Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Plzeň-jih bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Přeštice
Organizátor: Radek Mašát, masat@zsprestice.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Stod, Komenského náměstí 10
2 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Přeštice, Na Jordáně 1146
3 Základní škola Šťáhlavy, Komenského 126
4 ZŠ Nepomuk Nepomuk, Školní 546
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Domažlice bude upřesněno 13
Datum: bude upřesněno
Místo: Domažlice
Organizátor: Šilhánek Zdeněk, zsilhane@seznam.cz, 775975971

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Poběžovice Poběžovice, Masarykova 282
2 ZŠ Komenského 17 Domažlice, Komenského 17
3 Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou, Pavlovická 352
4 Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232
5 ZŠ Mrákov Mrákov, Mrákov 93
6 Masarykova základní škola a MŠ Klenčí pod Čerchovem 207, Klenčí pod Čerchovem 207
7 ZŠ Kout na Šumavě Kout na Šumavě, Kout na Šumavě 62
8 Základní škola Koloveč, Sportovní 307
9 Základní škola a mateřská škola Postřekov 271, Postřekov 271
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Klatovy bude upřesněno 10
Datum: bude upřesněno
Místo: Klatovy
Organizátor: Šelmát Václav, Vaclavselmat@seznam.cz, 736168067

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Janovice nad Úhlavou, Pod Lány 330 194
2 Základní škola Sušice, Lerchova 1112
3 ZSŠ Klatovy, Tolstého 765 Klatovy, Tolstého 765
4 Základní škola Horažďovice, Pačejov 51
5 Základní škola a Mateřská škola Železná Ruda, Zahradní 403
6 ZŠ Horažďovice Komenského Horažďovice, Komenského 211
7 ZŠ Masarykova Janovice nad Úhlavou Klatovy, Rohozenská 225
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Tachov bude upřesněno 4
Datum: bude upřesněno
Místo: Tachov
Organizátor: Václav Dedek,dedek@zs-manesova.cz,720195625

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Tachov, HORNICKÁ 1325 1325
2 ZŠ Stříbro, Mánesova 485 "A" Stříbro, Mánesova 485
3 ZŠ Stříbro, Mánesova 485 "B" Stříbro, Mánesova 485
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Plzeň-město, Plzeň sever bude upřesněno 9
Datum: bude upřesněno
Místo: Plzeň-Slovany
Organizátor: Prokopová Karolína, mgr.prokopova@seznam.cz, 607279458

Přihlášené školy

  škola adresa
1 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17
2 31. základní škola Plzeň, E.Krásnohorské 10
3 Základní škola Plzeň, Slovanská alej 13
4 1. základní škola Plzeň, Západní 18
5 ZŠ Starý Plzenec Starý Plzenec, Masarykovo nám. 54 54
6 Základní škola Chrást Chrást, náměstí Legií 26
7 Základní škola a mateřská škola Starý Pzenec, Školní 81
8 16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Plzeň - sever, Plzeň město spojeny bude upřesněno 1
Datum: bude upřesněno
Místo: Plzeň Slovany

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Rokycany bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Rokycany
Organizátor: Souček Pavel, sugystupno@seznam.cz, 739148565

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Radnice Radnice, Sídliště 591
2 Základní škola Tymákov, Tymákov 100
3 Základní škola a Mateřská škola Volduchy 121, Volduchy 121 121
4 Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, Holoubkov 14
5 Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, Třebízského 32
6 ZŠ Stupno Stupno, Školní 62
Přidejte se i vy! Přihlásit školu