Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Nový Jičín bude upřesněno 14
Datum: bude upřesněno
Místo: Nový Jičín
Organizátor: Antonín Slezák, tondasle@atlas.cz,602566049

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Galaxie Novy Jicin, K nemocnici 1
2 Základní škola a Mateřská škola Kunín, Kunín 346
3 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123
4 Základní škola Odry, Pohořská 8
5 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín, Komenského 66
6 Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791
7 Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace Nový Jičín, Jubilejní 484
8 ZŠ Komenského 68 Nový Jičín, Komenského 68
9 ZŠ dr.M.Horákové, Kopřivnice Kopřivnice, Obránců míru 369
10 Základní škola Odry, Komenského 6
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Karviná bude upřesněno 5
Datum: bude upřesněno
Místo: Havířov
Organizátor: AK Havířov, risa.chmelik@email.cz, 728 536 213

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Těrlicko - Horní Těrlicko, Školní 2219
2 ZŠ Ostrov, Masarykova Ostrov, Masarykova 1289
3 ZŠ a MŠ Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace Havířov - Životice, Zelená 2
4 ZŠ Mládežnická Havířov - Podlesí, Mládežnická 11
5 ZŠ M. Kudeříkové Havířov, M. Kudeříkové 14
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Bruntál bude upřesněno 5
Datum: bude upřesněno
Místo: Krnov, ZŠ Žižkova 3
Organizátor: Petra Kotrlová,732830237, p-kotrlova@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Janáčkovo náměstí Krnov Krnov, Janáčkovo náměstí 17
2 Základní škola Krnov, Žižkova 3
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Frýdek-Místek II,Třinec bude upřesněno 3
Datum: bude upřesněno
Místo: Třinec
Organizátor: AO TJ TŽ Třinec, eszmekova@atletika.cz, 728 544 189

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Petra Bezruče a MŠ Třinec Třinec, Bezručová 418
2 ZŠ Vendryně Vendryně, Vendryně 236
3 ZŠ Nýdek Nýdek, Nýdek 293
4 Základní škola a mateřská škola Třinec, Koperníkova 696
5 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec, Jablunkovská 501
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Opava bude upřesněno 11
Datum: bude upřesněno
Místo: Opava
Organizátor: Petr Mička,p.micka@seznam.cz,605862087

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Opava, Boženy 1317
2 Základní škola Opava, Englišova 1082
3 Základní škola Opava, U Hřiště 4
4 ZŠ Opava Opava, Vrchní 19
5 ZŠ Oticka Opava, Otická 18 18
6 ZŠ Opava Opava, Šrámkova 4
7 ZŠ a MŠ Bolatice Bolatice, Školní 540
8 Základní škola Háj ve Slezsku, Školní 9900
9 ZŠ A MŠ SUDICE Sudice, Hlavní 78
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Ostrava-město bude upřesněno 13
Datum: bude upřesněno
Místo: Ostrava
Organizátor: Atletika Poruba, ZŠ Porubská

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Ostrava - Bělský Les Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1
2 Základní škola generála Z. Škarvady Ostrava-Poruba, Porubská 10
3 Základní škola Ostrava, Srbská 450
4 ZŠ a MŠ Velká Polom VELKÁ POLOM, Opavská 350 350
5 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 1276
6 ZŠ Porubská Ostrava - Poruba, Porubská 832
7 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Frýdek-Místek I, Frýdek bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Frýdek-Místek
Organizátor: Maštalířová Klára, klaram@email.cz, 723973856

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Štramberk, Zauličí 485
2 ZŠ a MŠ Raškovice Pražmo, Raškovice 18
3 Základní škola Příbor, Jičínská 486
4 Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320
5 ZŠ a MŠ Janovice Frýdlant nad Ostravicí, Janovice 410
Přidejte se i vy! Přihlásit školu