Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Nový Jičín 10.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 14
Datum: 10.5.2019
Místo: Nový Jičín
Organizátor: Antonín Slezák, tondasle@atlas.cz,602566049
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Kunín, Kunín 346
2 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín, Komenského 66
3 ZŠ M.Horákové,Kopřivnice Kopřivnice, Obránců míru 369
4 Základní škola TGM Studénka Studénka, 2. Května 500
5 Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791
6 Jubilejní ZŠ prezidenta Masaryka a MŠ Trojanovice, Trojanovice 362
7 ZŠ a MŠ Hladké Životice, přísp. org. Hladké Životice, Hlavní 188
8 Základní škola Kopřivnice, Mniší 66
9 ZŠ Komenského 68, Nový Jičín Nový Jičín, Komenského 68
10 Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace Nový jičín, Jubilejní 484
11 Základní škola Odry, Pohořská 8 Odry, Pohořská 8
12 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123
13 ZŠ a MŠ Komenského Bílovec, Komenského 701
14 ZŠ Komenského Odry, Komenského 6
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Karviná 16.04.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 16.04.2019
Místo: Havířov
Organizátor: AK Havířov, risa.chmelik@email.cz, 728 536 213
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Havířov - Šumbark, M. Pujmanové 17
2 ZŠ a MŠ Dětmarovice Dětmarovice, Dětmarovice 1002
3 Základní škola a Mateřská škola Těrlicko - Horní Těrlicko, Školní 419
4 Základní škola Havířov, 1.máje 10a 956
5 ZŠ Mládežnická Havířov - Podlesí, Mládežnická 11
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Bruntál 29.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 29.4.2019
Místo: Krnov, ZŠ Žižkova 3
Organizátor: Petra Kotrlová,732830237, p-kotrlova@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál Lichnov, Lichnov 46
2 Základní škola a Mateřská škola Zátor, Zátor-Loučky 86
3 Základní škola Krnov, Žižkova 3
4 ZŠ Bruntál Jesenická Bruntál, Jesenická 1284
5 Základní škola Janáčkovo náměstí 17 Krnov Krnov, Janáčkovo náměstí 17
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Frýdek-Místek II,Třinec 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 30.4.2019
Místo: Třinec
Organizátor: AO TJ TŽ Třinec, eszmekova@atletika.cz, 728 544 189
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Třinec, Oldřichovice 275, příspěvková organizace Třinec, Oldřichovice 275
2 Základní škola Dany a Emila Zátopkových Třinec - Lyžbice, Jablunkovská 501
3 Základní škola a mateřská škola Třinec, Koperníkova 696
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Opava 26.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 11
Datum: 26.4.2019
Místo: Opava
Organizátor: Eva Kocianová, evakocian@seznam.cz,
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Opava, Vrchní 101
2 Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, Komenského 186
3 Základní škola a Mateřská škola Bolatice Bolatice, Školní 9
4 ZŠ Otická Opava, Otická 18
5 Základní škola Opava, Boženy Němcové 2
6 Základní škola generála Heliodora Piky Štítina Štítina, Komesnského 26
7 Základní škola Opava, ŠKOLNÍ 90
8 Základní škola a Mateřská škola Pustá Polom Pustá Polom, Opavská 39
9 ZŠ Opava, Šrámkova Opava, Šrámkova 4
10 Základní škola Opava, Englišova 1082
11 Základní škola Háj ve Slezsku, Školní 90
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Ostrava-město 7.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 13
Datum: 7.5.2019
Místo: Ostrava
Organizátor: ZŠ Porubská, Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Ostrava - Svinov p.o. Ostrava, Bílovecká 10
2 ZŠ a MŠ Grygov Grygov, Komenského 72
3 Základní škola a mateřská škola Ostrava -Bělský Les, B. Dvorského 1
4 Základní škola Ostrava- Poruba, Ivana Sekaniny 1804 1804
5 Základní škola Ostrava, Zelená 42
6 Základní škola generála Z. Škarvady Ostrava-Poruba, Porubská 10
7 ZŠ Porubská Ostrava-Poruba, Porubská 832
8 Základní škola Slezská Ostrava, Pěší 1, příspěvková org. Ostrava-Muglinov, Pěší 66
9 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210
10 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 1276
11 Základní škola Ostrava, Srbská 450
12 ZŠ Ostrava-Mariánské Hory Ostrava, Gen. Janka 1208
13 ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou Ostrava-Polanka nad Odrou, Heleny Salichové 816
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Frýdek-Místek I, Frýdek 26.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 26.4.2019
Místo: Frýdek-Místek
Organizátor: Maštalířová Klára, klaram@email.cz, 723973856
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Janovice Frýdlant nad Ostravicí, Janovice 410 41410
2 Základní škola a Mateřská škola Štramberk, Zauličí 485
3 Základní škola Frýdek - Místek, Pionýrů 400
4 ZŠ Fryčovice Fryčovice, Fryčovice 628
5 Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Revoluční 1303 270
6 Základní škola Příbor, Jičínská 486
Přidejte se i vy! Přihlásit školu