Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Benešov 27.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 27.4.2022
Místo: Benešov
Organizátor: ZŠ a MŠ Na Karlově, Lenka Křížová, atletikabenesov@gmail.com
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, Školní 1
2 ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Benešov, Jiráskova 888
3 Základní škola Benešov, Dukelská 1818
4 Základní škola a Mateřská škola Senohraby, Školní 27
5 Základní škola Senohraby, Mirošovice, Školní 211
6 ZŠ Vorlina Vlašim Vlašim, U Vorliny 1500
7 Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Praha-východ 7.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 7.4.2022
Místo: Čelákovice
Organizátor: MDDM Čelákovice, Eva Bukačová, bukacka@seznam.cz / 603724237
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Nehvizdy, Pražská 14
2 Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, Měšická 322
3 ZŠ Stará Boleslav Brandýs nad Labem-Stará Bolesl, Jungmannova 164
4 Základní škola Zeleneč, Kasalova 454
5 Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414
6 Základní škola Kunice Strančice, Na návsi 60
7 ZŠ Na Výsluní Brandýs Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Kostelecká 1750
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Kutná Hora 6.5.2022 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 6.5.2022
Místo: Čáslav
Organizátor: A.C. Čáslav, Jana Červenková, ja.cervenkova@seznam.cz / 728162830
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Zbraslavice Zbraslavice, Zbraslavice 190
2 ZŠ Čáslav Sadová Čáslav, Sadová 1756
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Kolín 26.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 26.4.2022
Místo: Kolín (pouze pro kat. II)
Organizátor: DDM Kolín, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz / 732107017
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Kolín, Masarkova 412
2 Základní škola Kolín II., Kolín, Kmochova 943
3 Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374 Kolín, Ovčárecká 374
4 Základní škola Týnec nad Labem, Komenského náměstí 85
5 ZŠ a Mš Červené Pečky Červené Pečky, Kutnohorská 181
6 ZŠ Kolín II., Bezručova Kolín, Bezručova 980
7 75123843 Kolín 5, Brankovická 979
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Nymburk 21.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 21.4.2022
Místo: Lysá nad Labem
Organizátor: ZŠ J. A. Komenského, František Hajný, hajny@zsjaklysa.cz / 723260832
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Loučeň Loučeň, Ke Škole 381
2 Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556
3 ZŠ T.G. Masaryka Milovice Milovice, Školská 112
4 Základní škola J. A. Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534
5 Základní škola Juventa Milovice, Komenského 578
6 Základní škola Kostomlaty Kostomlaty nad Labem, Školní 402
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Mladá Boleslav 21.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 21.4.2022
Místo: Mladá Boleslav
Organizátor: Gymnázium Pekaře a OR AŠSK, Květa Ječná, kveta.jecna@quick.cz / 604549637
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325,Mladá Boleslav Mladá Boleslav, 17.listopadu 1325
2 Základní škola a mateřská škola Kněžmost, Na Františku 32
3 Základní škola Mladá Boleslav, Komenského náměstí 91
4 Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112
5 Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
6 Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135
Přidejte se i vy! Přihlásit školu