Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Nový Jičín 20.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 17
Datum: 20.4.2022
Místo: Nový Jičín
Organizátor: Atletický oddíl TJ Nový Jičín, Pavel Sedlář, atletikanj@gmail.com
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Starý Jičín, Starý Jičín 126
2 Základní škola a Mateřská škola Štramberk Štramberk, Zauličí 485
3 ZŠ M.Horákové Kopřivnice, Obránců míru 369
4 Základní škola T. G. Masaryka Studénka, 2.května 500
5 Základní škola a Mateřská škola Kunín, Kunín 346
6 ZŠ a MŠ Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913
7 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123
8 ZŠ Kopřivnice - Mniší Kopřivnice, Mniší 66
9 ZŠ Galaxie Nový Jičín Nový Jičín, Bohuslava Martinů 1994
10 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín, Komenského 66
11 Základní škola Komenského 68, Nový Jičín Nový Jičín, Komenského 68 1118
12 Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791
13 ZŠ a MŠ Nový Jičín, Jubilejní 484/3, příspěvková organizace Nový Jičín, Jubilejní 484
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Karviná 20.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 20.4.2022
Místo: Český Těšín
Organizátor: KAS MSK, Miroslav Mařádek, mmaradek@atletika.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Havířov - Bludovice, Frýdecká 37 37
2 ZŠ a MŠ Těrlicko Těrlicko, Školní 419 2
3 Základní škola a mateřská škola Horní Suchá, Těrlická 969
4 ZŠ Hrabina Český Těšín, Ostravská 1710 1710
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Bruntál 20.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 20.4.2022
Místo: Krnov
Organizátor: Atletika Krnov, Jakub Šuster, info@atletikakrnov.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 MATEŘSKÁ ŠKOLA, ZÁKLADNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ ŠKOLA SLEZSKÉ DIAKONIE KRNOV SPC N 454/54, 794 01 KRNOV Krnov, SPC N 454/54 57
2 Základní škola a Mateřská škola Lichnov, Lichnov 46
3 ZŠ Školní 2 Bruntál Bruntál, Školní 2
4 ZŠ Janáčkovo nám. 17, Krnov Krnov, Janáčovo náměstí 17
5 Základní škola Město Albrechtice, Opavická 1
6 ZŠ Krnov, Dvořákův okruh 2 Krnov, Dvořákův okruh 2
7 Základní škola Holčovice 176, Holčovice 176
8 ZŠ Žižkova 3, Krnov Krnov, Žižkova 3
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Opava 29.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 16
Datum: 29.4.2022
Místo: Opava
Organizátor: TJ Sokol Opava, Jaromír Korbel, korbel@opava.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Stěbořice, Stěbořice 150
2 Základní škola Háj ve Slezsku, Školní 90
3 ZŠ Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí, Opavská 217
4 ZŠ Opava, Vrchní 19 - přísp. org OPAVA, Vrchní 19
5 Základní škola Opava, Englišova 1082
6 Základní škola Opava, Boženy 1317
7 ZŠ Opava Šrámkova Opava, Šrámkova 44
8 ZŠ a MŠ Raduň Raduň, Gudrichova 223
9 Základní škola Opava, U Hřiště 4
10 Základní škola T. G. Masaryka Opava, Riegrova 1385
11 Základní škola70999279 Opava, Edvarda 961
12 Základní škola Opava, Otická 18
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Ostrava-město 26.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 11
Datum: 26.4.2022
Místo: Ostrava
Organizátor: Atletika Poruba, Kateřina Toová, atletika-poruba@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Dětská Ostrava-Poruba, Dětská 915
2 Základní škola a Mateřská škola Ostrava, Horymírova 100
3 ZŠ Aleše Hrdličky 1638 Ostrava Poruba, A. Hrdličky 1638
4 Základní škola generála Z. Škarvady Ostrava-Poruba, Porubská 831
5 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210
6 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1049
7 Základní škola Ostrava-Poruba, Porubská 832 12
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Frýdek-Místek 29.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 29.4.2022
Místo: Třinec
Organizátor: TJ TŽ Třinec, Emílie Szmeková, atletikatrinec@centrum.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Třinec, Míru 247, příspěvková organizace Třinec - Nebory, Nebory 165
2 ZŠ a MŠ Ropice Ropice, Ropice 146
3 Základní škola Třinec, Slezská 773
4 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec, Jablunkovská 501
5 Základní škola P. Bezruče a MŠ Třinec, Bezručova 418
6 Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace Žabeň, Žabeň 150
7 Základní škola Dobrá 860, Dobrá 860
8 ZS Vendryně Vendryně, Vendryně 236
9 Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ Třinec, U Splavu 550
Přidejte se i vy! Přihlásit školu