Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Kroměříž bude upřesněno 8
Datum: bude upřesněno
Místo: Holešov
Organizátor: Hřib Jakub, atletika-holesov@seznam.cz, 608 004 177

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola T. G. Masaryka Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56
2 ZŠ Slovan Kroměříž Kroměříž, Zeyerova 3354
3 Základní škola Hulín, Nábřeží 938
4 Základní škola Zdounky Zdounky, Zdounky 59
5 Základní škola a mateřská škola Holešov, Žeranovice 53
6 Základní škola Holešov, Smetanovy sady 630
7 ZŠ Zámoraví Kroměříž, Švabinského nábřeží 2077
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Zlín bude upřesněno 13
Datum: bude upřesněno
Místo: Zlín
Organizátor: Lukáš Vojtek, info@atletikazlin.cz, 774437268

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Trávníky Otrokovice, Hlavní 1160
2 Základní škola Zlín, Křiby 4788
3 Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558
4 Základní škola Emila Zátopka Zlín, Univerzitní 2701
5 Základní škola Fryšták, náměstí Míru 7
6 Základní škola a mateřská škola Mysločovice 150, Mysločovice 150
7 Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, Jana Žižky 1355
8 Základní škola Lukov, Pod Kaštany 32
9 Základní škola Velký Ořechov, Velký Ořechov 124
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Vsetín bude upřesněno 5
Datum: bude upřesněno
Místo: Valašské Meziříčí
Organizátor: Hadašová Zuzana, hady.m@tiscali.cz, 603322722

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Vsetín, Ohrada 1876 Vsetín, Nad Školou 1876
2 ZŠ Zubří Zubří, Školní 540
3 Základní škola a Mateřská škola Choryně, Choryně 116
4 Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167
5 Základní škola Zašová, okres Vsetín Zašová, Zašová 500
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Uherské Hradiště bude upřesněno 15
Datum: bude upřesněno
Místo: Uherské Hradiště
Organizátor: Pavel Kunt, atletikauh@email.cz, 603510310

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, Jalubí 514
2 Základní škola Polešovice, Školní 600
3 Základní škola a MŠ J. A. Komenského Nivnice, Komenského 101
4 ZŠ Staré Město Staré Město, Nám. Hrdinů 1000
5 Základní škola T. G. Masaryka Uherské Hradiště-Mařatice, 1. máje 55
6 Základní škola T. G. Masaryka Bojkovice, Štefánikova 460 460
7 Základní škola a Základní umělecká škola Dolní Němčí, Školní 606
8 Základní škola a Mateřská škola Vlčnov 1202, Školní 1202
9 ZŠ Sportovní Uh. Hradiště, Sportovní 777
Přidejte se i vy! Přihlásit školu