Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Ústí nad Orlicí 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 30.4.2019
Místo: Vysoké Mýto
Organizátor: Dejdar Lukáš
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova ulice Česká Třebová, Habrmanova 1500
2 Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí Výprachtice, Výprachtice 390
3 Základní škola Vysoké Mýto, Javornického 2
4 Základní škola Vysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí, Jiráskova 317
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Chrudim 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 3.5.2019
Místo: Chrudim
Organizátor: Fiedler Karel, karel.fiedler@email.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Hrochův Týnec, Nádražní 253
2 Základní škola Chrudim 3, U Stadionu 756
3 ZŠ a SŠ Bohemia s.r.o. Chrudim III, Víta Nejedlého 482
4 Základní škola Třemošnice, Internátní 217
5 ZŠ a MŠ Morašice Morašice okres Chrudim, Morašice 59 59
6 Základní škola, Chrudim, Dr.Peška Chrudim, Dr.Peška 768, Chrudim 768
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Pardubice 6.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 6.5.2019
Místo: Pardubice
Organizátor: Hvězda Pardubice, hvezda-pardubice@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, Školní 227
2 Základní škola Pardubice, Kotkova 1287
3 Základní škola Zdechovice, Na Průhon 65 65
4 Základní škola Dašice, okres Pardubice Dašice, Sadová 416
5 ZákladZŠ ní škola Pardubice-Ohrazenice Pardubice-Ohrazenice, Trnovská 159
6 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 590 Pardubice, Benešovo náměstí 590
7 Základní škola Pardubice, Staňkova 128
8 Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
9 Základní škola Přelouč, Břehy, Obránců míru 40
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Svitavy 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 30.4.2019
Místo: Litomyšl
Organizátor: Doseděl Petr, petr.dosedel@zs.litomysl.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Litomyšl, U Školek 1117
2 Základní škola Jevíčko, U Zámečku 78478784
3 ZŠ a MŠ Všeználek Němčice 114, Němčice 114
4 Základní škola Litomyšl, Zámecká 496
5 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy Dolní Újezd, Dolní Újezd 342
6 Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145
7 Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy Cerekvice nad Loučnou, Cerekvice nad Loučnou 135
Přidejte se i vy! Přihlásit školu