Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Blansko 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 24.4.2019
Místo: Blansko
Organizátor: Bezdíček Maritn, rcteambk@email.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Svitávka Svitávka, Komenského 157
2 Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, Školní 446
3 Základní škola Černá Hora, Strmá 308
4 Základní škola T.G.M. Blansko, Rodkovského 822
5 Základní škola a Mateřská škola Knínice, Knínice 210
6 Základní škola Jedovnice, Nad Rybníkem 401
7 Základní škola Edvarda Beneše Lysice, Zákostelí 360
8 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 Blansko, Dvorská 26
9 ZŠ Sušilova, Boskovice Boskovice, Sušilova 28
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Brno-město 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 24.4.2019
Místo: stadion AC Moravská Slavia Brno
Organizátor: Dvořák Jan, dvorak.jan.sps@gmail.com
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Brno, Masarova 11 11
2 Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 513
3 Základní škola Brno, Svážná 9 Brno, Svážná 9
4 Základní škola Brno, Tuháčkova 25
5 ZŠ Brno Jana Babáka 1 Brno, Jana Babáka 1
6 ZŠ BRNO, HUDCOVA 35, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Brno, HUDCOVA 35
7 ZŠ BRNO, HUDCOVA 35, PŘÍSPĚVKOVÁ ORG., "B" Brno, HUDCOVA 35
8 ZŠ Čejkovická Brno - Vinohrady, Čejkovická 10
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Břeclav 29.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 29.4.2019
Místo: TJ Lokomotiva, Břeclav
Organizátor: Chlumecký Zbyněk, zbynek.c@seznam.cz, 777604858
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Valtice Valtice, nám. Svobody 38
2 60680709 Břeclav, Slovácká 40
3 Základní škola Břeclav, Komenského 2
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Vyškov 3.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 3.4.2019
Místo: Vyškov
Organizátor: Němeček Jiří, J.Nemecek@zsletnipole.cz, 608533507
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Pustiměř 207, Pustiměř 207
2 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole Vyškov, Sídliště Osvobození 682/56, Vyškov 682
3 ZŠ Nádražní 5, Vyškov Vyškov, Nádražní 5
4 Základní škola Slavkov u Brna, Tyršova 977
5 Základní škola Vyškov 1, Purkyňova 308
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Hodonín 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 1
Datum: 24.4.2019
Místo: Hodonín
Organizátor: Lípa Lukáš, atletnej1@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Hodonín, U Červených domků 40
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Brno-venkov 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 25.4.2019
Místo: Ořechov
Organizátor: Marková Zuzana, markzu@centrum.cz, 732125440
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Babice nad Svitavou Babice nad Svitavou, Babice nad Svitavou 139
2 ZŠ a MŠ Blažovice, příspěvková organizace Blažovice, Nádražní 7
3 ZŠ a MŠ Žabčice žABČICE, šKOLNÍ 447
4 ZŠ a a MŠ Ořechov Ořechov, Komenského 2
5 ZŠ a MŠ Vranovice Vranovice, Masarykova 178
6 ZŠ a MŠ Ořechov Ořechov, Komenskéhp 2
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Znojmo 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 3.5.2019
Místo: stadion Orlovny Rakšice, Moravský Krumlov
Organizátor: Marková Zuzana, markzu@centrum.cz,732125440
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Moravský Krumlov, Ivančická 218
2 ZŠ a MŠ Dolní Dubňany, okres Znojmo Dolní Dubňany, Dolní Dubňany 74
3 Základní škola a Mateřská škola Loděnice, Loděnice 134
4 Základní škola a Mateřská škola Rybníky, Rybníky 55 55
5 MŠ a ZŠ Vedrovice Vedrovice, Olbramovice, Vedrovice 325
Přidejte se i vy! Přihlásit školu