Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Plzeň-jih 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 24.4.2019
Místo: Přeštice
Organizátor: Květoňová Naďa, NadaKvetonova@seznam.cz, 728052465
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Nepomuk Nepomuk, Školní 546
2 ZŠ a MŠ Stod Stod, Komenského nám. 10
3 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice Přeštice, Na Jordáně 1146
4 Základní škola Chlumčany, Komenského 154
5 Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, Dolní Lukavice 56
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Domažlice 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 30.4.2019
Místo: Horšovský Týn
Organizátor: Šilhánek Zdeněk, zsilhane@seznam.cz, 775975971
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Poběžovice, Masarykova 282
2 Masarykova základní škola a MŠ Klenčí pod Čerchovem 207, Klenčí pod Čerchovem 207
3 ZŠ Horšovský Týn, Zámecký park 3 Horšovský Týn, Zámecký park 3
4 Základní škola Kout na Šumavě, Kout na Šumavě 62
5 Základní škola Mrákov, Mrákov 93
6 ZŠ a MŠ Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou, Pavlovická 123
7 Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre. B.Staška 232 232
8 Základní škola Komenského 17, Domažlice Domažlice, Komenského 17
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Klatovy 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 30.4.2019
Místo: Klatovy
Organizátor: Šelmát Václav, Vaclavselmat@seznam.cz, 736168067
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ sušice, Lerchova ulice Sušice, Lerchova 1112 1112
2 ZŠ Klatovy, Tolstého 765 Klatovy, Tolstého 765
3 Masarykova základní škola Klatovy Klatovy, Národních mučedníků 185
4 ZŠ Horažďovice Komenského Horažďovice, Komenského 211
5 Základní škola Horažďovice, Pačejov 51
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Tachov 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 25.4.2019
Místo: Stříbro
Organizátor: Mužík Roman, muzik@ddm-stribro.cz, 602101561
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Tachov, HORNICKÁ 1325 1325
2 Základní škola Stříbro, Mánesova 485
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Plzeň-město, Plzeň sever 26.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 26.4.2019
Místo: Plzeň-Slovany
Organizátor: Prokopová Karolína, mgr.prokopova@seznam.cz, 607279458
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13
2 31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10 10
3 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17 17
4 16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30
5 Základní škola Plzeň, Kralovická 12
6 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Plzeň - sever, Plzeň město spojeny 26.4.019 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 26.4.019
Místo: Plzeň Slovany
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Rokycany 2.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 2.5.2019
Místo: Rokycany
Organizátor: Souček Pavel, sugystupno@seznam.cz, 739148565
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Radnice Radnice, Sídliště 591
2 Základní škola a Mateřská škola Holoubkov Holoubkov, Holoubkov 14
3 Základní škola a Mateřská škola Osek Osek 16, Žádná 16
4 Základní škola a mateřská škola Stupno Stupno, Žádná 62
5 Základní škola a Mateřská škola Volduchy Volduchy, Volduchy 121
Přidejte se i vy! Přihlásit školu