Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Kroměříž 17.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 17.4.2019
Místo: Holešov
Organizátor: Hřib Jakub, atletika-holesov@seznam.cz, 608 004 177
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Hulín, Nábřeží 938
2 ZŠ Zdounky Zdounky, Zdounky 59
3 Jubilejní ZŠ T.G.Masaryka a MŠ Bystřice pod Hostýnem, Rusava 203
4 1. Základní škola Holešov, Smetanovy sady 630
5 Základní škola T. G. Masaryka Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56
6 Základní škola Holešov, Smetanovy sady 630
7 Základní škola Holešov, Smetanovy sady 625
8 Základní škola a mateřská škola Holešov, Žeranovice 53
9 Základní škola a Mateřská škola Bystřice pod Hostýnem, Loukov 119
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Zlín 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 11
Datum: 24.4.2019
Místo: Zlín
Organizátor: Stanislav Laciga, slaciga@atletika.cz, 604 668 673
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní a Mateřská škola Želechovice Želechovice nad Dřevnicí, 4. května 336
2 Základní škola Vizovice, Zádveřice 357 357
3 Základní škola Trávníky Otrokovice, Hlavní 1160
4 Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace Zlín, Křiby 4788
5 ZŠ Štefánikova 2514, příspěvková organizace Zlín, Štefánikova 2514
6 Základní škola Emila Zátopka Zlín, Univerzitní 2701
7 ZŠ TGM Otrokovice Otrokovice, Jana Žižky 1355
8 ZŠ Lukov Lukov u Zlína, Pod Kaštany 32
9 ZŠ Fryšták Fryšták, náměstí Míru 7
10 Základní škola a Mateřská škola Slušovice, Všemina 80
11 Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, p.o. Zlín, Mikoláše Alše 558
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Vsetín 9.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 9.4.2019
Místo: Valašské Meziříčí
Organizátor: Hadašová Zuzana, hady.m@tiscali.cz, 603322722
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167
2 ZŠ NOVÝ HROZENKOV Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov 437
3 Základní škola Zašová, Zašová 500
4 ZŠ Zubří Zubří, Hlavní 70
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Uherské Hradiště 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 25.4.2019
Místo: Uherské Hradiště
Organizátor: Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Polešovice, Školní 600
2 Základní škola T. G. Masaryka Uherské Hradiště-Mařatice, 1. máje 55
3 Základní škola a Mateřská škola Jalubí 514, Jalubí 514
4 ZŠ Sportovní Uh. Hradiště, Sportovní 777
5 ZŠ Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice, Boršice 540
6 ZŠ Velehrad Velehrad, Salašská 300
Přidejte se i vy! Přihlásit školu