Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Přerov + Olomouc 30.4.2019 1
Datum: 30.4.2019
Místo: Olomouc
Organizátor: Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Hranice IV - Drahotuše, Hranická 100
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Jeseník 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 1
Datum: 30.4.2019
Místo: Jeseník
Organizátor: Daniel Krčmář, krcmar@duhajes.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Česká Ves, Makarenkova 414
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Prostějov 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 3.5.2019
Místo: Prostějov
Organizátor: Dalibor Ovečka, d.ovecka@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov Prostějov, sídliště Svobody 3578
2 Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice Nezamyslice, 1.máje 234
3 Klenovice na Hané Klenovice na Hané, Klenovice na Hané 231
4 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Prostějov, Studentská 2
5 Zš a Mš Mostkovice Mostkovice, Prostějovská 243
6 Základní škola Prostějov, E. Valenty 52
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Olomouc + Přerov 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 18
Datum: 30.4.2019
Místo: Olomouc
Organizátor: Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice Bohuňovice, Pod Lipami 210
2 ZŠ sv.Voršily v Olomouci olomouc, Aksamitova 6
3 Masarykova základní škola a MŠ Velká Bystřice, 8. května 67
4 Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace Olomouc, Holečkova 10
5 ZŠ HEYROVSKÉHO Olomouc, Heyrovského 460
6 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5 Přerov, Velká Dlážka 5
7 Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Raisova 1
8 ZŠ Senice na Hané Senice na Hané, Žižkov 300
9 ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka Dolany Dolany, Dolany 174 174
10 Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace Šternberk, nám. Svobody 3
11 ZŠ a MŠ Olomouc Svatoplukova Olomouc, Svatoplukova 11
12 ZŠ a MŠ Dolany Dolany, Dolany 174 174
13 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk Šternberk, Dr. Hrubého 2
14 ZŠ Hlubočky - Mariánské Údolí Hlubočky 3, Olomoucká 355
15 FZŠ dr.Mlady Horákové a MŠ Olomouc Olomouc, Rožňavská 21
16 ZŠ Štěpánov Štěpánov,okr. Olomouc, Dolní 597
17 Základní škola Litovel, Vítězná 1250
18 Základní škola a Mateřská škola Velký Újezd, Navrátilova 321
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Šumperk 7.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 7.5.2019
Místo: Šumperk
Organizátor: Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Sudkov Sudkov, Sudkov 176
2 ZŠ a MŠ ŠTÍTY Štíty, Školní 98
3 Základní škola Libina 548, Libina 548
4 Základní škola Mohelnice, Mlýnská 758
5 Základní škola Ruda nad Moravou, Sportovní 300
6 ZŠ Mohelnice, Vodní 27 Mohelnice, Vodní 27
7 Základní škola Šumperk, Vrchlického 22 22
8 Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, Školní 122
Přidejte se i vy! Přihlásit školu