Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Přerov bude upřesněno 4
Datum: bude upřesněno
Místo: Hranice
Organizátor: Klára Úlehlová, balitore@seznam.cz, 777212416

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5
2 Základní škola Přerov, U Tenisu 4
3 ZŠ a MŠ Hranice IV Hranice, Hranická 100
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Jeseník bude upřesněno 4
Datum: bude upřesněno
Místo: Jeseník
Organizátor: Daniel Krčmář, krcmar@duhajes.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Jeseník, Nábřežní 28
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Prostějov bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Prostějov
Organizátor: Dalibor Ovečka, d.ovecka@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 MŠ a ZŠ Nezamyslice Nezamyslice, 1.máje 234
2 Základní škola Zdeny Kaprálové a MŠ Vrbátky, Vrbátky 83
3 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Prostějov, Studentská 2
4 Základní škola Klenovice na Hané, Klenovice na Hané 231
5 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov Prostějov, Sídliště Svobody 3578
6 ZŠ a MŠ Prostějov, Kollárova 4 Prostějov, Kollárova 4
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Olomouc bude upřesněno 20
Datum: bude upřesněno
Místo: Olomouc
Organizátor: Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka Dolany Dolany, Dolany 174
2 Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice, Pod Lipami 210
3 Masarykova základní škola a MŠ Velká Bystřice, 8. května 67
4 Základní škola a Mateřská škola Grygov, Komenského 72
5 Základní škola Doloplazy, Doloplazy 145
6 ZŠ sv. Voršily Olomouc, Aksamitova 6
7 Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10
8 Základní škola Šternberk, Dr. Hrubého 319
9 Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17
10 Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk Šternberk, nám. Svobody 3
11 ZŠ a MŠ Olomouc, Svatoplukova 11 Olomouc, Svatoplukova 11
12 ZŠ Štěpánov Štěpánov, Olomouc, Dolní 597
13 Základní škola Olomouc, Zeyerova 28
14 Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1
15 Základní škola Senice na Hané, Žižkov 300
16 Základní škola Moravský Beroun, Opavská 128
17 ZŠ a MŠ Velký Újezd Velký Újezd, Navrátilova 321
18 Základní škola Olomouc, Heyrovského 33
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Šumperk bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Šumperk
Organizátor: Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Bohdíkov Bohdíkov, Bohdíkov 48
2 ZŠ a MŠ Hrabišín Hrabišín, Hrabišín 139
3 Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, Školní 122
4 Základní škola |Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov, Nová Dědina 368
5 ZŠ a MŠ Štíty Štíty, Školní 98
6 ZŠ Ruda nad Moravou Ruda nad Moravou, Sportovní 300
7 Základní škola Šumperk, Vrchlického 22
8 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh, Boženy Němcové 15
9 ZŠ Mohelnice Mohelnice, Vodní 27
10 ZŠ Šumperk, 8. května Šumperk, 8. května 63
Přidejte se i vy! Přihlásit školu