Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Přerov 22.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 22.4.2022
Místo: Hranice
Organizátor: SK Hranice, Klára Úlehlová, balitore@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Přerov, U Tenisu 4
2 Základní škola Přerov I, Velká Dlážka 5
3 Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko 1795
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Jeseník 28.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 28.4.2022
Místo: Česká Ves
Organizátor: AŠSK Jeseník, Daniel Krčmář, reditel@duhajes.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Jeseník, Bělá pod Pradědem, Adolfovice 170
2 ZŠ A MŠ ČERNÁ VODA Černá Voda, Černá Voda 30
3 Základní škola Vápenná, Vápenná 262
4 Základní škola Jeseník, Nábřežní 28
5 Základní škola Česká Ves, Makarenkova 414
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Prostějov 20.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 20.4.2022
Místo: Prostějov
Organizátor: Dalibor Ovečka, d.ovecka@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova 60
2 Základní škola a MŠ Jana Železného Prostějov, sídl. 3578
3 ZŠ Plumlov IČ: 65765478 Plumlov, Rudé Armády 300
4 Základní škola a Mateřská škola Bohuslavice, Bohuslavice 19
5 Reálné gymnázium a základní škola Otto Wichterleho, Prostějov Prostějov, Studentská 2
6 Masarykova základní škola a mateřská škola Nez Nezamyslice, 1.máje 234
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Olomouc 20.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 21
Datum: 20.4.2022
Místo: Olomouc
Organizátor: AK Olomouc, David Uhlíř, daviduhl@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Moravský Beroun, Opavská 128
2 Masarykova základní škola a MŠ Velká Bystřice, 8. května 67
3 Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1
4 Základní škola, Mateřská škola, ŠJ a ŠD Bouzov, Bouzov 48
5 Základní škola a MŠ Aloise Štěpánka Dolany, Dolany 174
6 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 Olomouc, Heyrovského 33
7 Základní škola Olomouc, Zeyerova 28
8 ZŠ a MŠ Olomouc-Holice, Olomouc, Náves Svobody 41
9 Základní škola a Mateřská škola Grygov, Komenského 72
10 Scio škola Olomouc - základní škola, s.r.o. Olomouc, Horní náměstí 8
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Šumperk 20.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 20.4.2022
Místo: Šumperk
Organizátor: TJ Šumperk, Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Štíty Štíty, Školní 98
2 ZŠ Šumperk 8.května Šumperk, 8. května 63
3 ZŠ Mlýnská Mohelnice Mohelnice, Mlýnská 1
4 Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503
5 Základní škola a mateřská škola Dubicko, Zábřežská 143
6 Základní škola a Mateřská škola Sudkov, Sudkov 176
7 Základní škola Ruda nad Moravou, Sportovní 300
8 ZŠ Sluneční 38 Šumperk Šumperk, Sluneční 38
Přidejte se i vy! Přihlásit školu