Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Náchod 17.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 7

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Masarykova základní škola Broumov, Komenského 312
2 ZŠ Komenského Náchod Náchod, Českých Bratří 425
3 Základní škola a Mateřská škola Krčín Nové Město nad Metují, Žižkovo náměstí 1
4 ZŠ T. G. Masryka Bartoňova 1005 Náchod , 54701 Náchod, Bartoňova 1005
5 Základní škola Maleci Nové Město nad Metují, Školní 1000
6 ZŠ a MŠ Hronov Hronov, Nám.ČSA 15
7 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Rychnov nad Kněžnou 23.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596
2 Základní škola a Mateřská škola Trivium Plus Dobřany, Dobřany 2
3 Základní škola České Meziříčí, Jana Výravy 219
4 ZŠ Solnice Solnice, Dobrušská 81
5 Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou Potštejn, Školní 88
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Trutnov 17.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Školní Vrchlabí Vrchlabí, Školní 1336 1336
2 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L. Dvůr Králové n. L., Školní 1235
3 ZŠ STRŽ Dvůr Králové nad Labem, Elišky Krásnohorské 2919
4 Základní škola Trutnov 2, Mládežnická 536
5 Základní škola Trutnov, Rudolfa Frimla 816
6 Základní škola a mateřská škola Mladé Buky, 160 160
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jičín 26.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Nová Paka, Komenského 555 555
2 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 1695
3 ZŠ Poděbradova Jičín Jičín, Poděbradova 18
4 Základní škola Jičín, Železnická 460
5 Základní škola Jičín, Husova 170
6 Masarykova ZŠ a MŠ Železnice Železnice, Tyršova 336
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Hradec Králové 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 7

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Hradec Králové, Pešinova 146
2 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
3 ZŠ SNP Hradec Králové, tř. SNP 694
4 ZŠ Habrmanova Hradec Králové, Habrmanova 130
5 Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258
6 ZŠ HK-Svobodné Dvory Hradec Králové, Spojovací 66
7 Základní škola a mateřská škola Libčany 1, Libcany 1
Přidejte se i vy! Přihlásit školu