Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Strakonice 26.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 26.4.2019
Místo: Strakonice
Organizátor: Mgr.Petra Němejcová, <petrus@centrum.cz>, 724914132
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Povážská Strakonice Strakonice, Nad Školou 560
2 Základní škola a Mateřská škola Cehnice, Cehnice 105
3 Základní škola Strakonice II., Dukelská 166
4 Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882
5 ZŠ T. G. Masaryka Blatná Blatná, Tř. T. G. Masaryka 520
6 ZŠ F.L. Čelakovského, Strakonice Strakonice, Jezerní 1280
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 České Budějovice 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 25.4.2019
Místo: České Budějovice
Organizátor: Kateřina Bahenská, kbahenska@email.cz,603793529
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ, Nerudova 9 České Budějovice, Nerudova 9
2 Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd, Plavnická 300
3 Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko, nám. Jiráskovo 31
4 ZŠ a MŠ Rudolfov Rudolfov, Na Točně 192
5 00581577 České Budějovice, Kubatova 1
6 ZŠ Hluboká Hluboká nad Vltavou, Karla Čapka 800
7 ZŠ Máj I, České Budějovice České Budějovice, M.Chlajna 21
8 Základní škola Máj II České Budějovice 2, M. Chlajna 23
9 Základní škola a Základní umělecká škola Zliv, Lidická 315 315
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Český Krumlov 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 25.4.2019
Místo: Kaplice
Organizátor: Vladimír Kratochvíl, kratvl@seznam.cz / 737569507
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Český Krumlov, Plešivec 249 249
2 ZŠ a MŠ Horní Planá Horní Planá, Jiráskova 186
3 Základní škola a Mateřská škola Frymburk, Frymburk 112
4 ZŠ a MŠ Chvalšiny Chvalšiny, Chvalšiny 150
5 ZŠ Benešov nad Černou Benešov nad Černou, Komenského 100
6 Základí škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice, Školní 228
7 Základní škola a Mateřská škola Malonty, Malonty 26
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jindřichův Hradec 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 25.4.2019
Místo: Jindřichův Hradec
Organizátor: Otakar Kinšt, kinstota@seznam.cz / 606934098
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Nová Bystřice, Hradecká 390
2 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160 Jindřichův Hradec, Janderova 160
3 Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692
4 ZŠ Nová Včelnice Nová Včelnice, Školní 414
5 ZŠ a MŠ České Velenice České Velenice, Čsl.legií 325
6 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice Kardašova Řečice, Školní 4
7 ZŠ Sokolská 296, Třeboň Třeboň, Sokolská 296
8 Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Písek 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 30.4.2019
Místo: Písek
Organizátor: Jiřina Králíková, hasteji@gmail.com / 777531124
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Čížová, Čížová 18 18
2 Základní škola Protivín, Komenského 238
3 ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek, Šobrova 2070
4 Základní škola a mateřská škola Mirovice, Komenského 4
5 Základní škola Cesta Písek, U Výstaviště 463 463
6 Základní škola a Mateřská škola Bernartice, Táborská 34 34
7 ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Písek Čelakovského 24 Písek, Čelakovského 24
8 ZŠ a MŠ Sepekov Sepekov, Sepekov 238 238
9 1. základní škola T. G. Masaryka. Milevsko, Jeřábkova 690
10 ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek Písek, Míroví náměstí 1466
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Prachatice 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 25.4.2019
Místo: Prachatice
Organizátor: Antonín Pilát, atletika@topi.cz / 777266766
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Prachatice, Národní 1018
2 ZŠ Netolice Netolice, Bavorovská 306
3 ZŠ TGM VIMPERK Vimperk, Pražská 164
4 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Husinec, Kostnická 227
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Tábor 23.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 12
Datum: 23.4.2019
Místo: Tábor
Organizátor: Lucie Šetelíková, setyyx@gmail.com / 607292039
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732 2732
2 Základní škola Tábor, Zborovská 2696
3 Základní škola Františka Křižíka Bechyně, Libušina 164
4 Základní škola a Mateřská škola Dražice 57, Dražice 57
5 Základní škola a Mateřská škola Chotoviny Chotoviny, Osvobození 47
6 Základní škola a Mateřská škola Borotín, Borotín 146
7 Základní škola Školní náměstí 628 Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628
8 Základní škola a Mateřská škola Tučapy, Tučapy 200
9 Základní škola a Mateřská škola Sezimovo Ústí, 9. května 489
10 ZŠ Soběslav Komenského 20 Soběslav, Komenského 20
11 ZŠ a MŠ Mladá Vožice Mladá Vožice, Morávkovo náměstí 25
12 Základní škola Soběslav II, Tř. Dr. Edvarda Beneše 50
Přidejte se i vy! Přihlásit školu