Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Ústí nad Orlicí 26.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 26.4.2024
Místo: Vysoké Mýto
Organizátor: Pardubický KAS
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Javornického V.M. Vysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí, Javornického 2
2 ZŠ Nádražní Čes. Třebová Česká Třebová, Nádražní 200
3 ZŠ Habrmanova Čs. Třeb. Česká Třebová, Habrmanova 1500
4 ZŠ Ústecká, Čes. Třebová Česká Třebová, Č. T. , Ústecká 160 160
5 ZŠ Lukavice Letohrad Letohrad, Lukavice 118
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Chrudim 17.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 17.4.2024
Místo: Chrudim
Organizátor: Atletika Chrudim
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Třemošnice Třemošnice, Internátní 217
2 Základní škola Hrochův Týnec, Nádražní 253
3 Základní škola Chrudim, Školní náměstí 6
4 Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim, Morašice 59
5 Základní škola Chrudim, U Stadionu 756
6 Základní škola Chrudim, Dr. Peška 768
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Pardubice 25.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 25.4.2024
Místo: Pardubice
Organizátor: Pardubický KAS
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Rybitví Rybitví, Školní 143
2 ZŠ Zdechovice Zdechovice, Na Průhon 65
3 ZŠ Ohrazenice Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159
4 ZŠ Břehy Břehy, Obránců míru 40
5 ZŠ Staňkova Pardubice, Staňkova 128
6 ZŠ Bratranců Veverkových Pardubice, Bratranců 866
7 ZŠ Benešovo B Pardubice, Benešovo náměstí 590
8 ZŠ Benešovo náměstí Pardubice, Benešovo náměstí 590
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Svitavy 25.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 25.4.2024
Místo: Litomyšl
Organizátor: Pardubický KAS
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy Cerekvice nad Loučnou 135, Cerekvice nad Loučnou 135
2 Základní škola Na Lukách Polička, Švermova 401
3 Základní škola Litomyšl, T.G. Masaryka 1145
4 Základní škola Litomyšl, U Školek 1117
5 Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná Lubná, Lubná 34
6 Základní škola Březová nad Svitavou, Moravské náměstí 15
7 ZŠ a MŠ Dolní Újezd Dolní Újezd, Dolní Újezd 342
8 Základní škola a mateřská škola Jaroměřice 310, Jaroměřice 310
9 Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou Hradec nad Svitavou, Hradec nad Svitavou 496
10 Základní škola Brněnec, Brněnec - Moravská Chrastová 100
11 Základní škola Školamyšl Liotmyšl, B.Němcová 150
12 Základní škola Litomyšl, Zámecká 496
Přidejte se i vy! Přihlásit školu