Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Přerov + Olomouc 4. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 4. 5. 2018
Místo: třída 17. listopadu 3, 779 00 Olomouc
Organizátor: Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz / +420777140357
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Jeseník 25.4.2018 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 25.4.2018
Místo: ZŠ Česká Ves, Makarenkova 414 790 81
Organizátor: Mgr.Jiří Hanefl, hanefl@jes.cz / tel. 603326633
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Jeseník, Nábřežní 28
2 Základní škola Česká Ves, Makarenkova 414
3 Základní škola Vápenná 262, Vápenná 262 262
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Prostějov 2. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 2. 5. 2018
Místo: RG a ZŠ města Prostějova, Studentská 2, Prostějov
Organizátor: Mgr.Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz / 604821175
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Prostějov, Studentská 2
2 ZŠ Krumsín Plumlov, Krumsín 55
3 ZŠ Dr. Horáka Prostějov Prostějov, Dr. Horáka 24
4 Základní škola a mateřská škola T. G. M. Brodek u Konice 265, Brodek u Konice 265
5 Zš a Mš Mostkovice Mostkovice, Prostějovská 243
6 Základní a mateřská škola Prostějov, Melantrichova 60 Prostějov, Melantrichova 60
7 Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice Nezamyslice, 1.máje 234
8 Základní škola a MŠ Jana Železného Prostějov, sídl. 3578
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Olomouc + Přerov 4. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 21
Datum: 4. 5. 2018
Místo: AK Olomouc tř.17.listopadu 3 Olomouc 77900
Organizátor: Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz / 777140357
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Velký Újezd, Navrátilova 321
2 ZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše Hranice, Hranická 100
3 Zš Zeyerova Olomouc Olomouc, Zeyerova 28 446
4 Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice, Pod Lipami 210
5 ZŠ Senice na Hané, okres Olomouc Senice na Hané, Žižkov 300
6 Základní škola Štěpánov, Dolní 597
7 Základní škola Doloplazy 145, Doloplazy 145
8 ZŠ Hlubočky - Mariánské Údolí Hlubočky 3, Olomoucká 355
9 Základní škola Šternberk, Dr. Hrubého 319
10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5 5
11 ZŠ a MŠ Lutín Lutín, Školní 80
12 Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1 Olomouc - Nemilany, Raisova 1
13 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Olomouc, Aksamitova 6
14 Základní škola a Mateřská škola Grygov, Komenského 72
15 Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17
16 Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace Šternberk, nám. Svobody 3
17 Masarykova základní škola a MŠ Velká Bystřice, 8. května 67
18 Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10
19 Základní škola Olomouc, Heyrovského 33
20 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizace Tršice, Tršice 183

Kapacita 20 míst je naplněna.

Náhradníci

21 ZŠ Vítězná 1250, Litovel Litovel, Vítězná 1250
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Šumperk 19. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 19. 4. 2018
Místo: Žerotínova 55, Šumperk, 78701
Organizátor: Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz / 777582996
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Karla Staršího ze Žerotína Bludov Bludov, Nová Dědina 368
2 ZŠ a MŠ Štíty Štíty, Školní 98
3 Základní škola Libina 548, Libina 548
4 Základní škola a Mateřská škola Hrabišín 139, Hrabišín 139
5 Základní škola Šumperk, Vrchlického 22
6 ZŠ a MŠ Schola - Viva, o.p.s. Šumperk, Erbenova 16
7 Sluneční 38 Šumperk, 787 01 Šumperk, Sluneční 38
Přidejte se i vy! Přihlásit školu