmákalová, Adéla Kušnierová, David Lengyel, Berenika Duchková, Dušan Bláha, Ondřej Freisleben, Patrik Kaločai, Eliška Kovářová 02:18,36
8x100 Jan Nejdl, Martin Prokop, Erik Linhart, Martin Ďuraško, Markéta Kovářová, Zdeňka Fontová, Kateřina Steinglová, Adéla Kučerová 02:12,08
8x200 Zuzana Šmákalová, Adéla Kušnierová, David Lengyel, Dušan Bláha, Jan Nejdl, Martin Prokop, Markéta Kovářová, Zdeňka Fontová 04:48,92
8x200 Berenika Duchková, Ondřej Freisleben, Patrik Kaločai, Eliška Kovářová, Erik Linhart, Martin Ďuraško, Kateřina Stenglová, Adéla Kučerová 04:57,05
12 Základní škola, Zámecký park 3, Horšovský Týn 09:21,03
8x100 Boris Pikáli, Natálie Lahodová, Oliver Pikáli, Viktorie Müllerová, Nikola Rachová, Eva Karbanová, Tomáš Kaufner, Adam Šnirc 02:23,16
8x100 Roman Sochůrek, Kristýna Gadlinová, Kryštof Nedvěd, Markéta Hojdová, Karolína Vokáčová, Šárka Ježdíková, Jan Jareš, Tomáš Konopík 02:15,18
8x200 Adam Šnirc, Natálie Lahodová, Boris Pikáli, Nikola Rachová, Šárka Ježdíková, Jan Jareš, Karolína Vokáčová, Tomáš Konopík 04:42,69
8x200 Oliver Pikáli, Viktorie Müllerová, Eva Karbanová, Tomáš Kaufner, Kristýna Gadlinová, Kryštof Nedvěd, Markéta Hojdová, Roman Sochůrek 05:07,18
13 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice B, Na Jordáně 1146, Přeštice 09:39,39
8x100 Daniel Volopich, Aneta Knopfová, Tomáš Tumpach, Kateřina Stehlíková, Vojtěch Weber, Kateřina Vonásková, Václav Strejc, Nikola Matasová 02:31,05
8x100 Vojtěch Kabát, Magdaléna Ovsíková, Sára Vávrová, Natálie Švíková, Zuzana Vizingrová, Martin Kučera, Jan Duchek, Tobiáš Jeslínek 02:09,51
8x200 Nikola Matasová, Václav Strejc, Kateřina Stehlíková, Vojtěch Weber, Zuzana Vizingrová, Natálie Švíková, Jan Duchek, Tobiáš Jeslínek 04:58,83
8x200 Daniel Volopich, Aneta Knopfová, Tomáš Tumpach, Kateřina Vonásková, Magdaléna Ovsíková, Sára Vávrová, Vojtěch Kabát, Martin Kučera 05:00,60
14 ZŠ Mýto, Plzeňská 326, Mýto 09:43,61
8x100 Agáta Floriánová, Anna Lizcová, Adéla Humlová, Lucie Balejová, Jiří Končel, Filip Veselý, Jan Maňas, Šimon Tůma 02:31,04
8x100 Simona Cafourková, Eliška Balejová, Debora Bitterová, Edita Boháčková, Filip Cafourek, Dalibor Perlík, Roman Lang, Lukáš Szalai 02:13,43
8x200 Eliška Balejová, Debora Bitterová, Filip Cafourek, Dalibor Perlík, Agáta Floriánová, Anna Lizcová, Jiří Končel, Šimon Tůma 04:59,14
8x200 Simona Cafourková, Edita Boháčková, Roman Lang, Lukáš Szalai, Adéla Humlová, Lucie Balejová, Filip Veselý, Jan Maňas 05:17,73