Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Benešov 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 3

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Mirošovice, okres Praha - východ Mirošovice, Školní 211
2 Základní škola Vlašim, Vorlina VLAŠIM, U Vorliny1500 15001000
3 Základní škola Benešov, Jiráskova 888
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Praha-východ 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Na Výsluní Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750 1750
2 ZŠ a MŠ Nehvizdy Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 243
3 Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414 414
4 Základní škola a Mateřská škola Mratín, Brázdim, Veliký Brázdim 12
5 Základní škola Říčany, Bezručova 94
6 ZŠ a MŠ Palachova Brandýs n/L - Stará Boleslav Palachova337 Brandýs n/L - Stará Boleslav, Palachova 337
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Kutná Hora 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Vrdy Vrdy, Školská 108
2 zš Čáslav Sadová Čáslav, Sadová 1756
3 Základní škola Čáslav, Masarykova 357
4 Základní škola Zbraslavice Zbraslavice, Komenského 190
5 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora Kutná Hora, Jiráskovy sady 387
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Kolín 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 7

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Kolín II., Bezručova Kolín, Bezručova 980
2 Základní škola Kolín, Prokopa Velikého 633
3 ZŠ a MŠ Červené Pečky Červené Pečky, Kutnohorská 181
4 Masarykova základní škola Velký Osek, Vrchlického 236
5 ZŠ Kmochova Kolín, Kmochova 943
6 Základní škola Kolín III., Masarykova 412
7 Základní škola Týnec nad Labem, Komenského náměstí 85
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Lysá nad Labem 29.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 2

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ JUVENTA MILOVICE Milovice, Komenského 578
2 Základní škola J. A. Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Mladá Boleslav 23.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
2 Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135
3 Základní škola a mateřská škola Kněžmost, Na Františku 32 32
4 ZŠ Mladá Boleslav,Václavkova 1082,přísp.org. Mladá Boleslav, Václavkova 1082
5 ZŠ a MŠ 17.listopadu Mladá Boleslav, 17.listopadu 1325
Přidejte se i vy! Přihlásit školu