Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Teplice 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 11
Datum: 3.5.2019
Místo: Teplice
Organizátor: Jakub Wiedner, orassktce@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Teplice, Buzulucká 392
2 BG, ZŠ a MŠ Bohosudov Krupka, Koněvova 100
3 ZŠ a MŠ Teplická Krupka, Teplická 400
4 Základní škola Osek, Hrdlovská 662
5 Základní škola s rozšířenou výukou TV Teplice, Na Stínadlech 2386
6 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Teplice, Metelkovo nám. 968 968
7 ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy Teplice, Maršovská 1575
8 ZŠ s rozš. vyučov. inf. a výp. techniky Teplice, Plynárenská 2953
9 ZŠ Proboštov Proboštov, Kpt. Jaroše 130
10 65639669 Teplice, Edisonova 1732
11 ZŠ A. Sochora Duchcov, Teplická 13
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Děčín 26.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 1
Datum: 26.4.2019
Místo: Děčín
Organizátor: ASK Děčín, Jaroslav Calda, jaroslav.calda@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Děčín, ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám., Raisova 688/11 11
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Chomutov 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 24.4.2019
Místo: Chomutov
Organizátor: VTŽ Chomutov, Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Chomutov, 17.listopadu 4611 367
2 ZŠ A MŠ DUHOVÁ CESTA, s.r.o. Chomutov, Havlíčkova 3675
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Litoměřice 16.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 16.4.2019
Místo: Lovosice
Organizátor: ASK Lovosice, Martin Hrdina, gerojek@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Most bude upřesněno 2
Datum: bude upřesněno
Místo: Velebudice
Organizátor: AK Most, Milan Rybák, rybak.milan@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Most, Obránců míru 2944
2 Základní škola Most, U Stadionu 1028
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Louny 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 25.4.2019
Místo: Louny
Organizátor: Irena Vávrová, iren.v@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Prokopa Holého Louny Louny, Prokopa Holého 2632
2 Základní škola a Mateřská škola Žatec, Jižní 2777
3 Základní škola Žatec, Komenského alej 749
4 Základní škola Přemyslovců Louny, Přemyslovců 2209
5 ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Ústí nad Labem 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 24.4.2019
Místo: Ústí nad Labem
Organizátor: USK Ústí n. Labem, alesnik@atletika.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 Ústí nad Labem, Hluboká 150
2 ZŠ Vinařská Ústí nad Labem, Vinařská 1016
3 Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734
4 Základní škola Velké Březno, Školní 87
Přidejte se i vy! Přihlásit školu