Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Žďár nad Sázavou 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 3.5.2019
Místo: Velké Meziříčí
Organizátor: Rosa Ondřej, ondra.rosa@gmail.com, 608854777
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Velká Bíteš, Sadová 579
2 Základní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800
3 Základní škola Nové Město na Moravě, Leandra Čecha 860
4 ZŠ Velké Meziříčí, Školní 2055 Velké Meziříčí, Školní 2055
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Havlíčkův Brod 26.4.019 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 26.4.019
Místo: Havlíčkův Brod
Organizátor: Machálek Roman, roman.machalek@centrum.cz, 604238438
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234
2 Základní škola a Mateřská škola Habry Habry, V Zahradách 18
3 Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240
4 Základní škola a mateřská škola Herálec, Herálec 38
5 ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou Světlá nad Sázavou, Lánecká 699
6 Základní škola a Mateřská škola Havlíčků Brod Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941
7 Základní škola Přibyslav Přibyslav, Česká 31
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Pelhřimov 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 24.4.2019
Místo: Pacov
Organizátor: Zajíc Pavel, zajic.pavel@tiscali.cz, 731189985
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Nový Rychnov Nový Rychnov, Nový Rychnov 170
2 zš senožaty Senozaty, Senozaty 184
3 ZŠ a MŠ Žirovnice Žirovnice, Komen ského 47
4 Základní škola Pacov Pacov, Náměstí Svobody 321
5 ZŠ Kamenice nad Lipou Kamenice nad Lipou, Vackova 125
6 Základní škola a mateřská škola Košetice, Košetice 165 165
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jihlava 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 30.4.2019
Místo: Jihlava
Organizátor: Hruška Dalibor, hrusdal@seznam.cz, 776589118
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Jihlava, E. Rošického 2 Jihlava, E. Rošického 2
2 Základní škola T.G. Masaryka Jihlava, Žižkova 50
3 Základní škola a mateřská škola Vyskytná nad Jihlavou 94, Vyskytná nad Jihlavou 94
4 Základní škola Jihlava, Seifertova 1426
5 ZŠ a MŠ Větrný Jeníkov, příspěvková organizace Jihlava, Kosmákova 171
6 Základní škola a mateřská škola Brtnice, Školní 725
7 Základní škola a Mateřská škola Zhoř, Zhoř 102
8 ZŠ Polná Polná, Poděbradova 79
9 ZŠ Třešť Třešť, Josefa Hory 1050 31
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Třebíč 7.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 7.5.2019
Místo: Třebíč
Organizátor: Veleba Petr, petr.veleba@seznam.cz, 608605098
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Třebíč, Horka-Domky Třebíč, Václavské nám. 44
2 Základní škola Okříšky Okříšky, J. A. Komenského 87
3 Základní škola TGM Třebíč Třebíč, Komenského nám. 61
4 ZŠ L. S. Rudíkov Rudíkov, Rudíkov 167
5 Základní škola Jemnice Jemnice, Náměstí Svobody 88
6 ZŠ Třebíč Benešova Třebíč, Benešova 585
7 Základní škola Hrotovice Hrotovice, F.B. Zvěřiny 221
8 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 Náměšť nad Oslavou, Komenského 53
9 ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích Třebíč, Na Kopcích 342
Přidejte se i vy! Přihlásit školu